Fantasy Premier/Champions League

http://fantasy.premierleague.com/
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 28 lis 2009, 12:32

Obrazek

To moj.Tym razem bez zbednej oceny! :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 28 lis 2009, 13:27

Obrazek

Tym razem 3-5-2. Znowu sporo zmian..
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 28 lis 2009, 13:46

ja tylko 3 zmiany, zaluje ze zmienilem ostatnio Lennona.

Gadu naucz sie linkowac obrazki bo nie dziala ;)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 28 lis 2009, 14:28

Obrazek

Kuchwa, będzie mnie tu Panda pouczać. :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 12 gru 2009, 15:53

Nie wiem, zy ktos z was oglada/l, ale pewnie nie. Swietny mecz. Na poczatku spodziewalem, sie, ze Stoke nie bedzie mialo problemow z wygrana, jednak to Wigan strzelilo gola na 1-0. Gdy Stoke wyrownalo na 1-1 i zaczeli cisnac Wigan, tak, ze tamci nie mieli nic do powiedzienia, to wlasnie Wigan strzelilo gola na 2-1 z polowy. Nastepnie swietne dosrodkowanie na Shawcrossa i gol na 2-2. Co najsmieszniejsze, straszny blad obroncy Stoke zaowocowal w 89 karnym. Jednak Sorensen zachowal spokoj i wybronil karnego dzieki czemu ma 7pkt w tym tygodniu na swoim koncie. Swietny mecz!!

Zaluje, tylko ze nie wystawilem Shawcrossa w pierwszym skladzie, tak ja kchcialem to zrobic, ale jak zwykle wiecej mysle niz robie :( Na chwile obecna Shawcross ma 1 asyste, 1 gola = 10pkt + pewnie dojdzie jakis bonus. Zobaczymy jak to sie potoczy dalej.

W tym tygodniu znowu mierze sie z Matvelem \o/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 12 gru 2009, 21:57

Przez te niespodziewajki trochę się pogubiło punktów, ale widzę, że nie ja jeden tak mam.. Was, Marcinie i Jakubie (:P) ratuje tylko Drogba. :P
Jutro deser kolejki i jeszcze trzech (czterech?) potencjalnych punktujących.

Wtorek/środa - znowu potyczka z Average'em, skubany dobry jest :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 12 gru 2009, 23:03

Gadu napisał(a):Was, Marcinie i Jakubie (:P) ratuje tylko Drogba. :P

Drogba - robi roznice! :- D

Faktycznie mnie ratuje drogba, ale tylko dlatego, ze nie wystawilem Shawcrossa, ktorego chcialem a Shaun mial kontuzje po 20min :( kto wie jakby sie to skonczylo gdyby nie mial :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 13 gru 2009, 13:07

A u mnie znowu nadzieja prysla na napukanie puntow w tej kolejce :( Mam w prawdzie jeszcze na dzisiaj Vermaelen'a i Cesc'a, ale wielkich nadzieji sobie nie robie
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 13 gru 2009, 14:58

TrancEye napisał(a):A u mnie znowu nadzieja prysla na napukanie puntow w tej kolejce :( Mam w prawdzie jeszcze na dzisiaj Vermaelen'a i Cesc'a, ale wielkich nadzieji sobie nie robie

Lepiej zrob bo dostalem smsa od Wengera, ze bedzie dobrze! :- ))

Wychodzi na to, ze o ile Cesc nie zdobedzie z 40pkt to jestem ruchaczem kolejki :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 19 gru 2009, 13:28

Moja ekipa na kolejke nr 18

Obrazek

Z jednej strony szkoda Fabregasa, z drugiej Milner jest w bd formie Mam nadzieje, ze sie fartnie :D

Powodzenia Pany!

btw zauwazylem, ze wprowadzili opcje "Fantasy Cup" Wyglada na to, ze od tej kolejki sa konfrontacje ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 19 gru 2009, 13:38

Ja w tej rundzie pozabylem sie vermalena a zamist tego mam hangelanda na zmiane z shawcrossem. Zapodalem tez milnera za reida, ktory punktowal o wiele zadziej niz milner.

Jednak co do minlera, mysle, ze dzis juz nie pocisnie tak jak ostatnio. Klatwa fantasy league :) Pamietaj, ze nie zawsze mozna wygrywac kazdy mecz.

Szkoda, ze zmieniles Fabregasa. U mnie jest on juz drozszy o 0.7 niz wtedy jak go kupilem. Wolalem dlatego wpakowac go na lawke niz potem tracic 0.7 i robic jakies roszady w druzynie, zwlaszcza, ze za tydzien na mecz z aston villa najprawdopodobniej juz wroci.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 19 gru 2009, 13:46

TrancEye napisał(a):Moja ekipa na kolejke nr 18


Prawie identyczna jak moja :D

A w ogóle nie chwaląc się to w rankingu osób które startowały od 12 kolejki zajmuję 2 miejsce :mrgreen:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 19 gru 2009, 14:34

No niezle Matvel. Nie ma co gadac, ale faktycznie zdumiewajaco dobrze Ci idzie.

Nie wiem czy ogladacie, ale wlasnie Liverpool przegrywa 1-0 z Portsmouth. Na dodatek wlasnie przed konecm polowy masherano dostal czerwona kartke \o/ 18 kolejka zaczyna sie mlodziezowo.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 19 gru 2009, 15:13

Matvel graty! No Twoj wyczyn z 13 kolejki na dlugo pozostanie w pamieci (117 pkt SICK!) i bedzie ultra ciezko ustanowic nowy lokalny rekord :D
Niezle drewno gra Liverpool ostatnio No, ale ja sie tym zbytnio nie przejmuje ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 19 gru 2009, 15:39

Liverpool 0 - 2 Portsmouth

Powinnismy robic zaklady kiedy poleci Benitez :)

Oszukali mnie. W meczu Aston Villa - Stoke City Shawcross nei gra. Ciekawe czemu. W takim wypadku pewnie Stoke zostanie dojechane.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 19 gru 2009, 20:12

Się pochwaliłem i poważny fail po dzisiejszych meczach jak widzę :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 19 gru 2009, 21:05

Matvel napisał(a):Się pochwaliłem i poważny fail po dzisiejszych meczach jak widzę :D

Zwlaszcza Man U 0-3 z Fulham :D no i Sunderland tez nie wesolo. 3 bramki a zadnej nie strzelil Bent, tez troche zart :) Ciekawe jak jutro.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 19 gru 2009, 21:23

Niezłe wyniki w tej kolejce, trzeba przyznać - tego, że MU będą mieli ciężka przeprawę z Fulham to akurat się spodziewałem, ale że nawet słaby LFC nie poradzi sobie z Portsmouth, no to trochę niespodzianka.. Zastanawiałem się, kogo dać na atak - Torresa czy Rooney'a, wygląda na to, że obaj nie byliby trafnym wyborem.. Z kolei dzisiaj na zajęciach pomyślałem sobie, że może by tak Teveza wziąć, ostatnio się Piękniś rozbestwił, no i masz - zaszalał skubaniec.. :>
Zmaściłem też trochę, że nie dałem Duffa i Songa do pierwszego składu - byłoby 14 pkt więcej.. ech..
Generalnie rewelacji nie ma, dla mnie kolejka już się praktycznie zakończyła; z mojego składu jutro gra jeszcze tylko N'Zogbia z Wigan..
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 19 gru 2009, 21:40

Man City ma bardzo nierowna forme, tak samo jak Sunderland. Raz wygrywaja z mocnym przeciwnikiem, raz przegrywaja ze slabym. Najlepszym wyborem obecnie jest Drogba.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 19 gru 2009, 21:44

Drogbę też miałem na uwadze, ale jak przeczytałem, że ma kontuzję pleców i jego występ jest niepewny, to odpuściłem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości