Pierwsze wrażenie

na co zwracacie uwage ;)
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Tulipan aka Nexus 03 lip 2009, 13:21

pressya napisał(a):a co do siatkowki to Bachor wie ze ja z nim moge pograc :D tyle lat treningow (co z tego ze inny sport troche :D ) pozostawilo moja sylwetke w zmienionym stanie ;D


oooo ja tez moge pograć kiedyś zdobyłem z ziomkiem 4 miejsce na 16 par w turnieju siatkówki plażowej pola kampingowego "Topaz" w Lubiatowie nad morzem :) :lol: Lubie siatkówke plażową choc juz dawno nie grałem :P a turniej był bardzo mocno obsadzony bo pierwsze miejsce zaejala para ktora gra w drugiej lidze siatkówki halowej a w meczu o wejscie do finalu gralismy z nimi i przegralismy tylko 16:14 :/ no i 3 miejsca nie zdobylismy bo juz za duzo piwek bylo rozpite :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Kubo 03 lip 2009, 13:27

O Nexus kurde musimy sie ustawic na meczyka. Widze ze mamy tutaj duzo osob lubiacych i grajacych w ta descypline ;) Tak trzymac ! :D

O tak.. perfumy to tez wazna rzecz ;] Jedna z moich slabosci. NIe bede skromny i powiem ze zapachy meskie sa zdecydowanie ladniejsze od kobiecych :> Ja ogolnie preferuje lekkie i swieze zapachy ewentualnie na wieczor jakies mocniejsze.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez TrancEye 03 lip 2009, 13:35

Tez lubie ten sport :D
W poblizu na terenie szkoly sa dwa boiska do plazowki, wiec chetnie pogrywam z ekipa ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Boguś 03 lip 2009, 16:12

Kubo napisał(a):Ja mysle, ze niektore kobiety czesto mowia ze sa grube gdyz chca sie w jakis sposob dowartosciowac zeby ktos im powiedzial mile slowo, ze to nieprawda itp :>


Też tak myślę Kuba i nieraz się przekonałem, że tak właśnie jest :] Trafiłes w dyshke :D :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 03 lip 2009, 16:19

Kubo napisał(a):O Nexus kurde musimy sie ustawic na meczyka. Widze ze mamy tutaj duzo osob lubiacych i grajacych w ta descypline ;) Tak trzymac ! :D


Ja mogę być sędzią :mrgreen:

Na Szczęśliwicach jest ogrodzone boisko więc przy następnym zjeździe będziecie grać o kratkę browarów :D Nagrodę zgrania sędzia :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 03 lip 2009, 17:24

o kur... to Krzysiek dał mega pomysł 8-) To kiedy znowu do wa-wy na weekend ? :) Patologia jak zawsze z tym, że najpierw poudajemy sportowców :) ? Co wy na to ? Pan Wódeczka na sędziego :)

W siatkówke przegrałem pół dzieciństwa. Pamiętam treningi na wyskok z cieżarkami na nogach. Nawet w nich spałem :D Przy moich 180 cm z nabiegu sięgałem prawie 320 cm ....ehhh kiedy to było. Dalej potrafie coś pograć, ale to już nie to samo co kiedyś. :)

Ale i tak najlepsza jest siatkówka plażowa. Kocham gryżć piach, żeby wybronić jakąś akcje i te partnerswtwo, współpraca na boisku. Więcej zależy od Ciebie i jest ciekawsza, bardziej spontaniczna.

Pozdrawiam siatkarzy :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Boguś 03 lip 2009, 17:51

ej zalozcie sobie temat siatkowka ^^ i nie robcie offtopa :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Tulipan aka Nexus 03 lip 2009, 18:42

ten temat juz sie wyczerpal, wszyscy sie polansowali jacy to sa niby brzydcy i nie ma o czym dalej pisac
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 03 lip 2009, 18:44

Boguś napisał(a):ej zalozcie sobie temat siatkowka ^^ i nie robcie offtopa :P


Ssij Boguś :D

Panie Prezesie +1 :D Każdy się wyżalił to możemy wjechać z czymś pożyteczniejszym co może skończyć się dobrą popelinką :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Boguś 03 lip 2009, 20:21

Sisiek napisał(a):Ssij Boguś :D


idz na frytki chuju brzydki :D :D :lol:

Siska wezcie niech z wami pogra a nie sie wymiguje zeby sedzia byl :P niech gra pobiega guziec jeden troche :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 03 lip 2009, 20:25

Boguś napisał(a):idz na frytki chuju brzydki :D :D :lol:


O ty mała larwo łasa na samoloty i jak to mawia mój uczeń murzyńskie ... :P

Boguś napisał(a):Siska wezcie niech z wami pogra a nie sie wymiguje zeby sedzia byl :P niech gra pobiega guziec jeden troche :P


Ładnie życzysz sąsiadowi, chcesz żebym umarł :( Przebije piłkę kłami i będzie po zabawie :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 03 lip 2009, 20:48

Ładnie życzysz sąsiadowi, chcesz żebym umarł Przebije piłkę kłami i będzie po zabawie


:lol: :lol: mistrz, mistrz <przebija kłami piłkę> :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Boguś 03 lip 2009, 20:49

Sisiek napisał(a):O ty mała larwo łasa na samoloty i jak to mawia mój uczeń murzyńskie ... :P


ponawiam prosbe :D idz na Obrazek Obrazek
brzydki :D :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:


Sisiek napisał(a):Ładnie życzysz sąsiadowi, chcesz żebym umarł :( Przebije piłkę kłami i będzie po zabawie :P


ty jestes niesmiertelny :D a jak przebijesz pilke to zagraja twoja glowa :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Sisiek 03 lip 2009, 21:14

Boguś napisał(a):ty jestes niesmiertelny :D


Obrazek

Ponawiam ssaj samoloty :D Człowiek kołuje kratę browarów to mu źle :roll: :mrgreen:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 03 lip 2009, 21:53

Rapture napisał(a):ladna buzia, oczy, duze namietne usta, ladne nogi, zgrabne plecki itd


jestem Twoim idealem :D
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez KaSS 12 lip 2009, 22:07

Ale offtop z tą siatkówką! :D ja mam dobrze skoordynowane ruchy :P dla sportu jeżdżę na rowerku w sumie jak mam faze to potrafie nawet i codziennie po 30 km zrobić ot tak dla zabawy i relaksu:P a nogi i tak mam grube xD już taka budowa po mamusi...

Co do perfum to też lubię ale bez przesady facet swój zapach też musi mieć a nie tylko adidasem albo pumą pachnieć :P
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez tymek 12 lip 2009, 22:32

musi pachniec gnojem i kaszanka
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 14 lip 2009, 14:17

Tymek, wiesz, że kiedyś taki model faceta najbardziej pasował kobietom ? Jak śmierdział potem, wódą, był zarośniety, faje było czuć z 4 metrów to to był prawdziwy ideał faceta ? To było po prostu męskie. :D

Np. Teraz chciałyby, żebyś golił pachy itd. :o Facet wydepilowany i gładki jak heblowana deska z Castroamy to jest kobieta z chujem, a nie facet. Dla mnie facet, który goli pachy to ... no kurwa nie umiem ubrać tego w słowa. 8-) To jest poniżające, pizdowate i .... &%&*&*#%&#*& ... no, i tak powiem :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez tymek 14 lip 2009, 14:30

w rzeczy samej, a jak do tego zaklada japonki i elookulary na pol twarzy to nic tylko przylutowac z polobrotu
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Infrared 14 lip 2009, 15:55

hahaha agree
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości