Pierwsze wrażenie

na co zwracacie uwage ;)
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 14 lip 2009, 16:02

No łazi typowa frajernia ... największe zagęszczenie w gejowskich klubach z hałsami i centrach handlowych. Rzadko spotykani na ławkach w parku i na osiedlach :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 14 lip 2009, 16:33

Rzadko spotykani na ławkach w parku i na osiedlach


Ale sprytnie sobie dodał + 1 do każdego atrybutu :D

Wkurwiają mnie tez taki : białe buciki aż razi w oczy, jeansy obciskające jego zgrabną niby dupę, pasek jak dla kobiet (szerszy niż dłuższy i do tego wysadzany jakimiś gadżetami - motylki itd.), koszulka polo, elegancka kurteczka - skóra (chuj, że dworze jest 30 C) i taki zdobiony zarost jak u Craiga Davida (ten też jest spedalony ostro) :D
Ale takie widoki to tylko w Erze i centrach handlowych jak piszę pan Krzysztof.
Ja tam siedze w parkach i okolicznych lasach, plaży, także mnie taki widok raczej nie grozi :D Gdyby taki się pojawił od razu pocisnęły by w jego stronę butelki od dykty :D xD A gdybyśmy go złapali to musiałby wypić 5 litrów Coli z biedronki xD

ale pojazdy :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 14 lip 2009, 19:00

bAchoR napisał(a):Wkurwiają mnie tez taki : białe buciki aż razi w oczy, jeansy obciskające jego zgrabną niby dupę, pasek jak dla kobiet (szerszy niż dłuższy i do tego wysadzany jakimiś gadżetami - motylki itd.), koszulka polo, elegancka kurteczka - skóra (chuj, że dworze jest 30 C) i taki zdobiony zarost jak u Craiga Davida (ten też jest spedalony ostro) :D


Zapomniałeś o solarium :D

bAchoR napisał(a):Gdyby taki się pojawił od razu pocisnęły by w jego stronę butelki od dykty :D xD A gdybyśmy go złapali to musiałby wypić 5 litrów Coli z biedronki xD


Zawsze można takiego pojmać i wysyłać po piwo :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Kubo 14 lip 2009, 19:02

Mnie wkurza jak ktos stawia kolnierzyk w koszulce polo i buja sie w japonkach :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Infrared 14 lip 2009, 20:13

fak miiiiiiiiiii
Obrazek
hahahaha
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez yaper 14 lip 2009, 20:17

ju sak :D hell yes hell yes :D

w skrócie: niech żyje dzicz i ogólne rozpasanie! :P

ps: po domu śmigam w takich fajnych klapkach 'sunrise' i co? :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez KaSS 15 lip 2009, 10:55

Np. Teraz chciałyby, żebyś golił pachy itd.


O matko kochana ja nie wiem jakie Ty kobiety znasz, że im się podoba coś takiego xD Ogolone pachy to jest żal a już jak facet goli NOGI to jest podwójny żal... Pamiętam miałam takiego kumpla co golił pachy to laski go gnoiły :P Ale pełno spedalonych facetów chodzi po ulicach włosy na żel idealnie ułożone, wspomniana koszulka polo i zapach perfum unoszący się na kilometr, a do tego jeszcze duże(najlepiej w białych oprawkach) okulary i heja lachony wyrywać... Jak coś takiego widzę to mi się nawet splunąć na to nie chce :P
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez michal 15 lip 2009, 14:01

KaSS napisał(a):Ogolone pachy to jest żal


A wiesz co to jest nadpotliwość? Nie przyszło ci do głowy że ludzie - mężczyźni robią to z pobudek nie tylko 'estetycznych' (chuj nie estetyka) ale przede wszystkim higienicznych? Podobnie z goleniem nóg, pokaż mi kolarza (albo jakiegoś atletyka, biegacza etc) w sporcie na najwyższym szczeblu, który tego nie robi. Tutaj już nie chodzi wyłącznie o higienę, a już absolutnie nie o jakikolwiek wygląd... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin


Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Rapture 15 lip 2009, 15:58

Bez watpienia polmetrowe "szczury" wystajace z rekawkow T-Shirtu wygladaja u faceta wyjatkowo ponetnie ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez kiki 15 lip 2009, 16:25

bosshhhe ale macie chore podejscie. jak facet sie ogoli pod pachami to juz od razu skreslony i w ogole zuo wcielone buahahahahaaha...
michal napisał(a):ale przede wszystkim higienicznych

no dokladnie.
a japonek tez nie moze nosic? :D przeciez to dla wygody a nie pokazac blokersom, ze picie to nie jedyne hobby...
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Infrared 15 lip 2009, 17:08

mnie śmieszy ale słowo "pacha" :D
W sumie mam to gdzieś czy ktoś goli czy nie. Jak dla mnie może nawet zapuścić bobra kanadyjskiego.
Obrazek
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez KaSS 15 lip 2009, 19:42

Hahah, no co kto lubi Infra xD Ale swoją drogą słodki ten bóbr :P
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 15 lip 2009, 19:52

Słodziak, fajny ryjek, zdrowe zęby, ładne pazurki 10/10 !
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez KaSS 15 lip 2009, 19:59

I te oczy!! :roll:
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Monisia 16 lip 2009, 13:02

bAchoR napisał(a):
Rzadko spotykani na ławkach w parku i na osiedlach


Ale sprytnie sobie dodał + 1 do każdego atrybutu :D

Wkurwiają mnie tez taki : białe buciki aż razi w oczy, jeansy obciskające jego zgrabną niby dupę, pasek jak dla kobiet (szerszy niż dłuższy i do tego wysadzany jakimiś gadżetami - motylki itd.), koszulka polo, elegancka kurteczka - skóra (chuj, że dworze jest 30 C) i taki zdobiony zarost jak u Craiga Davida (ten też jest spedalony ostro) :D
Ale takie widoki to tylko w Erze i centrach handlowych jak piszę pan Krzysztof.
Ja tam siedze w parkach i okolicznych lasach, plaży, także mnie taki widok raczej nie grozi :D Gdyby taki się pojawił od razu pocisnęły by w jego stronę butelki od dykty :D xD A gdybyśmy go złapali to musiałby wypić 5 litrów Coli z biedronki xD

ale pojazdy :D

Dosrałeś ... mało, żeś tolerancyjny ?? taki EMO styl teraz widać wszędzie... ja mam w dupie kto jak się ubiera tylko, żeby czysty był i nie walił jak z gnoja... Co do paszków ja jestem za tym żeby golili bo bo jak widzę, że dłuższe włosy tam niż na głowie to mi się zbiera na wymiociny...
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 17 lip 2009, 12:57

wydaje mi sie ze golenie pach to jest raczej koniecznosc niz przesada :) co do golenia innych czesci ciala to owszem no nie jest to za super jak koles ma bardziej gladkie nogi ode mnie ;) ale pachy jak najbardizej , widok strakow wychodzacych z rekawa wzbudza odruch wymiotny :) ale juz rozowe koszulki postawione kolnierzyki jakos mnie nie przekonuja :)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Mimaj 17 lip 2009, 14:52

40C na dworze. Nie wyobrażam sobie żebym w takie lato się pod pachami nie ogarnął ; ) Tu nie chodzi o jakąś przesadną, chorą metrogej estetykę, tylko o higienę. Sam z sobą bym nie wytrzymał, jakby ode mnie potem na 100metrów waliło. W japonkach też po mieście pocinam, a co. Wolę tak, niż wrócić do domu, ściągnąć ze stóp najki... i paść na pysk xP
To nie jest pieprzony lans, tylko higiena.
Telefon TelAviv
Avatar użytkownika
Mimaj
 
Wiek: 37
Skąd: Poznań

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 17 lip 2009, 15:12

A jak się ma delikatne owłosienie na pachach to nie można się tam myć i używać deodorantu ? Dobrze wiedzieć :D

Może głowy niedługo zaczniecie golić ze wzgłedów higienicznych ? :D

A poza japonkami są jeszcze sandały i inne cichobiegi ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Mimaj 17 lip 2009, 15:52

bAchoR, no spoko. mi się o to rozchodzi, żeby nie mieć w takich upałach dżungli, bo to nie sprzyja np. podróżowaniem komunikacją miejską ; D nie wspomnę o tym, że zwykła Rexona, czy inne coś, w moim przypadku (i zapewne w wielu innych przypadkach) niewiele daje. w aptece kupuję odpowiednie antyperspiranty. dlatego właśnie wydepilowane pachy to, w moim wypadku, dodatkowy plus.

jakbym znalazł jakieś fajne sandały, to zapewne bym kupił, a tymczasem poginam w japonkach ; -)
Telefon TelAviv
Avatar użytkownika
Mimaj
 
Wiek: 37
Skąd: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości