Fantasy Premier/Champions League

http://fantasy.premierleague.com/
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 04 lis 2009, 13:41

Co do Drogby to 9 bramek i 8 asyst. Mimo ze nie przepadam za nim (wiadomo Arsenal rox :D) to mysle ze przyniesie Ci sporo pkt. A co meczu Chelsea - Manu to licze na remis ale jakis wysoki typu 4-4 :D Ale znajac zycie Czelsi ich rozjedzie chociaz wczoraj Ser Ferguson dal odpoczac kiku zawodnikom wiec moze byc wyrownany mecz. Co do Reida to Sunderland ma teraz 2 trudne mecze przed soba z Totenhamem i Arsenalem wiec moze Ci nie zapunktowac za wysoko. Ale pozniej juz bedzie z gorki :) Drogba to strzal w 10

Przemek pokaz jeszcze screena jak to u Ciebie wyglada. Ja chyba 1 raz nie zrobie zadnych transferow :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 04 lis 2009, 14:12

Myslalem ze Benta zostawisz a Cole'a zmienisz :P Ale i tak calkiem dobrze wyglada Twoj sklad. Oby nie bylo kontuzji po LM :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 04 lis 2009, 14:29

Jak bym tak zrobil to nie bylo by mnie raczej stac na te transfery Cole tanszy i jakos mnie ostatnio nie zawodzi a Bent tak
No oby oby zadnych kontek nie bylo po pucharach Dzisiaj ostatni rozrachunek 11 kolejki Oby panowie Cole i Dunne cos przywiezli :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 04 lis 2009, 14:59

Ja jednak zostawiam Lennona. Poczytam przed sobota jeszce jak zwykle zapowiedz nastepnej kolejki i dopiero wtedy zmienie. Po pierwsze mam nadzieje ze Lennon wroci. Narazie nie ma zadnych informacji na temat jego kontuzji. Moze nie jest tak zle jak sie zdaje bo jesli tak jest to musze go wywalic na stale bo pozniej go juz nie kupie, chyba ze pociagnie kontuzje dluzej i cena mu spadnie. Na chwile obecna nie zmieniam nic. Chyba, ze nie bede mial wyjscia.

Mam swoja polityke transferowa :D Nie zmieniam nic do soboty rana. Nigdy nie wiadomo ktos zagra. Kto bedzie mial kontuzje po treningu itp. Tak samo nie wiadomo jak Arsenal dzis i czy nei bedzie zadnych kontuzji. Cieszy ze Cole juz wrocil. Z drugeij strony nie mozna byc pewnym drogby na 100%. Gra w LM, pozniej mecz z Man U. Nie wiadomo czy podola. Cos mi sie znowu wydaje ze Anelka bedzie lepiej bramkostzrelny niz nasz czarnuch. Licze, ze Chelsea nei da sobie wpuscic zadnego gola i obroncy zapunktuja. Ciezki mecz tak naprawde, ale jak jedna druzyna wygra do 0 to albo obroncy manchesteru albo chelsea a pewnie chelsea beda mieli duzo punktow.

Tak wiec na chwile obecna u mnie wyglada sprawa bez zmian. Zobaczymy w sobote i po dzisiejszym meczu. A i tak jak napisal Kuba. Najlepiej dla Arsenalu przegrana chelsea. Punktowo w sumie Wygrana chelse bardziej nas leczy haha a jak bedzei to sie okaze.

Swoja droga dzisiaj AV gra. Miejmy nadzieje ze nie wpuszcza zadnego gola i Dunne nam zapunktuje :D

edit: chwila namyslu :)
CO do przewidywanych wynikow ciezko stwierdzic co i jak bedzie. Zastanawiam sie nad wzieciem mlodziutkiego Agbonlahora zamiast Benta. AV gra z Boltonem ktory w sumie wygral tylko 3 mecze chyba. Takze nie powinni miec problemu. Bent cos ostatnio faktycznie bez polotu. Moze to za sprawa kontuzji czy tez tego gola z Liverpoolem :lol: :D
Na dobra sprawe nie wiadomo co z Lennonem zrobic. Jak on juz gra to naprawde niezle. Jednak z drugiej strony Tottenham jest w dolku a i nie wiadomo czy redkniap go wpusci. Nie mniej jednak tak naprawde nie ma nikogo sprawdzonego w podobnej cenie, kogo mozna by wpuscic. Chyba, ze faktycznie Reid i zapodac lepszego napadziora niz Bent i wtedy atak Agbonlahora. Swoja droga, jak mozna sie tak nazywac? :lol: :D Ewentualnie dobra opcja imo jest jeszcze Saha z Evertonu, ktory tez niezle bije ostatnio. A fakt, ze graja z West Hamem moze mu tylko polepszyc sytuacje bramkowa :)

Tyle pytan, a tak malo odpowiedzi :D

Nie mniej jednak czekam do piatku minimum, zeby obadac sprawe z transferami (ewentualnymi) bo nie wiadomo jak bedzie po dziejszej LM i meczu AV.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 04 lis 2009, 16:28

Bent bez polotu ? :D Na pewno lepiej ciśnie niz Agbonlahor :P Chociaz teraz przed nim 2 trudne mecze z Toten. i Arsenalem :) ale moze cos ustrzeli

Dzisiaj o 20.40 zbiorka na gg ogladamy Arsenal - Alkmaar ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 04 lis 2009, 16:33

i liczymy na remis/wygrana AV :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 04 lis 2009, 20:54

Kubo napisał(a):Dzisiaj o 20.40 zbiorka na gg ogladamy Arsenal - Alkmaar ;)

Jak zwykle narobil szumu i jeszcze go nie ma :|

Aaaaa chcialem pogratulowac Matvelowo za zrobienie druzyny :))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 04 lis 2009, 21:20

Za dużo to z niej nie będzie bo nie mam tyle czasu na rozkminy i czytanie co kolejka nowinek kto kontuzjowany, kto bez formy a któremu żona rodzi :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 04 lis 2009, 21:26

Kontuzje pokazuja sie same w dniu meczu. Te [i] pod zawodnikiem zmienia kolor na czeerwony/zolty w zaleznosci od rodzaju kontuzji (powazna/popierdolka).
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 04 lis 2009, 21:55

Fabregas juz 2 gole. Swietnie. Oby bez kontuzji :)

TrancEye napisał(a):ale ze Cole'a zdjeli :( pewnie jakas kontka...

Do tego zolta kartka. A widzisz, sprawdzila sie moja taktyka transferowa. Nie rob transferow do soboty, chyba ze na kartce haha! :D

Ta tabele w tym roku jest nie do przewidzenia. Arsenal jedzie Birmingham 3-1 a Man City prawie z nimi przegrywa.

Edit:

Ale jaja sie dzieja :D
Barca zremisowala hah. Teraz po 4 meczach maja 5pkt. Jeszcze jest duza szansa ze nie wyjda z grupy. To by byly jaja.
Liverpool mial pecha i tez zremisowali. Benitez pomalu moze pomalu pakowac swoje manatki. Jaja jak berety.
Arsenal nei zawiodl i 4-1. Szkoda tego 1 gola ale trudno.

Najlepsze Aston Villa. Niby WHU druzyna z konca tabeli z wygrali 2-1. Najpierw Young nie trafil karnego. 1min pozniej trafil do bramki. Czerwona kartka Beye i w 90 ich dojechali. Kabaret.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 04 lis 2009, 22:46

Czasami brakuje mi tej cierpliwosci i pozniej pluje sobie w brode Tragedii nie ma, zmieni sie nieco taktyke ;)
W LM van Persie mnie zawiodl Mialem go na kapitanie Szkoda wielka, ze nic nie zdobyl Co innego Fabregas W tej kolejce nie mialem szczescia z C ;) Pozniej zrobie screena i wrzuce moje zdobycze punktowe w tej kolejce LM
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 05 lis 2009, 15:46

Ale w sobote juz moze zagra :) Czasami lepiej zmienic wczesniej bo wtedy zawodnik kosztuje nieco taniej a przed samym koncem moze zabraknac tego 0.1 pkt. No chyba ze ktos ma duzy zapas. Jak mowiles kontuzja jest na zolto wiec szybko sie wylize, mala korekta ustawienia i wchodzi pelna ku*** w kolejke :D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 05 lis 2009, 16:18

Musze powiedziec, ze graficznie FPL wyglada lepiej :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 07 lis 2009, 0:30

Tak, grafa z FPL jest o wiele bardziej czytelniejsza i przejrzysta
Probowalem znalezc jakies info na temat Cole'a Czy zagra czy nie W kazdym razie wystawiam go w wyjsciowym skladzie Jezeli nie zagra to jest Bramble za niego, ktory moze cos zdobyc Graja w koncu u siebie (z Fulham), wiec szansa na czyste konto jest dosyc duza

Powodzenia gracze! :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 07 lis 2009, 11:44

Ja znalazlem pare informacji, ktore moga sie przydac wszystkim gracza :-)

Tottenham napisał(a):Aaron Lennon could be back in contention for Saturday's Barclays Premier League clash with Sunderland at The Lane.

"I'm hoping he'll be ok but it depends on whether or not he has any reaction tomorrow [Saturday], so it's 50-50. We'll see how he feels and if he doesn't feel right then I won't take a chance."


West Ham United napisał(a):Radoslav Kovac is back from suspension but it remains to be seen whether Herita Ilunga and Carlton Cole will be available, having suffered hamstring problems in the 2-1 win against Aston Villa in midweek.


Cieszy takze, fakt iz Robin Van Persie zdobyl nagrode gracza miesiaca! To moze mu dac dodatkowa motywacje na dzisiejszy mecz. Chociaz czytalem, ze Wolves chca zaatakowac od pierwszych minut. W sumie nic innego im nie zostaje :P

Van Persie claims player of month award
Arsenal striker Robin van Persie has scooped the Barclays Player of the Month award for October.

Dutch hitman was rewarded with the Barclays accolade after scintillating month that saw the 26-year old score five goals and set up another two as the Gunners went through the month unbeaten.

Van Persie notched up his first goal in the 6-2 win over Blackburn Rovers at the Emirates Stadium, drilling a low shot beyond Paul Robinson after fine work from Cesc Fabregas.

This was then followed by the opening goal in the 3-1 win at home to Birmingham City. The flying Dutchman was again instrumental in the 2-2 draw at West Ham United, scoring the opener before delivering an inch-perfect corner for William Gallas to nod in a second for the Gunners.

Van Persie completed his impressive month by netting a brace in the 3-0 victory over North London rivals Tottenham Hotspur, taking him to seven Barclays Premier League goals for the season.

This is the second time that he has won the award, having previously claimed the prize in November 2005. The decision was made by the Barclays Awards Panel, which includes representatives from football's governing bodies, the media and fans.



W tym tygodniu w sumie zroiblem tylko 1 transfer i to tylko rezerwowego bo mial kontuzje. Takze, jesli Lennon nie zagra to przynajmniej bede mial pewne (prawie) 2pkt. A. Cole natomiast zagra po 2 tygodniowej przerwie i licze na to, ze cos pokaze swoja gra. W sumie z jednej strony bym chcial zeby chelsea przegrali a przynajmniej zremisowali bo wtedy dla Arsenalu to lepiej wrozy, jednak z drugiej strony mysle, ze wygraja. Mam nadzieje, ze nie straca bramki, chociaz rok temu Man Utd mialo chyba najlepszy bilans na wyjazdach ze wszystkich druzyn PL. Troche sie boje ma mam az 2 obroncow z Chelsea. Chcialem w prawdzie Terrego zmienic na Faye ab bo maja teoretycznie lzejszy mecz, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :- D wiec licze, ze mi sie poszczesci. Gdybym tylko mogl to zamiast Terrego bym wzial w tym sezonie niezawodnego Gallasa! Bent bedzie mial male utrudnienie bo wraca na stadion Tottenhamu a kibice raczej mu przychylni nie beda, nie mniej jednak licze, ze przynajmniej 1 gola wbije. Van Persie i Drogba to raczej pewniacy.

Jestem bardzo ciekawy jak sie dzis i jutro wszystko potoczy. Jakby nie bylo od 16 ogladamy PL! Zbiorka na GG jak zawsze, tylko jak zawsze Kuba nie spoznij sie! :- D

Moj sklad na 12 kolejke!
Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 07 lis 2009, 11:56

ja dzisiaj ryzykuje i daje Persila na kapitana. Mam nadzieje ze nie wyjde jak Zawadzki na mydle xD goł goł goł pała rendzers :D

18.30 zbiorka na gg dzisiaj sie nigdzie nie rusze dopoki nie obejrze meczu :P

Obrazek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 07 lis 2009, 13:07

Jak na zlosc, dostalem dzisiaj najtrudniejsy mecz w naszej lidze H2H bo walcze z Kubsonem o najwiecej pktow :- D Kuba boj sie! -> http://fantasy.premierleague.com/M/table.mc?id=397120
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości