Trance Night - MC Club / Lublin - 10.01.09

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Trance Night - MC Club / Lublin - 10.01.09

Postprzez JohnnyKnoxville 03 sty 2009, 22:47

TRANCE NIGHT
Lublin, klub MC, 10.01.2009

Obrazek


Noc sylwestrowa już za nami, na pewno Nowy Rok został przywitany przez każdego z nas bardzo hucznie i niewątpliwie była to wyjątkowa noc. Podtrzymując ten dobry karnawałowy nastrój oraz pragnąc zapewnić wszystkim tym których siły witalne nie zostały wyczerpane do ostatniej kreski, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na długo oczekiwaną przez lubelskich klubowiczów porywającą noc z muzyką trance.
Podczas tego wieczoru będziemy mieli zaszczyt gościć bardzo utalentowanych, młodych polskich producentów i djów, których produkcje były grane i wspierane chociażby przez takie sławy muzyki trance jak Tiesto oraz Armin van Buuren. W obecnej chwili ich utwory zdobywają listy przebojów zagranicznych portali oraz serca klubowiczów na całym świecie, zaś ich sety to zawsze najwyższy światowy poziom zarówno techniczny jak i artystyczny.

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt przedstawić oficjalny Line-up „Trance Night”:

INDECENT NOISE
(kazdy go zna i tak :D ale niech będzie :D heheh )

Obrazek

Indecent Noise (Aleksander Stawierej), 23-latek z Warszawy, DJ, producent i współorganizator imprez na warszawskiej scenie, całkowicie pochłonięty w dynamicznych i melodyjnych trance'owych brzmienach, często w setach sięga również po bardziej techniczne produkcje. Od małego przejawiał zainteresowania do elektroniczych brzmień słuchajac już w wieku 7 lat kompozycji Jean Michelle Jarre'a i Kraftwerk. Pierwsze kroki jako DJ i producent stawiał w 2004 roku.

Debiutanckimi produkcjami były remixy do utworów Viscida wydane w labelach Joof Deep oraz Inaspace w 2006 roku. Przez kolejny rok szlifował swój muzyczny warsztat, nabierając doświadczeń w produkcji i podpisując kontrakty wydawnicze z Neuroscience Recordings czy Kerf Music, którego właścicielami są dwie legendarne postacie na światowej scenie trance: Marcos oraz JK Walker. Punktem zwrotnym było zwyciestwo w konkursie na remix utworu "Wildfires" organizowanym przez wytwórnie Communicate sposród setek zgłoszeń.

Obecnie Indecent Noise prowadzi wraz ze Steve'm Allen'em label Beyond Digital (wcześniej Communicate Recordings) i poznaje światową scenę muzyczna od kolejnej strony.

Należy również do brytyjskiej agencji Branded Artist Management, zrzeszającej kilku popularnych dj’ów i producentów takich jak Mandy Reid, Ben Gold czy Matt Everson. Występując na żywo Alex wykorzystuje w pełni dobrodziejstwa dzisiejszej technologii używając laptopa na pokładzie z Live w parze z kontrolerem / klawiszami midi czyniąc swoje sety wyjątkowymi i oryginalnymi.

Obecnie remixuje dla takich labelów jak Armada czy Lange Music.

Posiada również swoją autorską comiesięczną audycje radiową „Noise Sessions” na falach trance.fm oraz puresound.fm.

Produkcje Alexa grali miedzy innymi: Agnelli & Nelson, Christopher Lawrence, Judge Jules, Scot Project, Dumonde, Graham Gold, Matt Darey, M.I.K.E., Tillmann Uhrmacher, Aly&Fila, Mark Sherry, Activa, Marcos, DJ Choose, John O'Callaghan, Sean Tyas, DJ Shah, John Askew, Daniel Kandi, Manuel Le Saux, Suzy Solar, Ali Wilson, Bryan Kearney i Tom Colontonio.

HENSHA

Obrazek

Hensha, urodził się w Gdańsku. Muzyką interesuję się od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej grał na instrumentach, a w czasie dalszej edukacji poczuł magię muzyki.
Muzykę elektroniczną poznał dopiero, gdy wpadła mu w ręce płyta Blank&Jones.
Kolejni byli Cosmic Gate, Paul Oakenfold, Chicane i wiele innych wielkich artystów.
Kolekcja płyt stawała się coraz większa, a Hensha wgłębiał się w nią coraz bardziej. W gimnazjum poznał wiele osób, które zaraziły go prawdziwą pasję. W każdej wolnej chwili łapał za sprzęt, a nowe pomysły spędzały mu sen z powiek. W przełomowym dla jego kariery roku 2002 zaczął działanie na własną rękę, które przyniosło mu bardzo pozytywny skutek.
Rozpoczął pracę w małych trójmiejskich lokalach, by z biegiem czasu przenieść się do bardziej znanych, w których mógł dotrzeć do szerszej publiczności, która pokochała jego sety. W liceum poznał ludzi ze Światka DJ-skiego z Wielkopolski, którzy docenili jego talent i zaproponowali własną audycję w uznanym radiu DVS. Tam rozwijał swoje umiejętności przez rok, w miedzy czasie planując większe przedsięwzięcia. W 2005 roku przyszedł czas na
tworzenie czegoś własnego. Zaczęło się od różnorakich dem na trackerach oraz w profesjonalnych programach do tworzenia muzyki. W ten sposób powstał debiutancki kawałek „Truth of Silence”, który uzyskał pochlebne komentarze od takich wykonawców jak Leon Bolier, Thomas Bronzwaer, Vision84 (Polska). Kolejnym utworem, który stworzył był "Earthly", który miał swoje premiery w radiu RMI Fm oraz jako "unsigned track of the week" i "Nu tunes" w deep blue radio show prowadzonym przez sławny Solarstone (deep blue records UK), który również zostanie wydany w ich wytwórni Deep Blue Records. Kolejne jego utwory "The Curtain" zostanie wydany singiel w Conspiracy Rec. w 2008 roku, który był już zagrany przez słynne Above & Beyond na radio audycji "Trance Around The World" 2 razy, pierwszy jako RECORD OF THE WEEKw epizodzie 204 a drugi jako Web Vote Winner w 205,również pojawił się na audycji Armina "A State Of Trance 341" [jon o'bir, activa, nitrous oxide, marninx, re:locate etc.].Kolejnym sukcesem Darka jest ten fakt iż Tiesto docenił jego "Kurtyne" i postanowił dodać ją na swoją najnowszą i najbardziej renomowaną kompilacje "In Search of Sunrise 7 : Asia" , który jako jedyny Polak został uznany na tej prestiżowej składance od 7 lat. Kolejne utwory "Outsider" będzie wydany również w Conspiracy rec. Hensha ma wielki support jeżeli chodzi o jego utwory u takich gwiazd jak : Tiesto, Armin Van Buuren, Above & Beyond, Sunny Lax, Aly & Fila, Activa, Tom Colontonio, Ronski Speed, John O'callaghan, Simmon Patterson, Adam Nickey, Mike Shiver i wielu wielu innych. W najbliższych planach ma wydanie kolejnych produkcji, które utworzą w efekcie cały album.



DERECK RECAY

Obrazek

Muzyka to jego Świat. Poza nią według niego nie ma piękniejszej rzeczy na Świecie która mogłaby dostarczyć człowiekowi większej radości. Po uzmysłowianiu sobie tego faktu postanowił na poważnie rozpocząć swoją przygodę związaną z produkcją oraz prezentacją innym ludziom muzyki jaką kocha najbardziej. Pomijając doświadczenia z dzieciństwa takie jak cymbałki, mini organy oraz amatorskie programy do tworzenia muzyki, które wpłynęły w konsekwencji na jego wiedzę oraz dały mu podstawy do rozpoczęcia kariery producenta muzyki trance, co nastąpiło w 1998r, jego obecny poziom artystyczny wykreował się przez czas 10 lat dzięki systematycznej i wytrwałej pracy na profesjonalnych programach oraz instrumentach zewnętrznych. Rok 2001 to czas w którym jego umiejętności zostały dostrzeżone przez szerszą publiczność, dzięki temu że swoje sety mógł zaprezentować na licznych ekskluzywnych prywatkach i olsztyńskich klubach. Wtedy też pojawiły się pierwsze autorskie produkcje. Od tamtego czasu szlifował swoje umiejętności djskie i doskonalił warsztat produkcji. Końcówka 2007r i cały następny rok 2008 miał doniosły wpływ na jego karierę poprzez ukazanie się takich utworów jak „Hydrolook” w labelu Communicate Rec. który ukazał się wraz z remiksami ( P.Miller vs Steve Allen & Ben Alonzi Rmx), „Aquarius” w labelu Infrasonic Rec., oraz „Dream Way” w Redux Rec. a ostatnio też udanego remiksu do Phuture Soud – Alone w Branded Digital. Jest też jednym z inicjatorów cieszącej się wielkim zainteresowaniem klubowiczów imprezy na terenie warmii i mazur „Skyline”. Rok 2009 zapowiada się równie ekscytująco jeśli chodzi o gorące premiery, wystarczy przytoczyć tutaj chociażby takie produkcje jak Dima Krasnik - Heaven (Dereck Recay Remix) czy Epica – Moments (Derek Recay Remix) które wyjdą z początkiem tego roku.


Imprezę rozkręcą, oraz zapewnią doskonałe przyjęcie gości wieczoru dwie lokalnie dobrze znane lubelskiej publiczności postacie. LowriderDj rezydent klubu MC, znakomity dj, co wiele razy udowadniał lokalnej i szerszej publiczności, jak również organizator wielu imprez klubowych na terenie całej wschodniej Polski oraz Fresh Daniels aka. Daniel Giet ( dj Świerzy/Parczew)- dj o wielkim i rzadkim talencie nawiązywania doskonałego kontaktu z publicznością, co wielokrotnie udowadniał i udowadnia grając w najlepszych lubelskich klubach…

Organizatorzy serdecznie dziękują za współprace głównemu sponsorowi imprezy restauracji Galeria Smaku- Lublin, Okopowa 5, bez której impreza ta nie mogłaby się odbyć.
Impreza odbędzie się pod patronatem medialnym wortalu „ftb.pl”, telewizji „4fun.tv” oraz gazety „Kurier Lubelski”, którym również dziękujemy serdecznie za współpracę.


Time Table [ 22:00 – 5:00 ]


Fresh Daniels 21:00 – 22:30

Hensha 22:30 – 24:00

Indecent Noise 24:00 – 1:30

Dereck Recay 1:30 – 3:00

Lowrider 3:00 – 4:30 (do bólu :D )


Bilety w przedsprzedaży: 10 zł do nabycia pod numerem 513983670

Nareszcie macie temat :D Dzisiaj 8 godzin pisałęm to :D Zapraszamy wszystkich forumowiczów serdecznie do siebie, impreza będzie naprawde ciekawa, będzie tez okazja do spotkania się we wspólnym gronie i odbycia wielu ekscytujących rozmów :DDD Na prawde szczerze zapraszamy..... :!:

Dodatkowe info dodam w miare upływu czasu.....

Update1
Tutaj macie zdjęcia wnętrza klubu MC
http://www.myspace.com/mclublin <<<<<< slideshow

Klub ma 2 olbrzymie sale i jedną przejściówke, 3 bary, miele miejsc siedzących i loz...

Mój kolega z którym organizuje ta impreze będzie jechał z Wawy do Lublina w sobote samochodem, w samochodzie są 4 wolne miejsca, tak że tak jak obiecałem jeśli są ludzie chętni z Wawy pobawić sie z nami, spotkać z forumowiczami i wogóle wpaść do Lublina na tą impreze to zapraszam.... Z powrotem również bedzie transport w niedziele z tym samym kolegą tak że luksus chyba :P Co do godzin odjazdu to sprawa jest do dogadania tak żeby wszystkim pasowało....

Jak coś jeszcze to piszcie mi juz nic nie przychodzi do głowy.... :P

a ogólnie tak jeszcze dodam że chciałbym żeby moje spodenki Dsquared'a do mnie doszły już bo bedzie dużo dup i trzeba sie jakoś prezentować :D czekam na maxa na nie 8-)
Ostatnio edytowano 07 kwi 2010, 21:34 przez JohnnyKnoxville, łącznie edytowano 3 razy
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez indecentnoise 04 sty 2009, 0:28

czuje ze bedzie srogo :shock:
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez Boguś 04 sty 2009, 0:55

No w koncu info :D Johnny mam nadzieje ze tak jak bylo ustalane dzieki Tobie ja i m.in slaski Rado bedziemy mogli sie pojawic :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 0:59

eh...i to ja moge tutaj napisać. Nie idę.















Żart :D trzeba się śpieszyć z biletami bo 10zł promocja :D Ciekawe tylko, czy Alex pozwoli sobie zrobić zdjęcie ze mną :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez Boguś 04 sty 2009, 1:01

peterhol9 napisał(a):eh...i to ja moge tutaj napisać. Nie idę.


tylko bys sprobowal nie to bys na jajach na latarni wisial :P panie paździoch :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez JohnnyKnoxville 04 sty 2009, 1:02

Boguś napisał(a):No w koncu info :D Johnny mam nadzieje ze tak jak bylo ustalane dzieki Tobie ja i m.in slaski Rado bedziemy mogli sie pojawic :D


Ja wszystko zorbie żebyście byli i mogli sie z nami pobawić, wypić, pogadać i spędzić czas we wspólnym gronie, ale to do was nalezy decyzja.... 4 miejsca czekają w samochodzie do Lublina, z Lublina powrót też w niedziele zapewniony tak że kasy pójdzie tyle co nic.... Mam nadzieje że nie wypadnie wam żadna wizyta ciotki, sesja, msza, ani nic innego i sie pojawicie :P Huj żarcie też zapewniam jakieś bo stara cośtam ugotuje i sie weźmie do Lub, żeby na zagryche było i śniadanie :p tak że korva co jeszcze mam zrobić ????? Bo nie wiem???? :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez Boguś 04 sty 2009, 1:02

P.S IN mozna ewentualnie jakies skromne propozycje co do klasykow zglaszac?:> tzn jakies sugestie itp?:>
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 1:02

Boguś napisał(a):
peterhol9 napisał(a):eh...i to ja moge tutaj napisać. Nie idę.


tylko bys sprobowal nie to bys na jajach na latarni wisial :P panie paździoch :D

Boczek! :D cholera...trzeba będzie setów naściągać wszystkich Panów, coby póxniej chwalić się jakie to kawałki lecą :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez Boguś 04 sty 2009, 1:03

JohnnyKnoxville napisał(a):
Boguś napisał(a):No w koncu info :D Johnny mam nadzieje ze tak jak bylo ustalane dzieki Tobie ja i m.in slaski Rado bedziemy mogli sie pojawic :D


Ja wszystko zorbie żebyście byli i mogli sie z nami pobawić, wypić, pogadać i spędzić czas we wspólnym gronie, ale to do was nalezy decyzja.... 4 miejsca czekają w samochodzie do Lublina, z Lublina powrót też w niedziele zapewniony tak że kasy pójdzie tyle co nic.... Mam nadzieje że nie wypadnie wam żadna wizyta ciotki, sesja, msza, ani nic innego i sie pojawicie :P Huj żarcie też zapewniam jakieś bo stara cośtam ugotuje i sie weźmie do Lub, żeby na zagryche było i śniadanie :p tak że korva co jeszcze mam zrobić ????? Bo nie wiem???? :D


Ja jestem redi Marcin takze jest wszystko orajte jedziemy bawimy sie i wszystko jest muczjos gracjas :)
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 1:04

JohnnyKnoxville napisał(a): Huj żarcie też zapewniam jakieś bo stara cośtam ugotuje i sie weźmie do Lub, żeby na zagryche było i śniadanie :p tak że korva co jeszcze mam zrobić ????? Bo nie wiem???? :D

ja zamawiam kaczkę z jabłkami :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez JohnnyKnoxville 04 sty 2009, 1:04

A tak wogóle to jak plakat wam sie podoba ????? :P Chyba w pompke jest co ???? :D Chce ktoś po plakacie ???? :P hehehhe
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 1:04

Boguś napisał(a):P.S IN mozna ewentualnie jakies skromne propozycje co do klasykow zglaszac?:> tzn jakies sugestie itp?:>

a potrzebne to jest w ogóle? :) grunt to niespodzianka co do tracków :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 1:05

JohnnyKnoxville napisał(a):A tak wogóle to jak plakat wam sie podoba ????? :P Chyba w pompke jest co ???? :D Chce ktoś po plakacie ???? :P hehehhe
ja ! ja! :) ogólnie plakat to jest git. A tak w ogóle, to która sala będzie?
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez Boguś 04 sty 2009, 1:06

peterhol9 napisał(a):
Boguś napisał(a):P.S IN mozna ewentualnie jakies skromne propozycje co do klasykow zglaszac?:> tzn jakies sugestie itp?:>

a potrzebne to jest w ogóle? :) grunt to niespodzianka co do tracków :)


Sam zes jeczal i piczka grzmial ze chcesz klasyki jakies :P wiec mozna cos tam z IN pogadac jakies 2-3 numery pewnie chetnie zagra bo sam klasyki lubi :P Johnny plakat fajny jeszcze tydzien i palimy Lublin :D takiego najazdu trzody jeszcze nie bylo :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez JohnnyKnoxville 04 sty 2009, 1:07

Duża, ta najwieksza, ze zbrojonymi ścianami do setów Techno :D Żeby Gnomus klubu nie rozpiepszył setem :D W skrócie ta ostatnia.... :D a na pierwszej bedzie sie chodziło przy House'ie :P (ale to tylko dla bananów opcja :D )
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 1:09

Boguś napisał(a):Sam zes jeczal i piczka grzmial ze chcesz klasyki jakies :P
ale zmądrzałem :P oby nie było poptrensu i będzie git :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez Boguś 04 sty 2009, 1:09

Ogolnie to to bedzie pierwszy oficjalny miting FME :D oby tylko mrozem nie dopier****lo :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 1:10

JohnnyKnoxville napisał(a):Duża, ta najwieksza, ze zbrojonymi ścianami do setów Techno :D
to ja jej chyba jeszcze nie widziałem, ale liczę, że po brzegi będzie wypełniona :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez Boguś 04 sty 2009, 1:11

Piotrek no kurde brak mi slow ale juz odpowiednie oddzialy na miejscu Cie przetenteguja :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Trance Night @ MC Club, Lublin

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 1:13

Boguś napisał(a):Piotrek no kurde brak mi slow ale juz odpowiednie oddzialy na miejscu Cie przetenteguja :D

Kota- Waiting (12 inch mix) :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron