Hodowla Jedwabników

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Hodowla Jedwabników

Postprzez bAchoR 22 lip 2009, 15:21

Wlaśnie, jak myślicie czy biznes związany z hodowlą Jedwabników ma racje bytu ?

Słyszałem, że do uprawy tego nie potrzeba żadnych specjalnych warunków. Powinna ich jednak pilnować nijaka Buka ?
Za ile i gdzie mogę ją kupić albo chociaż zatrudnić taką Bukę i jakie wymogi powinna ona spełniać ? :)


:mrgreen:
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Hodowla Jedwabników

Postprzez Sisiek 22 lip 2009, 15:48

Jak najbardziej tak. Dochodowy biznes tylko ważne jest żeby utrzymywać odpowiednie warunki przystosowane do hodowli tych jakże ważnych w naszym ekosystemie osobników. Hodowle polecam zacząć od małej populacji. Trzeba pamiętać o starannym dobraniu pędraków i dbać o to żeby odpowiednio się krzyżowały aby nasza gromadka się rozrastała. Jedwabniki trzeba tez odpowiednio karmić o starannie wyselekcjonowanych godzinach. Nie lubią wcześnie wstawać i jeść dużych posiłków przed godziną 12:15. Najbardziej łase na karmę są po godzinie 16. Odpowiednio dawkowane jedzenie o tej porze sprzyja ich rozwojowi. Rosną wtedy jak na drożdżach powodując wzrastanie naszego kapitału. Przy dobrym traktowaniu naszych małych przyjaciół, pamiętaniu o wszystkich w/w aspektach miesięczne dochody brutto mogą wynosić nawet 80 tysięcy polskich złotych. Oczywiście osiągnięte dochody warto zainwestować choćby w odpowiedni plac zabaw dla naszych jedwabników. Wtedy czują się pewniej i wiedzą że o nie dbamy co powoduje szybszy wzrost ich organizmów i większe przychody w późniejszym okresie. Pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem trochę w zorientowaniu się w sytuacji. Jakby co to proszę pytać. Szczegółowo odpowiem na zadane pytania.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Hodowla Jedwabników

Postprzez KaSS 22 lip 2009, 22:42

A mnie interesuje aspekt Buki, zorientowanych proszę o odpowiedź!
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Hodowla Jedwabników

Postprzez cryshis 23 lip 2009, 10:10

Nob3L napisał(a):Moglibyście czasem odpuścić :P


Hodowla jedwabników to bardzo poważny temat. :anitemo:
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Hodowla Jedwabników

Postprzez Qsi 23 lip 2009, 11:00

na jedwabnikach się nie znam, aczkolwiek naprawdę pasjonujące! czuję w tym sporą monetę! chyba sprzedam ranczo i pójdę w jedwabniki! tylko co z tą buką? jest na allegro?

poza tym piszę właśnie pracę
"Wpływ faz księżyca na rozwój dorożkarstwa w średniowiecznych Chinach"

nic nie wiem w tym temacie, proszę o pomoc :( <emo>
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Hodowla Jedwabników

Postprzez Rapture 01 sie 2009, 9:55

Po przeczytaniu tego tematu utwierdzam sie w przekonaniu, ze narkotyki powinny byc calkowicie zakazane...
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Hodowla Jedwabników

Postprzez Qsi 01 sie 2009, 10:23

Po przeczytaniu Twego posta, utwierdzam się w przekonaniu, że narkotyki powinny być całkowicie legalne... x]
Avatar użytkownika
Qsi
 


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron