Koniec Last FM

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Koniec Last FM

Postprzez sector 07 maja 2009, 21:46

pierwsze lepsze proxy z google Radek

Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Koniec Last FM

Postprzez rdk 08 maja 2009, 14:09

dzięki :*
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Koniec Last FM

Postprzez bAchoR 15 lip 2009, 9:29

Dla mnie jest to koniec last fm, szkoda bo to było bardzo fajne radio on line! Ale wszystko się kiedyś kończy ;(
Co wy o tym sądzicie? Ja życzę im jak najgorzej .


Nie chciałbym być Twoim pracodawcą, a nawet ziomkiem skoro tak dziękujesz za okres, który jest za Tobą. Jesteś typowym wieszaczem psów :D 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Koniec Last FM

Postprzez Monisia 16 lip 2009, 15:18

koniec last. FM dla tych, którzy sobie subskrypcji nie wykupią ... ;P no na urodziny chcę prezent wykupicie mi subskrypcje se se se :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Koniec Last FM

Postprzez sector 16 lip 2009, 20:01

Monisia napisał(a):koniec last. FM dla tych, którzy sobie subskrypcji nie wykupią ... ;P no na urodziny chcę prezent wykupicie mi subskrypcje se se se :D


przeczytaj dokladnie to dowiesz sie, ze chodzi tylko o oplaty za radio. Subskrypcja kawalkow do tworzenia statystyk bedzie dzialac za friko.

Jak komus sie nie podoba, ze ktos za swoja ciezka prace chce miec jakies pieniadze, to jest alternatywa w postaci open source - http://libre.fm/ W prawdzie nie jest to jeszcze to samo co last.fm ale napewno zapalu i checi im nie brakuje. Zwlaszcza, ze poratl moga tworzyc doslownie wszyscy.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Koniec Last FM

Postprzez bAchoR 18 lip 2009, 9:51

ja po 3 tygodniowej przygodzie z lastem mam już prawie 2000 odsłuchań. Zapisuje się na terapie dla uzależnionych od muzyki, bez kitu. Pół życia przejebie przez te tjuny :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Koniec Last FM

Postprzez Sisiek 18 lip 2009, 10:02

Ojczyzna będzie z Ciebie dumna xDDD
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Koniec Last FM

Postprzez phantom 18 lip 2009, 10:04

sector napisał(a):Jak komus sie nie podoba, ze ktos za swoja ciezka prace chce miec jakies pieniadze, to jest alternatywa w postaci open source - http://libre.fm/ W prawdzie nie jest to jeszcze to samo co last.fm ale napewno zapalu i checi im nie brakuje.

Myslalem, ze mam deja vu, ale jednak nie. Pisales o tym na poprzedniej stronie :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Koniec Last FM

Postprzez CJ Priorytet 20 lip 2009, 11:29

Kiedyś słuchałem radia na lascie ale i tak zawsze wolałem i wole scrooblowac, dla tego za specjalnie mi to nie przeszkadza, jeżeli mają jakieś problemy z opłatami serwisu to jak dla mnie dobry pomysł, komercji za specjalnie w tym nie widzę po prostu chcą podratować swoją sytuację a 10 zł nikogo nie zbawi jeżeli ktoś lubi słuchać radia to zazwyczaj jest tak że opłaci i nie musi potem sknerczeć i płakać przed komputerem 0_o
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron