Fantasy Premier/Champions League

http://fantasy.premierleague.com/
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 02 lis 2009, 18:11

oo Ty tez w To grasz? :- D
ile masz pkt? Pochwal sie swoim ustawieniem :-D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez TrancEye 02 lis 2009, 22:01

Tak juz 2 sezon sobie ze znajomymi gramy :D Aktualnie nasza liga wynosi 15 zespolow Obecnie posiadam 504 pkt, wiec bez szalu :D Gramy tez w LM i LE, ale to juz traktuje 2planowo Jakos wczesniej nie bylem wielkim fanem ligi angielskiej W tej chwili ja uwielbiam i to przede wszystkim dzieki FPL :D

Sector a Tobie jak idzie punktowanie? Ja juz wild carda wykorzystalem :D Ogolnie to transfery szly u mnie ostro 17 + WC

Na przyszly sezon musimy sie ustawic, stworzyc lige evibes ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Sport

Postprzez Kubo 02 lis 2009, 22:24

No wiec tak: Overall: 524 (596,921) a co do transferow to wild card wykorzystana i.. Transfers (Gameweek / Overall): 0 / 33} tak wiem jestem hardcorem :D

Przemek a gdzie mozna dorwac LM ? poka linka
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Re: Sport

Postprzez sector 03 lis 2009, 0:48

To moj i Kuby pierwszy sezon. Wildcarda wykozystalem chyba juz w drugiej kolejce, nie wiedzac dokladnie o co chodzi i robiac chyba 3 transfery :D Nie mniej jednak idzie mi c oraz lepiej.

Swoja droga nie ma co czekac do nastepnego roku! Zalozylem wlasnie 2 ligi dla forumowych grajkow!

FME H2H League: 1248180-397120
FME League: 1248180-397119

Wbijajcie panowie. Wogole, moze wyodrebnie rano temat i bedziemy mieli gdzie pogadac o nowych taktykach na zblizajacy sie tydzien :D

Zapomnialem dodac. Ja obecnie mam: Overall: 492 (953,033Up) | Team value: 103.9 | Transfers (Gameweek / Overall): 0 / 27

Ale mam nadzieje, ze dojda mi jeszzce jakeis punkty bo w koncu AV gra jeszcze 1 zalegly mecz w srode. Dlatego licze ze DUnne mi zapunktuje. Wogole w tym tygodniu Jensen mial nie grac i zagral :( niestety na bramce stal Sorensen zamiast niego. Lennon myslalem, ze wroci i nie wrocil, za niego mam 0pkt i tak samo FPL zrobili troche w #B===D uzytkownikow bo od 2 tygodni nie bylo najmniejszej wzmianki o kontuzji A.Cola a u mnie on od 2 tygodniu nie punktuje. Zobaczymy jak bedzie w przyszlym tygodniu.

Moj sklad prezentuje sie nastepnujaco!
Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 03 lis 2009, 1:06

Moj sklad i zdobycze punktowe w tej kolejce :D

Obrazek

Tak jak napisales Marcin, West Ham gra u siebie z AV w srode, wiec jeszcze dodatkowe punkty wpadna - u mnie Cole i Dunne z lawki za Lennona

Fakt przydalby sie odrebny temat o FPL :D
EDIT: juz jest \o/ :D :D :D
Dzieki za namiary do ligi FMT
Czyli jest nas narazie 3? Mam nadzieje, ze bedzie wiecej ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 03 lis 2009, 8:39

Jak mi ktoś wyjaśni w skrócie ocb i czy dużo czasu to zżera to się piszę na to :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 03 lis 2009, 10:12

Jak wstąpić do ligi?

To proste. Wchodzimy na stronę Fantasy Premier League: po prawej stronie, pod tabelką służącą do zalogowania klikamy w Not registered? Sign up. I przystępujemy do rejestracji. Wypełniamy wszystkie pola i klikamy CONTINUE. W polu Favourite club wybieramy oczywiście Arsenal Londyn. Zaznaczamy interesujące nas opcje newslettera i przechodzimy dalej. Następnie klikamy w agree ponieważ zgadzamy się na warunki Fantasy Premier League.

Teraz zakładamy nasz zespól. Wpisujemy jego nazwę, wybieramy stroje i formę newslettersów, lub też ich brak i przechodzimy do kompletowania drużyny, czyli do głównej zabawy. Musimy wybrać spośród piłkarzy ekip grających w Premier League piętnastkę, która będzie występować w naszej drużynie. Na ten cel mamy 100 jednostek.

O co w tej całej zabawie chodzi?

Twoi piłkarze zbierają punkty w zależności od ich postawy w lidze. Bramkarze i obrońcy najczęściej punktować będą za czyste konta ich drużyn czasami za asysty a jeszcze rzadziej za bramki. Pomocnicy i napastnicy punktują za asysty i bramki. Punkty za bramki są odpowiednie do zajmowanej przez piłkarza pozycji. Obrońca za gola dostanie więcej niż pomocnik czy napastnik. Punkty przyznawane są także za udział w meczu. Godzina w meczu jest nagradzana 2 punktami, mniejsza ilość czasu tylko jednym punktem. Twoi podopieczni zdobywają także punkty ujemne za kartki i przestrzelone karne. Na liczbę punktów zdobytych przez zawodnika nie ma wpływu postawa jego drużyny w prawdziwym świecie.

Powyższe rady radziłbym wziąć pod uwagę podczas kompletowania składu. W Twojej drużynie znaleźć się może jedynie trzech graczy z jednego klubu. Po dokonaniu zakupów klikamy w enter team. Teraz możemy pozmieniać naszych piłkarzy na boisku, ponieważ jak pamiętamy punktują tylko piłkarze z pierwszej jedenastki. Aby zdjąć piłkarza z boiska klikamy w żółtą strzałeczkę pod jego nazwiskiem, aby piłkarza wprowadzić klikamy w strzałeczkę zieloną. Ważny jest wybór kapitana zespołu, ponieważ kapitan punktuje podwójnie. Wszystko zatwierdzamy guzikiem confirm team changes.

Po każdej kolejce możemy dokonać jednego transferu, czyli sprzedania jakiegoś zawodnika i kupienia w jego miejsce innego. Sprzedaż kolejnego zawodnika oznacza stratę punktową. Raz w sezonie możemy wykorzystać kartę transferową, która umożliwia nam bezkarną wymianę nawet całego składu.


moj sklad z ostatniej kolejki :)
Obrazek

Btw. Doszlismy z ekspertem Marcinem do wniosku iz warto grac 5 obroncami bo oni czesto i wysoko punktuja :) 1-5-2-3 to chyba optymalna taktyka :> Czekamy jeszcze na Gadu bo on tez w to gra. Chodza takie sluchay po miescie :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 03 lis 2009, 10:36

TrancEye napisał(a):Czyli jest nas narazie 3? Mam nadzieje, ze bedzie wiecej ;)

Jeszcze jest Gadu i mam nadzieje, ze Matvel ogarnie sie szybko w tej kwesti :)
My czasami z kuba spedzalismy po 3h na gadu gadu i obmyslalismy jak grac. Przewaznie konczylo sie na tym, ze sugerowal mi zmiane kapitana z fabregasa i sie konczylo dla mnie zle :( Teraz rozmawiamy o druzynie dopiero jak juz nie mozna robic zmian :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 03 lis 2009, 11:37

Kuba Buba ladnie pocisnales w tej kolejce :D
5 osob to juz bedzie cos Do soboty jest jeszcze troche czasu wiec moze jeszcze znajda sie chetni do gry

Przypomnialo mi sie jak w Gameweeku 9 nie zagral mi ani Rooney ani Torres (C) i wyszla kompromitacja 19 pkt :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 03 lis 2009, 11:58

TrancEye napisał(a):Kuba Buba ladnie pocisnales w tej kolejce :D


Przyfarcil :D Gdyby nie ja i nie moje ekspertyzy bylby nikim :D :lol:

TrancEye napisał(a):Przypomnialo mi sie jak w Gameweeku 9 nie zagral mi ani Rooney ani Torres (C) i wyszla kompromitacja 19 pkt :D


Mi od 2ch kolejek nie gra a.hole :(

Ogolnie strasznie z (_o_) jest to, ze jak zawodnicy punktuja i rosnie ich ocena czyli w sumie cena to nie sprzedaje sie ich za aktualna cene a jedynie za to, za ktora sie ich kupilo. Troche to bez sensu bo przeciez, jesli to polega na rzeczywistych rozgrywkach to transfery powinny byc tak samo zachowane. Kupujesz kogos taniej ale cena rosnie i sprzedajesz drozej. W ten sposob jak bedziesz mial kontuzjowane polowe druzyny i kogos zmienic to potem go juz nie kupisz bo jego cena pojdzie w gore o 0.2 czy nawet o 0.1 i jestes w czarnej murzynskiej fantasy leagowej dupie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 03 lis 2009, 12:02

Nie badz taki ekspert Marcin :D Jestesmy niczym Jurek i Jacek poniewaz dobrze analizujemy tudziez czasami rysujemy skrinami :D Grunt to Drogba w ataku, pomoc Fab a obrona Verma ;) gra niezle wciaga :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 03 lis 2009, 12:05

W nowym ustawieniu Fab naprawde niezle punktuje. Ma najwiecej asyst ze wszystkich pomocnikow a takze najwiecej bramek, tez w tej kategorii.

Najtrudniej tak naprawde trafic ze srodkowym i tutaj raczej trzeba robic (oprocz Faba) transfery co mecz.

Byl moment ze mialem na ataku Drogbe, Robina i Torresa i dzieki jakiejs podpowiedzi Kuby zmeinilem Torresa na Rooneya gdzie wtedy Torres strzelil 3 bramki :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 03 lis 2009, 12:54

Osobiscie preferuje stawiac na napastikow niz obroncow Wizja grania 5 z tylu jakos mnie nie przekonuje Na prawde ciezko jest trafic, ze defensywa zagra na 0
Macie racje z Fabregasem i Drogba :D Mozna ich brac w ciemno, chociaz z 2 strony nic nie trwa wiecznie :P
Ostatnio wymienilem dotychczas niezawodnego Kuyt'a na Ballacka (za ktorym nie przepadam, ale w ostatnich kolejkach niezle punktowal) Poki co nie jest to moj transfer zycia, ale dam mu jeszcze szanse Mam maly dylemat z bramkarzem Sorensen nie jest taki slaby Wrecz ma przeblyski superformy, ale jednak to tylko Stoke Teraz graja z Hull na wyjezdzie i sam nie wiem ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 03 lis 2009, 13:12

No tak, ale nie mozesz ustawic 4 napastnikow :) A obroncy jak faktycznie uda im sie zachowac czyste konto to i tak punktuja wiecej niz pomocnicy. Sam przyznasz, ze chyba jeszcze trudniej przewidziec kto poda pilke z ktorejs ktos trafi gola :)

Hull nie idzie nic w tym sezonie to raz a dwa Stoke ostatnie wygralo z Tottenhamem wiec z Hull nie powinni miec problemu.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 03 lis 2009, 13:25

Jasne, ze nie 4 ;) Ale z 2 strony sa lepsze emocje, siegajace 90 minut W przypadku straty bramki usmiech znika nawet w pierwszych minutach To raz :D Na moje jest mimo wszystko wieksze prawdopodobienstwo, ze napastnik (wysokiej klasy, bo tylko o takich rozmawiamy :D) pokona bramkarza niz obronca zachowa czyste konto (nie mowiac juz o strzelonych przez niego bramkach czy asystach)
No, ale to juz osobiste widzi mi sie Kazdy ma inna taktyke ;) Emocji czuje nie zabraknie :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 03 lis 2009, 14:22

Allllllleeeeeeeeeeeeeeeee! :D Z drugiej strony jakie sa emocje jak taki Sagna/Clichy/Evra/A.Hole dosrodkuje pilke i napastnik strzeli gola. Czy tez jak taki Vermalen pokona bramkarza ze stalego punktu gry :D Wtedy ile ma punktow \o/

Jednak tak jak mowisz. Wszystko zalezy od taktyki przyjetej przez managiera :) Prawda jest tez taka, ze gdyby nie ustawienie Arsenalu na 4-3-3 to ciezko tak naprawde znalezc niezawodnego pomocnika za przystepna cene :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 04 lis 2009, 12:52

Powoli zaczynam sie zastanawiac nad transferem w pomocy Lennon kontuzjowany, wiec musze wypelnic ta dziure :D
Na celowniku mam przede wszystkim Essiena Do wykorzystania 9,3
Jakies sugestie?
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 04 lis 2009, 13:13

No wiec tak... Kuyt jest za 9.5 wiec musialbys troche pokombinowac ze uzyskac te 0.2 z tym ze, Liv ostatnio jakos nie prezentuje sie za dobrze wiec tutaj moze byc roznie :) Ja na Twoim miejscu wstawilbym Drogbe na atak ktory jest chyba najpewniejszym zawodnikiem w calej tej grze (spiesz sie bo cena idzie w gore z kazda kolejka). Ostatnie 2 kolejki to przebudzenie Franka Lamparda ktory na kapitanie nastukal mi 2 razy ponad 20 pkt (teraz graja z mułami wiec opaska pojdzie do Persila albo Faba). Co do potencjalnych nastepcow Lenonna to za ta kase ciezko cos wybrac. Ja na Twoim miejscu wyrzucilbym Lennona (bo chyba chcesz go wywalic) i kupil Drogbe za Cole'a. A na pomoc w zaleznosci z tego co Ci zostanie to juz cos wybierzesz np. (Reid z SU za 5.7)

jest jeszcze jedno zasadnicze pytanie.. czy chcesz pozniej znowu wrocic do Lennona ? :P
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 04 lis 2009, 13:23

Kuba Buba rox! :D

Kombinowal bym na 100 roznych sposobow, a tak zrobilem jak napisales Masz racje, Drogba jest zloty Wczoraj zreszta to udowodnil strzelajac 2 brameczki Reid ostatnio w formie i akurat starczylo na niego Chelsea gra ze slabym ostatnio Man U, wiec raczej nie powinni miec problemow imo Takze licze, ze Didier cos kulnie
Dzieki zią !
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron