Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Na prostym przykładzie.... :P
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez JohnnyKnoxville 30 kwi 2009, 12:26

Mianowicie, jak niektórzy pewnie wiedząc bo widzą :P od pewnego czasu mam wstawioną w opis gg taką oto stronkę :P

http://matura2009.edu.pl/przeciek_matur ... polski.pdf

wstawiłem to sobie dla jaj, żeby pośmiać się nieco z tegorocznych maturzystów, którzy naiwnie pewnie klikaja w ten link z opisu myślac że może a nóż widelec coś ten Marcin wynalazł :D hehehe Ale nie :D i w sumie jeszcze nikt mi nie odpisał nic na to a na liście mam troche ludzi którzy pisza teraz mature i po ich opisach niby widać że cos tam sie ucza :P kazdego dnia jak patrze na liste znajomych zastanawiam sie i uśmiecham sam do siebie ile z nich kliknęło w ten link z nadzieją i sie zawiodło :D hehehe i kvrva śmiać mi sie z nich chce jak nie wiem :P Ale oczywiście tak jak mówie nikt mi nie odpisał, co tym bardziej przynosi mi satysfakcje :D Bo przypuszczam ze byli bardzo wkurwieni :D hehehe Osobiście uważam że dzisiejsza młodzież, jeśli chodzi o nauke to nawet nie dorasta nam do pięt i nic sie nie uczy tak na prawde, a poziom inteligencji i wiedzy młodych ludzi spada z roku na rok....

No i tak sobie wszedłem dzisiaj sam z ciekawości znowu na tą stronke żeby sie w sumie sam pośmiać :D no i patrze a tam na samym dole coś takiego....
Obrazek

Co jest chyba kolejnym juz z wielu dowoden na to że dzisiejsza młodzież idzie na łątwizne, zamiast sie uczyć, bawi, zajmuje wszystkim byle nie nauka i po prostu w większości to głąby :P heheh

Co o tym sądzicie ???? :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez dj3500 30 kwi 2009, 12:29

No hmm, też bym kliknął w taki link z ciekawości co za jaja ktoś sobie robi :> A że poziom edukacji się obniża to niestety prawda. Imo są za to odpowiedzialne w dużej mierze centralne egzaminy, zwłaszcza te po podstawówce i gimnazjum, za żenująco niskim poziomie (bo z maturą nie jest tak źle).
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez JohnnyKnoxville 30 kwi 2009, 12:32

Jakieś propozycje ile może być w tym roku dowiedzin ???? :D Milion ???? :D hehehe Chociaż patrząc po wynikach z ubiegłych lat to sie podwaja co roku czyli w tym powinno być gdzieś około 300 tys :P ;)
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez sector 30 kwi 2009, 15:15

Cos w tym co pisze nobel tez jest prawda. Przeciez nie kazdy mial neta w 2008/07/06 itp. Ja jak zdawalem mature to nie mialem na chacie neta. Nie mniej jednak pamietam jak bylem na drugim cyz trzecim roku jak babka z analizy mowila ze studenci z pierwszego roku maja dodatkowe zajecia z + - * i / bo nie potrafia podstawowych rzeczy a na dodatek polowa z nich nawet nie wie ile godzina ma sekund.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez bAchoR 30 kwi 2009, 16:04

A ja stane w obronie tych młotków :), bo jako inteligentny i mądry człowiek mijasz się pewnymi prawdami, które mają wpływ na stan rzeczy obecnych.


Kiedyś człowiek po podstawówce nie robił takich byków co Ty teraz. Nie było dyslekcji, świstków że mam uszkodzony mózg i nie musze nic robić, bo on mnie ze wszystkiego zwalnia. Jak kiedyś uczeń miał problem to zapierdalał aż się nauczył i nie było, że może pisać 2 godziny dłużej egzamin, bo nie wie jak się pisze rzodkiewka i musi obczaić słownik. Także jesteś jednym z przykładów małej patologii jak to możliwe, że człowiek po 25 latach życia w ojczystym języku nie potrafi się wysłowić na piśmie w sposób chociaż poprawny. Marcin, tu się wypowiadam ogólnie o prawdzie dys... ale wziąłem Ciebie jako przykład. Powtarzam - tylko przykład.

2
Wtedy dostęp do internetu nie był jeszcze dość powszechny jak jest teraz, a z roku na rok gwałtwonie wzrasta ilość użytkowników internetu. Jezeli chodzi o internet to i tak jesteśmy w ogonie Europy.

3
Pozatym wielu dzisiejszych mgr nie jest na poziomie przedwojennego maturzysty !! Więc my także możemy być jednymi z tych ,,młotów'' młodego naszego pokolenia.

4
To wina systemu a nie ludzi. Braki w głowie tak naprawde można bardzo szybko nadrobić jeśli tylko się chce, a Ty jako intelektualista powinieneś o tym wiedzieć.


Jeżeli już o takich tematach mowa, to bardziej mnie przeraża moralność tych szczeniaków i ich zdemoralizowanie. To jest tragedia.


Także postawiłeś most na którym się zawaliłeś, Marcin. Tak ja to widze.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez peterhol9 30 kwi 2009, 17:04

bAchoR napisał(a):To wina systemu a nie ludzi.
+1. Niestety szkolnictwo poszło w dół już definitywnie po reformie Handkego, a to co obecnie robi PO i pani Hall & company przekracza ludzkie pojęcie. Niestety nagonki medialnej nie ma, do kto chciałby protestować w sytuacji gdy wszystko jest łatwiejsze, gdy kroi się programy nauczania? Bojkotuje się ograniczanie wolności (w tym dobry, choć hooyowo wykonany plan Giertycha z mundurkami i programem "zero tolerancji"), a nie chodzenie na łatwiznę w przypadku cięć z języka polskiego czy historii.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez JohnnyKnoxville 30 kwi 2009, 17:06

bAchoR napisał(a):Także postawiłeś most na którym się zawaliłeś, Marcin. Tak ja to widze.
heheheh Ale sie uśmiałem czytając to Rafale :P Zakładając ten temat od razu pomyslałem ze zaraz zjawisz sie tutaj z Twoimi morałami i próba zajecia stanowiska przeciwnego do mojego i tak tez sie stało :P Zrobiłeś dokładnie to co przewidziałem i w sposób w jaki przewidziałem, łacznie z jechaniem mi za moją ortografią :P Tak że teraz Ci odpisze mój drogi Rafale :D
Po 1
bAchoR napisał(a):Kiedyś człowiek po podstawówce nie robił takich byków co Ty teraz. Nie było dyslekcji, świstków że mam uszkodzony mózg i nie musze nic robić, bo on mnie ze wszystkiego zwalnia. Jak kiedyś uczeń miał problem to zapierdalał aż się nauczył i nie było, że może pisać 2 godziny dłużej egzamin, bo nie wie jak się pisze rzodkiewka i musi obczaić słownik.
Z tym sie zgadzam, od zawsze wypowiadałem się w identyczny sposób i chciałbym zeby kiedyś polskie szkolnictwo powróciło do tamtego poziomu i takiego podejścia do uczniów jaki był kiedyś....
bAchoR napisał(a):Także jesteś jednym z przykładów małej patologii jak to możliwe, że człowiek po 25 latach życia w ojczystym języku nie potrafi się wysłowić na piśmie w sposób chociaż poprawny. Marcin, tu się wypowiadam ogólnie o prawdzie dys... ale wziąłem Ciebie jako przykład. Powtarzam - tylko przykład.
To ja Ci na ten przykład odpowiem Rafale :P Nie znasz mnie i to bardzo, nie jestem takim typkiem pierwszym lepszym z brzegu którego mozna poznac po przeczytaniu 500 postów czy gadajac przez gg :D Moze nie wiesz to Ci powiem... Nie naleze do ludzi którzy idą na łatwizne, cwaniaków i innych :P nie bede wymieniał tutaj dalej określeń :P którzy zasłaniają swoje lenistwo kwitkami od psychologów, pedagogów i kogo tam jeszcze, czy idą na prywatne studia zaoczne albo wieczorowe na jakiś marketing :D i później mówią że studiują :P Ja całą podstawówke chodziłem na korpetycje z ortografii, dokładnie może z 3 lata po dwa razy na tydzień żeby nie robić błędów, wszystkiego da się nauczyć i ortografii także, potrzeba tylko odpowiedniego nauczyciela.... Tak że w tym momencie z moją ortografią nie jest tak źle jak Ci sie wydaje i jeśli chciałbym tutaj nie robić tych błędów to bym ich nie robił.... Tak jak np pisze w różnych oficjalnych pismach czy jakieś ważniejsze rzeczy gdzieś na net... Problem w tym że zwyczajnie czasami nie chce mi się uważać na ortografie bo albo coś szybko pisze i w jednej sekundzie i nawet te błędy moze wynikają nie tyle z moich problemów z ortografią co właśnie z szybkości pisania, zjadania liter itp czasu kiedy coś pisze, tj godziny czy zmęczenia, czasami nie chc mi się zwracać na pewne sprawy uwagi bo uważam że forum jest just for fun czyli dla przyjemności a nie żeby nei wiadomo jak patrzeć na to jak się pisze.... To nie podstawówka i tutaj nie ma żadnego nauczyciela który by pilnował, a ja też nie będe sie pilnował i sprawdzał wszystkiegbo jak coś chce szybko napisać.....
Po 2
bAchoR napisał(a):3
Pozatym wielu dzisiejszych mgr nie jest na poziomie przedwojennego maturzysty !! Więc my także możemy być jednymi z tych ,,młotów'' młodego naszego pokolenia.
Mów o sobie Bachor bo ja skończyłęm uważam bardzo ciężki kierunek na dobrej uczelni i za młota się nie uważam, tydzień temu np rozmawiałem z moim bratem ciotecznym który obecnie studiuje elektrotechnikę na polibudzie w Lublinie, akutra przyszedł mi do głowy pewien pomysł (chodzi o fizykę) i powiem Ci ze z tego co zapamiętałem z liceum i ze studiów to jeśli chodzi o prawa, wzory i ogólnie fizykę, właściwości, odziaływania, mechanikę to jak zacząłem mu tłumaczyć ten pomysł i o co mi w nim chodzi to on połowy z tych rzeczy nie wiedział i tłumaczył mi sie ze on nie ma fizyki na jago kierunku jako takiej, tzn przedmiotu i dla tego nie wie :D śmieszne to dla mnie było :D Bo ja na biologii tym bardziej chyba jej miałem mniej :D Nie bede Ci tu pisał o co mi dokładnie chodziło bo to nie potrzebne powiem tylko ze to miało coś wspólnego z grawitacją, jeśli Cie to interesuje to zadzwoń i mozemy pogadać.... :P Tak że ja Ci powiem ze nie zaliczam się do tych ludzi których Ty wymieniłeś.... :P

Po 3
Braki w głowie tak naprawde można bardzo szybko nadrobić jeśli tylko się chce, a Ty jako intelektualista powinieneś o tym wiedzieć.
Bachor czy ja wiem ???/ Czy mozna szybko nadrobić ???? Ze wszystkiego ??? Jak by mozna szybko było nadrabiać to proces edukacji nie trwał by tyle lat ile trwał, czy nawet trwa obecnie, a dokorat chociazby jeszcze dłużej.... Tak naprawde wiedza a mądrość to dwie różne rzeczy... Powiązane se soba i zależne od siebie, bo po to sie tyle lat uczysz i gromadzisz wiedze zeby w końcu po jakimś czasie łączyć fakty, opierać sie na wiedzy, uczyć rozumować, wyciagac wnioski z tysiecy różnych przykładów poznanych na wszystkich tych lekcjach i przedmiotach... Żeby po pewnym czasie fizyka łączyłą sie z matematyką, biologia z chemią, żeby wszystkie tak na prawde przedmioty czy jeszcze lepiej nauki łaczyły sie ze soba i przenikały bo tak na prawde zadna z nauk nie moze istniec bez innej... Po to sie tyle lat uczysz zeby po pewnym czasie mógł zaczac myslec i wykorzystywac to wszysto tak jak mówie..... Nie wiem czy Ty rozumiesz o czym ja tu pisze i jestes wogóle na taki etapie wiedzy.... ???? Powiem Ci ze ja to zrozumiałem dopiero na 2-3-4 roku studiów i mnie oświeciło.... Obecnie mam juz zupełnie inne podejscie do nauk ścisłych i ogólnie do świata.... Ale tego tak prosto sie nie da wytłumaczyć w kilku zdaniach o co mi tutaj chodzi i jakie to myślenie.... Tak ze jeszce raz mówie Ci Rafał że mnie mało znasz jeszcze.... Twoje tak naprawde pojecie o mnei ogranicza sie do czytania tego co pisze, a nie bierzesz tego pod uwage ze to co pisze to nie jestem ja do końca :P Bo jednego dnia robie sobie jaja z tego, jednego mam taki pomysł i to napisze a innego napisze cos serio, nie wiem czy Ty to tez to rozumiesz ??? :P zadzwonie do Ciebie nie długo i powiem Ci co Ty w tym momencie o mnie myslisz bo ja to wiem :P Zdziwisz sie jakie to bedzie trafne :P

Ad3
Co do sprawy młodzieży to spada poziom ich edukacji i to na łeb na szyje... Co raz mniej wogóle z nich mysli o studiowaniu, coraz wiecej chce isc na jakies humanistyczne kierunki, albo na kierynki o najwiekszym lighcie, a coraz mneij na ścisle naukowe.... Ci co juz pójda na nauki ścisłe to po pierwszym roku kilkadziesiat procent z nich rezygnuje bo za ciezko... Bo przyzwyczajeni zostali do nic nie robienia w szkole sredniej i przechodzenia z klasy do klasy z samymi dwójami.... O dziewczynach to juz sie nie wypowiem i o tym ze u nich w głowie nauka to cos czego tak na prawde chyba nawet nei ma u nich w głowie :D pierwsze jest malowanie, tipsy, chłopaki, dyskoteki, kolezanki itd... Nie wiem czy Ty wiesz rafale ale przez 5 lat studiów byłem zastepcą szefa samorzadu u mnie na wydziale a z tym zwiazany był kontakt z wykładowcami to gdybys nasłuchał sie tyle co ja negatywnych opiniii o poziomie roczników od 87 wzwyż to moze wiedział bys co ja mówie i pisze.... jeśli mało Ci tego jeszcze to powiem Ci ze chodziłęm do tych roczników na egzaminy komisyjne i siedziałęm w komisji podczas takich egzaminów to np jak rocznik na jakims kierunku miał 54 osoby to poprawke miało 52, a komisa 38 bo czesc tez zrezygnowała ze studiów na etapie poprawki zeby było ciekawiej :D tak ze Rafale moło o mnie wiesz :D mógłbym tutaj jeszcze Ci wymieniać i wymieniać różne sytuacje ale nie mam czasu :D i uważam ze to co napisałem powinno wystarczyć :D Zadzwonie do Ciebie tak jak mówie to pogadamy :D hehehehe Moze na Sunrise ruszysz dupe :P

Edit

A żebyś nie miał się do czego przyczepić przy Twojej następnej odpowiedzi to odniose się też do tego :P Bo na pewno byś mi to wytknął :D
bAchoR napisał(a):2
Wtedy dostęp do internetu nie był jeszcze dość powszechny jak jest teraz, a z roku na rok gwałtwonie wzrasta ilość użytkowników internetu. Jezeli chodzi o internet to i tak jesteśmy w ogonie Europy.


Z tym sie zgadzam całkowicie, jednak uważam że nie jest to główną przyczyną.... Główną przyczyną jest to jaka jest teraz młodzież i jaki jest system szkolnictwa....

Że wina systemu to też się zgadzam ale to jest oczywiste.... Ale ludzi tak samo po cześci... Bo rodzice zamiast gonić dzieci do nauki mają to w dupie, nie mają na to czasu i ida na łatwizne zostawiając je samym sobie i szkole która tak na prawde w obecnej chwili nie spełnia wielu swoich podstawowych zadań....
Ostatnio edytowano 30 kwi 2009, 18:58 przez JohnnyKnoxville, łącznie edytowano 1 raz
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez phantom 30 kwi 2009, 18:50

dj3500 napisał(a):A że poziom edukacji się obniża to niestety prawda. Imo są za to odpowiedzialne w dużej mierze centralne egzaminy, zwłaszcza te po podstawówce i gimnazjum, za żenująco niskim poziomie

I sama reforma edukacji, która oczywiście, podobnie jak system emerytalny, musiała być oparta na wzorcu powszechnie uważanym za jeden z najgorszych - w tym wypadku - modelu niemieckim.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez demens 30 kwi 2009, 19:49

Buehe, nie widziałem tego wcześniej :D A teraz wracam do nauki.

PS. Jak ja nie lubię polskiego!!!
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez bAchoR 01 maja 2009, 8:14

Marcin, tak naprawde rodzice nas nie wychowują. To kim jesteśmy i będziemy to genetyka, towarzystwo, środowisko i los. Teraz rodzic niczego nie uczy, bo nie chce i nie potrafi użyć pasa, bo to przemoc domowa. Kiedyś dzieciak dostał w pierdol od starego to chodził jak zegarek i miał szacunek do starszych. :) A teraz 8 latek mnie wyzywa od pedałów i kurew i się dziarsko jeszcze uśmiecha. Kiedyś dla mnie to oznaczało samobójstwo, a teraz widzisz. Szczyl wie, że nic mu nie grozi. xDD

teraz dziecko wyrasta na bydlaka, a mama nadal : synku nie rób tego ? xD
Po dobroci się nie da czasami. :)

Mnie rodzice np. za bardzo mnie nie wychowywali, bo byli bardzo zajęci pracą, żebym miał co jeść, dobrze żyć i mieć być może jakąś perspektywe na przyszłosć. Wychowywałem się wsród patologii :), ale jakoś nigdy tam nie trafiłem. Każdy ma w sobie to coś( albo nie) ma od urodzenia, że pozwala mu dokonywać właściwych wyborów. Chociaż patologia też może być właściwym wyborem, bo kazdy ma sposób na swoje życie ?

Wczoraj oblewałem inżyniera mojej dobrej koleżanki i były tam osoby, które są na farmacjach, medycynach, prawach i byli sztywni jak belki. Nie potrafili się wypowiedzieć na żaden życiowy temat, a nawet porządnie obląć szczęscie pani Inżynier, ale za to chętnie by pewnie rozpisali wzór strukturalny jakiegoś białka lub powiedzieli z głowy jakiś paragraf :D I to jest ten poziom edukacji o jakim mówisz ? Siedzą w domach i tylko przerzucają ksiązki, a życia w nich nie ma wcale ?
Byli sympatyczni i miło z nimi spędziłem czas, ale ta innosc zachowań i patrzenia na świat była widoczna.

Także Marcin, studia o niczym nie świadczą, a często można się rozczarować :) (odnośnie kwestii kjka poruszyłeś ; tego jaką uczelnie skończyłeś itd.).

Ale ciągle widze, że propagujesz staroświecki pogląd na nauke.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez bts 01 maja 2009, 13:02

Pewnie, że poziom edukacji spada. Weźmy na przykład matury:

Obrazek

albo:

Obrazek

Jakie czasy, takie matury :P
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Infrared 01 maja 2009, 16:05

bAchoR napisał(a):Marcin, tak naprawde rodzice nas nie wychowują. To kim jesteśmy i będziemy to genetyka, towarzystwo, środowisko i los

rozczarowujesz mnie.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez sector 01 maja 2009, 17:36

Infrared napisał(a): bAchoR napisał(a):Marcin, tak naprawde rodzice nas nie wychowują. To kim jesteśmy i będziemy to genetyka, towarzystwo, środowisko i los


rozczarowujesz mnie.


W sumie mam podobne zdanie. Z tym ze rodzice jednak maja jakis tam wplyw na dzieci, bo przeciez nie mozna powiedziec ze praktycznie 0. Ale to juz taki maly offtopic.
Proponuje tryzmac sie tematu!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez bAchoR 01 maja 2009, 20:32

Tak naprawde jeżeli chcesz być złodziejem, palić papierosy, pić alkohol, iść ,,inną'' ścieżką to rodzice nic Ci w tym nie przeszkodzą ... Nie jest tak ? Jeżeli rozczarowuje oczywistą prawdą to się nie obrażam :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Boguś 01 maja 2009, 22:57

bts napisał(a):albo:

[ Obrazek ]

Jakie czasy, takie matury :P



hahaha o ku**a Bartek zmiazdzyles mnie w tym momencie hahahahahaha
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Infrared 02 maja 2009, 10:47

bAchoR napisał(a):Jeżeli rozczarowuje oczywistą prawdą to się nie obrażam :)

niestety mam wrażenie ze nie znasz podstaw wychowania i czerpania wzorców i procesy adaptacyjne i inny szał chuja związany z kształtowaniem osobowości człowiek w młodym wieku, która ma nastepnie przełozenie na dalsze zycie. Matka moja jest po 3 fakultetach pedagogicznym, oligofrenopedagogicznym, i innym kosmICZNYM i troche sie nasłuchałam o bachorach i wpływu rodziców na te chodzące pokraki.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez peterhol9 02 maja 2009, 10:55

oj Asiu, a kiedyś pisałaś, że studia przewracają w głowie niektórym i gówno warte są regułki itd. itp. :D

A tak mówiąc o edukacji to nie da się nie stwierdzić jednak, że duży wpływ na przyswajanie treści mają jednak rodzice, a w szczególności ci, którzy umieją zachęcić do nauki. Nie chodzi tutaj absolutnie o tekst "na odwalenie się" typu "idź się uczyć, bo jak nie przyniesiesz dobrej oceny to dostaniesz po dupie". Tak samo jak w innych sferach trzeba dziecku otworzyć okno na swiat, zaciekawić, zachęcić, pokazać plusy i minusy.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Infrared 02 maja 2009, 11:52

peterhol9 napisał(a):oj Asiu, a kiedyś pisałaś, że studia przewracają w głowie niektórym i gówno warte są regułki itd. itp. :D

No miałam na myśli Ciebie pewnie dlatego się teraz przyssałeś :D pijawo
Moja mamusia ma 28 staż pracy z bachorami więc wierze jej na słowo bo to nie sucha teorita a praktika :D , ona mnie nie kłamie :D chyba, że jak mówi, że nie ma fajek. :objection:
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Monisia 19 maja 2009, 21:09

jaki kraj taka matura...czasem mogę zrozumieć, że noga się podwinie, a bo tu stres itp. ale ja to się dziwię, że połowa ludzi oblewa egzamin ustny z polskiego co jest już karygodne, ale tak to jest jak... książki się do ręki wsiąść się nie chce...
bAchoR napisał(a): Teraz rodzic niczego nie uczy, bo nie chce i nie potrafi użyć pasa, bo to przemoc domowa. Kiedyś dzieciak dostał w pierdol od starego to chodził jak zegarek i miał szacunek do starszych. :) A teraz 8 latek mnie wyzywa od pedałów i kurew i się dziarsko jeszcze uśmiecha. Kiedyś dla mnie to oznaczało samobójstwo, a teraz widzisz. Szczyl wie, że nic mu nie grozi. xDD

no właśnie "kiedyś" było wychowanie i dyscyplina teraz to telewizja, internet, środowisko wychowuje małego dzieciaka...ale nie ma się tutaj co dziwić co raz to młodsze łażą z brzuchem a co taka nauczy swoje dziecko... posadzi przed telewizor, żeby miała spokój...i nic po za tym...jeszcze będzie miała pretensję do całego świata...że nie może odpocząć i nie ma siły... :roll:
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Infrared 19 maja 2009, 21:31

Monisia napisał(a):połowa ludzi oblewa egzamin ustny z polskiego

w to to już nie uwierzę
Monisia napisał(a):książki się do ręki wsiąść się nie chce...

wziąć kurwa! ekhm kurde blaszka!

Monisia napisał(a):ale nie ma się tutaj co dziwić co raz to młodsze łażą z brzuchem a co taka nauczy swoje dziecko... posadzi przed telewizor, żeby miała spokój...i nic po za tym...

agri. Tak jest najłatwiej, najwygodniej a potem pretensje do całego świata.

Chociaz moje dzieciństwo spędziłam przed kompem, konsolami (granie po 24h było normą) i nie jestem jakimś mega debilem :D ale na dzienne prawo zabrakło mi 12 pkt :( Czyli jednak jestem tępym strzałem :(

:moose: :lol:
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron