[ODWOLANE] Creamfields - Warszawa - 01.08.09

Gotham Events presents...
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez sector 02 lut 2009, 16:07

Nob3L napisał(a):BTW Jak napiszę tutaj posta na 3 strony A4 to przeczyta go ktoś?

daj spokoj to forum o muzyce, tutaj nikt nic nie czyta tylko wkleja obrazki i linki :pushup:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Creamfields Polska 2009

Postprzez Technik303 07 lut 2009, 17:09

Nob3L napisał(a):O kablach elektrycznych, 3-fazowyzch, z uziemieniem i przewodem ochronnym w izolacji giętkiej PCV.

Przerabiałem to ;) mnie tylko zanudzisz ;) inni może się czegoś ciekawego dowiedzą :P :lol:
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez BecameOne 25 lut 2009, 15:56

Nob3l myślałem że coś dodasz od siebie nt. festiwalu, a tutaj lipa.

Info:
Organizator: Gotham Events
Miejsce: Warszawa ( zapewne okolice )
Data: 1 bądź 8 sierpnia ( pewnie 1szego zrobią )

Edit: O kurna. Ja jestem jakiś nieogarnięty. Dopiero zobaczyłem że to jest w nazwie tematu :P i że TBK edytował pierwszy post :P

A tak o miejscu pisząc to z jednej strony dobrze z drugiej źle. Wiadomo czemu dobrze, gdyż dla niektórych zero dojazdu, w końcu event w Warszawie. A z drugiej strony może być minus na klimacie imprezy.
Ostatnio edytowano 25 lut 2009, 15:59 przez BecameOne, łącznie edytowano 1 raz
BecameOne
 

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez indecentnoise 25 lut 2009, 15:59

No prosze, lotnisko modlin / bemowo czy co?
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez BecameOne 25 lut 2009, 16:06

Info pewnie pod koniec marca wystartuje. Dopiero teraz strona CF CE wystartowała, a event jest 4 lipca, także analogicznie myśląc koniec marca będzie o naszym info. A poza tym po co wcześniej. Oby tylko jak najwięcej informacji wrzucili od razu i LU był dobry ( jak to zwykle bywało, ale może tym razem na wszystkich scenach ) i organizacja lepsza ( chociaż to nie jest wymagane, gdyż będzie dobry przesiew ludzi :P )
BecameOne
 

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Sisiek 25 lut 2009, 17:07

No to jednak spekulacje o lokalizacji imprezy w Warszawie się potwierdziły. Nawet fajnie chociaż co to za impreza bez beforu i popeliny w pociągu :D :D :D Co do daty to raczej na pewno nie 8 sierpnia bo wtedy w Płocku jest Audioriver ;) A nie chcieliby ryzykować wtopy :D Zwłaszcza że 8 jest jeszcze Soundtropolis. A jak będzie 8 to pewnie ch.. wbije i bawimy się w Płocku :D No ale zobaczymy jak to będzie zwłaszcza pod względem grajków.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Amnes 25 lut 2009, 20:58

To i ja wpadne jak będzie w warszawie. Może mnie rodzice w tv trwam zobaczą :D
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 25 lut 2009, 22:52

jeeeeeeeeeest !!!!!!!!! hahaha nareszcie Warszawa !! super bede na pewno przyjezdzajcie zrobimy sazny kilkudniowy bifor i pozniej after ale sie ciesze nareszcie cos w stolicy !!


Sisior bedziemy jezdzic od zachoidniej do wschodniej przez 7 godzin to sie popeline zrobi hahahahahaha
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Sisiek 25 lut 2009, 23:04

Hahah Prezesie to jest plan :D Kupimy bilet podróżnika albo całodniowy na tramwaje to tym będziemy bujać i siać popelinę jak ostatnio w tym tramwaju na zajezdni na Banacha :P :P Bądź co bądź na swoim terenie w ciepły dzień możemy zagwarantować sążny befor :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 25 lut 2009, 23:08

kurwa o 9 rano wbijam na warszawe i zaczynam przypał hahaha na własnym terenie nikt nam nie podskoczy hahahha zapraszam na tory pod Arkadia albo obok Zachodniego na wiadukt je pierdziu ale info dzis sie upijam dobrze ze ma jesczze nieco materialu

Prezesie musimy przgotowac specjalny Time Table na bifor hehe w programie np: popelina, boruta i patologia haha
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Helevorn 25 lut 2009, 23:33

Nie zapeszajmy bo znając życie jeszcze odwołają tę imprezę... ale wygląda na to, że wreszcie dobra impreza zawita do Warszawy :)
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 37
Skąd: Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez sector 26 lut 2009, 0:33

k*£&a ze tez akurat wtedy kumplowi zachcialo sie brac slub :| ale moze go namowie i zrobi wesele w warszawie :lol: :shakepope:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Sisiek 26 lut 2009, 18:18

Tulipan aka Nexus napisał(a):Prezesie musimy przgotowac specjalny Time Table na bifor hehe w programie np: popelina, boruta i patologia haha


Myślę panie Prezesie, że jesteśmy w stanie ustalić wybuchowy befor :D Wiadukt obok zachodniego jak najbardziej :D Najmłodszy forumowicz który przyjedzie będzie latał do monopola i uzupełniał zapasy :D Pierwsze gwiazdy line upu na Cream są już znane: Nexus vs Sisior B2B alkohol mix :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Enters 26 lut 2009, 21:58

Wg mnie Cream ma nikłe szanse, że się odbędzie w tym roku (i nie chodzi tu tylko o te plotki w audycji MSM) :) Chociaż chciałbym żeby był.
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 26 lut 2009, 22:01

juz ja i Siś o to zadbamy zeby sie odbylo.... damy rade kujwa spoko maloko wlasnie widzialem sei z dareczkiem i ustalislismy ze damy rade i ze kilka dni przed CF zaczynamy melo :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Creamfields Polska 2009: Warszawa - 01-08-2009

Postprzez Teo 26 lut 2009, 23:32

Sisiek napisał(a):Najmłodszy forumowicz który przyjedzie będzie latał do monopola i uzupełniał zapasy :D

Coś czuje, że to będę ja :D
Avatar użytkownika
Teo
 
Wiek: 32
Skąd: Wrocław (Opole)

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości