Samandhi Night - Art Cafe / Toruń - 31.01.09

m.in. Cressida, Store N Forward
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Samandhi Night - Art Cafe / Toruń - 31.01.09

Postprzez See G 03 sty 2009, 12:26

Agencja Samandhi Events zawiadamia, iż dnia 31 stycznia 2009 r. odbędzie się pierwsza edycja imprezy sygnowanej nazwą agencji, czyli Samandhi Night.

Samandhi Night jest nowym projektem agencji Samandhi Events, tworzonej przez grupę ludzi posiadających już spore doświadczenie nie tylko przy organizacji imprez klubowych, ale także większych eventów. Głównym założeniem agencji jest organizacja imprez na wysokim poziomie muzycznym i technicznym, a także promocja młodych talentów, co skutecznie czynią już od ponad 3 lat. Do tej pory gościli m.in. Alexa Morpha, Joniego Ljungquista, Carla B, Sonicvibe'a aka Vardran czy Hydroida oraz ścisłą czołówkę polskich artystów.

Impreza odbędzie się w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce - Toruniu, w klubie Art Cafe, położonym w samym centrum przepięknej Starówki, którą można podziwiać z zapartym tchem...

Obrazek

Jak na każdej imprezie fundamentem dobrej zabawy jesteście Wy – klubowicze. Potwierdziliście nam już to wielokrotnie. Sprawiacie, że zaproszeni artyści oddają całą swą energię podczas setów, wieść idzie daleko w Polskę (a nawet świat!) a my z zapałem organizujemy kolejne imprezy. Tak więc tym razem zaprosiliśmy, aż dziewięciu didżejów oraz jedną didżejkę. Wszyscy to wyśmienici wykonawcy, którzy zgotują najdłuższą i najgorętszą noc... w styczniu!

LINE UP:

Cressida (Euphonic/Niemcy) strona www
Obrazek
Historia formacji Cressida zaczyna się w 1980 roku, kiedy to w Monachium urodził się jeden z członków zespołu, Roland. Rok później narodziła się druga połowa Cressidy - Matthias. Patrząc na ich różne charaktery, trudno uwierzyć ,że dzielą prawie tę samą historię, jeśli mówimy o ich wspólnej karierze muzycznej. Historię, która została napisana w ich wielu biografiach. Muzykę elektroniczną odkryli w wieku lat 12-13. Z każdym rokiem ich wiedza na temat hardware'u jak i samej muzyki rosła. Z tak dużym doświadczeniem muzycznym osiągnęli dość dużą dla siebie korzyść. W 2003 roku Matthias przeprowadził się do Monachium by studiować reżyserię dźwięku. I tak naprawde to dopiero od tego czasu zaczyna się historia duetu Cressida. Roland i Matthias doszli do wniosku, że razem -wykorzystując doświadczenie muzyczne obojga mogą zdziałać więcej, produkować coś o wiele lepszego niż w pojedynkę. Zainspirowani takimi artystami jak Enigma, Moby czy też Andy Moor, zaczęli kombinować z elementami trancu, housu,groove i rockowych bassline'ów. Pierwsze single Cressidy "Certainty" oraz "Carillon" zostały zauważone i wydane przez znany holenderski label Somatic Sense. Obecnie Cressida ma na swoim koncie wiele wydanych singli, remixów dla tak znanych wytwórni jak Euphonic, Lost Language, Primal Recordings, Selective Records, Afterglow, Enhanced, Alter Ego Records, Skywarp, Waterworld, Kyr recordings, Monster tunes, Somatic Sense, czy Novascape. Na tym jednak nie koniec. Na początku 2008 roku wydali ich pierwszy singiel w Euphonic Records pt "6 AM", który od razu wręcz został zremixowany przez właścicieli Euphonica - legendarny już duet Kyau & Albert. Numer ten otrzymał ogromny support od takich sław jak Tiesto,Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Markus Schulz czy też Ferry COrsten. Znalazł się także na składance "In search of the sunrise vol 7" Dj Tiesto i przez długi czas miał miano najlepiej sprzedającego się kawałka w sklepie muzycznym Beatport. Utrzymywał się na listach przebojów przez długie tygodnie.

Store & Forward (Afterglow Records/Niemcy) strona www
Obrazek
Formacja Store N Forward została założona w 2001 roku przez dwóch przyjaciół Christiana Steinwega i Thomasa Boldta. Ze względu na ich fascynację muzyką, było to tylko kwestią czasu kiedy sami zaczną produkować. Przez lata zdobywali coraz lepsze umiejętności tworzenia muzyki
jak i samego mixingu. Na początku 2004 roku Store N Froward spróbowali swego szczęścia w konkursie na remix singla Oceanlab "Satellite". W finale zajęli trzecie miejsce i tak narodził się ich pierwszy wydany kawałek. Z powodu pewnych niejasności remix Above & Beyond dali im drugi synonim "Bold & Steinweg remix". W 2004 roku wydali także swój drugi remix i pierwszy singiel "Blind straight". Zarówno singiel jak i remix zostały zauważone i docenione ze względu na jakość wykonania przez wielu producentów i dj'ów. Niemiecki magazyn RAVELINE pisze "Jeśli nasze nowe talenty jak Store N Forward mogłyby rosnąć jak grzyby po deszczu, scena trance'owa mogłaby kwitnąć i prosperować w taki sposób o jakim nikt nie mógłby sobie wyobrazić". Swoimi singlami "4 seasons in one day" (z przyjacielem, wokalistą Janem Muhlenbrockiem znanym jako Mil Brokes) oraz "Honeymoon" pokazali ,że stać ich na to by być częścią międzynarodowej sceny trance. Oceniony na 5/5 singiel "Why don't we talk about it" stworzony wspólnie z Cressidą był kropką nad "i" ich działalności.
Są gospodarzami "Afterglow-Sessions"- radiowego show na US-Satellite Radio XM 82 "the system". Ich miesięczne radio show "Tranceformation" na DI.FM cieszy się
dużą popularnością. Zaowocowało to występami z samym Ferrym Corstenem w Houston w 2007 roku. Miniony 2008 rok był dla Store N Forward niesamowicie ekscytujący i obfitujący w 4 single i 7 remixów. Zaskakują też kreacją "broken" w kolaboracji z ich przyjaciółmi Dirk & Marco Duderstadt (znanymi także jako Inpetto i Fragma). Kawałek ten otrzymał support od takich artystów jak Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, a także Markus Schulz. Store N Forward zapowiadają, że to dopiero początek i już w pierwszych miesiącach 2009 zaatakują z nowym singlem a także z dalszymi współpracami z innymi równie obiecującymi artystami.

Juma (Edynburg/Szkocja)
Obrazek
Juma - obecny na klubowej scenie od ponad 6 lat. Jego muzyczny świat oscyluje głównie wokół trance’u, aczkolwiek nie ogranicza się do jednego gatunku. W swoich setach płynnie porusza się między lżejszymi i cięższymi klimatami.
Jest założycielem i prowadzącym audycje "Eternal Trance". W ciągu 80 wydań gościnne sety zagrali u niego znani tacy dj-e jak: Joni Ljungqvist, Carl B, Kamil Polner, Hydroid, Sunny Lax, Peter Dubs, Xijaro, Lady Waks, Umek , Lucca, Manuel le Saux, Leon Boiler, Niklas Harding, Ronski Speed, Underwater, Placente, Mat Zo, Tranzident, Mike Noir, Martin Roth, Andy Duguid, Andrew Bennett, Thomas Datt, Valentino Kanzyani, Microslave aka Tomash Gee, Ali Wilson, Marcooz, Angelo Mike, Bobina, B.E.N, Xymek, Lotnik, Moshic, Sector, Fakkear, Jonas Steur, Optimus Prime, Michal Poliak, DJ Preach i wielu innych.
W roku 2007 Marco V wyróżnił jego oraz 24 inne sety (spośród niemal 400 nadesłanych) na "In Charge Dj Contest" jako te, które zrobiły na nim największe wrażenie.

Pressya (Samandhi/Poznań) http://www.myspace.com/pressya
Obrazek
Aby choć częściowo złamać dominację mężczyzn za konsolą mamy dla Was niespodziankę. Jedyna tej nocy kobieta - prosto z klubowej stolicy Polski - Poznania. Myślę, że nie potrzeba się tu dużo rozpisywać... trzeba to zobaczyć!
Natalia urodziła się w 1986 roku. Swoje pierwsze kroki z muzyką elektroniczną zaczęła stawiać w roku 2003 eksperymentując z różnymi gatunkami. Jednak na poważnie swoją przygodę za deckami rozpoczęła w 2007 roku. Jest osobą, która nie zamyka muzyki tylko w jednej szufladce. Ostatnio najbliższa jest jej muzyka z pogranicza proggressive trance/progghouse/electro. Pod koniec 2008 roku związała się z agencją Samandhi Events co zaowocowało pierwszymi poważnymi bookingami. Choć Natalia stawia dopiero swoje pierwsze kroki w didżejingu, pokazała już imponujący potencjał, zwłaszcza od strony muzycznej.

Tommy K (Samandhi/Radom)
Obrazek
Jest najdalej wysuniętą na Południe jednostką Samandhi Events. Tommy K, to krzewiciel kultury klubowej i organizator imprez, dzięki czemu na pewno będzie wiedział jak Was rozgrzać na parkiecie. W swojej działalności nie ogranicza się tylko do rodzinnego miasta Radomia, lecz wypływa daleko poza jego horyzonty. Urodził się w 1982 roku. Na poważnie wziął się za didżejkę w 4 klasie liceum, kiedy to pierwszy raz miał styczność z hardware’owym sprzętem. Podstawy znał, ponieważ wcześniej zagłębiał się w muzykę korzystając z takich programów jak MJStudio i Tracktor. Umiejętności szlifował grając po krakowskich klubach. Do tej pory dane mu było zagrać z wieloma didżejami z zagranicy m.in. Alexem Morphem, Carlem B, Joni Ljungqvistem, Hydroidem czy Sonicvibem, a także z czołówką Polski: Angelo Mike, Thornem, Dianą D’Rouze, Alan Whitem i wieloma innymi.
Muzykę, którą prezentuje obecnie nazywa „szeroko pojętym progressivem”, lecz nie pogardzi dobrym trancem oraz mocniejszymi tech-bitami.

Afterwhite (Samandhi/Toruń) strona www: http://www.myspace.com/afterwhite
Obrazek
To didżej bardzo konsekwentny w swojej wizji budowania mixu. Doskonale wie jak wprowadzić Was w świat imprezy... Spokojnie lecz energetycznie, powoli ale potężnie - to pokrótce cechy charakterystyczne jego stylu gry. Pseudonim artystyczny "Afterwhite" to gra słów bo tak naprawdę nazywa się Adrian Zabielski. Jest DJ-em i producentem z Torunia. Swoją karierę rozpoczął w 2006 roku podpisaniem pierwszych releasów i pierwszymi zaproszeniami do pokazania swoich umiejętności za konsolą. Od tego momentu jego kariera rozwijała się błyskawicznie. Kolejne releasy, kolejne imprezy (Soundport, Subway, Energizer Night, Trance4Mation, 10Dance oraz wiele innych...).
Upór i wytrwałość w dążeniu do celu spowodowała, iż Adrian stał się rozpoznawalną postacią na toruńskim rynku dj'skim. Dało mu to szansę zagrania m.in. z Mikiem Koglinem, 4Strings, Hydroidem, Sonicvibem, a także poznał innych uznanych dj'ów i producentów, m.in. Thorna czy Underwatera. Jego muzykę wydawały takie labele jak: Cellection Music, Emotive Vibes, Branded Digital, Timeline Music, Daif Records, Colorfull Recordings, WayToDream Records i inne...
Adrian stara nie zamykać w jednym gatunku muzyki, stąd zainteresowanie takimi gatunkami muzyki klubowej jak trance, house, techno, progressive, minimal, chillout a nawet d'n'b. Od czasu związania się z agencją Samandhi Events regularnie pojawia się za konsolą z uznanymi didżejami z zagranicy i czołówką Polski. Jego sety potwierdzają, że nie był to przypadek.

Add'Minds (Samandhi/Toruń)
Obrazek
To duet. 1/2 to See G: urodziłem się 6 czerwca 1984 roku bo innego wyjścia nie miałem. Pochodzę z Torunia, ale urodziłem się na kuterze rybackim. Od najmłodszych lat przejawiałem zainteresowanie muzyką. Budując z garnków perkusję - oprócz rytmu wybijałem... mamę z równowagi. Od 7 roku życia uczęszczałem na lekcje gry na pianinie. Po roku zmieniłem instrument na keyboard i od razu zafascynowałem się jego możliwościami. Był to zresztą mój pierwszy kontakt z „muzyką elektroniczną”. Przygoda z klawiszami trwała 10 lat. W tym czasie wiele razy występowałem przed publicznością, zdobywając różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia w różnego rodzaju obciachowych festiwalach.
Przełom nastąpił w liceum, kiedy to zaczęły się wypady z przyjaciółmi nad morze. Tam odnalazłem siebie w klimacie nocnych klubów i dyskotek - a przede wszystkim - elektronicznego grania. Decydującym momentem, kiedy to w pełni otworzyłem się na muzykę była trzecia edycja imprezy pod nazwą X-Session. Wtedy po raz pierwszy naprawdę dotarły do mnie prawdziwie elektroniczne pulsacje. Głębia dźwięku oraz energia płynąca w powietrzu zatrzasnęły się w pamięci na zawsze i od tego momentu zdałem sobie sprawę, że nie ma już odwrotu. Większość swojego wolnego czasu poświęcam dla muzyki, a kiedy ponad 48 godzin nie mam możliwości jej słuchania - ciężko choruje. Eksperymentuję w różnych odmianach muzyki elektronicznej, często kierując się w jej progresywne strony. Bardzo zależy mi na promocji pozytywnej muzyki, czemu upust daje jako współtwórca Projektu Energizer oraz boss Agencji "Samandhi Events". Drugi z duetu - Fala - to człowiek zagadka... pojawia się i znika... i niech tak pozostanie.

PTR (Samandhi/Radom)

Gorąco zapraszamy wszystkich znajomych i nieznajomych, ludzi przyjaźnie nastawionych, których jednoczy dobry beat pędzący 4 na 4.
Możemy Was zapewnić, że oprócz muzyki kładziemy duży nacisk na otoczkę całej imprezy i w tym aspekcie na pewno nie zabraknie niespodzianek.
Klub Art Cafe (Toruń, ul. Szeroka 35) to legendarne i wręcz kultowe miejsce na toruńskiej mapie clubbingowej. Klimatu całemu miejscu dodaje fakt, że znajduje się ono w średniowiecznej, dobrze zachowanej piwnicy, z wyraźnie widocznymi zabytkowymi ścianami.

Wystrój klubu zostanie starannie wzmocniony, dostawimy dodatkowe oświetlenie i nagłośnienie, tak aby Wasze ciała smagał oddech głębokiego bassu, a muzyka wydobywająca się z głośników doprowadziła dusze do orgazmu.

Pragniemy nadmienić, iż wydarzenia organizowane przez Samandhi Events prezentują szerokie spektrum muzyki klubowej. Kolejność występów oraz line-up nie są przypadkowe, dzięki czemu impreza od początku do końca ma charakter progresywny. Jest to swego rodzaju całość. Każda kolejne wydarzenie kształtuje gusta muzyczne uczestników.


UWAGA!!!
Liczba miejsc ograniczona - do nabycia 175 biletów - kto pierwszy ten lepszy! Przedsprzedaż biletów rusza 24 grudnia i potrwa do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 28 stycznia. Bilety w dniu imprezy kosztować będą 20 zł.


PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW:
Sprzedaż biletów odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty. Zamawiający zostanie wpisany na listę gości, po wpłacie na konto kwoty:

15 złotych - od 1 do 28 stycznia 2009

W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów. W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie e-maila z danymi zamawiającego (te same, co w tytule przelewu) na adres:

agencja-samandhi@prokonto.pl

Na tej podstawie zamówienie zostanie zrealizowane tzn. przy wejściu na imprezę będzie lista osób, które zapłaciły za bilet. Koniecznie prosimy o zabranie dowodów osobistych!!!

Numer konta oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:

69 2030 0045 1110 0000 0154 9990 (BGŻ)
Agencja Artystyczna „Samandhi”
ul. Powstańców Śląskich 55
87-100 Toruń

Wszelkie pytania należy kierować na adres agencja-samandhi@prokonto.pl

Jest możliwość rezerwacji kanap i stolików.
Kanapa 6-osobowa: 20 zł
Stolik 4-osobowy: 15 zł
Rezerwacje trzeba odebrać najpóźniej do godziny 22:00 w dniu imprezy.

Rezerwacje i informacje pod nr: 664-099-279
See G
 


Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez xymek 21 sty 2009, 14:29

heh impreza zapowiada sie smakowicie...niestety nie bedzie mnie na niej bo obecnie rezyduje we Francji... :/ mam nadzieje ze skrecicie chociaz jakis krotki material video :]
Obrazek
Avatar użytkownika
xymek
 
Wiek: 43
Skąd: Warszawa

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Sisiek 21 sty 2009, 15:57

Koncial pewnie wpadnie z kamerą więc materiał video będzie grany :) W ogóle zapowiada się sążny balet :D ... jak zawsze w Artach na imprezach u ekipy toruńskiej :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Juma 21 sty 2009, 18:13

Melduje sie ze zdwojona sila ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez sector 21 sty 2009, 18:35

koncial licze na Twoja kamere!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez tymek 21 sty 2009, 20:39

See G napisał(a):Pressya (Samandhi/Poznań) http://www.myspace.com/pressya
[ Obrazek ]

uuu, ladniutka :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez pressya 23 sty 2009, 15:50

tymek napisał(a):Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Post przez tymek 21 sty 2009, 20:39

See G napisał(a):Pressya (Samandhi/Poznań) http://www.myspace.com/pressya
[ Obrazek ]


uuu, ladniutka :D



nie pierdziel tylko zobacz mnie na żywo :D
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Sisiek 23 sty 2009, 16:25

pressya napisał(a):nie pierdziel tylko zobacz mnie na żywo :D


A ja mogę ?? :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez tymek 25 sty 2009, 22:01

pressya napisał(a):
tymek napisał(a):Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Post przez tymek 21 sty 2009, 20:39

See G napisał(a):Pressya (Samandhi/Poznań) http://www.myspace.com/pressya
[ Obrazek ]


uuu, ladniutka :D



nie pierdziel tylko zobacz mnie na żywo :D

brzmi zachecajaco ale niestety ciezko zrealizowac
moze przy okazji nastepnej imprezy :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Margo 28 sty 2009, 15:17

Sisiek napisał(a):
pressya napisał(a):nie pierdziel tylko zobacz mnie na żywo :D


A ja mogę ?? :D


szykuj buciki na sobotę !! a jak nie przyjedzies to FOCH :roll:
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Sisiek 29 sty 2009, 16:24

Margo napisał(a):a jak nie przyjedzies to FOCH :roll:


Spokojna Twoja rozczochrana :P jeszcze będziesz mnie miała dosyć :D :D

Margo napisał(a):szykuj buciki na sobotę !!


Adidaski już wypastowane :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Technik303 30 sty 2009, 2:14

Posłodzili sobie z tym Toruniem ;P najpiękniejsze miasto ;P poprawniej było by, jedno z ładniejszych miast w PL ;P Byłem kilka razy, i nie jest źle ;P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Juma 02 lut 2009, 14:47

Ja mysle ze droga z Radomia do Torunia w rozpedzonym smiechem pociagu przegiela wszystko i tak naprawde sie nie dziala.
Nie dopisala frekwencja, na szczescie dopisal poziom setow i mimo wszystko szlo sie pogibac.

Dzieki za dobry trip!
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Sivy11 02 lut 2009, 19:07

przegiela a moze przelala??? to ze sie nie dziala to wiadomo bo mnie tam wogole nie bylo :D
Sivy11
 
Wiek: 41
Skąd: Katowice

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Sisiek 02 lut 2009, 20:09

Nikogo nie było :D Wszyscy siedzieli :D Ogólnie mega pompa non stop :D Druga taka nocka z rzędu więc ciężko było się ogarnąć ale również jak to mawia Sivy pro balet :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: SAMANDHI NIGHT 31.01.2009 @ ART CAFE, TORUŃ

Postprzez Technik303 13 lut 2009, 18:29

Posiedzenie prezesa czy loża szyderców ? :P Ładnie to tak ;) cieniasy z Was, jak wgniataliście dupska w siedzenie !! :P IMO trochę olewka grających :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości