Gry/Programy/Symulatory

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez djin 04 mar 2009, 16:30

ostatnio codziennie z kumplami męczymy Tekken 5 na PS2 ;) ile to już się krwi przelało to ciężko o tym mówić :D
i nie ma chuja na mojego Ravena 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Nolaan 04 mar 2009, 17:54

Ha, ja pojechałem ostatnio po bandzie i odskoczywszy od tych wszystkich CoD, Halo i innych fps-ów, zapuściłem Warcrafta II i przerabiam Orków na mielone ;] Niezły fun.
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 04 mar 2009, 18:18

A ja w poniedziałek skończyłem Halo 3 na singlu, teraz pykam w Mass Effect. Dobre gry :>
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez phantom 04 mar 2009, 19:21

A w literaki na kurniku gracie? : D
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 04 mar 2009, 19:22

phantom napisał(a):A w literaki na kurniku gracie? : D


Codziennie namiętnie :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez TrancEye 04 mar 2009, 22:55

Ja to obecnie wciagnalem sie w World Of Warcraft
Sporadyczniej CS, MOHA lub PES 2009 (tryb “Become a Legend” niszczy)

Dawniej Q3 na modzie Hook (piekne czasy i te klanowe spary :minigun: ), travian
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Nolaan 04 mar 2009, 23:18

Transi napisał(a):A ja w poniedziałek skończyłem Halo 3 na singlu, teraz pykam w Mass Effect. Dobre gry :>

Za dobre na mój badziewny sprzęt ;p
Teraz to zacynilem jeszcze bardziej, bo w prehistoryka i Pricne of Persia 2 pykam.
Przebijcie to ;-]
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 05 mar 2009, 10:13

Nolaan napisał(a):
Transi napisał(a):A ja w poniedziałek skończyłem Halo 3 na singlu, teraz pykam w Mass Effect. Dobre gry :>

Za dobre na mój badziewny sprzęt ;p
Teraz to zacynilem jeszcze bardziej, bo w prehistoryka i Pricne of Persia 2 pykam.
Przebijcie to ;-]


Mój PC również nie dałby rady z "Mass Effect". Dlatego kupiłem Xboxa 360 :) Poza tym "Halo 3" na PC nie uświadczysz :P

Co do starych gier- niedawno ukończyłem grę "Big Nose" :P Mistz :]
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rapture 05 mar 2009, 13:59

Baldurs Gate 2 po raz nie wiem ktory z rzedu :D o/ to jest RPG!
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez TBk2000 05 mar 2009, 14:43

Od kilku dni zachwycam sie poraz piaty mrocznym miasteczkiem Sillent Hill, do ktorego tym razem przybywamy wcieleni w postac Alexa Sheparda, weterana wojennego, ktory poszukuje swego zaginionego brata. Kilmat tej czesci kolejny raz zwalil mnie z nog, tak samo jak sciezka dzwiekowa, ktora przyprawia mnie momentami o dreszcze. Odglosy sapiacych psow stojac na rozstaju drog jedynie z nozem lub gazrurka w gestej mgle z konczaca sie energia, a do tego podnoszaca juz i tak dosc goraca atmosfere grozy i poczucia osaczenia, muzyka - bezcenne :D. To ostatni juz chyba z gatunku survival horrorow tytul, ktory nieustepliwie trzyma swoj wysoki poziom. Tytul ten utwierdza mnie jedynie w przekonaniu, ze japonce jednak maja najbardziej zryte glowy jesli chodzi o robienie horrorow :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez rdk 05 mar 2009, 15:19

aż mnie zmobilizowałeś do kupna 8-)
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Nolaan 05 mar 2009, 16:52

Transi napisał(a):"Big Nose"

Skąd ja znam ten tytuł? Czy aby to nie jest taka porypana gierka o zarośniętym bardziej niż Rumcajs jaskiniowcu co popyla przez różne lokacje na deskorolce i napieprza maczugą co się nawinie? Na ś.p. Pegazusie w coś takiego jechałem. Wkręciło mnie fest ale nie skończyłem nigdy.

Baldurs Gate 2 po raz nie wiem ktory z rzedu :D o/ to jest RPG!

Zacząłem kiedyś i nie skończyłem, bo chciałem najpierw jedynkę skończyć, (coby było po Bożemu) która mnie ani w ząb nie wkręciła i sobie w ogóle darowałem. A teraz poszło by jakieś RPG fajne...
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 05 mar 2009, 17:26

Nolaan, to ta druga wersja tego jaskiniowca :P :D Tu zapierniczał na piechotkę :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 05 mar 2009, 19:54

Transi napisał(a):Nolaan, to ta druga wersja tego jaskiniowca :P :D Tu zapierniczał na piechotkę :D


Obie wersje "Big Nose" na złotej piątce od Codemasters, kurwa!, to były czasy :( :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Nolaan 05 mar 2009, 21:47

Aaaaa, tak, pamiętam. Ta z deską była lepsza, bardziej pojechana :D
yaper napisał(a):kurwa!, to były czasy :( :D

Aż żal zwieracz ściska że dzisiaj takich brainfuckerów nie robią :D
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez JohnnyKnoxville 09 mar 2009, 14:37

Quantum Theory PS3 exclusive

http://www.gametrailers.com/player/41083.html

Jak to dopracują to może miażdżyć o/ a Tecmo nie raz juz pokazało że w robieniu gier hardcoreowych jest mocne :P i ja osobiście licze troche że ta gierka bedzie oprócz wizualiów także jako tako rozbudowana i nie bardzo prosta.... :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rapture 10 mar 2009, 21:12

Gadu napisał(a):W Train Simulatorze ponoć już samo uruchomienie lokomotywy to niezły wysiłek. ;]

Czy ja wiem... najgorzej jest z parowymi, tak stopien obslugi jest najbardziej rozbudowany. Poza tym jak ktos sie interesuje (a na ogol takie osoby graja w symulatory) to nie powinien miec wiekszych problemow.

Co do kolejowych symulatorow bylo kiedys cos takiego jak EU07, symulator lokomotywy elektrycznej o takim samym numerze na PKP, tak juz prawie kazdy przelacznik byl do uruchomienia i tam faktycznie trzeba bylo wiedziec cos wiedziec a nie tylko "kierunek jazdy/zwolnij hamulec/moc"
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 11 mar 2009, 22:50

Nob3L napisał(a):
yaper napisał(a):Obie wersje "Big Nose" na złotej piątce od Codemasters, kurwa!, to były czasy :( :D


Kurdę... To były GENIALNE czasy :) Do dziś pamiętam jakie boje się toczyło z bratem o to kto ma teraz grać :D


Walka o kolejkę z kumplami z ulicy/szkoły - bezcenne :D A do tego ile padów (wtedy zwanych joystickami :D) się rypało w ogniu napierniczania! :D I ta nieodparta duma i pycha... bo se dziś kupiłem Mortal Kombat :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez djin 12 mar 2009, 18:10

Gnomus czemu żeś zablkował thread o Starcrafcie :P

Bachor ty też w to grasz ? Wiem że Adik non stop w to ciska. Sam kiedyś równo w to młóciłem. Swego czasu ekipa z 3city była dość silna. (na scenie sc była jedna niezła laska, która byłą właśnie z Gdyni. Miss Starctafta :D)

Ja niestety także mam porty poblokowane, więc grać nie mogę, a szkoda skill spada. Kiedyś normalnie wpadnę tam do was i skopię tyłki Tobie i Adikowi moim terkiem :P

gg no re :P
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 14 mar 2009, 12:19

Heh, w StarCrafta się orało grube miesiące, ostatnio z braku czasu niestety co raz mniej. Miałem w liceum kumpla, 16 gracza świata i zawodnika ligi koreańskiej Draco, także miałem przy kim usprawniać skilla :D Zresztą teraz po powrocie z Korei studiuje na moim wydziale, także może powrócę do starych nałogów.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości