Matvel - M like music

13.04.2011
09.04.2011 - 08.05.2011

Powrót do 15

Matvel - M like music

Postprzez Matvel 14 kwi 2011, 13:06

Nad literą nie było się co zastanawiać.

Manuel Le Saux - Reflex (Activa Intro Rework)
Mark Sherry pres Outburst - A Star Within A Star (Stoneface & Terminal Remix)
Matt Everson - Heist Manoeuvre (Nick Sentience Remix)
Marco V Vs Jens - Loops and Tings Relooped (Judge Jules Re-edit)
Mark Pledger Vs Super8 & Tab - Worldwide
Mark Sherry Feat Sharone - I Will Find You (Indecent Noise Remix)
Menno De Jong Presents Sayla - Majestic (Arizona vs. Passiva Remix)
Members Of Mayday - 10 in 01 (Bryan Kearney's Friday Night UpEndment)
viewtopic.php?f=36&t=3561


Tak jak zwykle, 192kbps, 40 min, tym razem trance.

http://www27.zippyshare.com/v/72128725/file.html

PS. Kasper set z dedykacją dla Ciebie żebyś już nie płakał i wysłuchał w całości :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Matvel - M like music

Postprzez peterhol9 14 kwi 2011, 14:47

Ogólnie bardzo dobrze słuchało się Twego seta Matvelu :) Technicznie było ok, kawałkowo jeszcze lepiej. No może zrezygnowałbym z mixu Kearneya do MoM, bo strasznie psuje mi rangę oryginału :) Jeszcze Sherry w mixie S&T nie podobał mi się. Reszta na poziomie. Słuchając Marco V przypomniały mi się stare, dobre czasy. Ach ..te pianino !! :) Pogratulować, podobało się :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Matvel - M like music

Postprzez PaulCane 06 maja 2011, 22:12

1. nie podoba mi się za bardzo
2. takie granie to ja rozumiem!
3. średnio mi się podoba
4. niezłe, ale bez rewelacji
5. dobre!
6. świetne! :D
7. średniak
8. nie pasuje do tego seta, ale tak czy inaczej wymiatacz chociaż wolałbym oryginał ;]

Technicznie było bardzo dobrze, a wręcz bez zarzutu MOŻLIWE, że będzie sporo punktów :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Matvel - M like music

Postprzez Transi 08 maja 2011, 20:14

Jeśli chodzi o dobór utworów to podobało mi się 4 utwory (czyli połowa). O które chodzi? O "A Star Within A Star (Stoneface & Terminal Remix)" - miazga :O "Loops and Tings Relooped" oraz "Worldwide" - wiadomo ;) "Majestic" dalej niesamowicie kopie tyłek. Kapitalna produkcja! Reszta zupełnie mi się nie podobała. Technicznie bardzo dobrze - jedynie pod koniec seta przejścia były za cicho (a przynajmniej takie miałem wrażenie).
Ostatnio edytowano 08 maja 2011, 21:27 przez Transi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Matvel - M like music

Postprzez wasyl 08 maja 2011, 20:48

Pozostałeś tylko Ty, więc za parę chwil pobawię się w rozdawanie punktów, a czy i Tobie coś skapnie - o tym poniżej :). Pierwszy plus należy się za ilość utworów, jakie udało Ci się zawrzeć. Drugi na pewno za tempo seta, bo jest naprawdę bardzo energicznie i przyjemnie się tego słucha, choć w zdecydowanej większości nie są to moje klimaty. Zaczynasz świetnie i szkoda, że chwilę później klimat się niestety zmienia, a ja wolałbym takie ala van Dykowe brzmienie... Trudno się mówi. Technicznie jest bardzo dobrze, ale faktycznie ostatnie przejścia są za ciche i set wytraca dynamikę przekazu. Myślę jednak, że zasłużyłeś na punkty, a już na pewno nie jest o nie ciężko patrząc na ilość uczestników :/
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Matvel - M like music

Postprzez Vibez 28 sty 2012, 12:40

Reup pls
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Re: Matvel - M like music

Postprzez Vibez 30 sty 2012, 23:08

W sumie z jednej strony sie ciesze że nie brałem sie za tego seta przez ponad pół roku bo zdążyło mi sie już troche stęsknić za trensem i szybszym graniem i zupełnie inaczej to dzisiaj odbieram. Z drugiej strony, patrząc na trackliste, zastanawiam sie - czemu ja kur*a tyle czekałem :D

Pod względem materiału jest naprawde elegancko. Wszystko sie ładnie napędza, i mimo że materiał mógłby być grany równie dobrze ze 3,4 bpm'y wyżej lekko, brzmi równie zajebiście w wolniejszej wersji. Tak ASOT'owo rzekłbym :D

Jedyna rzecz której ponownie znieść nie moge, to abletonowy Complex który aż drapie moje uszy. :D Jak można tego używać do setów - nigdy tego nie zrozumiem. Tak czy inaczej troche mi to psuje odbiór bo fajne granie jest poszatkowane jak kiełbasa na wybieraną kolacje. PRosze, używaj Re-pitch następnym razem!

Punkty będą, oczywiście. :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Powrót do 15

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron