Pierwsze wrażenie

na co zwracacie uwage ;)
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Tulipan aka Nexus 26 cze 2009, 11:10

cóż za wysoki nie jestem... mam bardzo głupi chód... ostatnio zrobił sie wyjatkowo głupi i przez to ciągle spóźniam sie do pracy...http://www.youtube.com/watch?v=OgV4iBQVNyU :/ a buty to porażka... rozjebane Dj Tiesto UnTi'LL, oczu prawie mi nie widać a już dobiła mnie ostatnio moja kolezanka która po kilku sekundowym wpatrywaniu sie w moje oczy stwierdziła ze są martwe i obojętne jak oczy rekina i nie widać w nich zadnych uczuc... ale... podobno niezle prowadze samochod :D ostatnio wujek dał mi pojezdzic DAF-em 95 XF !!:D oczywiscie zalezy jak kto rozumie dobre kierowanie samochodem... bo ja uwazam ze grzanie po warszawie 130 kmh za idiotyzm a nie dobre kierowanie samochodem :/ czyli raczej wielkich szans u Asi nie mam :P hehehhe

a wracając do tematu to dupa i cycki

jestem prosty, wybaczcie :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Infrared 26 cze 2009, 11:59

Tulipan aka Nexus napisał(a):bo ja uwazam ze grzanie po warszawie 130 kmh za idiotyzm a nie dobre kierowanie samochodem :/ czyli raczej wielkich szans u Asi nie mam

grzać na pełnej pizdzie to każdy frajer potrafi i nie należy tego nawet przez chwile traktować jako równoznaczność dobrej jazdy. Dafcio to piękne maleństwo. Moje dzieci będą miały na imie w przypadku chłopca: DAF, dziewczynki: scania :D
Ekhm a wracajac do tego pierwszego wrażenia. Miałam już kilka takich sytuacji w których pierwsze wrazenie było beznadziejnie tragiczne a potem się rozczarowywałam pozytywnie, więc to pytanie dobre dla bravo grill żeby sobie płytko podyskutować o serze, głębokie wchodzenie w temat eliminuje sens tego pytania w zarodku.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 26 cze 2009, 12:08

Infrared napisał(a):pytanie dobre dla bravo grill

pewnie nawet w Bravo Grill o tym nie rozmawiaja ;D
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez kiki 26 cze 2009, 12:16

Qsi napisał(a):Cyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii \m/


klamiesz :]


drevni napisał(a):Cycki! Swoje mam małe to chociaż na inne se popatrze.


+1 no wlasnie, no wlasnie... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez TrancEye 26 cze 2009, 12:35

mnie od zawsze jaraja zgrabne nogi :D
a tak poza tym to oczy i usta
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez tymek 26 cze 2009, 12:49

mam slabosc do krotkich wlosow, max do ramion. jeszcze jak sa ciemne to jest idealnie :D lubie tez zadbane dlonie, szcuple palce z pomalowanymi ladnie paznokciami. no i figura, nigdy nie gustowalem w wieszakach, wole pare kilogramow wiecej niz mniej, niemale "ucho" i szersze biodra z sensowna pupa :D. duze oczy i szeroki usmiech. musi miec poczucie humoru i byc troche bezczelna/zlosliwa. w sumie to chyba tyle
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez yaper 26 cze 2009, 13:56

Pierwsze wrażenie? Hmm...

Nie będę tutaj oryginalny, prosty ze mnie samiec, toteż podstawowe instynkty kierują mną w takich sytuacjach. Największą wagę przykładam do ładnej buzi, ładnej w sensie takiej, która mi się podoba - nie każda ładna buzia jest dla mnie ładna :P Jeśli mam się zagłębiać w detale to oczy i usta robią na mnie największe wrażenie. Dalej włosy: najlepiej dłuższe, kolor: generalnie brunetki, ale innymi też nie gardzę. Oprócz twarzy zwracam uwagę na nogi, rzekłbym że to mój jebany fetysz :D Jak kobita ma zgrabne i długie i je dobitnie eksponuje to nie ma miejsca we wsi :D Dalej ogólna figura, jeśli nie ma żadnych deformacji to moja ocena idzie dalej w górę. Piersi owszem ważne, ale jakoś u mnie schodzą na dalszy plan jeśli wcześniejsze aspekty są do dupy. Na koniec ubiór. Lubię klasycznie odziane niewiasty, ważne, żeby wiedziały jak być modną i stylową. Blacharom z toną makijażu (na który zresztą też zwracam uwagę) i pstrokatymi gównianymi szmatami i plastikowymi kolorowymi torebkami mówię nie!!!

Zresztą co tu pierdolić o dupie marynie, moja ocena to wynik zawiłych holistycznych uwarunkowań, także zdarzają się odchyły od normy :D Już taki jestem zimny drań.

Pierwsze wrażenie to jedno, ale jeśli poznasz taką osobę i stwierdzisz, że wkurwia cię jej styl bycia to nie ma bata, żeby ktoś taki dalej mnie interesował.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Boguś 26 cze 2009, 15:00

Sisiek napisał(a):No dobra to ja nie rozumiem ale mam takie pytanie.

pressya napisał(a):gdy ją pierwszy raz widzicie/poznajecie? są to bardziej cechy charakteru czy wyglądu?


To w jaki sposób podczas pierwszego zobaczenia i w ogóle po chwili spędzonej z daną osobą mogę się wypowiedzieć na temat jej cech charakteru :> ? Mi się wydaje że nie można w takim razie można ocenić osobę tylko po wyglądzie.



Dokladnie zgadzam sie z sasiadem :] jak mozna nie znajac kogos poprzez pierwsze wrazenie ocenic jego charakter? Nie da sie. Logiczne ze przy pierwszym wrazeniu liczy sie wyglad wiec po co sciemniac ze nie. Tak samo jak panny ostro mowia "dla mnie wyglad sie nie liczy liczy sie charakter" to smiech na sali same sobie zaprzeczaja.. Kazdy patrzy na wyglad wiec nie ma co pierdolic kocopolow ze nie. Nie ma osoby co by na wyglad nie zwracala uwagi i nie ma co sie oszukiwac. Ja osobiscie patrze na twarz i figurke nie musi miec piersi niewiadomo jakich oby byla slodka, sympatyczna ladna z buzi o fajnej figurce czarnulka of course i tyle. Pozniej tylko poznac lepiej z charakteru i sie nie rozczarowac.. Bo patrzac realnie rzadko uroda idzie w parze z rozumem niestety...
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 26 cze 2009, 16:13

Pierwsze wrażenie to znaczy, że widzisz kogoś i wiesz czy jesteś bądź nie jesteś kimś zainteresowany. Czy zwracasz na niego, nią uwagę wsród tłumu imprezowiczów czy nie. Jest chemia czy jej nie ma. A wy tu zaraz o charakterach. Sprawy dopasowania, charakterów i swojego partnerstwa to już proces, często, na całe życie.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez sector 26 cze 2009, 16:29

Co jest takiego urzekajacego w duzych cyckach? O ile sie nie myle to pewnie mowicie o naturlanych? duze = obwisle :| no chyba, ze wiekszosc ma przed oczami 'stojace' silikony :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 26 cze 2009, 17:45

Pierwsze wrażenie? hmm...'styl bycia' - pojęcie względne wiec krótko to rozwine: sposób w jaki dana osoba mówi, wypowiada sie, w sposób w jaki patrzy, czyli oczy i to jak spoglada kiedy własnie ta nić 'adoracji' jest odczuwalna, dłonie - tak to rzecz wazna aby miał czyste i zadbane, czyli podsumowujac zadbany facet, który swoim zachowaniem umie zwrócic moja uwagę. Bardzo nie lubie cwaniactwa z którym niestety czesto spotykam sie w pracy, czyli tzw. 'rwanie laski' na kase, czyli mam pieniązki, garniturek pstrykne paluszkiem jestes moja...wrrr, doprowadza mnie to do furii i cięty jezyk bardzo szybko bierze góre w 'spławieniu' potencjalnego absztyfikanta. Ogólnie trudno jest podac (bynajmniej mi), to na co zwracam uwagę u mężczyzn, zreszta to faceci są wzrokowcami i to oni przywiazują uwage do wyglądu. Dla mnie liczy sie, rozmowa, wystarczy kilka słów i wiem czy 'iskrzy' czy tez nie :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez pressya 26 cze 2009, 22:14

mialam kiedys sytuacje ze poznalam dziewczyne mojego przyjaciele i szczerze po kilku minutach rozmowy mialam dosyc jej towarzystwa..i niestety w tym akurat przypadku tak jak osadzalam ja na poczatku osadzam dalej..choc wiadomo ze pierwsze wrazenie bywa zludne :)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez JoseDiablo 27 cze 2009, 0:40

Niestety pierwsze wrażenie często bardzo szybko ulatnia się i czar gdzieś pryska. Konkretnych przykładów nie chcę przytaczać, tym bardziej, że nic w tym odkrywczego. Na szczęścia jest druga strona medalu, gdyż nie jest to regułą i wtedy robi się ciekawie :)
Pierwsze wrażenie a wygląd - skoro kogoś nie znamy, nie rozmawialiśmy - automatycznie oceniamy po wyglądzie, zachowaniu, otoczeniu delikwenta / delikwentki ;) inaczej być nie może. W moim przypadku osoby, które sprawiały nieciekawe wrażenie przy pierwszym kontakcie okazywały się najbardziej interesujące z całej reszty. Choć to też żadna reguła.

A kobitka jak to kobitka musi być intrygująca, kumaci wiedzą o co chodzi :D Skutecznie działający po 3 minutach tani podryw już jest sygnałem ostrzegawczym, że coś jest nie halo i trzeba zapomnieć o nostalgicznych 3-minutowych nutach na break'u i niebiańskiej plaży i czym prędzej wziąć nogi za pas :D No chyba, że są wśród nas Deppy i jemu podobni, to wówczas te 3-minuty świadczą, że mamy do czynienia z kobietą w habicie ;)

Brunetki zawsze były bliżej mojemu stereotypowi intrygującej kobiety :) Oczy, które mogą kłamać, ale tylko w słusznej sprawie :) Uśmiech w przypadku naturalnej twarzy zawsze bardziej olśniewa niż skryty pod workiem kleju Atlas i jemu podobnych.
yaper napisał(a):. Największą wagę przykładam do ładnej buzi, ładnej w sensie takiej, która mi się podoba - nie każda ładna buzia jest dla mnie ładna
trafnie to ująłeś :)
Odpowiednia proporcje figury (ni wieszak, ni żyrafa, ni hipopotam) i temat się zamyka, bo o osobowości nie sposób mówić na starcie.

Aaa i skutecznie zniechęca człowieka widok tipsów i tym podobnych wątpliwych atrybutów kobiecości.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 27 cze 2009, 9:00

JoseDiablo napisał(a):W moim przypadku osoby, które sprawiały nieciekawe wrażenie przy pierwszym kontakcie okazywały się najbardziej interesujące z całej reszty.
zgadzam sie, zreszta głupi przykład moja bardzo dobra psiapsióła, swego czasu jak widzialysmy sie tylko gdziekolwiek zabijalysmy sie spojrzeniami, tak naprawde bazujac tylko na informacjach związanych ze swoim wygladem, obie sie wprost nienawidzialysmy, do momentu kiedy to przyszło nam zamienic kilka słów...od tamtej pory staram sie tego nie robic, nie oceniac na podstawie wygladu kogos kogo tak naprawde nie znam. Z facetami jest troszke inaczej, kobieta potrafi wyczuc kto jest wart tej uwagi kto nie, to o czym pisalam...cwaniactwo jest bardzo widoczne, oraz tani podryw i puste teksty, które zmierzają donikad, kazdy ma swoja wartość i szuka tego w drugim człowieku :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 27 cze 2009, 9:16

Ale Wy tu żadnych nowy prawd życiowych nie odkrywacie ? To że można się przejechać na czyims wyglądzie to wie już lepiej ogarnięty 10-latek. :) I że dopiero bliższe poznanie ukazuje z kim mamy do czynienia.

Odbiegacie zupełnie od tematu. Temat jest pierwsze wrażenie, a Wy już przeskakujecie do tematu, kto miałby być naszym chłopakiem, dziewczyną. To było troche do przewidzenia :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 27 cze 2009, 9:36

Szcerze wątpie aby 10-latek nawet ten lepiej ogarniety, umiał to okreslic...może 15-latek ale też w to wątpie :) Temat pokazuje, że trudno jest podać wyznacznik tego co co tak naprawde przesadza o tym dobrym wrazeniu, jak tu wiele razy zostało wspomniane często ta zwracajace uwage brunetka, czy tez blondynka z duzymi czy też małymi piersiami, a moze długimi nogami po blizszym poznaniu okazuje sie pustą lalką - to działa w obie strony.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 27 cze 2009, 9:55

ale Ty dalej co po pierwszym wrażeniu... a może i Ona i On chcą tylko inicjacji sexualnej i wcale nawet nie obchodzi ich nawet to jak mają na imię :D ? Tak też bywa i to wcale nie rzadko.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 27 cze 2009, 10:05

Dalej...bo nie wierze w coś takiego jak 'pierwsze wrażenie' to złudzenie, tak samo jak pojęcie ideału :D Druga częśćTwojej wypowiedzi, pokazuje tzw. przedmiotowe traktowanie poprzez wyznacznik 'wrażenia' gdzie to główną karta przetargową jest sex - ale tu sie nie wypowiem, nie mialam przygód na jeden raz, niewiedzac nawet jak 'On" miał na imię :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Monisia 27 cze 2009, 10:55

Jak kogoś poznaję to tylko zwracam uwagę czy osoba do której mówię mnie słucha i jest zainteresowana o czym z nią rozmawiam. No i dodatkowe zwracam uwagę czy dana osoba nie obgryza paznokci bo jak to widzę to mnie łapie obrzydzenie i nie jest przyjemnie z taką osobą prowadzić dyskusji.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 27 cze 2009, 11:24

Ja lubie słuchać, ale bardzo lubie też obgryzać paznokcie. Tak obgryzam, że aż do krwi. :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

cron