Gry/Programy/Symulatory

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez tymek 22 gru 2008, 8:04

to kiedy mam przyjechac :D ?
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Monisia 22 gru 2008, 14:38

tymek napisał(a):to kiedy mam przyjechac :D ?
dam znać ;) :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez mibor 27 gru 2008, 11:40

Jak na ten moment to tne w GTA 4 (gdyby nie skopany kod optymalizacyjny i masa burakakow było by super )
Fm 2009 ( wciaga z roku na rok coraz bardziej )
Obrazek senbonzakura
Avatar użytkownika
mibor
 

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Boguś 28 gru 2008, 19:02

Dzisiaj mialem okazje sobie popykac w PES-a 2009. Jeszcze lepszy niz 2008 grafika super wszystko pieknie ladnie az milo sie gra :) Nie sadzilem ze to kiedys napisze ale fifa SSIE :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Juma 28 gru 2008, 19:52

Fifa ssie od dawna Bogus,
w Cs`a zdarza sie z braku laku popykac ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Matvel 28 gru 2008, 19:57

Fifa od zawsze ssie, bo jest schematyczna.

Ostatnio grałem w CoD5 i Dead Space, obie na plus aczkolwiek bez rewelacji.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Monisia 28 gru 2008, 21:32

fifa 09 wymieć... :D GTA 4 miażdży wszystko co do tej pory się ujawniło... :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Święty 28 gru 2008, 22:12

Elo! Boguś daje juz rade coraz bardziej w FSa :) Sie pochwale, a co! Obczajalem na poczatek podstawy nawigacji w Cesnie. Lot wedlug VOR i NDB, spoczko wszystko! Sie ciesze jak glupi, jak lece dobrym kursem, a to juz cos ;)Zarejestruje sie jeszcze na vatsimie. Aha - mam juz Saiteka Aviatora, wiec realizm z deko wzrosl. Pozdro 600!!

Poza tym od czasu do czasu Call Of Duty 5 i NFS Undercover u mnie
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
Avatar użytkownika
Święty
 
Wiek: 42
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez phantom 29 gru 2008, 13:58

Juma napisał(a):Fifa ssie od dawna Bogus,

Tak, ale sam PES też nie jest bez skazy :). Najbardziej irytuje mnie chyba to, że po sezonie - dwóch w Master League piłkarze z prowadzonej przeze mnie drużyny szybciej podnoszą umiejętności niż ci z innych klubów. Robię transfer Xabiego Alonso, a tu się okazuje, że gość, którego miałem do tej pory na jego miejscu, jest od niego lepszy i po co kupować? :) Poza tym tempo gry zauważalnie rośnie.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Taurus 29 gru 2008, 14:46

Juma napisał(a):Fifa ssie od dawna Bogus,


+1
Ja bym napisał, że od zawsze nawet. Zresztą jeśli ktoś naprawdę lubi piłkę nożną to w temacie gier akurat nie musi przebierać między tytułami - Pro Evolution Soccer i... reszta jest milczeniem :mrgreen:
A fifie jeśli mam już poświecić te parę słów to napiszę, że od zawsze była wyśmiewana i szydzona :mrgreen:
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Boguś 29 gru 2008, 17:34

Święty napisał(a):Elo! Boguś daje juz rade coraz bardziej w FSa :) Sie pochwale, a co! Obczajalem na poczatek podstawy nawigacji w Cesnie. Lot wedlug VOR i NDB, spoczko wszystko! Sie ciesze jak glupi, jak lece dobrym kursem, a to juz cos ;)Zarejestruje sie jeszcze na vatsimie. Aha - mam juz Saiteka Aviatora, wiec realizm z deko wzrosl. Pozdro 600!!

Poza tym od czasu do czasu Call Of Duty 5 i NFS Undercover u mnie


No to widze Mikołaj ze szybko lapiesz to wszystko :D pogratulowac zaangazowania :) a bedzie szlo jeszcze lepiej zobaczysz :) Jeszcze troche a przesiadaj sie na benki :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez phantom 29 gru 2008, 17:58

Taurus napisał(a):Ja bym napisał, że od zawsze nawet.

Podobno '96 i '97 były niezłe :D. Ja sporo grałem w '98 Road to World Cup. Wiadomo, z tym, co oferują dziś gry tego typu, nie mogłaby rywalizować. Swobodnie można było zdobyć koronę króla strzelców grając bramkarzem. Mimo to były też dobre strony: licencje, mnóstwo piłkarzy i drużyn (przede wszystkim narodowych), hala.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez badzio 29 gru 2008, 20:12

Z pes-a robi się fifa i od razu widać to po komentarzach :D Dawni fani fify przesiadają się na pes-a, a fani pes-a jeszcze się z nim męczą i szukają lepszych alternatyw, których niestety obecnie nie ma. PES ssie z roku na rok co raz bardziej. Mnie osobiście już męczy ta gra i ograniczam się tylko do turniejów o kasę. Smutne to, gdy przypomnę sobie jak wyglądała fifa na tle np. iss pro evolution (bodaj 2000r.), a porównam pesa do fify obecnie. Kiedyś przepaść, obecnie prawie to samo.

A ogółem to wbijac w pesa i grać w Tekkena. Absolutny fenomen w swojej kategorii.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 30 gru 2008, 14:15

Jeśli o FIFAch mowa, to edycje 98 (RTWC, notabene moja pierwsza gra na PC, coś niesamowitego jak na tamte czasy, no i jak już Phantom wspomniał możliwość grania na hali), 99 i 2002 rządzą. Kolejne edycje to już niestety porażki pod względem gameplaya, bo graficznie i pod względem licencji to nadal pierwsza liga.

Nobel, tak ja gram jeszcze w takich mistrzów jak:

-Heroes of Might & Magic 3
-The Settlers 2
-Age of Empires 2
-Starcraft
-Warcraft 3

Te gry to prawdziwa klasyka strategii na PC, W3 może zbyt młody, aby go tu wrzucić, ale imo zasługuje już na to, bo to kawał grywalnego RTS'a w klimatach RPG (w chwili premiery absolutna rewolucja), nie wspominając o BattleNET :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez djin 02 sty 2009, 3:31

ja jedyne, w co gram to Ikariam. Jest to taka gra bazująca na przeglądarce (coś a'la Ogame, Plemiona, czy Travian). Zacząłem w to grać w marcu i tak mnie wciągnęło, że nie mogę przestać :D
Takie gry są jak narkotyk :) Nie polecam nikomu z tym zaczynać, bo potem nie można skończyć :) Doprowadzają gracza do takiego stanu, że nastawia sobie budzik np na 4:00 rano, żeby puścić jakiś atak, czy wybudować budynek :)
Przed wakacjami byłem nawet top1 na całym serwerze (na 45 000 graczy), ale na czas wyjazdu za granicę wziąłem urlop i odpocząłem od tego zła :D teraz to wygląda tak :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez yaper 02 sty 2009, 13:32

Do niedawna pykałem okazjonalnie w Ikariama na serwerze My. Stwierdziłem jednak, że nic mnie już w tej gierce nie pociąga (i bardzo się z tego cieszę), na chwilę obecną zero nałogów pokroju ogame :P
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez Matvel 02 sty 2009, 14:19

Ja grałem pół roku w Space Invasion dopóki mnie nie zbanowali na 10 miesięcy :D W sumie to dobrze bo to tylko bezsensowne tracenie czasu taka gierka.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez dj3500 02 sty 2009, 14:39

Ja grałem w Ogame przez... hm, cholera wie ile, chyba jakieś 2 tygodnie. Zirytowało mnie w końcu, że od pewnego miejsca zmieniają się już tylko numerki na wyższe :mrgreen: Jak to mój kolega napisał:
Zaczyna się niewinnie - patrzysz: Ogame, fajna nazwa, fajna grafika, fajne założenia. Prawda, statki, planety, rakiety, lasery. Sojusze, wojny. W ogóle, koks. Dobra, no to rejestrujesz się i lecimy.
Nawet nie zorientujesz się, kiedy zaczniesz budzić się o 3 rano, tylko dlatego, że WŁAŚNIE ZBUDOWAŁ CI SIĘ KRRRRRĄŻOWNIK I ŻE MOŻESZ NIM ROZWALIĆ TEGO DURNEGO SĄSIADA!
A później to leeeeeci.
Gra jest fajna. Bardzo fajna. Ale kradnie za dużo czasu. Stanowczo za dużo.
Bo popatrz, o co w niej właściwie chodzi?
Wydobywasz surowce, budujesz flotę, bronisz się, bronisz, w końcu możesz zaatakować. Atakujesz atakujesz, wygrywasz, zajmujesz planetę, wydobywasz surowce, budujesz flotę, bronisz się, bronisz, wstępujesz do aliansu, budujesz flotę, atakujesz, zdobywasz planetę, więc możesz wybudować większą planetę, łączą się dwa alianse, idą na wojnę, budujesz flotę, budujesz, atakujesz, bronisz się, zbierasz surowce, zajmujesz następną planetę, żeby zdobyć więcej surowców... i tak do usranej śmierci.
Niby prawda, klimat, no fakt. Ale niestety gówno, a nie klimat. Sojusze mają nazwy SOOVAŁKI_ROXX, albo WARSZAWA245031_ZIOMYYYYY, goście gadają jakimś pojebanym l3373m. No i nie ma klimata. Jak w MU.
Szkoda czasu na grę, w której nie da się wygrać, a jedyne co możesz robić, to budować flotę i walczyć. Jakby był jakiś storyline, to by było fajnie, ale ni ma.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez phantom 02 sty 2009, 15:52

No i udało mu się bardzo dobrze to podsumować :).

W zasadzie z podobnego założenia można by wyjść grając w wiele innych gier, niekoniecznie przeglądarkowych, niekoniecznie na PC. No ale to już człowiek jest taki próżny, że musi jakoś czas tracić :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Gry/Programy/Symulatory

Postprzez sector 03 sty 2009, 0:15

Ja jedyne w co gram ostatnio to dalej i niezmiennie Quake 3 (cpma - vq3) Czasem, ale to doslownie czasem, bo ostatnio, w sumie od jakiegos juz czasu cierpie na brak czasu :/, zagram w fm'a 2009.

Co do pilki noznej to tylko PES, fifka mu do piet nie dorasta. Gralem kiedys duzo z kumplami na PS2, teraz niestety kumple sie rozjechali i zostalem sam hehe. Dodatkowo jesli chodzi o PS to tak jak pisal badzio chyba, TEKKEN ó/. To jest gra :D Na Asuke nie ma mocnych :ninjabattle
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości