Godskitchen - Hala Stulecia / Wrocław - 18.04.09

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Godskitchen - Hala Stulecia / Wrocław - 18.04.09

Postprzez Rado 18 gru 2008, 19:43

2 Polska edycja Godskitchen ma pojawić się 2 artystów house, 2 Trance i jeden Techno. Co z tego wyniknie - przekonamy się niebawem. Miałem przyjemność być na pierwszej edycji i było rewelacyjnie. Pierwszym djem który pojawi się we Wrocławiu jest John Dahlback.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Rapture 18 gru 2008, 19:47

Rado napisał(a):Pierwszym djem który pojawi się we Wrocławiu jest John Dahlback.

Juz widze jak jada rozne ananasy co sie podjaraly "Blink" :D Niestety ostatnio tworzy typowy badziew a szkoda, lubilem go za wczesniejsze produkcje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 35
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez sector 19 gru 2008, 1:58

John Dahlback ... brzydal...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez kiki 20 gru 2008, 14:16

o, dobra impreza bo nie bazuje na samym trance, i dobry house nie jest zly, troche techenka nikomu nie zaszkodzi wiec bede sledzic ladnie temacik :) tylko mam nadzieje ze nie przesadza z cena biletow...
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez yaper 20 gru 2008, 20:41

2 trance to stanowczo za mało, powinni dać 4 ewentualnie 3, do tego te 2 emolans house i 1 dobre techno niczym wujek Ali tegoroczny.

Dahlback jak na house to całkiem spoko, ale ogółem będzie pewnie bieda, więc w tym roku raczej nie pojadę. Chyba, że mnie jeszcze zaskoczą...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez ada_m 20 gru 2008, 21:27

Na ILNY się nie wybieram, na RTX tez nie, o Gods... myślę i jak na razie jestem na tak. Chyba, że ci tranceowi okazą się jacyś "nie moi" to nie jade :D
ada_m
 
Skąd: małopolska

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Jachu 23 gru 2008, 12:10

yaper napisał(a):2 trance to stanowczo za mało, powinni dać 4 ewentualnie 3

Ty tak na to patrzysz, bo sluchasz trance;) Na razie z Dahlbackiem lipa - nie przepadam za nim. Zaloze sie, ze dorzuca jeszcze jakas mega gwiazdeczke trance, typu np. Armin czy Tiesto zeby sciagnac mase ludzi.
Avatar użytkownika
Jachu
 
Wiek: 38

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Rado 23 gru 2008, 13:18

Armina nie będzie na 100%, w Tiesto też nie wierzę.Krążą plotki o takich artystach: Tiga, Markus Schulz, Mauro Picotto.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Vesper 23 gru 2008, 13:36

Ja też pewnie wybiorę się na GodsKitchen w przyszłym roku :) Mam nadzieje że będzie równie fajnie jak poprzednim razem :) Chociaż Dahlbacka średnio lubie..
Avatar użytkownika
Vesper
 

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez ada_m 23 gru 2008, 16:08

Już wiem, że jade :D
ada_m
 
Skąd: małopolska

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez yaper 23 gru 2008, 16:12

Jednym słowem padaczka! Przyszłoroczny LU nijak ma się do chociażby tegorocznego, który nie był i tak specjalnie szałowy, ale tacy zawodnicy jak: Dubfire, Above & Beyond i Sander van Doorn potrafili zabawić mnie swoimi bitami. Już wiem, że nie jadę!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Alexandra 23 gru 2008, 16:25

Schulz i jestem :)
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Margo 28 gru 2008, 10:20

może też się wybiorę dawno nie byłam na tego typu imprezie :)
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 gru 2008, 23:06

ja dosc milo wspominam poprzednia edycje, fajnie zagrali przede wszytskim Above & Beyond, i nawet podobal mi sie set Sandera van Doorna, ale w tym roku jakos nie mam cisnienia na te party, watpie by wrzucili do lajnapu kogos na kim jesczze nie bylem i kto muzycznie jakos mnei zainteresuje, a watpie by byl Reaky albo Kearney hihiih narazie Dahlback mi nic nie mowi
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez no music no life 30 gru 2008, 20:46

Dahlback - dla mnie rowniez nic nie mowi:|
A rok temu ladnie parkietem zakrecili Sander i Marcus Schossow plus w pakiecie na dobitke Woods heh bylo ciekawie, stare dobre czasy...
W tym roku jak dadza oficjalnie do lu Schulz-a zaczne sie zastaniawac co dalej:)
no music no life
 
Wiek: 38
Skąd: Białystok

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Rado 08 sty 2009, 22:11

No i pan Markus Schulz jest kolejnym w lineupie :) Do zobaczenia !
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Jachu 09 sty 2009, 11:32

Rado napisał(a):No i pan Markus Schulz jest kolejnym w lineupie

...i zapomniales jeszcze dodac, ze dorzucili Menno... - jakie to przewidywalne... Na razie Godskitchen nie zachwyca lineupem.
Avatar użytkownika
Jachu
 
Wiek: 38

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez Rado 09 sty 2009, 11:48

O Menno to nawet nie słyszałem, za dużo już go zdecydowanie.Liczyłem na jakieś bardziej ambitne posunięcie a oni znowu tanim kosztem i oklepane nazwisko, ehh w końcu to MSM a u nich to normalne...
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez ada_m 09 sty 2009, 21:58

no music no life napisał(a):Dahlback - dla mnie rowniez nic nie mowi:|
A rok temu ladnie parkietem zakrecili Sander i Marcus Schossow plus w pakiecie na dobitke Woods heh bylo ciekawie, stare dobre czasy...
W tym roku jak dadza oficjalnie do lu Schulz-a zaczne sie zastaniawac co dalej:)



To juz się nie musisz zastanawiać - jedziemy :D
ada_m
 
Skąd: małopolska

Re: Godskitchen @ 18.04.2009

Postprzez sector 09 sty 2009, 23:01

dziweczyny sie napalily na tego schulza ze ho ho, co wy chcecie z nim krecic film? do tego niemiecki? :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości