Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

28.02.2012 - 08.04.2012

Powrót do 16

Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Vibez 15 mar 2012, 0:28

Set nagrany już dawno temu, udostępniany dzisiaj. Gatunek jak w temacie, d'n'b. Trackliste sklejej utro bo nie mam pod ręką w tejże chwili.

Link do seta: http://www.douglashowarth.multimo.pl/music/dramy2.mp3

Stylistycznie, zaczęte od brzmień delokatno spokojnych, tak, aby zakończyć na pełnej piździe :D

1. Phoneheads - Subject Beautiful (feat. Cleveland Watkiss) [live @ Tonehalle]
2. Lenzman - Open Page (feat Riya)
3. Fourward - Sooner or Later
4. Dom and Roland - Krunksnatcher
5. ID - Love 4 Tha Kill
6. Logistics - Daybreak Sequence
7. Mistabishi - The Light's Really Bad
8. Xilent - Uplift


Hope you'll enjoy it.
Ostatnio edytowano 21 mar 2012, 19:50 przez Vibez, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Juma 15 mar 2012, 10:32

Przesluchalem Twoj set drogi Vibez'ie jako pierwszy, pelnej pizdy tu niewiele ;]. Set zbudowany w bardzo fajny sposob i nie sposob dopatrzec sie przejsc no moze poza jednym momentem, ale nie powiem Ci teraz ktora to min, bo lecialo mi to w quick time playerze. Zreszta to malo wazny szczegol ktory nie rzutuje w ogole na odbior seta. O pktach nie rozmawiamy z wiadomych wzgledow - jeszcze konkurencja do wysluchania. Fajnie ze mimo wszystko dotarles ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Vibez 15 mar 2012, 14:13

Każdy odbiera pełną pizde w dramach inaczej. ;) Current Value'ów nie mam zamiaru pogrywać :>

Anyway, thanks 8-)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez peterhol9 20 mar 2012, 21:56

Pierwszy numer na zasadzie "muzyki filmowej" :D Skrzypki niczym z kina lat 20. Srednio mi się podoba, ale ja jestem wybredny co do dramów :D Przejście na 2 wyśmienite. Numer też cacy. Tak samo i z kolejnym przejściem oraz numerem. Nieziemski bassline!

- j.w.
- j.w.
- j.w. chociaż numer już gorszy i spowalnia tempo 'wyniesione' z wcześniejszych numerów
- j.w.

Ogólnie. Technika zabójcza. Numery - Szkoda, że 2 ostatnie odstawały od reszty (w moim mniemaniu). Byłby set idealny. Tak jest "tylko" bardzo dobry :D Tracklista by sie przydała...
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Vibez 21 mar 2012, 1:10

Może lepiej będzie ci sie słuchać pierwszego numeru patrząc:

Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Matvel 21 mar 2012, 18:41

Dawaj tl, inaczej się nawet za to nie zabieram.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Vibez 21 mar 2012, 19:51

1. Phoneheads - Subject Beautiful (feat. Cleveland Watkiss) [live @ Tonehalle]
2. Lenzman - Open Page (feat Riya)
3. Fourward - Sooner or Later
4. Dom and Roland - Krunksnatcher
5. ID - Love 4 Tha Kill
6. Logistics - Daybreak Sequence
7. Mistabishi - The Light's Really Bad
8. Xilent - Uplift
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Solo van Small 28 mar 2012, 23:02

ok, tak na szybko, drumy lubie sluchac tylko gdy chodze po miescie, tym razem wysluchalem siedzac w domu przed kompem i chyba dlatego nie za bardzo mi przypadlu do gustu
"cos" poczulem dopiero ok 18 minuty i mimo ze nie trwalo to dlugo to jednak poprawilo mi humor na tyle dlugo bym mogl reszte seta ocenic pozytywnie bo zle nie bylo pod wzgledem repertuaru ale uwazam ze mogloby byc lepiej
technicznie tak jak pisano juz powyzej bez zarzutow, mialem czasami problem z wyczuciem gdzie dochodzi do zmiany utworu, za to kolejny plus
ile dokladnie tych plusow bedzie dowiesz sie juz niedlugo i ile by ich nie bylo to mam nadzieje ze nastepnym razem dasz z siebie jeszcze wiecej
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez Matvel 30 mar 2012, 18:42

1. Piękny, it's beautiful.
2. Ujdzie, choć bez rewelacji.
3. Bardzo dobre
4. Jest coraz lepiej
5. O teraz to dołożyłeś do pieca. Rewelacyjna wersja!
6. Ależ skaszanienie klimatu. Takiego zwolnienia to się nie spodziewałem.
7. j/w ogólnie słaby numer
8. Lepiej, ale bez szału.

Na koniec to mnie mocno na minus zaskoczyłeś. Jakbyś utrzymał to co zaprezentowałeś w do 5 utworu to byłoby raczej bankowo 5 lub 4 pkt (jestem przed setem Jumy), tak będzie ich pewnie mniej. Na plus na pewno technika. Set jest praktycznie perfekcyjny. Na siłę czepiając się można było jakoś dynamicznej przejść z 1-2 bo się chwilowo za mocno przymula, ale to drobiazg i pewnie tylko mi to przeszkadza.
Ostatnio edytowano 30 mar 2012, 20:58 przez Matvel, łącznie edytowano 1 raz
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez PaulCane 30 mar 2012, 20:54

Ogólnie set mi się podobał, ale tak jak już było wyżej napisane, skaszaniłeś trochę z tym 6 utworem, w ogóle nie mogłem tego przetrawić jak słuchałem seta. Ogólnie muzycznie jest całkiem ok, ale mogłeś dać coś innego zamiast właśnie 6 utworu i było by całkiem epicko. Technicznie jak już wyżej wszędzie było napisane, nie ma się do czego przyczepić.
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Vibez - Battle Mix 16 (Drum'n'Bass)

Postprzez wasyl 01 kwi 2012, 11:56

Jako drumowy amator, nie mogę nie docenić kunsztu, jaki wydobywa się z seta przez Ciebie zaprezentowanego :D. Nie dość, że jak zwykłeś nas przyzwyczaić - technicznie jest zabójczo dobrze, to jeszcze materiał w moim odczuciu posiada naprawdę spory zastrzyk niedostrzeganej przez wielu "pizdy" :P. Imo zdecydowanie bardziej podobała mi się pierwsza część seta, a dokładniej 1->2->3, po czym wszedł zbyt mocny w moim odczuciu numer... Następnie atakujesz fantastyczną 5, której wcześniej nie dane mi było słyszeć nigdzie indziej i za to wielki +. Kawałek dobrej muzyki Wojtek :). Klimat d'n'b widzimy w podobnych barwach, więc zawsze chętnie sięgam po Twój stuff. Pozostaje mieć więc nadzieję, że i mój materiał podejdzie Ci brzmieniowo :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do 16

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron