Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Na prostym przykładzie.... :P
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez tymek 21 maja 2009, 9:53

zdecydowanie lepiej :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez drevni 30 maja 2009, 23:12

Apropo matematyki
Może i wg niektórych wcale nie jest potrzebna, ale prawdą jest, że to matematyka uczy logicznego uczenia i ch** :P
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez bAchoR 01 lip 2009, 6:54

Zależy jak uczysz się matematyki ? Bo tak naprawde mało co ze szkolnej matematyki uczy logicznego myślenia. Myślisz, że jak zrobisz 1000 zadań do koła z matmy to myślisz ? Przecież te zadania już się robi ,,na pamieć''.
Myślenie zaczyna się pojawiać wtedy, gdy masz do zrobienia zadanie, którego wczęśniej nie robiłeś i ma jakąś problematykę...
90 % ludzi, którzy nigdy takiego zadania nie zrobiło, nie zrobi go i tutaj.

Jak chcesz się nauczyć logicznego myślenia to włącz sobie w kurnika i pograj w szachy, albo włącz sobie dobrą grę do taki rzeczy np. tetris. Umiejętność podejmowania decyzji w szybkim czasie. Tam masz co chwilę inna sytuację, a nie że najpierw ustalamy dziedzinę, pkt 2, pkt 3 itd. czyli zadania na pamieć.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Amnes 01 lip 2009, 12:00

Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35


Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Amnes 01 lip 2009, 22:35

Gdyby ten programik nie działał zawsze tak samo to byłoby czym się chwalić RDK. Ale fakt faktem ja nie dałem chyba rady więcej niż 13 touchpad nie ułatwia, a mój jest gówniany. Tylko winny się tłumaczy ;D
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez JohnnyKnoxville 22 lut 2010, 10:53

http://szkola.wp.pl/kat,108824,title,Li ... caid=19b03

Ja sie zgadzam z tym artykułem.... Dla mnie studia wieczorowe i część prywatnych dziennych to nie studia.....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez Monisia 22 lut 2010, 11:26

co za bzdura ;) ja z miłą chęcią poszłabym na dzienne studia tylko niech mi to opłacą ;]
Nikt nie zwraca uwagi na to, że studia dzienne kosztują bardzo dużo pieniędzy bo już nie chodzi o szkołę ale o mieszkanie i wyżywienie, za pewne znalazło by się setki ludzi, którzy marzą żeby iść na studia dzienne ale niestety nie mają na to pieniędzy.
I jeżeli chodzi o poziom wykształcenie no sorry ale u mnie na uczelni jest ponad 2000 stypendystów z bardzo wysokimi średnimi, i jak na pierwszy rok studiów ZAOCZNYCH grupy wyszyły nawet po za materiał i z dobrymi wynikami semestralnymi ;]
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez peterhol9 22 lut 2010, 12:00

Monisia napisał(a):I jeżeli chodzi o poziom wykształcenie no sorry ale u mnie na uczelni jest ponad 2000 stypendystów z bardzo wysokimi średnimi, i jak na pierwszy rok studiów ZAOCZNYCH grupy wyszyły nawet po za materiał i z dobrymi wynikami semestralnymi ;]

u mnie na roku mnóstwo osób też ma średnią powyżej 4,5 przy tym nie znając założeń interakcjonizmu symbolicznego, które sa podstawą jeżeli chodzi o wiedzę socjologiczną. Na wyższych uczelniach Lublina (prywatnych) ma się 4 na wejściu na egzamin. Średnia więc to nie obiektywne kryterium oceny
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Jak poziom edukacji leci na łeb w naszym kraju.... :P

Postprzez dj3500 22 lut 2010, 14:36

Nie mogę się nie zgodzić z Piotrkiem. Są tacy, którzy na mojej informatyce sobie zupełnie nie radzą, a potem idą na politechnikę i tam mają średnie ponad 4. A przecież PWr to wcale nie jest taka zła uczelnia. Sam nie spotkałem się też z patologiami typu losowanie kto zdaje czy oblewanie całego roku bez powodu (na uczelniach niepublicznych to raczej jest na odwrót), ale często o tym słyszę.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron