Edycja 14

16.02 - 06.03 - 20.03
16.02.2011 - 20.03.2011

Powrót do 14

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 20 mar 2011, 19:44

Ja mam 3 sety ocenione, ale z pozostałymi 3 na pewno się dziś nie wyrobię. Postaram się ogarnąć to na jutro.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez Transi 20 mar 2011, 21:11

Ja to samo :/ Niestety a późno się za to wszystko zabrałem :/ Sorki.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 20 mar 2011, 21:18

ja bym dał rozgrzeszenie :P Aczkolwiek Transi mógłby walnąć reckę miiiiiiii :D :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez Juma 20 mar 2011, 22:27

ja napisze jutro jesli to mozliwe, wybaczcie ale lodzki weekend nie wybacza
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 29 mar 2011, 11:57

tak sobie pomyślałem, że można by, oj można, zacząć kolejną edycję :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 29 mar 2011, 12:16

Zróbmy eksperyment i rozpocznijmy edycję dopiero jak się zgłosi 10 no może 8 chętnych :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez Juma 29 mar 2011, 13:22

Peter sie zglosi jako 3 osoby, a zeby nie offtopowac to zgodze sie z Matvelem, powinnismy chwile odpoczac od BM, potem zebrac troche wiecej osob.
Myslalem kiedys by moze zebrac ludzi ktorzy zglaszaja swoja obecnosc, stworzyc pary w drodze losowania i tez w drodze losowania dopisac do par gatunek w jakim beda sie te osoby sparowac. Byloby to ciekawe poniewaz zglaszajac sie do BM nigdy nie wiedzielibysmy z kim bedziemy sie battlowac oraz w jakim gatunku przygotowac seta.

Co myslicie ?
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 29 mar 2011, 13:40

Jakieś urozmaicenie byłoby mile widziane. Choć mocno zawiły Twój pomysł i nie wiem czy dobrze go rozumiem :D Chcesz żeby były tylko pojedynki dwuosobowe?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez wasyl 29 mar 2011, 16:13

Juma, świetny pomysł :) Byłoby np. 12 uczestników, co tworzyłoby 6 par po 2 osoby. Wygrane osoby przechodziłyby do następnego etapu, ale byłyby nadal oceniane przez osoby, które uprzednio odpadły. W 2 etapie zostaje wtedy 6 osób, które nadal tworzą się w pary i walczą w odpowiednio przypisanych dla siebie grupach gatunkowych. Dopiero w 3 etapie, kiedy zostaje 3 finalistów, jest wybierany jeden gatunek w którym toczą bój o wygraną :) Tak bym to widział, tylko zostanawiam się, czy przy 12 uczestnikach byłoby aż 6 róznych gatunków? Myślę, że więcej pewnie nie weźnie udziału, a jak się tak zastanowić (Uplifting Trance, Drum'n'Bass, Progressive Trance, Progressive House, Ambient/Chillout, Breaks, Minimal?) znajdzie się 6 podgatunków... ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 29 mar 2011, 16:18

Przypisywanie gatunków jest zbyteczne jak dla mnie. Sama forma ciekawa.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez PaulCane 29 mar 2011, 17:09

jestem za, ale trzeba jednak poczekać jeszcze z tydzień przynajmniej i pozbierać uczestników z czym może być problem
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 29 mar 2011, 18:34

Nie wiem czy np. Kasperowi odpowiadałoby kupno ( :D) numerów drum'n'basowych skoro z tego co wiem nie mixuje tego stylu. To może zniechęcić osoby raczej. Parowanie się byłoby ok, ale może bez narzucania z góry gatunku muzycznego.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 29 mar 2011, 18:36

Dla mnie najlepszym wyjściem byłoby, gdyby w stawce, bez par, wystartowali: Kasper, dj3500, wasyl, Matvel, Transi, tbk, kiki, sector, Vibez, Sisiek, bAchoR, demens, Juma, oczywiście Ja ( :D ) i cała reszta, która miała okazję startować wczesniej w BM. Na normalnych zasadach, ale w takim gronie gra byłaby ciekawa.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez wasyl 29 mar 2011, 18:43

Tylko, tylko! W przypadku narzucenia konkretnego gatunku byłoby o tyle rozsądniej i sprawiedliwiej, że jednak oceniający nie kieruje się subiektywnym "lubię, nie lubię takiej muzyki", tylko ocenia skilla, dobór utworów i flow seta. Jednak, kiedy ja mam oceniać Minimalowy set od osoby, która dla minimalowca nagrała przedni materiał, dla mnie to będzie po prostu "suchy set" wyprany z emocji i muzykalności i wtedy wygra z nim każdy inny set, nawet kiedy będzie miał mnóstwo wad technicznej parafii. Dlatego myślę, że sparowanie się w odpowiednio dobranych gatunkach, byłoby bardziej miarodajne.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Edycja 14

Postprzez Juma 30 mar 2011, 8:54

Generalnie z losowaniem gatunku chodzilo mi o urozmaicenie i sprawdzenie sie w innych gatunkach niz dotychczas ( no chyba ze by para wylosowala to samo co mixowalo sie dotychczas ). Dajmy na to losuje sie w Drumy i nie dosc ze musze przesluchac material zeby wybrac dobre tracki to jeszcze jakos to zmixowac co na pewno podniesie skill i odwroci od tej monotonii gatunkowej ktora mamy za kazdym battlem.
Malo mamy podgatunkow ?
Trance ( uplifty, techny, proggi, hardy ) Techno, Ambienty, Breaki, Drumy?
Mysle ze spokojnie bedzie mozna ulozyc taki zestaw do losowania zeby kazdy mogl sie sprawdzic, nowy regulamin juz bysmy sobie tutaj przedyskutowali i ulozyli,
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Edycja 14

Postprzez Vibez 30 mar 2011, 15:55

Jeden gatunek na edycje i drabinki to dobra opcja. Pytanie czy nie zrobiło by sie monotematycznie? Chociaż jeżeli by wcześniej zapowiedzieć że edycja 353 będzie dramowa, to ten kto nie lubi dramów ominie, a reszta wpada i walczy.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 30 mar 2011, 17:00

Tylko wtedy będzie po max 3-4 uczestników, a chodzi oto żeby ich właśnie przyciągnąć.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez Vibez 30 mar 2011, 23:03

Wychodzi w takiej sytuacji problem pt - jest nas za mało.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 05 kwi 2011, 22:41

tośmy po-debatowali. Jako, że nie ma kompromisu, postuluję powrót do punktu wyjścia (starych zasad) i rozpoczęcia kolejnej edycji :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez Kasper 06 kwi 2011, 17:14

Można robić edycje tematyczne typu np. plażowe granie. Trzeba byłoby dobrać tracki do klimatu seta. Nawet techno idzie grać w ten sposób.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 14

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości