Offtopic

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Offtopic

Postprzez Amnes 05 sty 2009, 0:46

Koleś chce kosmiczną cenę. 3tg temu za 45k był wystawiony :D:D:D. Za tyle to 700hp ze stanów sprowadzę. Nie wiem od kiedy w polsce rosną kokosy, ale ten typ napewno dostał jednym w głowę.
Do tego ma jakieś chujowe aftermarketowe światła z tyłu, tłumiki performance pldm no i osłone wentylatora, i paska rozrządu oraz rure wyrównującą ciśnienie w oczobijnym niebieskim. Ludzie załogowo z chujami na głowy się zamieniają. za 18k byłby rozsądnym wyborem. Ale co z tego jak to paskudna euro 2+2 wersja. Ja kcem 2+0 i tyle. A do tego czasu pośmigam na hulajnodze elektrycznej
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Offtopic

Postprzez Amnes 05 sty 2009, 22:49

Masz zakaz wstępu na forum !

Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 2 o łącznej wartości: 5. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4

Ostatnie ostrzeżenie dostałeś: 21:58
Powód: Spam.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Offtopic

Postprzez indecentnoise 05 sty 2009, 22:57

witaj w klubie :D

a wlasnie czy ktokolwiek moze mi sprawdzic dlaczego bana mam? :D z ciekawosci sie pytam, bo nie spamowalem, po prostu przestalem sie udzielac :D
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Monisia 05 sty 2009, 22:58

Amnes napisał(a):Masz zakaz wstępu na forum !

Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 2 o łącznej wartości: 5. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4

Ostatnie ostrzeżenie dostałeś: 21:58
Powód: Spam.


a jednak mi się dostało... ale coś długo na to czekałam :D


Masz zakaz wstępu na forum !

Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 1 o łącznej wartości: 4. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4

Ostatnie ostrzeżenie dostałaś: Dzisiaj 21:58
Powód: Spam.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Offtopic

Postprzez TBk2000 05 sty 2009, 23:02

indecentnoise napisał(a):witaj w klubie :D

a wlasnie czy ktokolwiek moze mi sprawdzic dlaczego bana mam? :D z ciekawosci sie pytam, bo nie spamowalem, po prostu przestalem sie udzielac :D


Ty nie masz bana, po prostu Twoje konto przekierowal na google.pl, podobnie jak Infre. Po wywaleniu cookies powinno byc ok, ale o zalogowaniu sie juz zapomnij :mrgreen:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Offtopic

Postprzez indecentnoise 05 sty 2009, 23:08

ale czemu mnie przekierowal? :( nie mial okazji by sie mnie pozbyc banem to ip mi zablokowal? :(
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez TBk2000 05 sty 2009, 23:14

Wydaje mi sie, ze samo to, ze ktos stad wchodzi jeszcze tam by tylko popatrzec doprowadza go do frustracji :mrgreen: i stad te desperackie proby odegrania sie, czy jak to tam nazwac :mrgreen:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 05 sty 2009, 23:18

B ewidentnie czyta nasze posty i rozmowy na czacie. Monika wczesniej sie dziwilas ze nie masz warna czy bana, gdzies przed 22, a teraz juz Ci zaladowal wiec.. (chyba ze cos przeskrobalas) Mozemy go pozdrowic :D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez Taurus 05 sty 2009, 23:25

TBk2000 napisał(a):
indecentnoise napisał(a):witaj w klubie :D

a wlasnie czy ktokolwiek moze mi sprawdzic dlaczego bana mam? :D z ciekawosci sie pytam, bo nie spamowalem, po prostu przestalem sie udzielac :D


Ty nie masz bana, po prostu Twoje konto przekierowal na google.pl, podobnie jak Infre. Po wywaleniu cookies powinno byc ok, ale o zalogowaniu sie juz zapomnij :mrgreen:.


Widzę, że jaja jak berety :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Z checią spytam się co mu to dało że czyjeś konto przekierowuje na google? czym sie takie coś rózni od zbanowania skoro i tak jak piszesz "o zalogowaniu może zapomnieć" ??
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Offtopic

Postprzez indecentnoise 05 sty 2009, 23:29

wiecie, nie sadzilem ze uda nam sie wyrwac z klatki B! i postawic zgrana ekipa cos od podstaw :) rispekt chopaki i dziewuchy!
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 05 sty 2009, 23:42

Tutaj nawet nie mamy regulaminu i potrafimy sie ogarnac ;] No fajnie ze sie udalo ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez Amnes 06 sty 2009, 0:04

ja napisałem pw do tinusi. W p.s. było:"pozdrawiam admina jak to czyta :P"
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Offtopic

Postprzez TBk2000 06 sty 2009, 2:19

Taurus napisał(a):Widzę, że jaja jak berety :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Z checią spytam się co mu to dało że czyjeś konto przekierowuje na google? czym sie takie coś rózni od zbanowania skoro i tak jak piszesz "o zalogowaniu może zapomnieć" ??


To proste :mrgreen:. b! jest bardzo zasadniczym kolesiem, ktory ma jakas fiksacje na punkcie regul (glownie tych przez siebie ustalanych :mrgreen:). Wlepienie bana Indecent Noise klociloby sie z jego zasadami, wiec tego zrobic nie mogl, ale poniewaz nie mial kompletnie zadnych podstaw by to uczynic, to zastosowal swoj slynny trick z fata morgana :mrgreen: cos a` la - piszesz post, ale tak naprawde to go nie ma i nigdy nie bylo :mrgreen:, tyle, ze tym razem zniknal cale forum sprzed oczu Indecent Noise :mrgreen:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Offtopic

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 10:35

Kubo napisał(a):Monika wczesniej sie dziwilas ze nie masz warna czy bana, gdzies przed 22, a teraz juz Ci zaladowal wiec.. (chyba ze cos przeskrobalas) Mozemy go pozdrowic :D

no kurwa pozdrawiam Cię środkowym palcem frajerze...
Kubo napisał(a):Tutaj nawet nie mamy regulaminu i potrafimy sie ogarnac ;] No fajnie ze sie udalo ;)
i się okazuje, że nie jesteśmy tacy głupi jak nam to wciskał B! przecież on był NAJ...
i naprawdę nie spodziewałam się, że będę tutaj rozmawiać z tymi ludźmi gdzie na fmt bym się kłóciła

a teraz stąd chcę serdecznie przeprosić naszego moderatora... (Ty juz wiesz za co)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Offtopic

Postprzez indecentnoise 06 sty 2009, 11:15

ja tez wszystkich przepraszam :D

i zyli dlugo i szczesliwie... xD
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 11:16

indecentnoise napisał(a):ja tez wszystkich przepraszam :D

i zyli dlugo i szczesliwie... xD

i wszyscy się przeprosili... i teraz rozwijajmy to cudowne forum xD
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Offtopic

Postprzez tymek 06 sty 2009, 12:13

jak tam po sylwestrze :D ?
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Offtopic

Postprzez tymek 06 sty 2009, 12:19

Moniko czemu w podpisie twym "jak" jest z duzej litery ? chodzi moze o zwierze ? czy dobrze odczytalem ten szyfr ?
Jak wbijajacy pineske w deske ?
hmm ciekawe

































Obrazek
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Offtopic

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 13:03

tymek napisał(a):Moniko czemu w podpisie twym "jak" jest z duzej litery ? chodzi moze o zwierze ? czy dobrze odczytalem ten szyfr ?
Jak wbijajacy pineske w deske ?
hmm ciekawe


tak w ogóle dziękuje za mms'a xD następnie to jest wyrwane z kontekstu z hip-hopowego tekstu a tam nie króluje interpunkcja itp.
W każdą chwilkę wbijam szpilkę Jak pineskę w deskę ten tekst rozumuje i czasem dostosowuje do swych chwil to tych najważniejszych dla mnie zapisuje je tak jakbym wbija w nie szpilkę zawieszała gdzieś na ścianie i porównuję to jak można wbić pineskę w deskę :D
nie wiem czy to wytłumaczyłam tak jak to sobie wyobrażam
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Offtopic

Postprzez tymek 06 sty 2009, 13:18

dzieki za naprowadzenie, jakbys nie powiedziala to bym nie zgadl :highfive: :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości