TOTY 2011 - etap II

trwa do 23:59 14.12

Powrót do Etap II

TOTY 2011 - etap II

Postprzez dj3500 14 gru 2011, 14:28

Jeszcze tylko dzisiaj do północy można głosować w drugim etapie konkursu na najlepszy utwór roku 2011.

Uwaga: zasada techniczna, obowiązująca tylko dzisiaj do północy: nie wolno zmieniać swoich głosów przydzielonych dzisiaj przed godziną 14, lub wczoraj lub wcześniej. Przez głos rozumiem pojedynczy głos oddany na jeden utwór, a nie całokształt głosowania w danej grupie. Tzn. można:
1. głosować w grupach, w których jeszcze się nie głosowało,
2. dogłosować dodatkowe utwory w grupach, w których już coś się wcześniej wybrało,
3. zmieniać głosy oddane dzisiaj po 14 (czyli takie jak w punktach 1 i 2).
Powodem takiego obostrzenia jest to, że niektórzy mogli już widzieć wyniki i mogliby teraz pozmieniać głosy pod tym wpływem.

Stwierdziliśmy, że przedłużymy głosowanie, bo informacja o tym, że kończy się rano, a nie o północy, nie była dobrze zakomunikowana.

Wiecie na co głosować! ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: TOTY 2011 - etap II

Postprzez hanan 14 gru 2011, 14:40

Heh, jest OK.

Aczkolwiek mój jedyny głos jaki (do tej pory) oddałem w pierwszej grupie był z czapy, bo chciałem podejrzeć ile jest już oddanych głosów w tej grupie i myślałem, że trzeba zagłosować na coś, by to zobaczyć. Dopiero potem się zorientowałem, że wystarczy nacisnać "Pokaż wyniki". Ale widziałem, że utwór na który oddałem przypadkowy głos (bo jeszcze w ogole nie przesłuchiwałem tej grupy), ma dużo głosów więc mam nadzieję, że mi się też spodoba i tak złapałby mojego plusa :)
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: TOTY 2011 - etap II

Postprzez yaper 14 gru 2011, 18:00

dj3500 napisał(a):Wiecie na co głosować! ;)


It's not cool, dude. Ile jeszcze możecie się naśmiewać z Kaspy i Tuvana? Strasznie drażnią mnie takie publiczne zmowy i brak tolerancji wobec osób o odmiennych gustach. End of story.

Jestem zły, bo wchodziłem na kompa z myślą, że będzie już kolejny etap głosowania, a tutaj trzeba czekać jeszcze do jutra. Masakra w negatywnym tego słowa znaczeniu. Kumate osoby z łatwością przeczytają kiedy kończy się ankieta.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: TOTY 2011 - etap II

Postprzez sector 14 gru 2011, 20:56

Mam screen'a z Kaspa jeszcze na dysku :))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: TOTY 2011 - etap II

Postprzez phantom 14 gru 2011, 21:17

yaper napisał(a):It's not cool, dude. Ile jeszcze możecie się naśmiewać z Kaspy i Tuvana? Strasznie drażnią mnie takie publiczne zmowy i brak tolerancji wobec osób o odmiennych gustach. End of story.

Przecież śmiejemy się nie z gustu, ale z samego pomysłu traktowania organizowanego tylko dla zabawy podsumowania roku w postaci TOTY aż tak poważnie. Utwory, które sam zgłaszałem, w poprzednich latach nie wychodziły poza etap II (z wyjątkiem "Papillona"), ale jakoś nie pomyślałem o angażowaniu kogoś z nowejmuzyki itp.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: TOTY 2011 - etap II

Postprzez sector 14 gru 2011, 21:21

Do papilona nie musiales zachecac! Wszyscy wiedzielismy, ze bedzie to swietny numer do zmixowania razem z rulebookiem :))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: TOTY 2011 - etap II

Postprzez dj3500 15 gru 2011, 0:33

Po przedłużeniu oddano 36 nowych głosów, więc chyba było warto ;) Teraz czas na losowanie grup do III etapu.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Etap II

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość