Gry/Programy/Symulatory

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 08 cze 2009, 7:54

Oglądałem na żywo konferencję Microsoftu z E3 i faktycznie byłem pod ogromnym wrażeniem. Ciekawe jak to wykorzystają. Podobno studio Rare pracuje już nad grą wykorzystującą ten patent. Może być ciekawie. Fajnie, że technologia ta będzie dostępna dla wszystkich wersji X360 (a nie tylko dla tych nadchodzących).
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rez 20 cze 2009, 22:23

Dead Space + trawka + sluchawki + ciemnosc= strach :D

w sumie to pierwsza gra, ktora naprawde mnie wystraszyla kilka razy :D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez sector 20 cze 2009, 22:49

Rez trzeba bylo pograc w Half Life :) Nie pamietam przy czym jeszcze skakalem na krzesle ale pamietam ze HL mnie czasami dobrze wystrzaszyl :>
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rez 22 cze 2009, 20:18

echh Anglia to piekny kraj:P moje watpliwosci co do wyboru pomiedzy PS3 a X360 zostaly rozwiane jak poszedlem podpisac kontrakt na komorke i dostalem PS3 za darmo:P a X360 kupilem tydzien temu:P HD gaming!!!I'm coming!!!:D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 22 cze 2009, 20:21

Szkoda, ze nie mozna teraz powiedzieć: "Takie rzeczy tylko w Erze"...;s :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rez 22 cze 2009, 20:47

dokladnie, sorry za troche offtopu ale:P za 30 funtow miesiecznie dostalem 600 darmowych minut, nieograniczone smsy, jakis kijowy model sony ericsson, ps3 wersja 80 giga plus singstar i 2 mikrofony :P

ogolnie to jestem przerazony teraz bo w ciagu tygodnia dopadlem 2 konsole i nie wiem w co teraz grac:D ale zapewne Metal Gear Solid bedzie mial pierwszenstwo:D pozdro!!!
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez JohnnyKnoxville 22 cze 2009, 21:00

Rez napisał(a):za 30 funtow miesiecznie dostalem 600 darmowych minut, nieograniczone smsy, jakis kijowy model sony ericsson, ps3 wersja 80 giga plus singstar i 2 mikrofony
a ile masz za minute do Polski z Twojej sieci ???? :P Jak coś koło 60 gr jeszcze to sie kurwa przenosze z abonamentem do Anglii i hvj w dupe polskim zdziercom telefonicznym.....

Sam płace 210 abonamentu i mam te marne chyba 500-600 min do wszystkich, do orange może więcej wyjdzie ale co z tego, smsy płatne, wogóle nie czuje się jakoś wyróżniony że płace taki abonament, bo byle jaka oferta na karte ma takie same ceny rozmów, a przy duzych doładowaniach gadanie pewnie i taniej wychodzi..... Jaka tu logika ???? Banda hvjów w tej Polsce.... Wkurwiłem sie na maxa jeszcze tą PS3 :!: Nic tylko wyjeżdżać na wyspy..... \o/ muzycznie też bania nie do zajebania tam zawsze.... :P

A co do gier to aktualnie sie przybieram do Herosów V jednak sie powoli przełamuje chyba :P No i kiedyś w końcu musze zaliczyć Bioshocka i Fallouta 3....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 22 cze 2009, 21:21

Ja pykam od czasu do czasu w Bioshocka właśnie - nieźle zeschizowany klimat o_O Aktualnie walczę w halo3 na XBL :D Dostaję baty, ale zabawa jest przednia :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rez 22 cze 2009, 21:37

Bioshock swietny jest, ja w tej chwili wkrecilem sie w burnout paradise:) swietna scigalka:)
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 22 cze 2009, 21:53

Kupiłem ją ostatnio za grosze :) Elegancko się gra :) Po sesji po raz drugi zabieram się za Mass Effect :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez phantom 25 lip 2009, 20:34

Wydano jakieś ciekawe (c)RPG na PC w ciągu ostatnich trzech lat?
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 25 lip 2009, 23:39

Mass Effect :) Co prawda ja grałem na X360, ale myślę, ze wersja na PC będzie jeszcze lepsza :) Nie kazdemu jednak moze się ten tytuł spodobać. Ja grałem z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekuję części drugiej :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Mimaj 27 lip 2009, 9:03

Mass Effect na kompa jest przezajebisty. Sama gra to bardzo udane połączenie rpg z grą akcji typu strzelanka. Mega grafika, zacna fabuła (niech ktoś taki film nakręci : -D), strasznie wciąga.
phantom, odpal sobie Wiedźmina. Ja tak raz na dwa miesiące sobie go przechodzę dla relaksu ; -)
Telefon TelAviv
Avatar użytkownika
Mimaj
 
Wiek: 37
Skąd: Poznań

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez phantom 27 lip 2009, 10:06

Na razie sprawdziłem tylko opinie na purepc i tam o Mass Effect wypowiadali się raczej niepochlebnie, jednak właśnie poza Wiedźminem za dużo innych ciekawych pozycji nie znalazłem. Gothic 3 to zawód, Fallout 3 taki post-nuklearny Oblivion, choć mimo to można się wciągnąć, a Divine Divinity 2 dopiero na jesieni. O Diablo 3 nawet nie wspominam :D.

Czekacie na nowego Wolfensteina?
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 27 lip 2009, 10:38

Zagraj w Mass Effect - na pewno nie będziesz żałował ;) Szczególnie jeśli lubisz gęste klimaty SF :) Mnie historia bardzo wciągnęła. Grafika spowodowała opad szczeny (tak filmowej gry jeszcze nie widziałem). Postacie są niebanalne :P Wątki i zadania są bardzo ciekawe - jedyny minus to "zwiedzanie" małych planet (zadania sprowadzają się do leć-znajdź-zlikwiduj-wróć).

W Wiedźmina grać okazji nie miałem - PC już za słaby, a produkcja wersji na konsole została wstrzymana:/

Wolfenstain średnio mnie interesuje - czekam na Moder Warfare 2, które zapewne łatwo zdobędzie tytuł "Gry roku" :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez cryshis 27 lip 2009, 22:33

Nob3L napisał(a):Ustawi się ktoś na Quake Live? :)


dajesz :D

Ja ostatnio wkrecam sie w rozpierduche w Prototype :D Zacieram raczki na Assassin's Creed 2 :D Ale to i tak tylko w wolnych chwilach od Word of Warcraft ,przez ta gre nie mam czasu na zadne inne :P
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez TrancEye 27 lip 2009, 23:35

na dzien dzisiejszy jak juz gram to tylko w PES2009 na PS2 i to najlepiej z jakims ziomeczkiem :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Mimaj 28 lip 2009, 12:11

Btw. - zostawcie swoje save'y z Mass Effect, bo będzie je można przenieść do Mass Effect 2 :mrgreen:
Na nowego Wolfa jakoś nie czekam. Imo, to będzie kolejna strzelanka, która niczego ciekawego poza grafiką nie wniesie.
Pogrywam teraz w Anno 1404. Dosłownie gra doskonała (w swoim gatunku). Wszystko w niej jest zarąbiste, a muzyka przecudna :D
Czekam na Guild Wars 2, Diablo 3, Starcraft 2 (z tym to już przesadzają... np. kampanie osobno sprzedawane w dużych odstępach czasu.)
Telefon TelAviv
Avatar użytkownika
Mimaj
 
Wiek: 37
Skąd: Poznań

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 28 lip 2009, 12:43

Mimaj, jakie ma wymagania to Anno 1404? Zresztą niepotrzebnie się pytam - na moim blaszaku pewnie nawet setup się nie włączy :|
Aktualnie mam dylemat co kupić :P Kusi mnie GTA4. Nie wiem tylko czy to dobry wybór, bo poprzednie części nie za bardzo przypadły mi do gustu. Myślę też nad Assassin's Creed. Niestety większość graczy twierdzi, iż gra jest nudna i schematyczna :| Ale ta nowatorskość jest interesująca :> Trzecim tytułem jest Mirror's Edge - grałem ostatnio w demko. Normalnie szok! :O W życiu bym się nei spodziewał, że gra, w któryj praktycznie tylko się skacze, biega, od czasu do czasu komuś walnie może być tak wciągająca :P Sam nie wiem co wybrać :| Doradzi ktoś?

Btw. w Biedronce są do kupienia gry komputerowe za 10zł :P Wersje box (ten duży). Mi udało się upolować Broken Sword: Anioł Śmierci w edycji premierowej:> I Rollercoaster Tycoon 3: Złota Edycja wydanie Topseller :> Całkiem nieźle :> Lista gier dostępnych w sieci Biedronka:

"Worms Forts, Rise & Fall: Civilizations at War, Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe,
Beyond Divinity, Driv3r, Fahrenheit, Jade Empire, Painkiller Black Edition, Fable: Zaginione Opowieści, Sega Rally, Painkiller Overdose, Saga The Suffering, Aquadelic GT, True Crime NYC, The Guild II Złota Edycja, Colin 2005, SpellForce 2, Freakout, Alien Nations 2, Besieger, Divinity, Harbringer, Aura, Ghost Master, Gothic, Gothic 2, Zgrywus: Wykończ szefa! + Zgrywus 2 Nie ma zmiłuj, RollerCoaster 3: Złota Edycja, Painkiller Overdose, Puzzle Quest Challange of the Warlords, Painkiller Black Edition, Sega Rally, Aquadelic GT, FreakOut, The Suffering"

Tak więc kilka ciekawych tytułów można dostać za śmieszne pieniądze :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 28 lip 2009, 16:44

phantom napisał(a):Wydano jakieś ciekawe (c)RPG na PC w ciągu ostatnich trzech lat?


phantom, ja obecnie pykam w TES IV: Oblivion - gra z 2006 roku, więc łapie się w nałożonych przez Ciebie ramach czasowych - rozgrywka jest tak wciągająca, że nie wiesz, kiedy te godziny mijają, jednym słowem narkotyk, który chcesz ćpać bez końca. Pokrótce: Oblivion to bardzo przyjemny RPG (zagra każdy ze względu na prostotę rozgrywki) rozgrywający się w prowincji Cyrondiil rozgległego uniwersum Tamriel. Rozgrywkę rozpoczynamy w lochu więzienia w Cesarskim Mieście. Dziwnym zbiegiem okoliczności cesarz Uriel Septim ucieka przez swoim śmiertelnym przeznaczeniem właśnie przez naszą celę - co będzie dalej, tego nie zdradzę, wybór należy do Ciebie - ja osobiście polecam. Sam jeszcze nie ukończyłem podstawki, a na horyzoncie malują się dwa dodatki.

Transi napisał(a):Mass Effect :) Co prawda ja grałem na X360, ale myślę, ze wersja na PC będzie jeszcze lepsza :) Nie kazdemu jednak moze się ten tytuł spodobać. Ja grałem z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekuję części drugiej :)


Myślę właśnie sobie o tym RPG'u. Sceneria Science Fiction przyciąga - niestety nie wiem jak z mechaniką rozgrywki - oświećcie mnie i zachęćcie do zakupu. Czytałem ostatnio sporo o nadchodzącej w przyszłym roku części drugiej. Pomysł z kontynuowaniem wątku z jedynki za pomocą importu save'ów uważam za strzał w dziesiątkę! Dodam, że w tym roku BioWare szykuje jeszcze Dragon Age: Początek - fascynujący RPG okrzyknięty powoli następcą Baldur's Gate, będzie soczyście!

phantom napisał(a):Czekacie na nowego Wolfensteina?


Ja czekam, ta gra może się okazać naprawdę dobra! Od czasu 'Return To Castle Wolfenstein' nie młóciłem w grę w Blazkowiczem w roli głównej, czas zaspokoić apetyt! IMO zarówno RTWC (polecam także sieciowego potwora na tym silniku, czyli RTWC: Enemy Territory) jak i protoplasta czyli Wolf 1 to gry świetne i warto do nich powracać. Sam mam zamiar to uczynić przed premierą najnowszego Wolfa.

PS: Na Youtube są ciekawe animowane komiksy promujące tę grę - warto obejrzeć! (ponoć w najnowszym Wolfie ma być sam Adolf Parszywiec :D)

Transi napisał(a):Btw. w Biedronce są do kupienia gry komputerowe za 10zł :P Wersje box (ten duży). Mi udało się upolować Broken Sword: Anioł Śmierci w edycji premierowej:> I Rollercoaster Tycoon 3: Złota Edycja wydanie Topseller :> Całkiem nieźle :> Lista gier dostępnych w sieci Biedronka:

"Worms Forts, Rise & Fall: Civilizations at War, Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe,
Beyond Divinity, Driv3r, Fahrenheit, Jade Empire, Painkiller Black Edition, Fable: Zaginione Opowieści, Sega Rally, Painkiller Overdose, Saga The Suffering, Aquadelic GT, True Crime NYC, The Guild II Złota Edycja, Colin 2005, SpellForce 2, Freakout, Alien Nations 2, Besieger, Divinity, Harbringer, Aura, Ghost Master, Gothic, Gothic 2, Zgrywus: Wykończ szefa! + Zgrywus 2 Nie ma zmiłuj, RollerCoaster 3: Złota Edycja, Painkiller Overdose, Puzzle Quest Challange of the Warlords, Painkiller Black Edition, Sega Rally, Aquadelic GT, FreakOut, The Suffering"

Tak więc kilka ciekawych tytułów można dostać za śmieszne pieniądze :P


Nieźle Transi! Z chęcią wyhaczę za tak śmiszną cenę takie perełki jak:

--Worms Forts (nie jest to może Worms 1, ani takie World Party, ale nadal przyjemna gierka - grałem jedynie w demo fortów, ale Worms 3D mam dobrze opanowane, a te gry niczym szczególnym poza opcją budowania zamków się nie różnią)
--Painkiller Black Edition (mam podstawkę - fenomenalne dzieło naszych rodaków na wzór Serious Sama, dla nieuświadomionych pozycja obowiązkowa)
--Gothic, Gothic 2 (nieśmiertelne RPG, jedne z najlepszych w jakie grałem ever! Jeśli to premierówki to bierę w ciemno!!!)
--Colin 2005 (nie grałem w tę część, warto obadać, choć DIRT'owi pewnie nie podskoczy!)
--Spellforce 2 (dużo dobrego usłyszałem o tej grze)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości