Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Alexandra 05 lip 2009, 10:34

słyszałam troche, jak to Adamus stwierdzil " muzyka idealna na romantyczny wieczór we dwoje" :D
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Infrared 06 lip 2009, 15:23

padaczka
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie


Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 06 lip 2009, 16:02

buhehe wez pigule wez pigulke :) powinni takie cos dawac no ale dobra dobra cicho kazdy lubi co innego...

ale mimo wszystko rozwalilo mnie jak nobel napisal: najgorszy grajek - Malec ehehehe 8-) widac trzyma dalej forme o ! nigdy nie zamula :) zawsze cisnie gniot :D
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Alexandra 06 lip 2009, 16:43

oo dobry filmik!!! i ciekawe miejsce wybrali na event :) filipinki se nie pospali :D
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 06 lip 2009, 16:48

hehe no moze i swiadczy ale dla mnie hs w takiej formie jakiej podales brzmi jak zwykla wixa :) ale jezeli ty w tym dostrzegasz cos fajnego to luz :) ja jednak wole inne brzmienia (jakies pumping techno, nawet schranz moze byc juz ehehehe)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Infrared 06 lip 2009, 18:52

Nob3L napisał(a):Po twoich postach w tym temacie wnioskuję iż nie lubisz HC :mrgreen:

HC hardcore? Stary to co tam było podawane mogliby dawać cierpiącym na zatwardzenie. Sraka murowana i rzyganie krwią. Takie HC jak i h1n1 i BSE i inne tego typu zdarzenia kwalifikuje jako ogromną pomyłkę.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 06 lip 2009, 19:16

nie nobel..tak do konca nie jest...po prostu jestem bardziej sklonny uwierzyc w propozycje kawalkow hc nie wiem hs jak kolwiek ktore sklada np technik bo wiem ze da cos undergroundowego niz komecje ktora tutaj zapodales takie jest moje zdanie...co do hc i hs sory fakt i tak sie na tym nie znam, co nie zmienia faktu ze to co dales brzmi to fatalnie i nie dlatego to piszemy ze cie nie lubimy :P ino komentujemy stan rzeczy :P ale luzik uwazasz inaczej nie ma sprawy i nie ma co o tym dyskutowac dalej :) podkusilo mnie zeby napisac bo obadalem z ciekawosci ten link.. na ogol zlewam opisywanie wrazen no ale jakos dzis mialem ochote jednak napisac swoje zdanie i tyle...
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 06 lip 2009, 19:55

ok hm ok to podaj mi przyklad komercjyjnego hs ? i jeszcze jeden przyklad niekomercyjnego hs ? :) moze znajde roznice i skumam baze :)

w sumie napisze tak...jak w kazdym gatunku sa gusta i gusciki...sa true minimale i fake minimale, sa true progsy i cos co udaje progsy...na ogol roznice sa mocno slyszalne...tak wiec zapodaj dobrym przykladem (w koncu twoja to dzialka w tej muzie wiec nie bedzie problemu) i obadam roznice :) jak znajde je to przyznam ci racje :) i juz sie nigdy nie odezwe o hs, hc, wc itd :P
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Technik303 06 lip 2009, 19:59

Uogólniając komercją to jest Hardstyle w zestawieniu ze starym dobrym Gabber, HC ;) Nestety podzielam zdanie Infrared ;)

Hardstyle, miał być bardziej przyswajalny i łatwiejszy w odbiorze ;) stąd uproszczenie w HS. Przecież już o tym pisałem w wątku o HS, HC :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 06 lip 2009, 22:00

ja nie napisalem bla bla bla wypraszam sobie :P widze ze nie skumales sam napisales ze to nie jest komercja i ze jestem lamer i sie nie znam no to sie pytam o ta cienka granice co wedlug ciebie mistrzu jest ta komercja i tyle...to ty sie mnie pytasz...przeciez to nie ja bronie tego co dales ino ty :P proboje sie wglebic w temat ale chyba se daruje nevermind
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 06 lip 2009, 23:00

ok walic to rezygnuje I give up :) mam wazniejsza rzecz do zrobienia ;) od siebie ino dodam ze cie zapraszam do tego topiku ktory chce zmontowac za momentosa to moze na zywo mi potlumaczysz o co biega w koncu z tymi wszystkimi hc, hs i w ogole no z tym wszystkim ;)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Enters 07 lip 2009, 6:26

A w chwili przerwy między ustalaniem co jest a co nie jest komercyjne możecie obejrzeć zdjęcia:
Toxicator Open Air 2009 - Zdjęcia
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 07 lip 2009, 7:50

ee a ja nie rozumiem jezeli serwis zwie sie global trance to czemu dajecie fotki z Toxicator ? tzn spoko tam byl jakis podzial na style ? ze lecialo cos transowego ? nobel jak z tym bylo ?
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 07 lip 2009, 10:24

pytanie mialem odnosnie global trance a nie fme wiesz ? ale dzieks teraz juz wiem ze sa global trance ale nie trance tylko global everything luz nie wiedzialem tego po prostu nie orientuje sie zasugerowalem sie nazwa..od tyle koniec tematu.

a tutaj jest sporo rozmaitej muzyki (gdzies pominoles mase chill outu, downtempo, czy tez rozne ostre odmiany ktore sam polecasz jak i technik tez) wiec nie wiem o co ci biega w tym drugim jak dla mnie niepotrzebnym tekscie...
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Sagi 07 lip 2009, 10:52

tak samo jak o dark psychodelic trance, full on itd.. i co z tego ? gadamy o tym glownie co slucha wiekszosc ludzi i ktore gatunki akcpetuje wiekszosc ludzi chyba nic w tym dziwnego ?
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Infrared 07 lip 2009, 11:34

Nob3L napisał(a):Jednak jedno i drugie będzie istnieć bez względu na to jak byś się nie zesrała :P

I Ty jesteś Administratorem tutaj? Sam sobie wystawiasz świadectwo takim komentarzem. Grow up for fuck sake. Nie dorosłeś do dyskusji. W dupie byłeś gówno widziałeś. Ja HC słuchałam jak Ty mleko spod nosa podcierałeś. Widać, że mało w życiu widziałeś i słyszałeś skoro podniecasz się tym syfem chorzowskim.
To bardzo przykre, że byłeś na jednej imprezie w życiu i to jeszcze na takiej i teraz za wszelką cenę próbujesz uratować honor tego eventu. Poza tym nie potrafisz rzeczowo podejść do dyskusji i do tego Twoje przeświadczenie o tym, że bardzo przejmuje mnie fakt, że tutaj jesteś. Szczerze jebie mnie to, a tacy maluczcy ludzie jak Ty rozmywają się szybko w tłumie, więc jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości co do faktu, że ubolewam nad tym, że tutaj jesteś to odpowiedz brzmi nie: Mam Cię w czarnej, ciemnej, głębokiej otchłani myślowej.
I odbij synciu.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Vibez 07 lip 2009, 12:04

Tak tylko nawiasem dodam - hardstyle sie skończył w 2005 roku. W chwili obecnej jest to już harddance. Więc jeżeli ktoś sie w muzyce nie orientuje, to ja prosze żeby nie mylić tych dwóch pojęć bo to duża różnica jest. ;)

Sagi napisał(a):ok hm ok to podaj mi przyklad komercjyjnego hs ? i jeszcze jeden przyklad niekomercyjnego hs ? :) moze znajde roznice i skumam baze :)


Zapraszam na gg :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Infrared 07 lip 2009, 12:45

Nob3L napisał(a):Nie ma to jak wypowiedź o evencie osoby, która na nim nie była 8-) Bardzo konstruktywny komentarz Asiu :)

Synciu skąd wiesz, że nie byłam? Tak się brzydko składa, że mam rzut beretem na ten brzydki ivent.
Nob3L napisał(a):esteśmy w tym samym wieku, nie znamy się ani trochę i wydaje mi się że Twoja opinia na temat tego co słuchałem, gdzie i z kim jakie gówno oglądałem powinna być troszkę bardziej stonowana i przemyślana.

Bzdura! Niejednokrotnie tutaj na forum pokazywałeś jaka jest Twoja wiedza na temat muzyki, zresztą bez ory przyznawałeś się, że niedługo słuchasz "trensuf" :D a teraz widzę, stałeś się znawcą wikipediowym hardkoruf :D szacunken :D
Nob3L napisał(a):Na eventach miałem okazję posłuchać różnorakich odmian trance'u, drum & bassu i ostrego techno. I z całą pewnością mogę powiedzieć że nigdzie, ale to absolutnie nigdzie nie było tak genialnie jak podczas chorzowskiej popeliny.

a gdzie byłeś na tych "iventach" ? :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Toxicator Open Air - WPKiW / Chorzów - 4.07.09

Postprzez Infrared 07 lip 2009, 13:17

:D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości