Pierwsze wrażenie

na co zwracacie uwage ;)
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 25 cze 2009, 17:57

Mam do was pytanie :) na co zwracacie uwagę u drugiej osoby , gdy ją pierwszy raz widzicie/poznajecie? są to bardziej cechy charakteru czy wyglądu? Z tego co wiem ludzie zwracają uwagę na różne rzeczy :) jak to jest z wami ? :)
Znam część ludzi , którzy patrzą np u kobiety na dłonie, czy ma zadbane czy nie (bo jest to dla nich ważne :) )
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Vibez 25 cze 2009, 17:59

Oczy i spojrzenie :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Qsi 25 cze 2009, 18:15

Cyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii \m/
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez indecentnoise 25 cze 2009, 18:17

dupa, solarka, tipsy i cycki
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 25 cze 2009, 18:22

Generalnie spojrzenie, jego głebia, błysk. Potem najważniejsza jest twarz, a może i jest na pierwszym miejscu. W sumie ciezko stwierdzić jednoznacznie. Bywało tak, że dziewczyna była ładna, ale nic niby nic specjalnego, ale jak się za mną obróciła i miała ,,takie'' spojrzenie to aż mnie ciarki przechodziły.
Potem kolor włosów. Preferuje czarne :) chociaż nie zawsze.

Następnie nogi, pupa i cycki. Cycki na ostatnim miejscu. Niby są waże, ale dla mnie mają żadnego specjalnego znaczenia. Z kolei mój ziomek traktuje cycki jako pierwsze kryterium poznania. Każdy jest inny.

Generalnie to co powyżej szyi jest najważniejsze.
... ale jak Cię złapie to wszystkie Twoje kryteria idealnej osoby płci przeciwnej idą na bok.

Zawsze mówiłem, że moja dziewczyna nie może palić. Ta paliła... i ja razem z nią :lol:

I te pierwsze wrażenie wtedy to było te pierwsze 5, 10 sekund. Spojrzenie 1,2 swoisty zawis czasoprzestrzenny i było wiadomo o co chodzi... Chciałbym jeszcze raz coś takiego przeżyć. Najlepszy breakdown upliftowy wszystkich zjednoczonych producentów nie pobije tego uczucia.

Pozdrawiam :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 25 cze 2009, 18:31

a dłonie ? Ja nigdy nie rozumiałem tego fenomenu. xD

Moja idealna kobieta ma na imię Kubo :) :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Kubo 25 cze 2009, 18:44

U mnie na pierwszym miejscu jest figura ;) Jak widze ladne bioderka i zgrabne nogi to od razu testosteron idzie w gore :D Jesli chodzi o kolor wlosow to oczywiscie brunetki, co nie znaczy ze blondynki mi sie nie podobaja (jak zwykle sa wyjatki). Mile widziana sympatyczna twarz, ladne oczka, zmyslowe usta <3 Musi byc tez "to cos" i wtedy nogi jak z waty gwarantowane ;] Co do charakteru to opisze w nastepnym odcinku ;)

Rafał :blowkiss: xDD
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 25 cze 2009, 19:04

dla mnie najwazniejsze jest poczucie humoru i... wzrost , choc zawsze jakos tak wychodzilo ze mialam partnerow tylko troszke wyzszych od siebie, ale mam slabosc do mezczyzn 185 cm wzwyz :)) i jeszcze zwracam uwage na rece u mezczyzny, nie ich ksztalt tylko to czy sa czyste (paznokcie tez) ;) najwazniejsze jest dla mnie jednak to cos :) ten magnetyzm w spojrzeniu , cos co mnie pociaga i za co moglabym zrobic prawie wszystko :)) ehh malo takich mezczyzn jest na szczescie :) ale jak juz sa to mozna z nimi konie krasc ;D
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Matvel 25 cze 2009, 19:22

Pytanie nie zostało sprecyzowane czy mówimy o płci przeciwnej czy o obu, bo po odpowiedziach widzę że wszyscy skupili się na kobietach :D Ogólnie mówiąc najważniejsze w nowo poznanych osobach jest dla mnie to jak ta osoba ze mną rozmawia: czy słucha tego co mówię, czy mówi do mnie, czy jest zainteresowana tą rozmową, czy chce tylko zabić czas. A jak już widzę że rozmowa się kręci to staram się rozgryźć pokrótce charakter danej osoby. A co do wyglądu no to wiadomo usta, oczy no i oczywiście cycki :roll:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez sector 25 cze 2009, 19:35

Matvel napisał(a):Ogólnie mówiąc najważniejsze w nowo poznanych osobach jest dla mnie to jak ta osoba ze mną rozmawia: czy słucha tego co mówię, czy mówi do mnie, czy jest zainteresowana tą rozmową, czy chce tylko zabić czas

+1. Wkrwia mnie jak ktos cos o cos pyta i wogole nie slucha.

pressya napisał(a):zwracam uwage na rece u mezczyzny, nie ich ksztalt tylko to czy sa czyste (paznokcie tez)

slyszalem, ze wiele kobiet na to patrzy. Czy ktos posiada zadbane dlonie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 25 cze 2009, 19:38

ale Matvel o rozmowie. A rozmowa to nie jest pierwsze wrażenie ? Jak ktoś kogoś nie interesuje to chyba nie pójdzie z nią/nim rozmawiać ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Matvel 25 cze 2009, 20:28

Tylko że takie pierwsze wrażenie gówno daje skoro nie możesz zamienić paru zdań nawet. Ale dobra rozmowy nie ma. No to w takim razie wybrałbym oczy chyba. Idąc ulicą patrzę po oczach, w ogóle dziwi mnie to że ludzie chodzą skuleni i patrzą w chodnik "o boże ona zaraz na mnie spojrzy, o już to zrobiła pewnie na mnie nasrał ptak, albo się pobrudziłem". Jak coś w nich widzę to banan i tyle. Ta scena to ładnie pokazuje:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 25 cze 2009, 21:22

masz racje matvel.. ludzie boja sie patrzec w oczy a jak ktos na Ciebie patrzy to myslisz "pewnie jestem brudny na twarzy albo zle wygladam"... ale pierwsze wrazenie czesto decyduje jak bedziemy postrzegac dana osobe;)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez drevni 25 cze 2009, 22:16

Cycki! Swoje mam małe to chociaż na inne se popatrze. Co se bede żałować ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 25 cze 2009, 22:20

Ta dobre pierwsze wrażenie ... a potem jest już tylko gorzej ;) Żeby się o kimś wypowiedzieć trzeba najpierw go poznać. Jak ktoś ocenia na podstawie rąk bądź pupy to życzę mu powodzenia ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 25 cze 2009, 22:25

Krzysztof, tu chodzi o pierwsze wrażenie a nie o ocenianie ludzi po wyglądzie. Ale ładne co napisałeś :) W nagrode kliknę myszką w Twój avatar :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 26 cze 2009, 6:21

No dobra to ja nie rozumiem ale mam takie pytanie.

pressya napisał(a):gdy ją pierwszy raz widzicie/poznajecie? są to bardziej cechy charakteru czy wyglądu?


To w jaki sposób podczas pierwszego zobaczenia i w ogóle po chwili spędzonej z daną osobą mogę się wypowiedzieć na temat jej cech charakteru :> ? Mi się wydaje że nie można w takim razie można ocenić osobę tylko po wyglądzie.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 26 cze 2009, 9:28

szczerze sisiek to czasem wystarczy zamienić kilka zdań z daną osobą i można wyłapać kilka cech ;)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez drevni 26 cze 2009, 9:55

No nie wiem. Ja zawsze na początku jestem miła. Dopiero z czasem ludzie się dowiadują jaką wredna piczą jestem :P
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Infrared 26 cze 2009, 10:20

włosy skóra i paznokcie. Innymi słowy skrzypowita :D

a tak poważnie wzrost, chód, buty i oczy i prowadzenie samochodu :D mam słabość do dobrych kierowców.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron