[ODWOLANE] Creamfields - Warszawa - 01.08.09

Gotham Events presents...
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Rado 18 sty 2009, 9:04

JohnnyKnoxville i do tego musi dojśc jakiś mocny psy / prog trance'owy akcent i z namiotu zostaną strzępy :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez BecameOne 20 sty 2009, 21:01

Właśnie ogarnąłem info iż Eddie podpisał kontrakt na Cream, więc możliwe że jednak pojawi się także i na tegorocznej edycji.
BecameOne
 

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez sector 20 sty 2009, 21:38

jak dla mnie to swietna informacja
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez bAchoR 20 sty 2009, 22:05

Nie rozumiem fascynacji tym gościem. Już grał na CF i powinni go sobie odpuścić. Zresztą dobrze szanująca się impreze na wchodzi 2 razy do tej samej rzeki. Grajków takich jak ten pan jest mnóstwo, bo nikt nie jest niezastąpiony. Ogień, ogień, ogień z dupy... Eddie Eddie Eddie. Namioty pod jego domem sobie postawcie najlepiej :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Enters 20 sty 2009, 22:34

BecameOne napisał(a):Właśnie ogarnąłem info iż Eddie podpisał kontrakt na Cream, więc możliwe że jednak pojawi się także i na tegorocznej edycji.

Sam napisałem o tym na forum CF, tyle też dowiedziałem się, że niekoniecznie musi zagrać na polskiej edycji. Jak na razie wokół polskiego CF same znaki zapytania...
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Sagi 20 sty 2009, 22:35

o creamfields...to sie tez moze wypowiem troszke bo az raz na tym bylem (08r)

Eddie ? dzieki bardzo nie skorzystam..pewnie robi show wymiata itd...ale mam takie same zdanie jak BecomeOne ktory bardzo jasno i zrozumiale objasnil co i jak...(a ze ktos nie umi czytac i potem wycina wlasnie wypowiedzi w dziwny sposob to inna sprawa...)

Tak samo masta Schulz i Callaghan...guzik pokazali..oczywiscie od strony muzycznej bo reszta i tak schodzi dla mnie na dalszy plan...jedno wielkie electro pierdy i ogolnie caly namiost hypnosis to byla wielka dla mnie porazka...

Jedynie Astrale pokazali moc i pojecie co to znaczy trance....i zeby nie bylo doceniam ich wystep tylko od strony muzycznej bo od strony technicznej to troszke kiepsko im wyszlo...(grajac z kompa nie potrafili czasem nawet przejsc miedzy kawalkami robic ? tylko jakby jeden po drugim gral...no troszke to byl obciach...

I tak mistrzem poprzedniego cream zostal Moshic :) hehe on to przynajmniej jak juz gral z kompa to wiedzial jak go wykorzystac :P i o wiele bardziej cenilem sobie okrzyki Moshic, Moshic niz Eddie Eddie :P o 4 rano - wybrana garstka ludzi ktorzy cala impreze na niego czekali...to bylo to :) klimat nieziemski z racji muzyki! tak czyli tego co jest najwazniejsze...i jakos wszyscy byli happy jak zagral, pomimo ze nie robil tego tam show czy cos...(nawet z racji oswietlenia i tak malo go bylo widac hehe :P)

Natomiast zeby nie bylo ze nie na temat...nowe cream...coz...prawde mowiac..znajac zycie odpada w moim wypadku namiot transowy bo to znow bedzie jedno wielkie...ekhm..zostaje liczyc znow na kogos dobrego z progresu..ee tylko kogo jak zabraknie Moshica ? bo na sashy i digweedzie tez sie przejechalem na cream....jakies minimalowe twory..blee to nie dla mnie.

Wiec chyba tym razem odpada...pora zbierac kase na Ozore...w tym roku 10 rocznica...a w line up'ie Hallucinogen, Juno Reactor, Electric Universe, Jaia, SHPONGLE, Vibrasphere, Son Kite ajjjj wymieniac dalej ? ? :shock:
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez sector 20 sty 2009, 23:00

oceniasz na podstawie swojego gustu wiec prosze Cie nie pisz mi tu takic bzdur. Ze Moshic jest lepszy bo gral z komputer i puszczal zajebiste klimaty a eddie jest do (_0_) bo robil show i puszczal electro pierdy. Szanujmy sie, rotfl. Twoje zdanie jest takie jakie jest, co nie znaczy ze to prawda.

Sagi napisał(a):a ze ktos nie umi czytac i potem wycina wlasnie wypowiedzi w dziwny sposob to inna sprawa...

ja rozumiem. Belkot. Jak widac Johnny tez to tak odebral.

W sumie proponuje skonczyc juz dyskusje na temat Eddiego. Poczekajmy na jakies informacje zwiazane z Creamfields
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Sagi 20 sty 2009, 23:23

pewnie...kazdy ma swoja prawde tak naprawde...co nie znaczy ze moja prawda jest lepsza od twojej i na odwrot...to kwestia wyboru co jest dla ciebie wazniejsze..show czy muzyka..ja napisalem ze moshic bo ten koles caly czas tworzy to co tworzy nie poddaje sie trendom i innym gownianym rzeczom...i jakos nie widac od niego zbytnio gwiazdorstwa...eddie z tego co zaobserowalem ma jak najbardziej na odwrot...ale wiadomo rzecz gustu...

powtorze jeszcze raz ja czytajac post BecameOne jakos bez problemu odczytalem to co mial na mysli...ale luz kazdy czyta to co chce czytac wiec moze ja czytalem cos co mi pasowali a ty to co tobie (i johny tez :P)

ok ja tez koncze dyskusje bo doszlismy do jednego..kwestia gustu... a w takim razie jak zwykle nie da sie raczej niczego normalnego pisac bez klocenia sie wiec nie ma sensu.

co by tu jeszcze napisac na temat nowego cream ? jacys grajkowie psytransowi mile widziani :P ale tylko tacy ktorzy aktualnie maja cos ciekawego do pokazania...tzn tacy ktorzy nie poszli w komerche...(bo chyba jak wiadomo scena psytrance tez lepsza w tym nie jest i wielu artystow zeszlo na psy doslownie.. niestety..i tez tworza jeden wielki badziew...)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 20 sty 2009, 23:32

Sagi napisał(a):Wiec chyba tym razem odpada...pora zbierac kase na Ozore...w tym roku 10 rocznica...a w line up'ie Hallucinogen, Juno Reactor, Electric Universe, Jaia, SHPONGLE, Vibrasphere, Son Kite ajjjj wymieniac dalej ? ?


Chłopaku powiedz cos wiecej o tej imprezie ?? bo lajnap konkret... i pewnie za granica gdzies...

a co do Eddiego to jego wystep bardzo mi sie podobal, kazdy ma inny gust, zgadzam sie co do Astrali ze zamietli wszytsko choc technicznie mimo ich modłow nad laptopami to bylo slabo :/ Schulz i O'Callaghan porazka po calosci :/wiec na ich setach bylem na drumach hehe tam to sie krecilo :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Sagi 20 sty 2009, 23:43

okey z mila checia zaloze osobny temat o Ozorce... :) ide go popisac :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez bAchoR 21 sty 2009, 12:42

Poziom merytoryczny Waszych wypowiedzi jest po prostu skandalicznie niski. :)
Radziłbym się wypowiadać o wszystkim w sposób bardziej dyplomatyczny.
Bez kitu, nasłabsze psy najgłośniej szczekają.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Stelmach 21 sty 2009, 21:45

bAchoR napisał(a):Radziłbym się wypowiadać o wszystkim w sposób bardziej dyplomatyczny.

To zacznę ja :-) Jako że od samego początku imprezę Creamfields Polska, uznaję za najbardziej przereklamowaną (skomercjalizowaną) i o najsłabszym poziomie organizacyjno - muzycznym, jak również brak DJ których lubię, na pewno sobie ją daruję na rzecz chocby Globala, Sunrise, Audioriver i Węgier ;-) Dwa razy byłem i serdecznie mi wystarczy. Będę za to na Tunnelu w Ogrodzieńcu niedaleko Wrocka.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 21 sty 2009, 23:16

Stelmach napisał(a):Będę za to na Tunnelu w Ogrodzieńcu niedaleko Wrocka.


w Lubiążu chyba :P bo Tunnel byl w Lubiążu i ja tez tam bede :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez TBk2000 22 sty 2009, 9:52

Mam nadzieje, ze tym razem uda mi sie was namierzyc, i nie bede musial znowu sam paletac sie po tym Tunnelu. Oby tylko daty Creamu i TE nie zbiegly sie znowu w tym samym czasie, bo przez te mala zbieznosc nie bylem w stanie na silach wybrac sie na te Mokradla do Wrocka, choc pewnosci co do wybrania sie na tegoroczny Krim nie mam zadnej. Wszystko zalezy co, gdzie i z kim. Poczemay, zobaczymy ;].
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 22 sty 2009, 11:12

hehe my ze Stelmim tez sie nei znalezlismy heheheh ale mialem niezla wojne bo z lubiaza wracalismy autokarem 10 godzin :P i jak dojechalem do domu to od razu kima i nastepnego dnia wpociag i na Krim hehehe
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez BecameOne 24 sty 2009, 19:05

Ja do tej pory nie mogę sobie darować że nie byłem na najlepszej edycji '06, która miała najbardziej wypaśny Hypnosis Arena LU.
BecameOne
 

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Technik303 30 sty 2009, 0:47

W 2008 JOC rewelacyjnie zagrał w Hypnosis IMO lepiej od Eddiego !! Edi czasem przegina ;P
Co do CF 2009 to tez grubo się zastanawiam. Mimo ze dla mnie to lokalna impreza ale po edycji '08. To trudno się przekonać, nie chodzi o błoto. Myślę nad Time Warp (DE), Na Audio River w tym roku się wybiorę na bank i na Tunnel Electro City !! :P Zobaczymy czym mnie CF zachwyci. Generalnie byłem na błoto przygotowany ;) W tym roku CF jeśli zaskoczy LU to może się wybiorę :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 30 sty 2009, 18:31

Technik303 napisał(a):tym roku CF jeśli zaskoczy LU to może się wybiorę


ja pewnie tez :) mimo narzekan itp... wydaje mi sie ze gorzej niz poprzednio to juz byc nie moze :) no chyba ze temperatura spadlaby ponizej 5 stpni Celsjusza :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez drevni 30 sty 2009, 20:26

Tulipan aka Nexus napisał(a):
Technik303 napisał(a):tym roku CF jeśli zaskoczy LU to może się wybiorę


ja pewnie tez :) mimo narzekan itp... wydaje mi sie ze gorzej niz poprzednio to juz byc nie moze :) no chyba ze temperatura spadlaby ponizej 5 stpni Celsjusza :)

Wszystko się może zdaaaarzyć........ :pooltwirl: ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez BecameOne 02 lut 2009, 9:53

Nob3L napisał(a):BTW Jak napiszę tutaj posta na 3 strony A4 to przeczyta go ktoś?


Zależy o czym chcesz pisać.
BecameOne
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości