Gry/Programy/Symulatory

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez bAchoR 14 mar 2009, 15:32

Draco to jeden z najlepszych tossów świata :) Ale z koreańczykami cieżko cokolwiek ugrać. Zdominowali tą gre totalnie !

Ja lubie terka. Najlepszy machupy mam z tossami i zergami. Terek - terek prawie zawsze loose jak gram z gościem co ogarnia temat. ;/

Ogolnie lubie 2v2 na LT i Huncie :) HF

Kiedyś tłukłem po 250-300 APM jak grałem, a teraz 150 xD ale wracam do formy :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rez 14 mar 2009, 22:21

powiedzmy ze chcialbym sie wkrecic w Starcrafta:) co kupic, od czego zaczac i czy dziala pod Vista 64 bitowa:P
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 14 mar 2009, 23:21

Rez napisał(a):powiedzmy ze chcialbym sie wkrecic w Starcrafta:) co kupic, od czego zaczac i czy dziala pod Vista 64 bitowa:P


Kupić ofkoz legalnego StarCrafta za grosze i zacząć rozgrywkę na serwerach BattleNet. Czy działa pod Vistą niestety nie wiem, pod XP bankowo - sądzę, że tak czy siak nie powinno mieć problemów z uruchomieniem się.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez sector 15 mar 2009, 11:56

Rez napisał(a):powiedzmy ze chcialbym sie wkrecic w Starcrafta:) co kupic, od czego zaczac i czy dziala pod Vista 64 bitowa:P

powinienes sie cofnac o 10 lat wstecz :D do tego urodzic sie jako japonczyk. W sumie to chyba tyle :lol:

swoja droga z tego co moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia o takich grach to pewnie bedziesz zjadany na maxa przez graczy na poczatku. Tak samo jest z kazdym ktory obecnie chce pograc w q3 czy q1 gdzie zostali sami wymiatacze. No, ale do odwaznych swiat nalezy :)

Swoja droga, ktos cos wie kiedy nowe diablo?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez TBk2000 15 mar 2009, 15:05

Jeszcze nie podali, ale co najmniej 2010r.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez bAchoR 16 mar 2009, 17:43

do tego urodzic sie jako japonczyk


Koreańczyk. Japończycy nie istnieją w tej grze. BTW. Polska to po Korei jeden z najbardziej liczących się krajów na świecie.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Qsi 16 mar 2009, 18:45

trochę się też cisnęlo w stara :) ale mam lamerski apm xD i tylko Zergiem fast Muty, lub defense Lurkerami, pieski za dużo do ogarniania :) i max 3 kopmy zjadłem :> można kiedyś jakas ustawke zrobic, a wyjadaczom mogę nagrać kumpli do grania - maniacy poł życia przed starcraftem i wiele rozwalonych klawiatur
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez djin 24 mar 2009, 2:06

bachor nie wierzę że kiedyś miałeś 300 APM :) po prostu nie wierzę ;)

jeżeli tak, to powinieneś startować do POL-teamu ;) bo masz potencjał
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Tulipan aka Nexus 24 mar 2009, 16:53

a grywa ktos w jakies gry mmorpg ?? ja ciskam od czasu do czasu w ogame, obecnie troszke gram na angielskich serwerach na uni 14 jesli ktos tam jest to niech sie odezwie to pohandlujemy albo cos tam cos tam
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez cryshis 24 mar 2009, 22:02

Dzis natknolem sie na ciekawy arytkul ... ktos wpadl na gienialny pomysl ,ktory wlasnie jest w fazie realizacji ,a mianowicie "OnLive" :) nie wiem ,czy juz ktos o tym slyszal ... wedlug mnie masakra :D

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... source=RSS
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez rdk 26 mar 2009, 13:47

o w mordę, niezłe rozwiązanie,
ludzie piszą że Polska będzie zaniedbana, a wg mnie będzie właśnie mocno wspierana, worki pieniędzy uciekają producentom i dystrybutorom gier przez takie kraje jak Polska, gdzie piractwo kwitnie :D
a taki OnLive eliminuje te zjawisko w 100% :)
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez TBk2000 30 mar 2009, 18:09

Raczej z takimi predkosciami internetu jakie mamy w Polsce, to ciezko byloby po wprowadzeniu tego rozwiazania mowic w ogole o istnieniu zainteresowania grami komputerowymi w naszym kraju :D. Moze i w pewnym sensie eliminowalby to jeden problem, ale na jego miejsce pojawilby sie drugi i sadze jeszcze bardziej uderzajacy w samych graczy.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Nolaan 05 kwi 2009, 18:01

Heh, ja w końcu zmotałem sobie FreeSpace 2 (po 10 latach lol). Przyznam, ze mimo tego sążnistego wieku dalej ryje banię jak mało co. Tylko że qrwa czasu nie mam, bo praca/studia. A jak czas mam to śpię. Niemniej święta pewnie całe przeciukam owniąc Shivan Empire ;]
Na nowe Diablo najarany jestem jak wyposzczony marynarz na darmowy karnet do burdelu, tylko trza będzie solidnie zmodyfikować sprzęt, bo na tym co teraz mam to szkoda słów. Szykuje się gruby stuff więc myślę że warto się wyportkować ze szmalu :D
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Monisia 19 kwi 2009, 12:18

ja teraz z przyjemnością gram w masowe morderstwo czyli dynasty warriors 6 oraz trochę akcji dungeon hero dobra grafika i świetna akcja także polecam :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 20 kwi 2009, 11:10

http://www.dagbladet.no/tv/index.html?clipid=31326

gameplay z Mafii 2....zapowiada się hicior :>
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Transi 01 cze 2009, 20:56

Oglądał ktoś transmisję z konferencji Microsoftu na E3? Pokazali nowy sposób kontrolowania multimediów na xboxie. Masakra. Nie potrzeba pada czy tez innych kontrolerów. Ciało gracza jest jednym wielkim kontrolerem o_O Byłem w szoku jak to oglądałem. Właśnie leci rebroadcast tej konferencji, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to film mozna obejrzeć tutaj: http://video.ign.com/streaming/e3-2009/


Metal Gear Solid zadebiutuje na X-pudle (podtytuł Rising). Ponadto Halo: Reach, Mass Effect 2 \o/, Left4Dead 2, Modern Warfare 2 \o/, The Beatles (jedna z tych gier muzycznych :P), Forza 3, Tony Hawk: Ride (z kontrolerem w kształcie deski), Motorsport 3, Cracdown 2 itd :P O, bło jeszcze Final Fantasy XIII :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Rez 02 cze 2009, 19:09

Transi napisał(a):
Metal Gear Solid zadebiutuje na X-pudle (podtytuł Rising)


ja wlasnie sie zastanawialem co sobie zakupic PS3, cz Xbox360 w przyszlym tygodniu. Odpowiedz juz mam:D hahaha:D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez sector 02 cze 2009, 22:52

mam pytanie, czy hakerzy w koncu zlamali ps3?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez cryshis 05 cze 2009, 11:24

Ktos z Was slyszal o Project Natal na X-Box 360 ? Przegiecie pały ...

http://www.youtube.com/watch?v=g_txF7iETX0

http://www.youtube.com/watch?v=dWnZOseA3Lw

:O
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez sector 05 cze 2009, 23:22

widze ze cos jak Wii. Nie przemawia to do mnie. Jakas taka kiszka imo. Ja osoboscie wole sobie potrzymac pada. Juz widze walke np. w Tekkenie bez zadnego pada :- D ja z kumplem na przeciwko siebie czy na przeciwko monitora/telewizora i sie naparzamy haha!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości