Paul Cane - Battle Mix 16

HauHauHaus
28.02.2012 - 08.04.2012

Powrót do 16

Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez PaulCane 03 mar 2012, 14:12

Tym razem inaczej niż zwykle, dla większości forumowiczów gwarantuje zdziwienie bo ogólnie to rzadko kiedy gram takie klimaty :D Ogólnie to jest lekko i przyjemnie (no te lekko to może poza ostatnim utworem, który jest jednak bardziej energiczny niż wszystkie wcześniejsze wałki). No mam nadzieję, że się spodoba :D

a i jeszcze jedno... żeby się zmieścić w regulaminowych 41 minutach trochę przyspieszyłem to wszystko przez co możecie mieć wrażenie, że każdy wałek nieco za szybko zapieprza :D

Tracklist:
1. Tricky - Time to Dance (Maya Jane Coles Remix)
2. Mark E - Call Me (Dixon Edit)
3. Rushour - Moogie (Alden Tyrrel Remix)
4. Jamie Jones - Amazon (Freal'n'Chick) (original Mix)
5. Solomun - Somebody's Story
6. Silicone Soul - Right On, Right On
7. Mark E - Belvide Beat

Info:
Genre: House
Duration: 40:41
Weight: 93.1 MB
Bitrate: 320KB/s

Link:

http://www.mixcloud.com/PaulCane/paul-c ... le-mix-16/

http://www2.zippyshare.com/v/21727795/file.html

Indżoj! :)
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez Matvel 03 mar 2012, 15:08

Ale perfidnie zerżnięty podtemat...
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez PaulCane 04 mar 2012, 8:35

no zerżnięty, przyznaje się bez bicia :(
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez Matvel 04 mar 2012, 9:48

Spoko, z racji tego że set dobry to Ci wybaczam.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez peterhol9 06 mar 2012, 18:35

PauaPauaPaua :D Lecim...

1 - fantastyczny
1-2 - mogło być lepiej, wcześniej trzeba było wejść 2 lub zejść 1
2 - kiepski
2-3 - midy poszłyby bardziej w dół, to bym się cieszył :) ale jest ok
3 - fajny
3-4 - łatwe przejście :D
4 - mroczne, się podoba
4-5 - mogło być lepiej :)
5 - fantastyczny! Track seta
5-6 - ok
6 - ujdzie
6-7 ok
7 - ok :)

Ogólnie to spodziewałem się miłych, szybszych hałsików, moze troszke Krisa lub Guetty, a tu zonk. Szkoda, bo mi się nawet podobało :)Gdyby było bardziej spójnie, to by się podobało bardziej. Czekam na tręs w następnej edycji :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez PaulCane 06 mar 2012, 20:46

peterhol9 napisał(a):Czekam na tręs w następnej edycji :D

zawiodę Cię, 2 osobom już obiecałem potężne Techno, więc po następnej edycji mogę trance obiecać :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez Solo van Small 10 mar 2012, 13:34

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony Twoim setem. W trakcie odsluchu poczulem to "cos". Magie muzyki. Zaczynajac odsluch nie spodziewalem sie ze te 40 minut bedzie az tak dobre. Niestety zawsze jakis minus musi sie znalezc. Tak jest i teraz. Tym minusem jest technika. Zgodze sie z Peterem ze niektore przejscia z poczatku seta, 2 badz 3 pierwsze nie byly takie jakich bym sie spodziewal. Rozegral bym to inaczej. Na tym wlasnie Twoj set troche traci. Napisalem troche, poniewaz w tym przypadku o ocenie bedzie decydowac fantastyczny wedlug mnie dobor utworow, ktory sprawil ze o drobnych bledach z technika przejsc mozna szybko zapomniec. Teraz wszystko bedzie zalezalo od tego jak spisze sie Twoja konkurencja ;)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez Matvel 30 mar 2012, 18:44

1. Jeden z najlepszych utworów 2011
2. Mnie nie porywa, choć nie można nazwać tego utworu słabym
3. Od razu mi się Alter przypomina :D Dobre disko!
4. Dobry utwór w ogóle nie pasujący do poprzedniego.
5. Przeciętne
6. j/w
7. Nie ma to jak dobry kwasior na koniec!

1-2 ależ byłem ciekaw tego przejścia i muszę przyznać że wyszło bez zarzutów. Ogólnie Maya trochę za szybko leci, ale to w sumie uwaga do całego seta. Trochę nie czaję czemu zagrałeś Jones'a w tym miejscu set, a nawet w ogóle bo on tam pasuje jak mleko do pizzy. Poza tym wsio ok, spodziewaj się pkt w ilości większej niż 1 :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez wasyl 31 mar 2012, 14:45

Przesłuchałem, toteż ocenię. Mam ciut mieszane uczucia względem zagranego przez Ciebie materiału i to nie dlatego, że house'u nie lubię, bo lubię i to szczególnie wtedy, kiedy siedzę sobie w w klimatycznej knajpce przy barze, a w tle rozgrywają się właśnie takie, czy podobne dźwięki. Sęk w tym, że ten set jest strasznie nierówny brzmieniowo :). Dajmy na to taki 3 utwór, który już rozkręcił seta, po czym czwórka zdecydowanie tłamsi poprzedni utwór i set całkowicie zmienia swój kierunek, wytracając swoje tempo i wytrącając całe poprzednie flow (przynajmniej w moim odczuciu). Następnie gra przeciętna 5, żeby przy 6 znowu zacząć grać! :) i na Boga, coś Ty na koniec zagrał? :D Nierówna jest też techniczna strona, a wiem, że miksować potrafisz, bo kiedyś zrobiłeś na mnie potężne wrażenie grając jakieś breajki bodajże :). Dlatego tym razem punktów obiecać nie będę i liczę na solidne podtrzymywanie klimatu w kolejnych produkcjach :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez Juma 07 kwi 2012, 14:55

Set osluchany juz dawno, dzis poprawilem zeby odswiezyc wrazenia. Przejscia nie sa z gatunku TOP natomiast utwory fenomelane, szkoda kazdy gra osobno. Gdyby nie te przejscia z gryzacymi sie melodiami set bylby idealnie zwiewny, nienachalny, trafial by w ucho i zostawal w glowie bez zadnych przeszkod, niestety przejscia niszcza piekno Twojej selekcji materialowej. Pozniej jest juz zdziebko lepiej ;]
Ostatni track grany ostro przez pape Svena, tez wyladuje w moim mixie dla Globaltrance ale do tego seta ma sie nijak, nie pasuje ni w 5, ni w 9.
o pkt bedzie ciezko.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez Vibez 11 kwi 2012, 22:20

Nie wiem jaki masz sposób nagrywania swoch setów ale za każdym razem tylko u Ciebie mam problem ze słuchaniem czegokolwiek. :> Temat powiedzmy leży mi lekko w pół średnio, ale nie to przeszkadza mi w słuchaniu twojego miksu tylko jak zwykle jego wykonanie. :) Duża część przejść niestety fałszuje (np 1 na 2, ajjjjjjjj), któryś numer jest ciszej niż reszta, a ze 2 albo 3 (a ostatni zwłaszcza!) to istny festiwal przesterów. Z samego startu ciężko mi to oceniać bo poprostu ciężko mi sie takiego materiału słucha. :>

Tematycznie jak mówiłem, nie porywa mnie ale są perełki. Pierwszy i trzeci numer naprawde mi sie spodobały. Reszta mniej przykuła ucho jednak, jeśli jest co jakiś komplement, dobrze mi sie do tego obrabiało zdjęcia :D

Punktów ci niestety nie dam, może co to by cie troche przydusić o lepsze podejście do wykonania następnym razem ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Paul Cane - Battle Mix 16

Postprzez PaulCane 12 kwi 2012, 20:16

nagrywane na traktorze, tak wiem, że skacze po klimatach na czym technika traci, ale ja już tak po prostu lubię, chyba, że gram brejki albo techno :D co do jakości to coś pokombinuje w ustawieniach i innych, ale zobaczy się jak to wyjdzie ;)
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok


Powrót do 16

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron