[6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

intelligent dnb
16.02.2011 - 20.03.2011

Powrót do 14

[6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Matvel 06 mar 2011, 10:21

Co tu dużo mówić miałem olać tą edycję po ciągłych płakaniach dotyczących techno, ale widziałem że bardzo fajne sety pojawiły się do tej pory. Co do seta to niestety będzie klimat podobny do Vibez'a. Tym razem jest cały set spokojny (nie tak jak w edycji 8), znów z polskim akcentem Radicall'a. Na koniec miałem zagrać Perfect Stranger Magnetic Man'a ale uznałem, że za mocno wałkowany był ten utwór stąd też na koniec świetny utwór z setów Garniera.

Way Out West - The Gift (Logistics Remix)
MRSA - Different
Blu Mar Ten - My Heart
Indivision - My Belief
Komatic - Silently She Cries
Radicall - Zero Degrees
Seba - Welcome To Our World
Ghostface Killah & Neyo - Back Like That (DJ Marky & Bungle Remix)


39.17
55mb
http://www63.zippyshare.com/v/17329007/file.html
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez peterhol9 06 mar 2011, 10:24

Matvel napisał(a): Na koniec miałem zagrać Perfect Stranger Magnetic Man'a ale uznałem, że za mocno wałkowany był ten utwór
why Leo, why? :) Perfect stranger mógłbym słuchać non stop. Za to posunięcie masz -10 do oceny :D :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Matvel 06 mar 2011, 10:26

Też tak miałem jeszcze z 2-3 miesiące temu. Co za dużo to niezdrowo.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez peterhol9 06 mar 2011, 14:20

no i co ja mam zrobić z Panem, Mr. Matvel? Set jest kapitalny, drumy takie jakie lubię i moim skromnym zdaniem zupełnie inny klimat niż u Vibeza. Technika fpytę również. Niemniej za brak Perfect stranger i zastąpieniu go przez BLT (najsłabszy numer seta) dałem -10 pkt. I nie wiem, nie wiem :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Matvel 07 mar 2011, 13:20

Back Like That gnicie MM kilka razy :P


Poza tym nie wymyślaj mi tu bo gdybym nie napisał tego to byś sikał w gacie i pisał mi tutaj jaki mój set perfekcyjny i doskonały :lol:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez peterhol9 07 mar 2011, 18:44

Matvel napisał(a):Poza tym nie wymyślaj mi tu bo gdybym nie napisał tego to byś sikał w gacie i pisał mi tutaj jaki mój set perfekcyjny i doskonały :lol:
to teraz zamiast -10 masz -15 do oceny :D :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Matvel 07 mar 2011, 18:50

To ja się chyba wycofuję z tej rywalizacji :crying:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez peterhol9 09 mar 2011, 11:00

Spoko Matvelu... co Cię nie zabije to Cię wzmocni :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez PaulCane 18 mar 2011, 23:01

Jakoś tak wyszło, że na końcu zostały dwa sety drumowe i jakoś tak wyszło, że Twój set idzie jako pierwszy :P

1. Oryginał świetny, ten Remix nieco słabszy, ale też bardzo dobry.
2. Przejście git. Track niby nie jest zły, ale jakoś średnio mi się podoba.
3. jw. Utwór porządny.
4. jw.
5. jw. ale wałek już nieco słabszy.
6. jw.
7. Świetny ten utwór od Seby!!!111jedenjedenjeden \o/
8. Następny dobry wał, ale jednak Seba lepszy :P

Technicznie bez zarzutu, muzycznie bardzo dobrze, miejsce w top 3 będzie na pewno.
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Kasper 20 mar 2011, 19:13

Jak u Vibeza, podzielimy sobie recke na 2 części. Startujemy.

mixing

Technika perła brylant. Obserwuje Twoje granie od dłuższego czasu i wyrabia Ci się skill niesamowicie. Tak jak u Vibeza momentami zagrałeś tak, że nie wiem, który track jest, który, kiedy w ogóle było przejście. Damn good!

track selection

No i znowu są problemy te liquid drumy są kiepskie w cholere. Jak mówiłem u Vibeza nie czaje bazy z tym gatunkiem. Najpierw techno, teraz to mógłbyś pocisnąć jak za dawnych edycji jakieś trancey/hardtrancey. Może punkty będą, ale nie obiecuje.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Transi 21 mar 2011, 19:13

Ale klimat...od początku do końca. D'n'b jest mi całkowicie obcą muzyką, tym bardziej zaciekawiony byłem co zaprezentujecie (Ty i Vibez) w swoich setach. Poezja. Nie spodobał mi się tylko 1 utwór (Blu Mar Ten), reszta znakomita! Komatic i Seba to moi faworyci. MRSA brzmi kapitalnie, tak samo "Back Like That" :) Technicznie - rewelacja. Zero zgrzytów. Wszystko brzmi tak jak brzmieć powinno. oj będzie cięzko z dokonaniem wyboru zwycięzcy...
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Vibez 21 mar 2011, 22:15

No więc jest to niewątpliwie mój ulubiony set edycji a dlaczego to chyba tłumaczyć nie muszę :) Tona kozackich wybić i porządnego klimatu. Nie wiem czemu ale nie znałem Seby spod numeru 5 i musze przyznać że po raz kolejny mnie zniszczył. Gość jest genialny i nie można temu zaprzeczyć. Co do techniki - bez zarzutu. Jedyne zastrzeżenie mam do pierwszego przejścia, ale problemy bardziej wynikały z faktu że pierwszy numer brzmi mocno średnio (w sensie że jakościowo). W ogóle troche odnosze wrażenie że cały set jest przekompresowany, za głośny, mało dynamiczny. Kompresowałeś czymś sume? Albo poszczególne ścieżki? Na końcu gdzieś nawet wredne przestery się pojawiły tak więc świadczy to wszystko o tym że całość gra za głośno. Poza tym moge ci powiedzieć że punkty dostaniesz, i to pewnie całe 5 tak więc śpij spokojnie, myśl o następnych cudach :D Ave!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Matvel 21 mar 2011, 22:55

Nic nie kompresowałem. Być może to wina mojego konwertera, druga osoba zwraca mi na to uwagę więc coś z tym trzeba będzie zrobić.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Juma 22 mar 2011, 12:14

Witam Matv,

Zabralem sie za Twoj set jako pierwszy wie nie bedzie tutaj gadki o mozliwosciach punktowych. Za chwilke dla porownania sprawdze set Vibeza, takze sposrod was wybiore kto dostanie pkt ;p.
Technicznie miodnie, nie slysze tez na sennkach zeby bylo za glosno a tracki leca jak pks z gorki.
Najbardziej podszedl mi track ostatni i przedostatni. Nie slysze tez tragedii w pierwszym tracku co wskazuja tutaj koledzy. Kawal fajnego battle, zostanie na dysku.

pozdrawiam i dzieki
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez wasyl 24 mar 2011, 11:53

Drogi Matvelu, dlaczego od samego rana muszę zbierać szczękę z podłogi? :D Track selection stoi na poziomie Mont Everest, a mixing wcale nie niżej... Poezja. Zastanawiałem się, cóż to za potwór pędzi w 24 minucie i kiedy tylko spojrzałem na tracklistę, nie miałem wątpliwości, że to sprawka Komatic, który zdecydowanie w takim stylu produkuje, czyt. mrocznym, wolnym, z cholernie głębokim flow. Zastanawiałem się, czy Vibez wytknął Ci przestery, gdyż jest na tym punkcie chyba tak samo mocno zboczony, jak ja :D i faktycznie - wytknął :> więc ja już nie będę i powiem tylko, że był to jedyny minus tego seta. Big up :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Sagi 03 kwi 2011, 12:46

Tak na szybko, chcialem napisac ze twoj i vibez'sa set to taka jakby 1 calosc ;] on dobrze wprowadza, a ty dokrecasz ;]
sciagnalem wasze sety z powodu ciekawosci gatunkiem liquid dnb ktory jak wiadomo iloscia trackow nie grzeszy (sam nie szukam nic z takich tjunsow bo czasu na to juz mam za malo). Ciesze sie ze sa osoby ktore jednak poszukiwan dokonuja i sa to na ogol dobre dla mojego ucha rzeczy ;] set plynie sobie swietnie od poczatku do konca, czasem kawalki lepsze czasem gorsze ale calosc pozytywna..wyroznic moge na pewno nr 1 (w koncu oryginal to mistrz), potem bardzo optymistyczny nr 2 i kawalek nr 6 Radicall - Zero Degrees (ale deeeppppp!) ktory klimatem naprawde poraza (nie sztuka jest napierdalac co w dnb jest na porzadku dziennym hehe) nazwalbym ten kawalek jakims progowym dnb z starych dobrych czasow hehe takie skojarzenia mam :P

mniej podobaly mi sie kawalki z klimatem bardziej funko - vocalnym (nie moja brocha)

Tak jak pisalem secik jako calosc jest ciekawa odskocznia od tego czego slucham na codzien, technika git, kawalki w wiekszosci git czego chciec wiecej :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: [6.03.2011] Matvel - Battle Mix 14

Postprzez Matvel 03 kwi 2011, 16:47

Album Radicall'a to mistrzostwo świata.

Dzięki za opinię.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do 14

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości