Matvel - Battle Mix 16

elektronika
28.02.2012 - 08.04.2012

Powrót do 16

Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Matvel 15 mar 2012, 20:59

Do samego końca starałem się ogarnąć techniczny set i niestety nie udało mi się. Dlatego w zastępstwie coś w nie moim stylu. Rozbieżność gatunkowa jest spora czego ogólnie nie lubię, jednak wszystkie utwory są dla mnie dość ważna dlatego zdecydowałem się na taki krok. Miłego odsłuchu.


Parov Stelar - Psychedelic Jazz
Avus - Poppy
Radiohead - Reckover (Henry Saiz Remix)
Kuba Sojka - Here Comes The Sunshine
Bent - As You Fall (Mango Remix)
Mathew Jonson - When Love Feels Like Crying


http://www6.zippyshare.com/v/96889668/file.html
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez peterhol9 21 mar 2012, 23:28

Przyznam, że pierwszy kawałek wpędził mnie w spore zaniepokojenie, gdyż był strasznie nudny :) Fakt, słucham Twego seta w godzinach wieczornych, ale, tak czy siak, późniejsze kawałki nie sprawiły mi tyle "zawodu" co numer 01. Wraz z przejściem 01-02 (bardzo dobrym zresztą) zaczyna się właściwa część seta. Przejście na 03 wydawało mi się za ciche, ale chyba się myliłem :D 04, czyli Sojka rozpoznawalny od samego początku. Trochę kawałek zwolnił tempo seta, co jest minusem. Jako drugi numer pasowałby bardziej. Poza tym leci za cicho i to znacznie w porównaniu do poprzedniego numeru. Bent w każdym mixie trzyma klasę, tak jest też tutaj (po dobrym przejściu). Przejście z Benta Na Jonsona da się zaakceptowac też :) Sam zas numer schizowy i podoba się bardzo.

Ogólnie to dobry set. Do plusów - technika i numery (poza 01, ewentualnie Sojką). Minusy - poziomy głośności i 01 oraz (ewentualnie) Sojka :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Solo van Small 25 mar 2012, 16:16

Bardzo przyjemny set na niedzielne popoludnie. Z gory Cie musze przeprosic za to ze nie bede duzo pisal ale mam ograniczenie czasowe. Dzis nie bede sie czepial ani techniki ani repertuaru, no prawie...
Kuba Sojka mi tu zupelnie nie pasuje, troche zepsul nastroj jaki sie wytworzyl juz przy pierwszym utworze, bylo tak fajnie i mrocznie az tu nagle takie cos,szkoda bo pozniej mimo ze klimat znowu sie pojawil to juz trudniej sie bylo w niego idealnie wstrzelic
Ogolnie caly set na bardzo duzy plus, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl i bardzo chcialbym jeszcze kiedys cos takiego od Ciebie uslyszec
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez PaulCane 30 mar 2012, 21:10

Zupełnie się nie spodziewałem seta w takim klimacie, ale to w sumie dobrze :D Muzycznie jest zacnie od początku do końca, chociaż Sojka tu średnio pasuje, co nie zmienia faktu, że jego utwór jest kozacki jak i cały jego album :D 2 najlepsze utwory zostawiłeś na koniec, a to w sumie dobrze :D Ogólnie muzycznie jest gitnie, chociaż tak jak napisałem Sojka tutaj tak sobie pasuje.

Technicznie jak na taki dobór utworów to się sprawiłeś bardzo dobrze i nie mam tutaj żadnych zarzutów.
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez wasyl 02 kwi 2012, 17:49

Ostatni już set, który - nie ukrywam - bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :). Podczas odsłuchu pierwszego numeru, doznawałem uczuć nieco niewyjaśnionych i ciężkich do opisanie, ale "zaniepokojenie", które już wcześniej użył Pet wydaje się być najbardziej trafne :P. Później było już tylko lepiej i na uwagę zasługuje naprawdę znakomity Avus. Bardzo dobra kontynuacja numerem 3, następnie Kuba Sojka, która jakoś specjalnie mnie nie poirytowała i znowuż świetny Bent. Technicznie poradziłeś sobie z odmiennością klimatyczną całkiem poprawnie, więc przydzielę odpowiednią ilość punktów ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Juma 04 kwi 2012, 16:44

Matvelku, 3 robi niesamowita robote w tym secie i uznalbym ja za punkt kulminacyjny. Pozniej jest spokojniej i troszke set traci flow. Poczatek jak z marsza pogrzebowego ;] Ostatni track tez na +. Wiekszych zgrzytow technicznych nie zanotowano a i punkty powinny sie na Twoim koncie pojawic, tak na otarcie lez po wczorajszym wieczorze ;]

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Matvel 04 kwi 2012, 19:01

Juma napisał(a):tak na otarcie lez po wczorajszym wieczorze ;]


No dzięki Bogu bo przestać płakać nie mogę :crying:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Vibez 11 kwi 2012, 21:43

Matvel, nie działa mi twój link do seta. Podrzuciłbyś jeszcze raz?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Matvel 11 kwi 2012, 22:29

Hmm u mnie działa. Ale zaraz na coś przerzucę.

Albo i nie, bo coś mi net szwankuje.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Vibez 11 kwi 2012, 23:06

Na obu przeglądarkach nie chce mi tego skumać. Spróbuje później ;)

EDIT: Zaczęło działać
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Matvel - Battle Mix 16

Postprzez Vibez 14 kwi 2012, 16:38

Właśnie skasowało mi całą recenzje dla Ciebie i jako że nie umiem tego tak samo opisać za drugim razem wypisze najważniejsze rzeczy:

1. Pierwsze 11 minut sie mocno zastanawiałem o co tu chodzi? :D Mocno dziwne granie do którego mnie nie przyzwyczaiłeś i które nie do końca chyba rozumiem
2. Trzeci numer rewelacja. Znam inne remixy ale ten zdecydowanie przebija reszte. Fajna odmiana po dwóch poprzednikach (w końcu coś z harmonią!)
3. Czwarty numer gra strasznie cicho. Ale po za tym ładnie leci i ciągle sobie nie umiem przypomnieć z czym mi sie kojarzy (Remember September Boom Jinx'a?)
4. Bent w remixie Mango wygrywa to zestawienie. Śliczny delikatny track, ładnie pasuje do reszty. Do tego momentu jestem w stanie wybaczyć dziwne 11 minut :D
5. Przy szóstce czar pryska. Wchodzi ponownie coś czego nie rozumiem i co dla mnie knoci ładny feeling jaki budowałeś przez ostatnie 20 minut. Szkoda że tak zakończone bo chętnie bym usłyszał coś podobnego do wcześniejszych numerów na sam koniec co to by ładnie podsumowało ten muzyczny trip. A w takiej sytuacji klops, bańka pęka :(

Z punktami nie wiem jak to będzie. Napewno odejme od wyjściowej wartości przynajmniej jeden za algorytm Complex którego mam serdecznie dość a który ciągle sie pojawia :P Wyłącz to! <rzyg>
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Powrót do 16

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron