Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

25-04-2009@M25
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

Postprzez Sisiek 11 kwi 2009, 22:44

Obrazek

miejsce: M25
data: Sobota 25 kwiecień 2009
start: 22:00
adres: ul. Mińska 25 Warszawa
wstęp: do 23 - 30 Pln, po 23 - 40 Pln

Scena górna:
James Ruskin Live! [Blueprint / Tresor - UK]
Essence [Technosoul/MinimalNation - 3miasto]
Dtekk [Technosoul/Audiosfera.net - Białystok]
Prizm & MT Wentz [Warsaw Torture Boys]
Gem [Technosoul/Underground Perception]
Ninja [Technosoul/Underground Perception]
Digital Princezz Live P.A [Mosquito records]

Scena dolna:
Lady J [Streamwise - Poznań]
Siasia [Dirty Stuff Records - Katowice]
Piroman [detroitZDRóJ]
Memo [Underground Perception]
Sequence Live P.A [Pro-Audio]

Techno. Z czym Ci się kojarzy? Nie lubisz techno? Wiesz co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? A może po prostu mylisz tą muzykę z czymś innym? Techno to jedno z najbardziej zdewaluowanych pojęć w nowoczesnej muzyce; Poprzez narastające przez lata błędne skojarzenia i stereotypy ten gatunek muzyczny wiele stracił w oczach potencjalnych odbiorców. Nie stracił jednak swoich wiernych słuchaczy. Techno rozwija się i pozostaje w podziemiu, w sercach tych, którzy je rozumieją. Nie przeszkadza Ci to jednak zobaczyć czy dobrze sobie je wyobrażasz, czy to, co dotychczas uważałeś za techno rzeczywiście nim było. Techno to muzyka pełna klimatu, energii i finezji - muzyka z duszą. Duszą wszystkich ją tworzących, słuchających i wspierających. TECHNOSOUL.

25 Kwietnia będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia jakim niewątpliwie będzie obecność jednej z najważniejszych postaci światowego techno. Pochodzący z Londynu James Ruskin, właściciel kultowej wytwórni Blueprint Records (uznanej przez prestiżowy magazyn Select za najlepszy bytyjski techno label wszechczasów), dzięki kolektywowi Underground Perception przy współpracy Technosoul odwiedźi Warszawę rozpieszczając publikę nieprawdopodobnym brzmieniem minimal techno. Po raz pierwszy w historii zaprezentujemy Wam absolutny Technosoul / Underground Perception allstar obok utalentowanej Digital Princezz ze swoim wybuchowym live actem, przedstawiciel Detroit Zdrój – Piroman, Siasia ze swoim dirty stuff materiałem, ciągle zaskakujący Dtekk oraz Essence, świetna didżejka z Wielkopolski– Lady J, zaprezentuje się również młody producent Sequence, techno herosi Prizm & MT Wentz oraz UP's stars - Gem, Memo i Ninja. Tlem dla muzyki beda rewolucyjnie umilajace obrazki autorstwa A2xD.


Ogólnie ode mnie tak: Często narzekacie, że w Warszawie nie ma fajnych imprez. Więc pytam: Jest ktoś chętny ? Klub jak i zaproszona gwiazda na najwyższym światowym poziomie. Dobre wrażenia gwarantowane. Można napisać na koniec obecność obowiązkowa. :) Jakby ktoś chętny na wyprawę do fabryki dobrego grania jaką jest M25 serdecznie zapraszam. Techno w najlepszym wydaniu 8-)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

Postprzez Helevorn 11 kwi 2009, 23:17

Nie ma co marudzić, że w Warszawie nie ma imprez. Tydzień wcześniej zawita jeszcze Digweed...
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

Postprzez tymek 12 kwi 2009, 15:36

jak w warszawie sie nic nie dzieje :D ? przeciez co tydzien jest jakas fajna impreza
chyba raczej wybiore 55 gdzie bedzie channels records night z till von sein, catz n' dogz i polon :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

Postprzez Technik303 12 kwi 2009, 16:29

Fajnie macie w Wawce ;) James Ruskin, Jeff Mills był, Alex Bau, itd... M25 daje radę ;)
Część imprez organizuje ekipa co sama do Wro na imprezy (acid)techno jezdziła :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

Postprzez Stelmach 13 kwi 2009, 7:57

Byłem raz na Ruskinie w Elektrowni jakieś 6-7 lat temu, na jednej z edycji Club Rotation :D Gość miotał na trzy gramofony a ludzie latali po ścianach jak pająki. Szykuję się więc w stolicy kolejna solidna bania. Tylko pozazdrościć.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

Postprzez Vidia 14 kwi 2009, 14:31

w sumie miałąm już tak za często nie łazić do m25.. to jest dość specyficzny klub, przede wszystkim bardzo duży. Byłam kilka razy w nim, usłyszawszy przedtem na jego temat praktycznie same pozytywne opinie. Nie do każdego rodzaju imprez się nadaje. Do imprez większych technicznych wydaje mi się jednakże, że raczej tak. Byłam tam na Jeffie Millsie i oprócz tego, że było duzo za głośno i były straszliwe przestery to było dobrze:p i też grał Ninja (całkiem nieźle zresztą). O ile mnie pamięć nie myli, dzień wcześniej jest występ Duranda, do którego się przymierzam. Także się zastanawiam, może przyjdę tu lub tu, albo na obydwie imprezy - wersja bardziej hardkorowa;p
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Underground Perception & Technosoul pres. James Ruskin

Postprzez Sisiek 14 kwi 2009, 15:15

No no mam nadzieje, że dobrze wybierzesz i pójdziemy do M25 :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

cron