Skok na bungee

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Skok na bungee

Postprzez bAchoR 29 maja 2009, 10:07

ja myśle, że jak się przejdzie to co wkleił newb to bungee to jest pikuś :) tam masz 5 bungee na raz :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Skok na bungee

Postprzez Alexandra 29 maja 2009, 11:45

dzisiaj sie dowiedzialam, ze chlopak z mojej uczelni po skoku na bungee wyladowal w szpitalu, siatkowka mu sie odkleila i widzi tylko kontury...

milego skakania :]
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: Skok na bungee

Postprzez Kasper 29 maja 2009, 11:48

Alexandra napisał(a):dzisiaj sie dowiedzialam, ze chlopak z mojej uczelni po skoku na bungee wyladowal w szpitalu, siatkowka mu sie odkleila i widzi tylko kontury...

milego skakania :]


srogo...

Sam, nigdy w życiu nie skoczyłbym... dobrze mi na Ziemi...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Skok na bungee

Postprzez bAchoR 29 maja 2009, 11:48

Skakać powinni ludzie całkowicie zdrowi. Pewnie miał nadciśnienie co przy zwiększonemu ciśnieniu i tętnie, związanych ze stresem przed oddaniem skoku, można spowodować odklejenie siatkówki. Zwłaszcza iż delikwent leci głową w dół (prawo grawitacji).
Cóż... skacze się na własną odpowiedzialność.

aaa mógł mieć też wade wzroku :)

Dlatego zabrania się ludziom z wadą wzroku (powyżej - 2,5 - 3 dioptrii) uprawiania sportów siłowych i sztuki walki, właśnie ze wzgłędu na możwliwość odklejenia siatkówki oka. To samo pewnie tyczy sie bungee.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Skok na bungee

Postprzez sector 29 maja 2009, 18:52

Alexandra napisał(a):dzisiaj sie dowiedzialam, ze chlopak z mojej uczelni po skoku na bungee wyladowal w szpitalu, siatkowka mu sie odkleila i widzi tylko kontury...

milego skakania :]


Ola nie przesadzaj. Mozesz umrzec idac do/po pracy chodnikiem. Mozesz umrzec siedzac na krzesle, robiac kupe czy cokolwiek innego. Nie znasz dnia ani godziny. Nie ma co dramatyzowac. Koles mial pecha, coz zycie...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Skok na bungee

Postprzez Alexandra 30 maja 2009, 12:37

ja nie przesadzam, stwierdziłam tylko fakt :) i nie usmiercaj mi tu chłopaka :P
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: Skok na bungee

Postprzez sector 31 maja 2009, 1:22

Alexandra napisał(a):ja nie przesadzam, stwierdziłam tylko fakt :) i nie usmiercaj mi tu chłopaka :P


Ola, nie badzmy tacy, przeciez nie usmiercam. Tylko gdybys myslala, co moze sie stac jak zrobisz to, to, to i to, to byc moze bys nawet nigdy z domu nie wyszla. Malo tego, moze nawet bys sie bala pojsc spac.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Skok na bungee

Postprzez drevni 31 maja 2009, 11:30

No tak, tyle, że skok na bungee to nie to samo co wyjście z domu rano po bułki co by z głodu nie zdechnąć :p
Na skok decydujesz się sam, raczej nikt Cię do tego nie zmusza (napisałam raczej, bo z niektórymi to różnie bywa) natomiast często wychodzisz z domu dlatego, bo musisz. Wg mnie nie powinieneś porównywać jednego z drugim ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Skok na bungee

Postprzez Monisia 01 cze 2009, 10:52

sector napisał(a):Ola, nie badzmy tacy, przeciez nie usmiercam. Tylko gdybys myslala, co moze sie stac jak zrobisz to, to, to i to, to byc moze bys nawet nigdy z domu nie wyszla. Malo tego, moze nawet bys sie bala pojsc spac.

a właśnie gdyby człowiek myślałam i potrafiłby ocenić sytuacje i przewidzieć konsekwencje, to prawdopodobnie uniknąłby jakichkolwiek przykrych zdarzeń.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Skok na bungee

Postprzez sector 01 cze 2009, 13:00

no napewno, np. nie pojde na spacer bo auto moze mnie przejechac, nie ide do parku bo drzewo moze mnie zabic, nie ide do klubu bo jeszcze mnie ktos nozem dzgnie, nie ide na mecz bo jeszcze mnie zabija.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Skok na bungee

Postprzez Monisia 19 cze 2009, 12:44

sector napisał(a):no napewno, np. nie pojde na spacer bo auto moze mnie przejechac, nie ide do parku bo drzewo moze mnie zabic, nie ide do klubu bo jeszcze mnie ktos nozem dzgnie, nie ide na mecz bo jeszcze mnie zabija.

Dobrze wiesz, że nie o takie bzdety mi chodzi, mam na myśli sprawy, które mają tragiczne skutki a są one spowodowane nieodpowiedzialnością oraz nieprzemyśleniem.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron