Richard Durand - Magnetic Club / Warszawa - 24.04.09

24 kwietnia 2009, Warszawa
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Richard Durand - Magnetic Club / Warszawa - 24.04.09

Postprzez hanan 06 kwi 2009, 12:03

W najwiekszej wiosce w Polsce, otwieraja mega stodole :D
http://klubmagnetic.pl/

w piatki trance, w soboty house, na start bedzie durand (30zl) i micro (20zl) - ehh, mogli sie bardziej postarac

do tego w pt i sob:
- Martin Synergy
- Bream
- Conrad S

jak sami o sobie pisza:
"Klub imponuje nie tylko swoją przestrzenią, wielką eventową sceną ale przede wszystkim innowacyjną techniką - zastosowane zostały profesjonalne kolorowe lasery, wielki panoramiczny ekran wizualizacyjny o szerokości ponad 20 metrów i wiele innych nowinek technicznych."

mam blizutko (przy Forcie Wola), wiec moze sie przejde, bo wczoraj w koncu ogranelem temat egzaminow o/

tylko ostrzegam: "miejsce pozbawione nieuzasadnionych zasad wstępu" :D
Ostatnio edytowano 06 kwi 2009, 15:05 przez hanan, łącznie edytowano 1 raz
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Magnetic Club, Richard Durand

Postprzez sector 06 kwi 2009, 12:11

'taka reklama' a zdjec wnetrza nie ma :x
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Magnetic Club, Richard Durand

Postprzez Tulipan aka Nexus 06 kwi 2009, 12:24

na Rycha bym poszedl w koncu wszytskie Ryski to porzadne chlopy :) moze zagra tego IDeka z ILNY08/09 ktorego do tej pory nie idzie odszyfrowac :/
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez totempotem 06 kwi 2009, 15:40

hanan napisał(a): otwieraja mega stodole :D
http://klubmagnetic.pl/

Dobrze ujęte z tego co widzę. Szukają rezydentów więc wszystkie Hazele i jemu podobni niech będą w gotowości ze swoim CV.
po co teraz, skoro mozna potem
totempotem
 

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez Sisiek 06 kwi 2009, 16:32

Kiedyś tam wpadne bo czuje, że wielki vixa pierdolnik będzie więc trzeba obczaić :D Ale niestety 25 kwietnia w Wawie rządzi tylko jedna impreza James Ruskin@M25 :)

totempotem napisał(a):Szukają rezydentów więc wszystkie Hazele i jemu podobni niech będą w gotowości ze swoim CV.


Mam jednego kandydata, może podeśle CV :D :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez ant 06 kwi 2009, 16:49

Z tego co mi wiadomo Rysiu bedzie też we Wrocławiu na juwenaliach :)
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Magnetic Club, Richard Durand

Postprzez deSynth 06 kwi 2009, 23:29

Tulipan aka Nexus napisał(a):na Rycha bym poszedl w koncu wszytskie Ryski to porzadne chlopy :) moze zagra tego IDeka z ILNY08/09 ktorego do tej pory nie idzie odszyfrowac :/


no ja Cię przepraszam ale z tego co wiem to wszystkie ideki są rozszyfrowane - zarzuc linkiem na pw. Moze cos przeoczyłem

btw jedize ktos z poznaniA? :P
deSynth
 

Re: Magnetic Club, Richard Durand

Postprzez Tulipan aka Nexus 07 kwi 2009, 10:19

deSynth napisał(a):
Tulipan aka Nexus napisał(a):na Rycha bym poszedl w koncu wszytskie Ryski to porzadne chlopy :) moze zagra tego IDeka z ILNY08/09 ktorego do tej pory nie idzie odszyfrowac :/


no ja Cię przepraszam ale z tego co wiem to wszystkie ideki są rozszyfrowane - zarzuc linkiem na pw. Moze cos przeoczyłem

btw jedize ktos z poznaniA? :P



racja racja juz tez mam wszystko, nie sledzilem na biezaco :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez Tulipan aka Nexus 16 kwi 2009, 14:34

kochani podbijam temat bo pojawilo sie sporo wyjatkowych okolicznosci w ktorych chyba odbedzie sie ten caly pierdolnik :) otoz kilku znanych forumowiczow wyraza chec wybrania sie na ta impreze z cyklu warsaw in love :P

Sisiek Vidiad Replee moja skromna osoba oraz moich dwoch ziomkow dosc powaznie zapatrujemy sie na ta impreze z tego co widze hehe

sluchajcie bilatow na ftb juz nie ma jednak maja pojawic sie w empiku, nie chce siac paniki ale chyba organizatorzy nie zdawali sobie sprawy z takiego zainteresowania ta balanga :) cos czuej ze bedzie niezla mordownia :)

a wiec skoro pojawila sie propozycja przedyskutowania to dyskutujmy :) ide po flaszkie :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez replee 16 kwi 2009, 16:31

byłem dziś w empiku przy Wola Parku - nie ma biletów :-P

ale może się jeszcze pojawią... a jak sie nie pojawią, to może na wejściu :-)

no w każdym razie trzeba będzie nową remizę ogarnąć x-D

EDIT

przeklejam z grona, może jednak w tym Magnetic będzie jednak cząstka cywilizacji x-D

"4. Osoby ubrane w strój treningowy (dresy, krótkie spodenki, buty biegowe) nie zostaną wpuszczone do klubu. Akceptujemy zwykłe adidasy."
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez Helevorn 16 kwi 2009, 23:05

replee napisał(a):EDIT

przeklejam z grona, może jednak w tym Magnetic będzie jednak cząstka cywilizacji x-D

"4. Osoby ubrane w strój treningowy (dresy, krótkie spodenki, buty biegowe) nie zostaną wpuszczone do klubu. Akceptujemy zwykłe adidasy."


No nie mów, że wierzysz że to coś zmieni ;)
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez Sisiek 16 kwi 2009, 23:09

Helevorn napisał(a):No nie mów, że wierzysz że to coś zmieni ;)


No raczej, elita chodzi w sweterkach i pantoflach :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez archie 17 kwi 2009, 15:16

W wmpiku w zlotych balasach pojawily sie bilety:) kto moze coooome on!!:) sprzedaz ruszyla po poludniu - odziwo przed poludniem - w ogole nie wiedzieli o kims takim jak Rysiu i biletach na jego impreze:)
co do klubu - ja licze ze moze w koncu ktos odpali dobre miejsce. w ktoryms z postow czytam ze: nie daja zdjec z klubu:) marketing - wiecej przyjdzie by zobaczyc 'co to takiego':) Sisiek Vidiad Replee - see you at 24.04.09 Magnetic Club:)
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez Vidia 17 kwi 2009, 19:44

taaa:D Archie, Sisiek, Replee - strzeżcie się! Macie już bilety! :twisted: :mrgreen:
Co ja się dziś nalatałam, m.in. za tymi biletami;/ Najpierw byłam na Nowym Świecie w Empiku, gdzie powiedziano, iż nie mają biletów, że padła im główna sieć sprzedaży biletów i że nie wiedzą kiedy będzie usunięta ta usterka, żeby się dowiadywać oraz nie przejmować bo czasem nie od rana są bilety danego dnia. Potem wyczytałam w necie że w kioskach Ruchu również sprzedają te bilety. Pytałam w dwóch kioskach ale nie było (nie mają zainstalowanego czegoś tam, jedna babka to w ogóle nie zrozumiała o jakie bilety mi chodzi i skierowała mnie do ZTMu, nie wiem czemu bo przecież wytłumaczyłam jej dokłądnie o co mi biega O_o), itd... Następnie odwiedziłam Złote Tarasy (dawno mnie tam nie byO), Szukając kiosku Ruchu trafiłam na Empik, stwierdziłam że zajdę. No i na szczęście bilety już były. Archie mi na szybko obliczył ile musze mieć kasy no i bileciki już u mnie na biurku leżą:) Kiedy odbieracie?
Akceptujemy zwykłe adidasy."

to jest dobre :lol:
Mam nadzieję że lipy nie będzie, że będą tam jakieś porządne transy puszczać a nie jakąś wiksę.,.
Ogarnął ktoś jakieś sety Duranda? Może się podzielić? Bo ja ogarnęłam jedynie jakiś mix Ruskina, oczywiście służę nim w razie potrzeby;] a poszukać więcej już nie mam jak za bardzo
cos czuej ze bedzie niezla mordownia

hehe oby nie;) Oby Dobrze zagrał, najlepiej pocisnął jakieś sążne techtransy, choć... nieobrażę się też za coś w rodzaju Tuouch Me/Sunhump!
Szykuję już prostownicę :D ;) Widzim się za tydzień! [cudem mi się do neta dziś udało dorwać]
Zmęczona i niewyspana po wczorajszym ASOTcie V.
Ostatnio edytowano 18 kwi 2009, 11:32 przez Vidia, łącznie edytowano 1 raz
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez archie 18 kwi 2009, 2:00

hehe:) ja mam z ochoty, chyba tez niezbyt daleko:) bilety.. chyba przed sama impreza, tak bedzie najlepiej. najfajniejsze jest to ze ja bylem 2-3h wczesniej w zlotych balasach i szanowna pani nie miala pojecia o takiej imprezie jak tak ktora ma odstawic Rysiu. pytala o wszystko, date, adres, wykonawce i nic nie znalazla. a o tym ze padl system jednak nie wspominala.
ajjjj... licze na jakies mocne bity w stylu hard trance:) lbedzie sie mozna przy nich dobrze rozgrzac:)
a ja szykuje buty;D
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez Sisiek 19 kwi 2009, 3:24

Ja też z Ochoty :) Dziękuje Agnieszka za ogarnięcie biletu i jeszcze bardziej serdecznie pozdrawiam :):):)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez archie 20 kwi 2009, 16:16

lol, no prosze:) sami swoi;) ja niedaleko Babilonu mieszkam:) jeszcze sie okaze ze mieszkamy w tym samym bloku:D a do podziekowan sie dolaczam, choc przekaze je osobiscie:)
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Richard Durand - Magnetic Club - 24.04 Wawa

Postprzez Sisiek 20 kwi 2009, 17:02

archie napisał(a):ja niedaleko Babilonu mieszkam:)


To ja w troszkę innej części ale nie będę pisał gdzie żeby mi nikt wjazdu na kwadrat nie zrobił :P :P :P

A ty hanan banan w końcu idziesz ?? :D Bo dawno Twojej mordy nie widziałem :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Richard Durand - Warszawa Magnetic Club - 24.04.09

Postprzez Vidia 21 kwi 2009, 13:14

tylko ostrzegam: "miejsce pozbawione nieuzasadnionych zasad wstępu"

to akurat bardzo dobrze..
w ogóle robimy coś na kształt bifora czy choćby jakiejś ustawki np. w centrum? czy każdy na własną rękę dojeżdża do Fortu Wola na 21,00? mnie to obojętne ale chcę wiedzieć
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Richard Durand - Magnetic Club / Warszawa - 24.04.09

Postprzez Sisiek 21 kwi 2009, 14:32

Ja się z chęcią ustawie wcześniej żeby pogadać. Ale od razu mówię że nie pisze się na żadne alkohole czy jakiś innych wynalazki bo mi się nie chce ;) Tylko to niezbyt moje rejony i z tego co mi się wydaje w okolicy oprócz cmentarza to raczej nie ma gdzie posiedzieć :P Chyba, że gdzieś w środku w Forcie.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości