Offtopic

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Offtopic

Postprzez drevni 27 kwi 2010, 18:37

przefarbowała się
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez Alexandra 27 kwi 2010, 19:54

byly dwie, jedna blondi i druga czarna :)
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: Offtopic

Postprzez drevni 28 kwi 2010, 8:19

eee Ola ja Ci mówię, że się przefarbowała :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez SRGnt 28 kwi 2010, 8:43

drevni napisał(a):eee Ola ja Ci mówię, że się przefarbowała :D

Żeby uciąć wszelkie spekulacje :D
Zginęła dawna wokalistka, zwana Ann Vervoort.
Czarnulka nazywa się Linda Mertens i wygląda tak:
Obrazek

:D
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin

Re: Offtopic

Postprzez sector 28 kwi 2010, 8:53

Calkiem sympatycznie wyglada imo :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez drevni 28 kwi 2010, 9:15

A nie mówiłam, że się przefarbowała :D. Jak zwykle nikt mi nie chce wierzyć :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez d3cK 29 kwi 2010, 22:13

sprawdzcie ta zenade...
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Offtopic

Postprzez peterhol9 29 kwi 2010, 22:24

I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Offtopic

Postprzez TBk2000 30 kwi 2010, 7:36

Hehehehee.. widac, ze czasy sie bardzo zmieniaja. Tabu przestaje byc tabu, ludzie nie boja sie mowic glosno o pewnych i tak oczywistych rzeczach :D. Poza tym, dobry marketing to ten najbardziej dotykajacy sfery ludzkich uczuc.
Zreszta to i tak nic w porownaniu z jawnym robieniem z siebie kretyna w telewizji vide post d3cK'a :D. Ciacho i kon ktory mowi :mrgreen:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Offtopic

Postprzez paauli_83 30 kwi 2010, 10:08

Z Gazety Krakowskiej:

W kilka chwil chcą doświadczyć wszystkiego. Wypalone 15-latki dla dobrej zabawy są gotowe na wszystko

Pierwszy raz na dyskotekę pojechałam, kiedy miałam 12 lat - opowiada 16-letnia Maja. - Jak było? No, nie pamiętam za wiele, bo byłam pijana. Przed imprezą obowiązkowo melanżyk - na domówce albo na ławce na osiedlu - żeby już przed wejściem być lekko wstawionym. Parę piw i człowiek jest, jakby to powiedzieć, bardziej miękki. Ma się taką większą śmiałość, żeby potańczyć, powyginać się przed chłopakami, zagadać. Jak nie ma kasy, to starsi koledzy zawsze coś postawią. Mamie powiedziałam, że idę nocować do koleżanki.

Oczywiście numer telefonu, elegancko. Rodzice kumpeli potwierdzili, że Majeczka może zostać. Ściemniłyśmy im, że zmieniłyśmy zdanie i idziemy nocować do innej koleżanki. Kupili to. No i luz. Rano, godz. 9 powrót do domu. Makijaż już zmyty. A że na kilometr śmierdzę alkoholem i papierochami - to co? Jak się córeczka cały tydzień ciężko uczy w szkole, to ma prawo w weekend odreagować.

Idę na chłopów!
Sobota wieczór, klub w centrum Krakowa. Średnia wieku 15-16 lat. Dziewczyny wystrojone w kuse spódniczki, przezroczyste bluzeczki, które więcej odsłaniają niż zasłaniają, ze zbyt mocnym jak na ich wiek makijażem, prezentują na parkiecie swoje wdzięki. Wokół stoją obserwatorzy. W pozycji "gangstera" - w lekkim rozkroku, z rękoma skrzyżowanymi na klatce i miną twardziela - robią rekonesans, kalkulują, do której "sztuki" uderzyć. Ale prawdziwy pokaz rozgrywa się w lożach, przy sofach. Blond małolata wije się jak liana wokół ciała dopiero co poznanego chłopaka. Jej koleżanka faluje przed oczami innego macho białą, falbaniastą minispódniczką.
- Ja to zawsze mówię, że idę na chłopów - wyznaje 16-letnia Asia, stała bywalczyni klubu. - Jeżdżę tu odkąd skończyłam 14 lat. Przyćpam sobie ścieżkę fety, wypiję piwo, dwa. Ale nie, żeby mi się po amfie bardziej chciało, tylko po kresce jestem odważniejsza. Jak podrywają faceci? No, nie wiesz? Normalnie. Przysiada się przy barze, stawia drinki. Zawsze idzie jakaś bajerka. A po którymś z kolei proponuje, że mnie odwiezie do domu. No i jak się dziewczyna zgodzi, to oznacza seks. Mnie się tak zdarzyło, że poszłam z gościem, co go znałam godzinę. Pojechaliśmy za stację benzynową i w samochodzie się kochaliśmy. Tak jakoś wyszło przypadkiem...

Jest wolna, to się bawi
Przygodne znajomości kończące się seksem, całowanie się z kim popadnie, picie, narkotyki - teraz to nieodłączne elementy zabawy. Dziewczyny szczycą się tym, że zaliczyły więcej chłopaków. Bo teraz wszystko się zmieniło. Już nie tylko faceci "zaliczają", ale i dziewczyny. To one zmieniają partnerów jak rękawiczki, wcale nie uważają, że są "łatwe"...
- Laski się nie obcinają - ocenia 17-letnia Magda, amatorka imprez i nocnych klubów. - Robią to wszędzie: w kiblu, w samochodzie, nawet nieraz na sofie się widzi obrazki. Standard.
- Dziś to normalne, że dziewczyna potrafi z trzema, czterema, czy nawet pięcioma facetami na jednej dyskotece się przelizać - wyjaśnia obrazowo Jarek, stały bywalec dyskotek. - Nawet robią rywalizację. Jak na którąś mniej chłopów poleciało, to jest gorsza. To są małolatki, 14-17 lat. Wezmą dropsa, wypiją dwa piwka i im odwala. Przychodzi kozak z ich osiedla, co je zna, uśmiechnie się ładnie i nie ma żadnego problemu. Później nikt im nie mówi, że są dziwkami czy szmatami, bo to się już stało normą. Jest wolna, to się bawi.
- Dziewczyny same siebie nie szanują - zauważa Maja. - Podchodzi facet, łapie ją w tańcu za biodra, za biust, w kroku - i one na to pozwalają. Dla nich to jest OK. Same prowokują. Jedna to w halce przyszła, całe cycki jej było widać. Wystające stringi, spódniczki takie krótkie, że dupa wyskakuje. A wiadomo, faceci na to lecą.
- Jak widzisz laskę w miniówce, która kręci tyłkiem, to ona na pewno nie przyjechała na dyskotekę, żeby ją ktoś oglądał - podsumowuje Jarek.

Barman nie pyta o dowód
Co ciekawe, 13-14-letnie dziewczyny nie mają żadnych problemów, żeby dostać się na dyskotekę czy do klubu, gdzie teoretycznie wstęp mają tylko osoby pełnoletnie. Mimo że przed drzwiami stoi selekcjoner, nikt nie weryfikuje dokumentów.
- Jak dziewczyna jest ładna, to nie ma opcji, żeby jej ochroniarz nie wpuścił - twierdzi Magda. - Oni sami lecą na te laski, co przychodzą. Jedna panna się za bardzo przyćpała, to ją siedmiu ochroniarzy przeleciało w kantorku. Oni mogą wszystko. Nikt im nie podskoczy, bo mają układy, kolegów, koneksje. Robią interesy, dilują prochami, ćpają. To jest inny świat.
- Znam panienkę, co to ulubienicą ochrony była - opowiada Jarek. - Wiadomo, dlaczego. Ma taki żonę, dziecko. A tu mu się trafia młoda dziewczynka. A jak one lecą na tych ochroniarzy! Powie jej "cześć", to cała mokra leci do koleżanek się pochwalić, jaka jest ważna. Zrobi swoje z ochroniarzem i na drugi raz wejdzie za darmo.
Po takiej "selekcji" na wejściu, przy barze nie ma później problemów.
- Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mnie barman zapytał o dowód - mówi Majka, która zdecydowanie nie wygląda na pełnoletnią.
Ale na wszelki wypadek ma w pogotowiu legitymację szkolną, z której wynika, że ma ukończone... 20 lat!
- Mam swoje dojścia - mówi tajemniczo. Ale popatrz - chwali się. - Powiedziałabyś, że podrobiona? Zdjęcie przeklejone, a stempelek zrobiłam monetą.
- I ochroniarze się na to dają nabrać?
- Pewnie!

Zjazd do bazy
Wśród nastolatków nie ma tematów tabu. W kilka chwil chcą doświadczyć wszystkiego, co tylko może im zaoferować życie. Wypalone, zblazowane 15-latki dla dobrej zabawy są gotowe na wszystko.
- Teraz wśród małolatek panuje takie pseudolesbijstwo: chodzą za rączkę, siadają sobie na kolanach, jak im facet każe, to się całują, dają się nagrywać na kamerkę - mówi Jarek. - Jak są nakręcone to można podejść i całować się na zmianę z obiema. Ale ja to traktuję jako zdradę - denerwuje się. - Raz mi moja laska zniknęła na pół godziny z dyskoteki. Wszędzie jej szukałem, chciałem już wyjść - patrzę, a ona w kiblu liże się z inną laską. Mówię: co ty robisz! Mam konserwatywne poglądy, więc mnie to ruszyło.
A laska nawet skrępowania nie czuje.
W "otwarciu się" na nowe doznania pomagają używki, których niemal na każdej dyskotece jest pod dostatkiem.
- Ja tu pstryknę palcami i mam co chcę - przekonuje Asia. - Nieraz miałam taki zjazd do bazy w kiblu, że koleżanki mnie godzinę cuciły, bo nie wiedziałam, co jest grane.
- Młodzież już nie pije - twierdzi Jarek. - Alkohol wychodzi z mody. Za to ćpa. Taniej i lepszy efekt. Kupi sobie małolata za piątkę dropsa i ma taką banię, że pół dyskoteki by ją przeleciało, a ona by się tym nie przejęła. Feta i dropsy wyzwalają popęd, a zahamowania, samokontrola redukują się do zera i można z laską robić co się chce.


Taka forma lansu
Wulgarne, wyuzdane, pewne siebie, bez zasad i zahamowań. Dominujące, buchające testosteronem.
W ich zachowaniu widać więcej męskich cech, niż kobiecej subtelności.
- Dziewczyny są gorsze od facetów - przestrzega Magda. - Do mnie się ostatnio jedna przyczepiła, że jej się mój wygląd nie podoba i mówi, żebyśmy szły na solo. Ale nie będę się przecież zniżać do jej poziomu i bić na dyskotece. Naplułam jej w twarz, mój facet jej przywalił tak, że na ziemię poleciała. Więcej już do mnie nie kozaczyła.
Dlaczego nastolatki tak się bawią? Bo są naiwne, odreagowują kompleksy. Chcą być bardziej dorosłe, zaszpanować w towarzystwie. Często pochodzą z domów, w których rodzice się nimi nie interesują.
A może szukają miłości?
- Takie gówniary i miłość!? One są na to za młode - twierdzi z przekonaniem Jarek.
- A na seks nie?
- Teraz dziewczyny mające 15 lat mają już kilku gości na koncie. Nie ma wiary, nie ma wzorców. Nic ich nie trzyma. Rządzą narkotyki, pieniądze. To jest taka forma lansu. Jest imprezka, jest fajnie, jestem pijana i wyluzowana, a jutro przecież o wszystkim zapomnę i będzie OK. One nie widzą w tym nic złego.
Miałem dziewczynę, która potrafiła wstać ode mnie z łóżka, jechać na dyskotekę, całować się tam z trzema chłopami, a na koniec wrócić do mnie do łóżka. Pytałem ją dlaczego tak zrobiła, a ona, że nie wie, bo była naprana. O tym, jak się zachowywała, dowiedziałem się od innych.

Książę z bajki
Szarmancki, kulturalny, inteligentny, dobrze wychowany - to kanony męskich atrybutów... z poprzedniej epoki. Dziewczyny nie szukają dziś rycerzy. Bardziej liczy się to, czy chłopak jest ustawiony w półświatku, czy ma koneksje, układy, czy jest "kozakiem".
Wyznacznikiem męskości i atrakcyjności jest to, że zajmuje się narkotykami, jeździ w konkretnej ekipie, "kręci" interesy, a problemy rozwiązuje pięściami. Wtedy nawet nie musi być bogaty, byle piwo postawił.
- Teraz na topie jest takie połączenie: gangster i dziwka - objaśnia Magda. - Albo modne są pary typu Ken i Barbie. On ma hajs, ona daje d... O takich dziewczynach mówi się "blachary". Ma być ładna i pasować mu do samochodu, a on jej za to stawia, wozi swoją bryką.
- Przychodzi taki w piątek do dyskoteki. Fajny dresik, łysy, opalony, solarka i właściwie nie trzeba laski wyrywać - instruuje Jarek. - Wystarczy stać i patrzyć, która się do ciebie uśmiechnie. Można kupić piwo, można nie kupować, chwilę potańczyć. To jest kwestia jednej piosenki, kiedy się z nią zaczynasz całować. Sama daje ci to do zrozumienia. Po dyskotece robi się "afterki". Jedzie ekipa pięciu kolesi na trzy auta i zabierają ze sobą dziewczyny poznane na dyskotece. Każdy sobie wyłapuje kilka małolatek. Jadą na imprezę, a tam znowu są dropsy, ćpanie, picie. Faceci, choć w gruncie rzeczy gardzą takimi dziewczynami, nie mają skrupułów, by ich "luźny" sposób bycia wykorzystać. - Jakie one są durne, te małolaty! - mówi Jarek.
- Jak puszczają kawałek Tedego "Ona jest szmatą", to wszystkie lecą na parkiet ucieszone i śpiewają. A to przecież o nich!


KATARZYNA JANISZEWSKA - Gazeta Krakowska"
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Offtopic

Postprzez d3cK 30 kwi 2010, 10:41

sam kiedyś podobnie robiłem ale widzę że teraz występuje to na większą skalę :) chujowo że teraz ćpanie jest bardziej dostępne bo z piguł albo fety bardzo ciężko wyjść...
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Offtopic

Postprzez Alexandra 30 kwi 2010, 10:43

hehe widzialam ten odcinek Drzyzgi z Rutowicz... masakra jak te malolaty chca byc takie glupie jak ona... a ten koles to tez pojechal... i w dodatku z Katowic jest ech wstyd :P
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: Offtopic

Postprzez p3ps1 02 maja 2010, 18:32

d3cK napisał(a):sam kiedyś podobnie robiłem ale widzę że teraz występuje to na większą skalę :) chujowo że teraz ćpanie jest bardziej dostępne bo z piguł albo fety bardzo ciężko wyjść...


bardzo porządna dziewczyna z ciebie byla ;)

za pare lat moze rozum do glowy przyjdzie albo zdurnieja jeszcze bardziej.. bark szacunku do samego siebie to jest wrecz chore..
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: Offtopic

Postprzez drevni 02 maja 2010, 19:11

p3ps1 napisał(a):bark szacunku do samego siebie to jest wrecz chore..

Nie od dziś takie rzeczy się dzieją. Były, są i będą takie małolaty, które się tak zachowują. Norma. Jak głupie i lubią tak...
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez KaSS 02 maja 2010, 19:20

Ehh, niestety tak się dzieje na dyskotekach... Jak się idzie do miejskiej mordowni zwanej Havaną, to towarzystwo damskie ok.15 lat, męskie 15 wzwyż. Strach iść samej na parkiet bo zaraz cie ktoś obmaca.. A laski 15letnie po kiblach siedzą z maksymalną banią.. Nie mówię, że jestem święta, bo czasem się za dużo wypija, ale mam jakoś wpojone inne wartości niż te dziewczyny... One są śmieszne i ja jestem ciekawa który facet potem, później jak będzie się taka laska chciała związać z kimś na stałe, będzie chciał taką której dotykało 20 lub 30 chłopa a bzykało z 15. Potem im będzie wstyd za to co wyprawiały w młodości, czasy gimnazjum będą chciały wymazać z pamięci.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Offtopic

Postprzez drevni 03 maja 2010, 9:35

KaSS napisał(a):Potem im będzie wstyd za to co wyprawiały w młodości, czasy gimnazjum będą chciały wymazać z pamięci

Taaaaa, znajdą pokrewne duszyczki, które wyprawiały to samo i będą się wzajemnie nakręcać, jakie to zajebiste czasy były, a one wyjątkowe i najlepsze :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez Kasper 08 maja 2010, 17:08



Hit ostatnich dni. Panowie Wojewódzki i Figurski aspirują do miana hitu lata... Tak na poważnie obaj u mnie +1 do skilla, za skomentowanie tej żałobnej obłudy...

Muzyka Dr Dre...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Offtopic

Postprzez Matvel 08 maja 2010, 17:56

Wrzucałem w polityka.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Offtopic

Postprzez Qsi 10 maja 2010, 11:03

Kasper napisał(a):Tak na poważnie obaj u mnie +1 do skilla


toż to żal nad żalami
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Offtopic

Postprzez sector 10 maja 2010, 11:12

A mi sie to tez podoba.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości