organizacja imprezy wrocław

ktos pomoże?
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

organizacja imprezy wrocław

Postprzez artur 02 lut 2009, 22:35

Witka

pomyslałem sobie ze fajnie by było zrobić razem jakąś wspólną impreze. Kiedys juz wyszedłem z taką inicjatywą na fmt, ale zgasili ją od razu mówiąc ze własnie robią coś i dają znać, że bedzie grubo , ze bedzie shlonex i w ogóle , a nic z tego co pamietam nie wyszło...

mniejsza z tym.

Teraz jestem we wrocławiu, sporo osób z forum jest z wro, wiec moze by razem zrobić cos fajnego? Nawet w jakmis pubie czy małym klubie.

Organizacja czegos takiego troche zajmuje czasu, ale mysle ze warto spróbować.

Co Wy na to ? :roll:
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez sector 02 lut 2009, 22:44

Pewnie ze fajny pomysl, Wroclawiacy nie sa gorsi od Warszawiakow i tez przeciez mozecie zogranizowac sobie cos w stylu Lifestream. Mysle ze Technik bedzie obeznany w temacie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Sagi 02 lut 2009, 22:51

a ja mysle nad zrobieniem czegos na slasku :P tylko ze forumowiczow aktualnie z calego tego rejonu jest chyba mniej niz z samego poznania czy tam wrocka hehe :roll:
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Rapture 02 lut 2009, 23:05

Kuzwa, zebym tylko mial dobry sprzet zeby miec wiekszego skilla i sprzecior (CDki) to sam bym cos pokminil, tym bardziej, ze przydalaby sie jakas odmiana bo nie samymi techno/minimalowymi brzmieniami czlowiek zyje. Wrocław pieknym miastem i faktycznie warto by bylo oprawic jego piekno i refleksje na jego temat w jakis proghalsowy/trensowy/bujajaco-halsowy secisz w jakims skromniutkim lokalu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Sagi 02 lut 2009, 23:28

no ale po co ci sprzet jak kolega pisze ze chce cos zrobic to znaczy ze ma :P wskakuj do niego potrenowac i juz hehe 8-)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Infrared 03 lut 2009, 12:58

Sagi napisał(a):tylko ze forumowiczow aktualnie z calego tego rejonu jest chyba mniej niz z samego poznania czy tam wrocka hehe :roll:

a tam :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez artur 03 lut 2009, 14:23

Ja mam decki, troche stare juz bo reloopy 2000 , ale dają rade. cdków nie mam, moze udałoby sie pochytać. Znalazłem taki mniejszy lokal przy placu Grunwaldzki (przy tych smiesznych postkomunistycznych blokach z okrągłymi oknami), chyba sie przejda zapytac ile by wzięli za noc. Tylko ze tem nic nie ma, świateł, muzyka jakas leci ale kiepskie nagłośnienie. Nie wiem...
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Rapture 03 lut 2009, 15:41

artur napisał(a):Znalazłem taki mniejszy lokal przy placu Grunwaldzki (przy tych smiesznych postkomunistycznych blokach z okrągłymi oknami), chyba sie przejda zapytac ile by wzięli za noc. Tylko ze tem nic nie ma, świateł, muzyka jakas leci ale kiepskie nagłośnienie.

Kwestia jak to wyglada, wiadomo, ze z glosniczkow a'la wieza raczej nic konkretnego sie wycisnac nie da. Ja tez moge cos tam pokminic i popytam sie znajomych na wydziale, moze sa zorientowani co do wynajmowania lokali.

BTW wlasnie z wami Wroclawiaki problem, ze starej daty jestescie i tu w tym totalnie VinyLove odchodzi :D <dzolk>
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez sector 03 lut 2009, 15:42

Na dobra sprawe, chyba zawsze wchodzi w gre stary dobry wagon?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez kiki 03 lut 2009, 16:10

mysle ze qsi,technik,optik beda chetni by zagrac, ja tam organizacyjnie nie bardzo, ale 4,5 chlopow to i tak juz chyba starczy ;) - ja tam moge ulotki porozdawac :D
o jakim clubie mowisz? chodzi Ci o alibi?? bo wiesz, nie chodzi o jakies lasery eventowy :P grunt ze ekipa bedzie dobra no i muza na poziomie ;))
czekam na dalsze propozycje, dobrze ze zalozyles temat bo qsi cos juz tez o tym wspominal!
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Rapture 03 lut 2009, 16:17

kiki napisał(a):o jakim clubie mowisz? chodzi Ci o alibi??

Mi tez sie tak wydawalo ale tam od czasu czasu sa koncerty jakies i impezki studenckie bo to ogolnie klub dla studentow czy klienteli co chce poszalec przy latino, disko itp syf. Z opisu nie wynika by to bylo to.
kiki napisał(a):bo wiesz, nie chodzi o jakies lasery eventowy :P grunt ze ekipa bedzie dobra no i muza na poziomie

Wiadomo, ze nie. Ale jednak jakies naglosnienie w miare konkretne nalezy brac pod uwage. Sam sie raz przekonalem, ze zadna przyjemnosc puscic dobry numer i patrzec jak zamula sie robi, bo z glosnikow najbardziej slyszalne z calego numeru jest tylko "umcyk umcyk" :?

Co do ekipy to wiadomo - a i cywile vel. osoby postronne jacys tez sie przydadza, oby tylko kumaci, a nie podchodzacy w czasie seta i proszacy o hita z Eski. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez artur 03 lut 2009, 17:35

W Alibi pracuje moja Karolina. Zapyta sie za ile by jej wynajeli, moze jakas znizka by była. Ja mówiłem o takiej knajpie, mniejszej niz Alibi , które jest przy ołówku i kredce, a knajpa jest pomiędzy tymi blokami.

Obrazek

przejde sie tam na dniach i zobacze tez co powiedzą w Alibi.
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Rapture 03 lut 2009, 17:48

artur napisał(a):przejde sie tam na dniach i zobacze tez co powiedzą w Alibi.

Tylko w przypadku Alibi to nie warto sie spodziewac zbyt duzej ilosci kumatego towarzystwa ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez kiki 03 lut 2009, 18:05

ja tam jestem za tym aby w wagonie cos zrobic :) do wagonu duzo osob nie przychodzi, wiec problemu raczej nie bedzie by wynajac club na jedna noc . wagon sie nadaje
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Rapture 03 lut 2009, 18:11

Istnieje możliwość wynajęcia klubu na zamknięte imprezy okolicznościowe od poniedziałku do niedzieli (włącznie) w cenie 500 zł (ilość miejsc siedzących ok. 100).

Tak to wyglada w przypadku imprez zamknietych. A w przypadku otwartej z uwagi na wiekszy utarg itepe. to mysle, ze jeszcze lepiej idzie sie dogadac, byc moze za symbliczna oplata badz zadna. Wiec chyba faktycznie z Wagonem dobra opcja.

Choc moze mi tez powiecie czemu sporo osob nazywa ta miejscowke "melina" ? :>
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez sector 03 lut 2009, 19:02

Rapture napisał(a):Choc moze mi tez powiecie czemu sporo osob nazywa ta miejscowke "melina" ? :>

Bo tak wyglada? :D
Cegly, zimno w zimie, dopoki ludzie nie nachuchaja w srodku :D chociaz z drugiej strony ma swoj klimat (chociaz tlumow tez tam nie widzialem). Nie mniej jednak bylem tam na 2ch imprezach i obie bardzo dobrze wspominam!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Sagi 03 lut 2009, 19:16

wydaje mi sie ze problemem nie bedzie ani miejsce ani nawet sprzet (czy to naglosnienie czy do grania ktory zawsze mozna jakos wypozyczyc albo cos takiego) tylko LUDZIE (tzn publika) :) a raczej ich brak.. (hehe nie od dzis wiadomo ze w polsce osob grajacych ambitna muze jest wiecej niz sluchajacych 8-) ) ..na szczescie dla was macie tam chyba w miare solidna ekipke + ich znajomi itd...i jakos sie uciagnie jakas ilosc ludzi w zadowalajacej ilosci....aczkolwiek czynnik ludzki wlasnie jest najmniej pewny z wszystkich czynnikow wplywajacych na to czy impreza wypali czy tez nie :P
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez sector 03 lut 2009, 19:18

gdyby dobrze zapodac info na temat imprezy to moze byłoby lepiej niz zawsze.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez p3ps1 03 lut 2009, 21:24

Artur miedzy tymi blokami knajpy nie ma zadnej jest miedzy drugim blokiem a 3 -cim ledwo go widac klub bilardowy Fuga , za tym 3 blokiem na polaka jest przekret tam leci muzyka dla szatanow i rock , punck rock i temu pochodne wiec ciezko by ludzi namowic na house - trance bo kazdy cie wysmieje jak sie dowie o takiej imprezie.. tzra by plakaty zorganizowac duzo duzo wczesniej infromowac studentow np na uczelniach a jak sam wiesz to juz koszta...

Ostatnio poznalem kolesia co jest menadzerem w Reaktywacji (landrynkowy klub coz wybaczcie caly jest na biało :P )czasem przemycaja dobry house i trance ala sensation wiec ludzie by nie pouciekali .. pogadam i sie dowiem co do kosztow ( postram sie zorganizowac czwartek) bo weekend raczej odpada bo pewnie maja swoje cykliczne imprezy a tak moze uda sie zamknac w niewielkich kosztach
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: organizacja imprezy wrocław

Postprzez Qsi 03 lut 2009, 22:57

całkiem ciekawy pomysł Panowie! służę pomocą w organizacji ewentualnej imprezy :)
Avatar użytkownika
Qsi
 

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości