Koniec Last FM

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Koniec Last FM

Postprzez 3xQ 04 maja 2009, 14:03

Masz do wykorzystania okres próbny w radiu Last.fm

Twój okres próbny potrwa jeszcze przez 30 utworów. Jeśli Ci się podoba, subskrybuj za jedyne $3.00/miesiąc.

Everything else on Last.fm is FREE!
--------------------------------------------------------------------------

Taka wesoła wiadomość ukazuje się użytkownikom Last.
Dla mnie jest to koniec last fm, szkoda bo to było bardzo fajne radio on line! Ale wszystko się kiedyś kończy ;(
Co wy o tym sądzicie? Ja życzę im jak najgorzej .
3xQ
 

Re: Koniec Last FM

Postprzez paauli_83 04 maja 2009, 14:05

Szczerze, nigdy nie słuchalam radia na laście :P
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Koniec Last FM

Postprzez JohnnyKnoxville 04 maja 2009, 14:10

Nigdy tam nie miałem konta tak ze nie odczuje tego :D i to mi sie podoba :D Po prostu jak jestes przyzwyczajony do jak najmniejszej ilości rzeczy to jest najlepiej bo później w takich sytuacjach najmniej oczuwasz cos :P Tyle mojej mądrej wypowiedzi :P A propo gdzieś czytałem ze tez Youtuba chca nie długo zrobić płatnego w jakiś sposób bo reklamy nie pokrywają wydatków juz.... :( a to było by juz troche bardziej odczuwalne :(

edit
błędy :P
Ostatnio edytowano 04 maja 2009, 14:13 przez JohnnyKnoxville, łącznie edytowano 3 razy
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Koniec Last FM

Postprzez yaper 04 maja 2009, 14:11

Dla mnie liczy się tylko scrobbling, tak więc nawet nie odczuję tej straty. BTW była już o tym mowa w innym wątku o grupie FME na last.fm...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Koniec Last FM

Postprzez sector 04 maja 2009, 21:07

Tak jak pisze Yaper juz byla o tym mowa i to raz. Po drugie platne bedzie tylko nie dla wszystkich uzytkownikow. O ile sie nie myle ludzie z USA, Niemiec i chyba jeszce z jakiegos kraju nie beda musieli za to placic. A my i reszta tak bo reklamy w naszym kraju nie pokrywaja wydatkow zwiazanych z utrzymaniem serwisu, wiec jakos musza sobie radzic. Niestety taka jest prawda, moze i smutna, ale jednak.

Ja osobiscie takze nie odczuje tego bo nigdy nie slchalem ani radia ani nie odsluchiwalem tjunow, wiec nie martwie sie tym wcale.

Btw. jakby ktos byl zainteresowany jest tworzona opensource'owa wersja Last.fm. Narazie jest straszna bieda bo dopiero zaczynaja, ale kto wie co z czasem z tego bedzie. Nazywa sie to http://libre.fm/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Koniec Last FM

Postprzez rdk 05 maja 2009, 13:38

swoją drogą komunikaty pt "ten film jest niedostępny w twoim kraju" to tylko strzał w kolano... powiem po sobie, szukałem jednego nr snoop dogg'a był na YT ale zapomnij że go sobie odsłuchasz, więc co zrobiłem żeby go odsłuchać?

dla mnie takie ograniczenia to dodatkowe wspieranie piractwa, bzdura.
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Koniec Last FM

Postprzez sector 05 maja 2009, 15:59

rdk, a wystarczylo uzyc proxy :- )
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Koniec Last FM

Postprzez Rapture 05 maja 2009, 16:04

Kto uzywa radia ten zaplaci, kto tylko scrobluje to nie. Nie ma co sie podniecac...
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Koniec Last FM

Postprzez 3xQ 05 maja 2009, 16:06

Nob3L napisał(a):A ja zapłacę. Radia na last.fm słuchałem bardzo często, poznając przy tym masę ciekawych bandów czy producentów i obecnie nie wyobrażam sobie takiego ograniczenia. 3$ na miesiąc to raptem paczka fajek także myślę że nie zbiednieje od tego.

Celem Last.fm było udostępnienie muzyki dla słuchaczy ZA DARMO...
Więc kiedy wprowadzają tą opłatę mijają się z wcześniejszymi założeniami!
Trzymam kciuki za libre.fm oby udało się im zrobić fajny portal a last fm niech się pocałuję w dupe
3xQ
 

Re: Koniec Last FM

Postprzez sector 05 maja 2009, 16:09

Ciekawe czy bys tez tak mowil gdybys to Ty prowadzil taki portal :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Koniec Last FM

Postprzez paauli_83 05 maja 2009, 16:30

Rapture napisał(a):Kto uzywa radia ten zaplaci, kto tylko scrobluje to nie. Nie ma co sie podniecac...
zgadzam się :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Koniec Last FM

Postprzez yaper 05 maja 2009, 17:15

Temat się wyczerpał... Wiadomo, 3 dolce na miech to śmieszna cena dla kogoś kto często korzysta z usług radia last.fm - aż takiej chały tam nie ma, kiedyś dla jajec sobie słuchałem i mi się nawet podobało.

@3xQ, co z tego, że masz gdzieś last.fm - myślisz, że zaboli ich strata jednego beneficjenta ich dorobku? :lol:
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Koniec Last FM

Postprzez 3xQ 06 maja 2009, 10:22

prawie wszyscy ludzi odejdą (przynajmniej w tych krajach co wprowadzono opłatę, a wydaje mi się że w końcu wprowadzą opłatę wszędzie ) i Last fm umrze.
3xQ
 

Re: Koniec Last FM

Postprzez paauli_83 06 maja 2009, 10:36

3xQ napisał(a):Last fm umrze.
No cóż zdarza sie.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Koniec Last FM

Postprzez Transi 06 maja 2009, 11:13

Dokładnie, zdarza się. Świat chyba nie będzie przez to gorszy? Prędzej czy później pojawią się alternatywy. Zresztą...To tylko 10zł miesięcznie...
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Koniec Last FM

Postprzez sector 06 maja 2009, 11:40

3xQ napisał(a):prawie wszyscy ludzi odejdą (przynajmniej w tych krajach co wprowadzono opłatę, a wydaje mi się że w końcu wprowadzą opłatę wszędzie ) i Last fm umrze.


Prosze Cie nie badz smieszny :- D To tak jakbys powiedzial ze DI.FM i inne radia upadna. Przeciez to nie prawda. Jesli cos lubusz i uzywasz czesto to czemu nie zaplacic tworca tego za ich czas i wysilek wlozony w ten portal? 10zl na miesiac to wcale nie duzo, nie przesadzaj i ogarnij sie!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Koniec Last FM

Postprzez paauli_83 06 maja 2009, 11:47

3xQ chyba juz postawił definitywnie krzyżk na laście...w takim razie nie rozumiem, po co taki temat... :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Koniec Last FM

Postprzez rdk 06 maja 2009, 15:25

sector napisał(a):rdk, a wystarczylo uzyc proxy :- )
ziomku, znajdź proxy które obsługuje Jave ;)
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Koniec Last FM

Postprzez sector 06 maja 2009, 23:38

3xQ napisał(a):i Last fm umrze.


Nob3L napisał(a):http://www.lastfm.pl/listen

Zniszczyli mnie tym! Na dniach wykupuje dostęp :)


Jak widac daleko nie trzeba szukac. I jak mozesz zauwazyc znajda sie osoby, ktore zaplaca za 'dobre' radio netowe.

rdk napisał(a):ziomku, znajdź proxy które obsługuje Jave ;)


ale Radek po co proxy co obsluguje Jave jak youtube to glownie flash? Chyba, ze chodzi CI o inne potrzeby :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Koniec Last FM

Postprzez rdk 07 maja 2009, 18:41

sector napisał(a):ale Radek po co proxy co obsluguje Jave jak youtube to glownie flash? Chyba, ze chodzi CI o inne potrzeby :)
dobra pojebałem... chodzi mi o flash... wchodząc przez proxy na YT wywala Ci info że nie masz flash'a, więc instalujesz a to i tak gówno daje. chyba że ja nie umiem ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron