Offtopic

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Offtopic

Postprzez PaulCane 12 wrz 2010, 14:35

d3ck ten film jest już od dawna na YT :P poza tym w wielu odcinkach jadł ciekawsze rzeczy :P np. żywą żabę :D ogólnie jak dla mnie ten program jest przekozacki, a sam Grylls tyle przeżył że walki pudziana w MMA jak dostaje w papę się chowają :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 12 wrz 2010, 14:43

Jakby podrozowal sam to by to wszystko wygladalo inaczej. Ale ma za soba ekipe ktora poza kadrem na pewno mu pomaga ;) Ale i tak dla niektorych rzeczy ktore zrobil nalezy sie mu podziw :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez sector 12 wrz 2010, 14:59

Ogladnij Kuba making-of to bedziesz wiedzial jak to jest robione ;- )
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez paauli_83 13 wrz 2010, 8:04

Widzieli? Jak nie widzieli to Panowie proszę bardzo:

Angielscy naukowcy znaleźli odpowiedź na nękające połowę ludzkości pytanie: co sprawia, że niektórzy mężczyźni, po wyjściu na parkiet stają się dla kobiet pociągający niczym John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy", podczas gdy ruchy innych przypominają nieudolne wyczyny taneczne Jasia Fasoli.
Eksperyment przeprowadzony przez psychologów ewolucyjnych z Uniwersytetu Northumbria w Wielkiej Brytanii polegał na sfilmowaniu tańczących do prostego rytmu mężczyzn. Przetworzony zapis ich ruchów został poddany ocenie grupy kobiet.
Okazało się, że tancerze, którzy wypadli dobrze, mogli popisać się bardziej zróżnicowanym repertuarem figur. Częściej i w większym stopniu kręcili tułowiem i pochylali kark.
Jednym z najistotniejszych czynników wpływających na pozytywną ocenę tancerza był stopień ruchliwości prawego kolana. Badacze tłumaczą to tym, iż w przypadku większości ludzi prawa noga jest tą dominującą.
Większość z badanych ograniczała swoje ruchy do stąpania i wymachiwania ramionami. Reszta ciała pozostawała w relatywnym bezruchu. Takie zachowanie oczywiście nie mogło spotkać się z pozytywną oceną kobiet.
Przykładem złego tancerza jest, według angielskich badaczy, headbanger, czyli osoba machająca głową na heavymetalowych koncertach.
- Ruchy jego głowy charakteryzują się dużą amplitudą, ale poza tym jego ciało jest nieruchome – tłumaczy psycholog dr Nick Neave.
Wyniki eksperymentu są zaskoczeniem dla naukowców, którzy spodziewali się, że kluczowe dla oceny tańca będą ruchy ramion. Jak się jednak okazało są one mniej ważne niż kreatywność i ogólna ruchliwość. Kluczowym rejonami ciała, na które zwracały uwagę oceniające, były korpus, szyja i głowa. Dodatkowo ważna była nie tyle szybkość ruchów, co ich zmienność.



filmik idealnie odzwierciedla sensory, hehe :lol: :lol: te kooocie ruchy :D

Nic innego nie przychodzi mi d0o głowy jak: pokaż jak się kręcisz, jak swym ciałem nęcisz hahahaha :lol: :lol:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Offtopic

Postprzez demens 18 wrz 2010, 18:56

Ja jestem ciekaw jak w tym eksperymencie wypadłby ten jegomość - http://www.pown.it/1100

:D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Offtopic

Postprzez d3cK 20 wrz 2010, 20:22


ale urwał! Kolejny argument aby zabierać prawkostarym dziadkom bądź poważnie zaostrzyć badania medyczne jakie muszą spełnić by jeździć.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Offtopic

Postprzez Tulipan aka Nexus 20 wrz 2010, 21:00

a drugi wariat jechal samochodem filmowal komórką i gadal przez CB jednocześnie... kurwa nie wiem który głupszy
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Vibez 21 wrz 2010, 0:29

Kurwa on faktycznie przypieprzył na czołowe? Było coś na ten temat w necie?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Offtopic

Postprzez michal 21 wrz 2010, 14:07

'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Offtopic

Postprzez Qsi 14 paź 2010, 17:55

nie wiem czy nie było już topicu z podobną tematyką, ale pozwolę sobie wkleić link Amnesa z shouta tu:

http://www.gloswielkopolski.pl/stronagl ... l?cookie=1

co o tym myślicie? zaliwżdy o tym:

http://www.tur-info.pl/p/ak_id,24195,,z ... encja.html

http://dj.zpav.pl/main/dj_licences

za lub przeciw... przyznawać się kto zabulił :twisted: a może alternatywy jakieś?
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Offtopic

Postprzez Tulipan aka Nexus 05 lis 2010, 11:58

http://wiadomosci.wp.tv/i,Amatorskie-na ... 04#m677072

na filmie wyraznie słychac strzały :)

no jak tam forumowe śledztwo smoleńskie sie miewa ? rogryzliscie juz kto strzelał i na czyje zlecenie ?
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Vibez 05 lis 2010, 14:25

Ke?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Offtopic

Postprzez drevni 05 lis 2010, 16:45

to był Tusk :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez sector 05 lis 2010, 17:15

drevni napisał(a):to był Tusk

Poszla sie rejestrowac obcokrajowcu! :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez drevni 06 lis 2010, 8:30

obcokrajowiec już ful legal :lol:
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez d3cK 20 lis 2010, 23:29

ostatnio byłem w klubie na browarze i jakiż był mój szok i niezadowolenie jak zobaczyłem, że wszyscy przestrzegają zakazu palenia! Ani jednego peta, ani jednej popielniczki! Mimo że nie palę nałogowo to uważam że nie powinno być tego zakazu. Myślałem że będzie to kolejny martwy przepis a tu proszę.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Offtopic

Postprzez sector 21 lis 2010, 1:35

d3cK napisał(a):ostatnio byłem w klubie na browarze i jakiż był mój szok i niezadowolenie jak zobaczyłem, że wszyscy przestrzegają zakazu palenia!

lol?
Bardzo dobrze! Koniec wreszcie tych smierdzacych ubrac i trucia wszystkich w kolo tym gownem! Ktos chce truc siebie to niech zdycha, ja juz na szczescie nie musze tego wachac.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez Amnes 21 lis 2010, 11:28

Amen reverend sector!
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Offtopic

Postprzez Alexandra 21 lis 2010, 11:53

ja ostatnio weszlam do knajpy, ktora zawsze wiecznie byla zadymiona, teraz przejrzysta i az milo sie siedzi! i co najlepsze - zdecydowanie wiecej klientow bylo! z trudem znalazlam miejsce do siedzenia, wiec ten zakaz wszystkim wyjdzie na dobre :)
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: Offtopic

Postprzez Rapture 21 lis 2010, 13:00

Zawsze mozna sobie na peta wyjsc przed lokal, co za problem...
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości