Paul Cane - XXX

nic
09.04.2011 - 08.05.2011

Powrót do 15

Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 24 kwi 2011, 9:21

Średnio jestem zadowolony z tego dzieła pod względem technicznym, ale tragedii jakiejś większej chyba nie ma (mam nadzieje) ^^

co do przejścia do Titan'a to są takie konie nie ze względu na zły beatmatch tylko ze względu na budowę utworu więc nie narzekać :P

1. X-101 - Sonic Destroyer
2. Xhin - Plexus \w Xhin - Blade Moth
3. X-Television - Close My Eyes
4. X-Press 2 - Get On You (Moguai's We Still Have Drums Remix)
5. X2 - Barely A Track (Legowelt Remix)
6. X-Press 2 - Rock 2 House (Richie Hawtin's Acid Remix)
7. X-102 - Titan


Info:
Lenght: 35:47
Weight: 50MB
Bitrate: 192KBP/s

Genre(s): Tech House, Acid House, Minimal, Detroit Techno

Download:
http://www17.zippyshare.com/v/9638968/file.html

Enjoy (mam nadzieje :P) !
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez peterhol9 29 kwi 2011, 7:51

Ogólnie to ja nie wiem, co Wy macie z tym narzekaniem. Ty, jak i Transi marudzicie, a w rzeczywistości wyszły Wam naprawdę świetne sety. Po raz kolejny dałeś Człeniu (jak ja nie znoszę tego wyrazu :D) radę. Numery są schizowe, technika nie jest taka zła (w przejściu na Titan spodziewałem się tragedii, ale takiej nie było), klimat też niczego sobie. Nie wiem tylko jak będzie z punktacją, bo w tej edycji mamy świetne sety. Aha..Numerem seta Twojego jest właśnie ostatni, czyli Titan :)

Well done i do następnej edycji (w której może będzie jednak troszki więcej uczestników)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez Matvel 06 maja 2011, 11:15

1. Tutaj nie ma się co rozpisywać 10/10
2. Wsio ok, tylko zmiana tempa i klimatu kosmiczna
3. Nie podoba mi się
4. Średnio, z naciskiem na mocno średnio
5. Tutaj już dużo lepiej. Legowelt mistrz!
6. Komentarz jak do jedynki
7. Ok, przejście nie było aż takie złe

Jak zwykle się przyczepie, że set niespójny. Wiem, że miałeś ciężko wziąłeś sobie te X :D ale ja po prostu nie lubię słuchać takich miksów bo męczy mnie takie skakanie po różnych klimatach. Ale nie było źle.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 06 maja 2011, 17:52

Matvel napisał(a):Jak zwykle się przyczepie, że set niespójny. Wiem, że miałeś ciężko wziąłeś sobie te X :D ale ja po prostu nie lubię słuchać takich miksów bo męczy mnie takie skakanie po różnych klimatach. Ale nie było źle.

Mnie za to męczą sety w których klimat jest prawie taki sam przez cały czas :D lubię jakiś moment zaskoczenia, jak coś się dzieje itd. :P

dzięki ;]
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez Matvel 06 maja 2011, 22:01

PaulCane napisał(a):Mnie za to męczą sety w których klimat jest prawie taki sam przez cały czas :D lubię jakiś moment zaskoczenia, jak coś się dzieje itd. :P


Chyba się obrażę za ten nędzny tekst. Sety w których klimat jest non stop taki sam lubię tak samo jak takie gdzie jest totalna sieczka. Dla mnie klimat musi być budowany od początku do końca, set musi mieć rozpoczęcie, punkt z jebnięciem i piękne zakończenie. Taki już jestem upośledzony i nic z tym nie zrobię.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 06 maja 2011, 22:07

Matvel napisał(a):
PaulCane napisał(a):Mnie za to męczą sety w których klimat jest prawie taki sam przez cały czas :D lubię jakiś moment zaskoczenia, jak coś się dzieje itd. :P


Chyba się obrażę za ten nędzny tekst.

dobra dobra, nie przesadzaj :P jeden lubi piwo, drugi amarene i nic się z tym nie zrobi :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez wasyl 07 maja 2011, 10:04

Właśnie przesłuchałem Twój związek X i co? i "nic" :). Ciężko nie zgodzić mi się z Matvelem, gdyż odsłuch Twojego seta przypominał mi przewijanie jakiegoś filmu, gdzie zatrzymując się na wybranych scenach otrzymujemy coraz to inny soundtrack ;). Było bardzo różnie, ale przez tą niespójność nie potrafiłem wejść w klimat... Na uwagę na pewno zasługuje utwór grający w okolicach 12 minuty, a także ostatnie techenko - naprawdę dobre - jeśli już techno, to właśnie takie :). Ciężko jest mi napisać coś więcej, z wyjątkiem tego, że wolę, kiedy grasz połamane klimaty :). Jak będzie z punktami, na tą chwilę powiedzieć nie potrafię.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 07 maja 2011, 12:53

wasyl napisał(a):Ciężko jest mi napisać coś więcej, z wyjątkiem tego, że wolę, kiedy grasz połamane klimaty :).

Następnym razem pocisnę mocno, albo właśnie coś połamanego pewnie dam ;]
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez Transi 08 maja 2011, 20:48

2 pierwsze utwory zdecydowanie najlepsze z całego seta. Reszta całkowicie nie dla mnie. Szczerze mówiąc sponiewierałeś mnie tym setem. Niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa :P Technicznie nieźle. Punktów raczej nie będzie ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 09 maja 2011, 17:05

Transi napisał(a):2 pierwsze utwory zdecydowanie najlepsze z całego seta. Reszta całkowicie nie dla mnie.

raczej 3 bo po X-101 pokusiłem się o wykonanie mash up'u na żywca, bez pomocy żadnego abletona czy czegoś ;D no ale dzięki ;]
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez Vibez 28 sty 2012, 12:41

Podrzuć to jeszcze raz :>
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Re: Paul Cane - XXX

Postprzez peterhol9 28 sty 2012, 22:43

A tak przy okazji...swego czasu też zrobiłem set, ze wszystkimi numerami na X. Nie widzę, w czym więc tkwił problem :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 28 sty 2012, 23:18

peterhol9 napisał(a):A tak przy okazji...swego czasu też zrobiłem set, ze wszystkimi numerami na X. Nie widzę, w czym więc tkwił problem :D

ogólnie X-owych producentów i DJów zbyt wielu nie znam szczególnie jesli chodzi o Techno no i to w tym tkwił problem :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez peterhol9 28 sty 2012, 23:26


:D A kto powiedział, że musi być tekno? :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 29 sty 2012, 0:09

Techno zawsze musi być! no chyba, że jest The Prodigy
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez Vibez 30 sty 2012, 22:58

Set mocno ciężki. Przez cały początek mocno sie wymęczyłem. Na codzień nie mam w zwyczaju słuchać takich klimatów i kopmletnie do tego nie przywykłem. Optymizmem napawał mnie za to numer 3, X-Television - Close My Eyes. Solidny Deep House który o dziwo naprawde dobrze spasował pod taki granie. Im dalej jednak tym dziwniej. Mógłbym więc śmiało powiedzieć że trójka była dla mnie głównym - i jedynym - punktem tego seta.

Mixing w porządku. Nie wiem jak gra takie rzeczy ale nie kuło po uszach. Jedyna rzecz do której mógłbym sie jeszcze przeczepić to jakość całego seta. Jest marna. W trakcie nagrywania mieliśmy już 2011 rok i można było pomyśleć nad zadbaniem o lepsze brzmienie nowymi rozwiązaniami ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Paul Cane - XXX

Postprzez PaulCane 30 sty 2012, 23:25

w masteringi i inne takie się nie bawie bo abletona i innych na tyle jednak nie ogarniam, a audacity czy czegoś nie chcę mi się ściągać :D

Dzięki, spodziewałem się niezłego pocisku ;)
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok


Powrót do 15

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron