Pierwsze wrażenie

na co zwracacie uwage ;)
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Boguś 19 sie 2009, 20:25

Kubo napisał(a):Wata w kolorze lila róż <3 :D


...a on kreci kreci i przeplata... a to gówno jest nie wata :D :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 20 sie 2009, 7:44

bAchoR napisał(a):Grunt to czuć się przy sobie dobrze i to bez wypowiadania żadnego słowa.
no i tutaj się z Tobą zgadzam :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Matvel 20 sie 2009, 10:15

bAchoR napisał(a):A dla mnie to jest żenada. I ile możecie tak ze sobą, za przeproszeniem, pierdolić :) ? Tematy się w końcu wyczerpią i co ?


To może nie spotkałeś jeszcze kogoś z im możesz rozmawiać o wszystkim nawet kilka razy?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 20 sie 2009, 10:37

bAchoR napisał(a):
A dla mnie to jest żenada. I ile możecie tak ze sobą, za przeproszeniem, pierdolić ? Tematy się w końcu wyczerpią i co ?



To może nie spotkałeś jeszcze kogoś z im możesz rozmawiać o wszystkim nawet kilka razy?
bAchoR napisał(a):A dla mnie to jest żenada. I ile możecie tak ze sobą, za przeproszeniem, pierdolić :) ? Tematy się w końcu wyczerpią i co ?


To może nie spotkałeś jeszcze kogoś z im możesz rozmawiać o wszystkim nawet kilka razy?


Nie zrozumiałeś mnie. Nawet nie chce mi się tłumaczyć.

Rozmowa ma wynikać sama z siebie, naturalnie a nie, że liczyć kto ile o czym rozmawiał tak jak teraz Ty o tym napisałeś.

Zresztą wkurwia mnie już ten temat. Wszyscy piszą kogo by chcieli mieć, a rzeczywistość jest taka, że jak szukasz zgrabnej, z zadbanymi paznokciami, z ładną twarzą to i tak żenisz się z grubą z rozstępami na dupie, z obgryzionymi paznokciami itd. ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Monisia 20 sie 2009, 10:37

są czasem takie sytuację, że ludzie wolą posiedzieć w milczeniu a mimika twarzy wyręcza rozmowę...
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez tymek 20 sie 2009, 10:59

tak, na kiblu

a w ogole to
Obrazek
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Qsi 20 sie 2009, 11:55

tymek napisał(a):tak, na kiblu


comment zycia x]

w ogole dobre zioło palicie x]
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez drevni 08 wrz 2009, 22:26

tymek napisał(a):tak, na kiblu

a w ogole to
[ Obrazek ]

Tymek, Ty to mnie zawsze wyprzedzisz z komentarzem :moose: ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 01 gru 2009, 9:08

http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=5&t=1413025 yyyy, fotka rządzi :D

"A nie zamierzam być z jakimś idiotą który myśli jedynie o jednym a jeśli nie o tym to o tym jak tu wypić piwo albo "znaleźć sobie guza "[...]" :shock: (niewiem o co jej chodzi z tym guzem) :lol:
"Zresztą nie przepadam aż tak bardzo chodzić na randki z "obcymi" [...]" Alieny? :D
a tą wypowiedzią owe dziewcze wzruszyło mnie:
"Normalny czyli rozumiem pod takim pojęciem taki który nie myśli jakby tu przelecieć dziewczyny, ma wiele zainteresowań. Jest inteligetny choć w miare. :lol: A jego ambicje sięgają dalej niż zostać żulem z pod monopolowego. ;-) Żeby był zabawny ale i też czasami poważny. Troskliwy i wierny. A nie taki co żyje mottem życiowym "Carpe Diem". Bez przesady. ;P " :mrgreen:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez Kubo 01 gru 2009, 11:22

...a mowilas ze nie masz tam konta :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez paauli_83 01 gru 2009, 13:52

mów mi jeszcze :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez yaper 01 gru 2009, 15:18

w miare to wiecie co można :]
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Pierwsze wrażenie

Postprzez bAchoR 01 gru 2009, 15:18

"A nie zamierzam być z jakimś idiotą który myśli jedynie o jednym a jeśli nie o tym to o tym jak tu wypić piwo albo "znaleźć sobie guza "[...]" (niewiem o co jej chodzi z tym guzem)
"Zresztą nie przepadam aż tak bardzo chodzić na randki z "obcymi" [...]" Alieny?
a tą wypowiedzią owe dziewcze wzruszyło mnie:
"Normalny czyli rozumiem pod takim pojęciem taki który nie myśli jakby tu przelecieć dziewczyny, ma wiele zainteresowań. Jest inteligetny choć w miare. A jego ambicje sięgają dalej niż zostać żulem z pod monopolowego. Żeby był zabawny ale i też czasami poważny. Troskliwy i wierny. A nie taki co żyje mottem życiowym "Carpe Diem". Bez przesady. ;P "


Co tu śmiesznego :/ Najgorzej jak takie pustostany (de facto 70 % samic tego gatunku) ma coś do powiedzenia.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron