Offtopic

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Offtopic

Postprzez Vidia 10 maja 2010, 13:42

Qsi napisał(a):
Kasper napisał(a):Tak na poważnie obaj u mnie +1 do skilla


toż to żal nad żalami

zgadzam się..
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Offtopic

Postprzez Amnes 10 maja 2010, 21:15

dla mnie tyż megażal niegodny żadnego komentarza. nie czaje jak to może nie wzbudzać obrzydzenia.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Offtopic

Postprzez TrancEye 10 maja 2010, 21:41

dla tych dwoch pajacow nawet taka tragedia to idealny pretekst do szydery... zenada grubymi nicmi szyta
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Offtopic

Postprzez sector 10 maja 2010, 21:44

jaka tragedia? Ze chce Jarek chce zostac prezydentem i rozdaje zdjecia martwego brata? :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez Matvel 10 maja 2010, 23:02

Przynajmniej ktoś potrafi dosadnie nazwać to co się dzieje. Tylko proszę bez zbędnych rozkmin i jakiś podjazdów.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 11 maja 2010, 7:39

I niedlugo Kaczynski wygra wybory... Z dnia na dzien wzrasta mu poparcie :O nie idzmy ta droga !!
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez paauli_83 11 maja 2010, 8:28

Jak zobaczyłam wystąpienie Jarosława K. na okolicznośc uroczystości w Moskwie (defilady) i zobaczyłam te jego łapki na stole miałam 'de ża wi' - tylko zeby nie on został prezydentem! Ale...nim zapewne będzie sytuacja jest do przewidzenia jak dziury w serze, do II tury przejdzie Komorowski i Kaczyński bedzie ona w lipcu, czyli w okresie wakacyjnym, wiadomym jest że wtedy wygra kto? a Jarosław. K - i prosze bardzo o to abym sie myliła :!:

P.S. Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie z tych 'wystawionych' nie ma żadnego godnego kandydata na prezydenta.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 11 maja 2010, 8:35

Ale ze Andrzeja wycofali z wyborow ? :(
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez sector 11 maja 2010, 9:40

paauli_83 napisał(a):P.S. Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie z tych 'wystawionych' nie ma żadnego godnego kandydata na prezydenta.

Korwin-Mikke moim faworytem! :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 11 maja 2010, 9:55

Prywatyzacja szkol, legalna bron dla wiekszosci ludzi itd :D

Pytają państwo "a jak to że benzyna po 2zł? Wolne żarty..." W cenie benzyny zawiera się: 1.61-cena paliwa, 0.28-marża, 0.06-opłata paliwowa, 0.78-podatek vat, 1.56-akcyza - to daje nam ponad 4zł - ja oddaję Wam akcyzę i podatek!!! Zostają DWA ZŁOTE!


To jeden z ciekawych pomyslow Korwina ale znjac zycie nigdy nie wejdzie bo panstwo by za duzo stracilo
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez sector 11 maja 2010, 10:23

Jest, zajebistyyyyy! ;)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez paauli_83 11 maja 2010, 10:53

Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Offtopic

Postprzez KaSS 11 maja 2010, 14:53

Obrazek

"No ale jakbyście mieli pogodę to może jakiegoś grilla by sie zrobiło?" xD
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Offtopic

Postprzez d3cK 12 maja 2010, 9:50

ciekawe jaka bedzie pogoda na juwenalia...
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Offtopic

Postprzez Tulipan aka Nexus 12 maja 2010, 13:59

KaSS napisał(a):"No ale jakbyście mieli pogodę to może jakiegoś grilla by sie zrobiło?" xD


kto byl ten wie pozdro dla kumatych :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez paauli_83 13 maja 2010, 11:23

Świat schodzi na psy i wierzcie nam tym razem to wcale nie przesadne określenie.
Jak inaczej można skomentować nowy pomysł skandalizującego dokumentalisty Justina Sisleya, który już niedługo będzie można "podziwiać" i oglądać na jednej z australijskich stacji telewizyjnych.
Jak donosi brytyjski "Telegraph", Sisley'owi udało się namówić kilka młodych kobiet, aby wzięły udział w niecodziennym reality show. Na czym ma polegać owa niecodzienność programu? Otóż dziewczyny na oczach widzów mają wystawić na licytacje swoje... dziewictwo. Gospodarzem imprezy ma być jeden z domów publicznych w Nevadzie. Oczywiście nie za darmo. Oprócz darmowej promocji właściciele przybytku mogą liczyć także na udział w zyskach z licytacji.
Jak ustalono, może to być nawet 10% wartości licytacji. Pozostałe 90 % będzie stanowiło honorarium, jakie otrzymają uczestniczki programu. Żeby jednak owe panie nie poczuły się "zbyt tanie" telewizja transmitująca zawody ma dorzucić każdej z nich dodatkowo po 20 tysięcy dolarów (taka podstawa wynagrodzenia).
Do udziału w aukcji już zgłosiło się kilka uczestniczek. Co ciekawe nie przeszkadza im nawet to, że licytacja będzie prowadzona w domu publicznym.
Jak wyznała jedna z uczestniczek aukcji, 21-letnia Veronica z Syndey: "Z technicznego punktu widzenia, rzeczywiście sprzedaję swoje dziewictwo za pieniądze, jednak również z technicznego punktu widzenia nie może to zostać zakwalifikowane jako prostytucja, ponieważ nie będę tego robić regularnie! Nie zamierzam zostać prostytutką".
Wiadomo. Przecież nawet kobieta, która spędza kolejne noce z innym mężczyzną w portowych przybytkach rozkoszy i jest za to stosownie wynagradzana, nie jest prostytutką tylko kobietą wyzwoloną, o czym cała Polska wie od czasów starcia Cejrowski-Frytka.
Trochę inne zdanie na temat prostytucji mają jednak władze australijskiego stanu Victoria, gdzie początkowo miał odbyć się program. Lokalni politycy oskarżyli Justina Sisleya o stręczycielstwo i zakazali przeprowadzenia aukcji. Jeden z australijskich senatorów Steve Fielding nazwał nawet program wstrętnym i obrzydliwym. I w pewien sposób nie można nie przyznać mu racji.
Jak donoszą brytyjskie media, już wkrótce "ceny wywoławcze dziewcząt" trafią do Internetu, ale dopiero po pierwszej fazie aukcji kontrahenci zainteresowani niecodziennym zakupem będą mogli spotkać się z paniami osobiście. No tak przecież nie wypada kupować kota w worku.


:? :? :?
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Offtopic

Postprzez TBk2000 13 maja 2010, 15:24

Ciekawe czy bedzie rowniez transmisja z rozdziewiczania :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Offtopic

Postprzez phantom 13 maja 2010, 17:20

sector napisał(a):Jest, zajebistyyyyy!

Jeśli chodzi o pomysł, to moim zdaniem jest niepoważny, bo wtedy wypłaty z ZUS-u już rzeczywiście stałyby się totalnymi stypendiami. Z podatków pośrednich są kilkukrotnie większe wpływy do budżetu niż z bezpośrednich, a obniżenie ceny o ponad 50% jej obecnej wartości bynajmniej nie przełoży się wprost na proporcjonalne zwiększenie zużycia paliwa. No ale znam ludzi, którzy samochodem potrafią jechać 100 m do sklepu, więc może tutaj szansa na wzrost konsumpcji :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Offtopic

Postprzez Rez 13 maja 2010, 17:28

Koles jest troche nawiedzony ale za to go cenie, nie boi sie swojego zdania, stawia na swoim ale i tak nigdy prezydentem nie zostanie.
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Offtopic

Postprzez phantom 13 maja 2010, 19:22

No taki nawiedzony to znowu nie, zresztą sam podpisywałem listę wyborczą dla Mikkego ;).

Tu jest dopiero polityczna egzotyka:

phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości