Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Enigma | Progressive house & Progressive trance
28.02.2012 - 08.04.2012

Powrót do 16

Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez peterhol9 07 mar 2012, 15:56

Obrazek

Elo!

Tradycja mówi, ażebym zaczynał kolejne edycje BMa, a więc tak czynię :) Set przygotowany z myślą o edycji "jednoliterowej", ale skoro takiej nie ma, to tak czy siak wrzucam. Same progsy w różnorakim wydaniu. Część numerów lekko przyspieszona, część lekko zwolniona. Liczę, że polubicie :D

:arrow: TRACKLIST:

1. Eryo - Ultimate love
2. Enrique Echd - Something about you (Elfsong & Aeron Aether rmx)
3. Estuera - Red shores
4. Emphased reality - Other worlds
5. East cafe - Come to me (Elfsong rmx)
6. Evave - Sweet nothing (Basil O'Glue rmx)
7. Estiva - Fading freedom (Estiva tech mix)

:arrow: INFO:

Czas: 41:08
Waga: 65 i troszki
Jakość: 224
Gatunek: progressive house & progressive trance

:arrow: LINK:

-
Ostatnio edytowano 09 lut 2014, 10:01 przez peterhol9, łącznie edytowano 2 razy
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez Solo van Small 09 mar 2012, 21:39

no to kolego idziesz na pierwszy ogien ;)
bede sie streszczal, w sumie sluchalo sie tego przyjemnie, mozna powiedziec ze set idelanie pasuje na rozgrzanie imprezy, troche denerwujace byly te zmiany tempa, bardzo mnie to klulo w uszy, poza tym wszystko ok, no chyba ze dodam ze przy jednym z pierwszych przejsc cos mi nie pasowalo, takie delikatne podbicia, a moze tylko szukam czegokolwiek by sie przyczepic bo jakis minus musi zawsze byc ;)
nie powiem Ci teraz czy beda jakies punkty bo o tym bede decydowal po drugim przesluchaniu jak juz bede znal zawartosc wszystkich setow tej edycji
tyle teraz ode mnie
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez Matvel 30 mar 2012, 18:50

1. Ależ zamulony utwór.
2. Tutaj natomiast jest bardzo dobrze.
3. Niech będzie, choć oklepany motyw strasznie.
4. Nie dla mnie.
5. j/w
6. Zasypiam
7. I niestety nie obudziłeś mnie na koniec

I co tu z Tobą zrobić? Żeby nie Henrike to mógłbym ocenić set jednym zdaniem, a tam pojawia się więcej. Gatunkowo w ogóle nie trafia do mnie ten materiał. Mimo, że jest i progressive i trance to utwory są powtarzalne i zupełnie nie wyróżniające się niczym z całej przeciętnej reszty, Nie ukrywam, że mocno ciężko słuchało mi się tego seta i zastanawiałem się kilkukrotnie czy nie użyć suwaka. Liczę, że w następnej edycji o ile będzie zaskoczysz mnie czymś.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez PaulCane 30 mar 2012, 21:00

Set klimatyczny jak to u Ciebie :D W drodzę do szkoły całkiem przyjemnie mi się tego słuchało, chociaż nie ukrywam, że zmulony nieco ten set jest. Technicznie pretensji żadnych do Ciebie nie mam, jest po prostu dobrze, a nawet bardzo dobrze. Ogólnie set całkiem ok, chociaż w domu tak jak siedzę na luzie to raczej ciężko by mi się tego słuchało.
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez wasyl 31 mar 2012, 13:58

Teraz Ty Pet! Oczywiście widząc TL spodziewałem się, co to będzie za granie (w przeciwieństwie do chłopaków, jestem stałym bywalcem takich brzmień) :) Otóż wszystko jest mi jak najbardziej znane i również jak najbardziej lubiane. Estuera cholernie mi się wkręciła ostatnimi czasy i Twój set również przewinąłem sobie dla niej :). Całość materiałowo dobrana jak najbardziej porządnie i technicznie również na wysokim poziomie. Do tego ostatniego zostałem już przez Ciebie przyzwyczajony, zresztą nagrywasz taką ilość setów, że z całą pewnością nie powinieneś i nie masz w kwestii technicznej żadnych ubytków :). Wszystko wygląda bardzo schludnie, a jednak wciąż nie wiem, czy taki materiał jaki zaprezentowałeś pasuje do BM'a? Na pewno znakomity set na wieczór, bądź tak smętny dzień, jak dzisiejszy... Nie jestem przekonany, czy ten set coś dla Ciebie wywalczy ;) ale jeśli zapytasz, czy po prostu mi się podobało? Odpowiem Oczywiście, że TAK :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez Juma 07 kwi 2012, 16:23

Set przesluchany takze czas na jego ocene. Jest on poprawny w kazdym wzgledzie, technicznie, muzycznie, warsztatowo. Nie ma jednak dla mnie procz 3 i 7 momentow ktore zapadlyby w pamiec na dluzej. Reszta to typowe tracki na zapchanie seta z plumkaniem w tle. Punkt pewnie bedzie za to ze nie ma tutaj sie do czego doczepic. Technicznie nie sadze by kiedykolwiek juz byl sens rozbijac Twoje sety na poszczegolne przejscia bo wyrobiles warsztat grajac wiecej setow na tydzien niz Armin i Papa Sven razem wzieci. Chyba tyle z mojej strony. Dzieki

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez peterhol9 07 kwi 2012, 17:13

Dzięki Juma, dzięki chłopaki. Na tydzień nie gram tyle co Armin, jednak z nudy może niedługo i jego prześcignę :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez Vibez 11 kwi 2012, 22:04

[1] Rozpoczęte super. Przyznam, że przez to, że ostatnio mało w tych klimatach siedze brakuje mi tego typu słuchania i stąd pierwszy Eyro spasował fantastycznie.
[1 -> 2] Pierwsze przejście również jak złoto, siadło w klucz, nie wymuszone. Całość ładnie zaczyna brnąć do przodu.
[2] Dwójka świetna. Zarówno Elfsonga jak i AA uwielbiam i widze, że trudno znaleźć od nich cokolwiek co by mi sie nie podobało. Fajnie zaczynasz rozkręcać temat.
[2 -> 3] Troche za szybko i gwałtownie. Chyba fajniej by wyszło gdybyś wymienił doły szybko na końcu frazy.
[3] Czemu ja tego nie znam pozostanie zagadką do końca świata i jeden dzień dłużej. Rewelacyjny numer. Letnie i idylliczne bajabongo na pełnej. Chodzi fantastycznie. Póki co to jeden z lepszych setów jaki od ciebie słyszałem :)
[3 -> 4] Krótko i na temat. Jedziemy dalej!
[4] Dobrze sie zacząłem gibać. Jest bardzo dobrze! Numer zalatuje Hydroidem ale nie żeby to była jakaś ujma :D
[4 - 5] Troche za bardzo coś wyłaziło z tła, poza tym w porządku
[5] Troche jak byś zwolnił, ale nadrabiasz pełnią klimatu w tle. Można popływać!
[5 - 6] Wieje grozą. Dynamicznie, chociaż jak dla mnie znów troche za szybko wchodzi Evave, a za szybko wychodzi East Cafe
[6] Znów troche mam wrażenie że zwolniłeś. I sam numer też odstaje zajebistością od reszty.
[6 - 7] Na pełnej.
[7] Fajnie, że wróciłęś do dynamiki, ale po dwóch większych zamulaczach troche to kłuje po uszach. Sam numer jednak jest super. Aż sobie ściągne bo nie posiadam. Ciekawe czy Schulz przy tym swoim Big Roomie potrafi jeszcze takie coś zagrać pomiędzy. Bo jak na mój gust pasowało by idealnie.

Punkty będą na bank. Ile to, to jeszcze sie musze zastanowić, ale raczej nastaw sie na dużo :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Peterhol9 - Battle mix, Edycja 16, 1.03.2012

Postprzez peterhol9 13 kwi 2012, 23:22

Dzięki Wojtek :) Szczerze powiedziawszy to nie spodziewałem się aż takiej dobrej recenzji :) Dzięki raz jeszcze :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do 16

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron