Pierwsze wrażenie

na co zwracacie uwage ;)
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez sector 17 sie 2009, 20:32

Tinka, wierze wierze :) tak samo innych wynalazkow nie brakuje!

Pozatym nie wiem, czy wiesz, ale np. puszczanie kobiety przodem to wcale nie jest oznaka dobrego wychowania czy tez kultury osobistej a w obecnych czasach uwazane to jest wrecz przciwnie. To wlasnie facet powinien wejsc pierwszy przez drzwi, zeby zobaczyc czy jest w porzadku i nic kobiecie nie grozi :) I wcale tutaj nie robie sobie jaj.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Tinusia 17 sie 2009, 20:52

Sector czekałam aż ktoś to napiszę! owszem owszem podobno w Ameryce ten zwyczaj jest bardzo modny.
Co nie znaczy że takiego bym nie chciała co by mnie przodem wpuszczał :P
Been talking to myself forever, yeah
And how I wish I knew me better, yeah
Still sitting on a shelf and never
Never seen the sun shine brighter
And it feels like me
On a good day!!


Obrazek
Avatar użytkownika
Tinusia
 
Wiek: 33
Skąd: Poznań

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Rez 17 sie 2009, 22:41

najważniejsze to umieć pomoc się spakować przed wyprawa do domu;) (taka tajemnicza historia ale działa:P)

tak na poważnie, szybki rzut oka na dłonie i stopy, to najważniejsza rzecz, jeżeli zadbane znaczy, ze dziewczyna się ceni:D później zapach np Tom Ford - WhitePatchouli nadający taki wysublimowany, tajemniczy zapach...:D Problem w tym żeby poznać te szczegóły to ten ktoś musi na mnie zwrócić swoja uwagę:) z tym już jest trudniej bo ja np nie mam żadnego określonego typu urody, który lubię. Musi mieć to coś, szczególnie w swoim wzroku, taki z lekka arogancki, zawadiacki jest najlepszy:D

to była taka szybka refleksja na temat poznania nowej osoby, w tym przypadku dziewczyny:D

co do przepuszczania w drzwiach itp. mnie zawsze uczono, ze kobieta, osoba starsza ma pierwszeństwo, dlatego zawsze za kobieta wyjdę:d

pozdro!!!
Ostatnio edytowano 17 sie 2009, 22:52 przez Rez, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez KaSS 17 sie 2009, 22:48

Przepuszczanie w drzwiach może być ale nie musi. Całowanie w rękę nie tylko na przywitanie jest czymś, co bardzo cenię. Jest to wyraz szacunku a przy tym bardzo czuły gest jak dla mnie :) Co do urody i charakteru, jak to moja mama mówi "z pięknej acz pustej miski się nie najesz" :) Miałam sytuację, gdy umówiłam się z pięknym chłopakiem naprawdę uroda super, tylko co z tego że zamiast rozmawiać ze mną wolał się przeglądać w lusterku samochodu? To był żal xD chłopak stracony u mnie. Charakter górą ! :D
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 17 sie 2009, 23:15

A najgorsze co facet może zrobić dla kobiety i to jest szczyt pantoflarstwa i dodajcie coś od siebie.

... nosić kobiecie torebkę.


dla mnie calowanie w reke to zart! pozatym to juz nie te czasy!


Teraz się napierdala muki w ramię. ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Qsi 17 sie 2009, 23:19

bAchoR napisał(a):A najgorsze co facet może zrobić dla kobiety i to jest szczyt pantoflarstwa i dodajcie coś od siebie.

... nosić kobiecie torebkę.


Bachor czytasz za dużo Cosmo :D
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 18 sie 2009, 9:04

ostatnio mialam na studiach taki przedmiot co sie nazywał kultura osobista i tam nam kobieta mówiła ,że w rękę całować powinno się kobiety starsze :D nie pamiętam dokladnie o co chodzilo , ale mówiła ,że obecnie nie jest akceptowalne i , że niektóre narody wręcz odrzucają ten rytuał :)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez wasyl 18 sie 2009, 9:48

bAchoR napisał(a):dla mnie calowanie w reke to zart! pozatym to juz nie te czasy!

Teraz się napierdala muki w ramię.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja ogólnie typem romantyka nie jestem, choć miałem chwile w życiu, że taki się stałem na jakiś czas... Aczkolwiek do słodzących i rzucających komplementy facetów nie należę, o czym blanka może się wypowiedzieć (jak tylko kupi laptopa w końcu :P), więc tym bardziej mocno irytującym faktem staje się dla mnie moment, w którym mój dobry kumpel wpada w sidła tzw. pantoflarstwa... Po prostu taki człowiek staje się dla mnie istotą straconą, nie potrafiącą dzielić czasu i szacunku między kobietę, a przyjaciół. Takie zachowanie nosi nazwę "związek toksyczny" i jest to swego rodzaju choroba, która prowadzi najczęściej do depresji w momencie rozstania, bo dana osoba nie jest w stanie prowadzić życia w pojedynkę, bedąc uzależnioną i wyzbytą wszelkiej indywidualności przez tą drugą... Natomiast kończąc ten wywód i odnosząc się wyłącznie do tematu, osobiście zwracam uwagę na mózg :D. Kobieta może być śliczna, ale wystarczy, że się odezwie w sposób zdradzający zaniżone IQ i już automatycznie wydaje mi się brzydka :D. Miałem kiedyś taką dziewczynę w klasie, co "miała zwyczaj" podobać się większości moich kumpli, ale do czasu... :P Pewnego dnia na lekcji geografii poproszono ją do odpowiedzi, aby chwyciła wskaźnik do mapy i aby pokazała jakieś małe miasteczko (już teraz nie pamiętam co tam było...), oczywiście stanęła jak ten jackass i profesor od razu zorientował się, że to było zbyt obciążające jej zwoje mózgowe pytanie... Po czym poprosił aby pokazała Poznań :D, no i wyobraźcie sobie, że nie pokazała i tego... W tej chwili profesor zaczął przecierać oczy i poprosił, żeby pokazała morze :D (była zawieszona mapa Polski), a ona k.. pokazała jakieś większe jezioro na mazurach... Kończąc tą jakże żenującą opowieść, pragnę zwieńczyć, że również oczy wiele mówią o danej osobie, bowiem ta dziewczyna patrząc na mnie wywoływała u mnie uczucie, jakbym był przezroczysty :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez sector 18 sie 2009, 10:34

bAchoR napisał(a):Teraz się napierdala muki w ramię. ;)


tzw. szturchance!

A na serio Rafal, jak bedziemy sie widziec nastepnym razem to licze, ze ucalujesz mnie w reke. Pozatym Stelmacha trzeba calowac po rekach w koncu on jest w 80% gejem, w 20% kobieta a 10% mezczyzna! :rotfl:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Tinusia 18 sie 2009, 10:58

I napisać Wam coś poważnego, phi! :P
Been talking to myself forever, yeah
And how I wish I knew me better, yeah
Still sitting on a shelf and never
Never seen the sun shine brighter
And it feels like me
On a good day!!


Obrazek
Avatar użytkownika
Tinusia
 
Wiek: 33
Skąd: Poznań

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Kubo 18 sie 2009, 13:14

Całowanie w rece raczej odnosi sie do nieco starszych osob. Ja sobie nie wyobrazam ze caluje jakas 20 letnia dziewczyne w reke :P To nie te czasy ;) :> A szacunek do kobiety mozna wyrazic na wiele innych sposobow :P
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 18 sie 2009, 14:58

Szacunek do kobiety ? To nie te czasy :D

Teraz jest równouprawnienie. Teraz każda kobieta chce być równouprawnionym mężczyzną :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 18 sie 2009, 16:36

,,Szacunek, to uznanie godności osoby ludzkiej - kogoś drugiego i swojej własnej. Zasadą jest tu wzajemność, gdyż każda osoba ma prawo do uszanowania (...) Aby szanować innych, trzeba jednak najpierw nauczyć się szanować siebie samego." Brigitte Beil.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez KaSS 18 sie 2009, 18:57

No szturchańce, piąchy i w ogóle ciężkie przywitania :D Ja nie mówię o całowaniu w rękę "dzień dobry Kasia-Jasio <cmok w rękę Kasi> a o takim zwykłym czułym geście :) A szacunek kobiecie należy okazywać i tu równouprawnienie nie obowiązuje :D Bo facet to tak ma : jak kobieta ma gotować to wtedy jest kobietą a nie równouprawnioną kobietą bo przecież facetowi gotowanie nie pasuje.. (zasada powszechnie obowiązuje w małżeństwach) ale jak sie coś popsuje w domu, odkręci, odklei to kobieta może sobie radzić sama no bo przecież obowiązuje równouprawnienie! i po co wtedy kobiecie facet xD
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Qsi 18 sie 2009, 22:08

KaSS napisał(a):bo przecież facetowi gotowanie nie pasuje..


oO
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Monisia 19 sie 2009, 6:17

bAchoR napisał(a):Szacunek do kobiety ? To nie te czasy :D

Teraz jest równouprawnienie. Teraz każda kobieta chce być równouprawnionym mężczyzną :D

niech ja Cię spotkam, zarobisz taką sztukę w papę, że poczujesz wtedy równouprawnienie... :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez tymek 19 sie 2009, 7:30

Monika jest rownouprawnionym mezczyzna :lol:
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 19 sie 2009, 7:37

bAchoR napisał(a):Teraz jest równouprawnienie. Teraz każda kobieta chce być równouprawnionym mężczyzną :D


hahaha tak , ale jak jej dasz kilofa zeby napierdzielała do kopalni to Ci powie ,że jest kobietą :D hehehe ja tam nie jestem za jakimś mega uprawnieniem (równouprawnieniem) jedynie w kwestiach zarobków na tych samych stanowiskach.. najgorsze u niektórych facetów to jest to , jak facet ma siebie za Don Juana , a jak przyjdzie co do czego to zwisa smutny korniszonek co nawet Ci krzywdy nie zrobi :D
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 19 sie 2009, 8:01

pressya napisał(a):a jak przyjdzie co do czego to zwisa smutny korniszonek


hahaha, przerost formy nad treścią, w takich przypadkach nawet babki z piasku są trwalsze :lol:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 19 sie 2009, 10:20

Niektózy lubią się zgrywać, ale to z racji tego, że kobiety lubią mężczyzn pewnych siebie, którzy potrafią pierdolnąć ręką w stół. Lubią lyricznie mówiąć : jak facet prowadzi taniec.

Jednak to jest któtko dystansowe, jeżeli taki w istocie nie jesteś. Jest nawet taka ładna bajka o tych sprawach, która zaraz opiszę.

Tak samo kobiety mówią, ze nie lubią macho. Mylą pewne pojęcia. Macho to jest gość, który jak wchodzi do baru to wszyscy spuszczają głowę i liczą palce. A tacy ,,macho'' o których mówią kobiety to ,będąc ściosłym, pizdy.


Była sobie łabądzica i zakochał się w niek krab. Nie mogli ze sobą być, bo krab jak to krab chodził do tyłu, ale tak mu zależało na łabądzicy, więc nauczył się chodzić do przodu :O

Łabądzica doceniła jego starania i dała mu szanse. Minął miesiąc i krab znów zaczął chodzić do przodu. :D

Jakie to życiowe. Niczego nie damy rady udać na dłuższa mete.

PS. Nie wiem czy to była łabądzica czy krewetka ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron