Grupa II

3/11 | 14.11.12

Powrót do Etap II

Grupa II

Ankieta wygasła 14 gru 2011, 23:59

E-clip - Crow
9
18%
John Ridout - Cloudy Day Double A
1
2%
Tommy Four Seven - Track 5
3
6%
LNG - Harmony Will Kick You In The Ass
1
2%
Gil Scott-Heron & Jamie xx – I'll Take Care of U
2
4%
BT - The Light in Things
4
8%
Carbon Based Lifeforms - VLA
7
14%
John Askew - The Bastard
10
20%
Ahmed Romel - Heart Rola -(Original Mix)
5
10%
Lutzenkirchen - The Ness (Original Mix)
2
4%
Adrian Lux - Teenage Crime (Original Mix)
5
10%
 
Liczba głosów : 49

Re: Grupa II

Postprzez sector 07 gru 2011, 12:57

Wg mnie oddawanie glosow na sile nie ma sensu. Lepiej nie oddac niz oddac na kawalek, ktory tak naprawde srednio nam sie podoba. Dlatego nie zdecydowalem jeszcze czy oddam glos na Track 5 czy nie :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa II

Postprzez wasyl 07 gru 2011, 15:31

:DDD, jestem na półmetku i tylko w jednej grupie oddałem 3 głosy...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 38
Skąd: Wałbrzych

Re: Grupa II

Postprzez phantom 08 gru 2011, 16:21

wasyl napisał(a):Barwa tego Pana jest całkiem przyjemna i bardzo chętnie wsłuchuję się w taki wokal przy spokojnym jazzie, jednak w tym utworze jego śpiewanie mi po prostu nie pasuje do podkładu

No tak, bo ten utwór to w rzeczywistości remix Jamiego z The xx, a nie wspólny projekt. Krótko po premierze okazało sie, że jest to jednocześnie hołd dla Scotta-Herona.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Grupa II

Postprzez yaper 08 gru 2011, 17:16

Ja akurat w tej grupie nie miałem problemów i do dwóch pewniaków dołączyłem jeden numer, który bardzo mi się spodobał. Dwie grupy za mną, teraz rozmyślam nad trzecią i tutaj też zagłosuje na trzy numery, bo akurat jest na co głosować.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Grupa II

Postprzez Freezer 12 gru 2011, 15:16

http://www.youtube.com/watch?v=WKHzE_glb1w

Wcześniejszy link nie jest juz aktywny.
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Grupa II

Postprzez Vibez 15 gru 2011, 0:50

Fuck, Teenage Crime nie przeszedł.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Grupa II

Postprzez Vidia 15 gru 2011, 0:54

Super, że Crow przechodzi:) Ciekawe, kto poza mną głosował na The Ness? Szkoda, że tak mało głosów.. dla mnie to jest niemal genialne
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Grupa II

Postprzez sector 15 gru 2011, 7:54

Vibez napisał(a):Fuck, Teenage Crime nie przeszedł.

dokładnie, sad panda ;(
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa II

Postprzez sector 15 gru 2011, 8:07

bastardo! \m/

if you are schizophrenic, listen carefully and a small voice will tell you which number to press...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa II

Postprzez yaper 15 gru 2011, 13:54

Również mi szkoda 'Teenage Crime', bo to jeden z tych utworów, które poznałem przy okazji TOTY i na stałe zagościł do mojej tracklisty. Spodziewałem się, że tak będzie, bo brzmi zbyt komercyjnie, a forum powoli obrasta w 'pustelników z Kazachstanu' i ich magiczne produkcje :>

Na 'Bastard' oczywiście głosowałem, co nie powinno nikogo dziwić. Nie zachwycam się przesadnie tym numerem, bo to jedynie luźna kontynuacja 'The Witch' z identycznie zbudowanym breakiem jako grą słów. W obliczu biedy, jaka w niektórych grupach występowała, na bezrybiu i rak ryba.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Grupa II

Postprzez PaulCane 15 gru 2011, 17:20

ale że track 5 nie przeszło!?! :(
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Grupa II

Postprzez sector 15 gru 2011, 18:07

yaper napisał(a):Na 'Bastard' oczywiście głosowałem, co nie powinno nikogo dziwić. Nie zachwycam się przesadnie tym numerem, bo to jedynie luźna kontynuacja 'The Witch' z identycznie zbudowanym breakiem jako grą słów. W obliczu biedy, jaka w niektórych grupach występowała, na bezrybiu i rak ryba.


Nic dodac nic ujac! Zgadzam sie w 100%!

yaper napisał(a):Również mi szkoda 'Teenage Crime', bo to jeden z tych utworów, które poznałem przy okazji TOTY i na stałe zagościł do mojej tracklisty. Spodziewałem się, że tak będzie, bo brzmi zbyt komercyjnie, a forum powoli obrasta w 'pustelników z Kazachstanu' i ich magiczne produkcje :>


Pomyslalem, tak samo jak Ty. Za bardzo smierdzi komercja i nic z tego nie bedzie. I faktycznie tak wyszlo. Szalu nie ma, jednak numer ten naprawde sie wyroznial wzgledem tego co pojawilo sie w innyhc grupach. Patrz Track 5 :(
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia strona

Powrót do Etap II

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość