Trance Night - Klub UFO / Lublin - 15.01.09

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Trance Night - Klub UFO / Lublin - 15.01.09

Postprzez Enyo 12 sty 2009, 13:21

Klub UFO - jako jeden z nielicznych na wschodzie Polski, zaprasza wszystkich klubowiczów na imprezę o tematyce TRANCE, która odbędzie się 15.01.2009 w Lublinie. Będzie to nie tylko gratka dla fanów klasycznego Trance'u, ale także dla miłośników szeroko rozumianych klubowych brzmień. Z myślą o Was, występujący tam artyści, postarają się pozostawić Wam niezapomniane wrażenia na długi czas.

Artyści, którzy zagoszczą na scenie to młodzi, bardzo dobrze zapowiadający się
przedstawiciele muzyki TRANCE:

* Tom Thomas [PL] - Rozpocznie i nakręci imprezę energetyzując Was już w pierwszych uderzeniach beatów. To młody i bardzo zdolny DJ, który bardzo dobrze wie, jak wprawić w ruch publikę.
* Evbointh [PL] - Następnie konsole przejmie uzdolniony reprezentant labelu Anjunabeats. Spełni on każde życzenie, pobudzając do ruchu wszystkich.
* LavKastor feat. Polly Minsloff (Live ACT) [PL] - Ten DJ to jeden z tych, który
lubi zaskakiwać ludzi swoją muzyką. Z pewnością będzie to dynamiczny występ. Wzbogacony o live act młodej, utalentowanej wokalistki, w czasie którego zaśpiewa jego nowy utwór i nie tylko...
* Enyo Giove [PL] – Następny a zarazem ostatni na scenie, reprezentant brzmień upliftingowo-tranceowych. Pozwoli cieszyć się unoszącymi się melodyjnymi brzmieniami, które na pewno przeniosą Was do świata marzeń.

Warto wspomnieć w kilku słowach o miejscu, w którym odbędzie się ta impreza. Jest to przestrzenny klub o nowoczesnym wystroju, w którym znajdziecie także czas na
odpoczynek od danceflooru, tj. bilard lub kręgle. Mieści się on w centrum Lublina
przy ulicy Jasnej 7. W klubie gościli m.in. FILTERHEADS, DAVE THE DRUMMER, MICHAL POLIAK, RACKITT oraz wielu innych.

ps. Do godziny 21 wejscie -10pln!
Załączniki
7f5bec0418.jpeg
Plakat.
Enyo
 

Re: TRANCE Night @ Klub UFO LUBLIN,ul.Jasna!

Postprzez Kubo 12 sty 2009, 13:31

Bardzo mnie cieszy ze w moich okolicach jest coraz wiecej tego typu imprez :) Oby tak dalej ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: TRANCE Night @ Klub UFO LUBLIN,ul.Jasna!

Postprzez peterhol9 12 sty 2009, 18:32

niestety mnie nie będzie przez sesję i zaliczenia :(
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: TRANCE Night @ Klub UFO LUBLIN,ul.Jasna!

Postprzez JohnnyKnoxville 12 sty 2009, 20:11

Ja powiem jedno... Życze wam sukcesu.... Mam nadzieje że wyciągneliście wnioski z waszej pierwszej edycji w MC, kto był to wie o co chodzi.... Wy też pewnie wiecie o co mi chodzi.... Napisze tutaj tylko tyle że jest Trance i jest Trance.....

I jeszcze taka jedna rzecz jak ktoś sie loguje na tym forum to wypadało by potem coś tutaj popisać, udzielać się, bo logowanie się tylko w celu reklamy swojej imprezy jest lekko noobowate i jak dla mnie niezbyt miłe.... Mam nadzieje że autor bedzie się udzielał i bedziemy mieli go chociaż okazje poznać jesli nie w realu to chociaż forumowo.....

Jeśli w czwartek bede w Lublinie to sie pojawie.... A cena take pewnie z uwagi na to że płacicie sporo za to miejsce.... Bo stricte klubem Ufo nigdy nie było i nie będzie....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron