Fantasy Premier/Champions League

http://fantasy.premierleague.com/
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 18 lis 2009, 13:27

Jestem prawie pewny, ze pod nieobecnosc Didiera, Anelka bedzie gral 1 skrzypce
Taka moja opinia i nie trzeba sie z nia zgadzac :D Planuje przystapic do transferow w piatek wieczorem, bo w sobote nie bede mial czasu

let's see what will happen!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 18 lis 2009, 13:48

To tylkomoja ocena sytuacji :) Zobaczymy kto bedzie mial racje. Niech wygra lepszy! :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 18 lis 2009, 14:24

Marcin tez bierzesz na przetrzymanie ze skladem ? Ujawnij co tam namieszales :D

Co do Anelki. Wczesniej byl Drogba i to glownie na niego byla gra stad tez strzelal sporo bramek :) Ogladajac ostatni mecz manu z chelsea Didier byl tylko cieniem Nicolasa ktory pracowal za 2 i jezdzil ostro z obrona manu . Mysle ze jest w formie i mozna na niego postawic chcociaz wszystko zweryfikuje zycie :> Drogby na razie nie ruszam :> ja w tej kolejce zagram 5-3-2
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 18 lis 2009, 15:53

Ujawnie w sobote. W koncu rywalizujemy o miano eksperta :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 18 lis 2009, 22:33

Warto tez wspomniec, ze 4 druzyny:
- Blackburn
- Everton
- Fulham
- Hull City
graja 2 mecze w najblizszej kolejce Wiec zawodnikom tych druzyn przybedzie wiecej punktow Mysle wziasc obronce z Fulham i Saszke z Evertonu
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 18 lis 2009, 22:55

Dobre spostrzezenie! Tylko swoja droga to te wsyzstki druzyny oprocz tak naprawde Evertonu to raczej sredniacy. Ciezko tak naprawde postawic na kogos. Saha powinien byc juz zdrowy. Pytanie tylko czy zagra w 2 meczach i czy da rade zamieszac punktowo. Z drugiej strony zobacz, ze jak zrobisz specjalnie 1 transfer na jakiegos obronce a on potem zdobedzie jedynie 2 pkt to wychodzisz na czysto. 2 + 2 (w 2 meczach) = 4 pkt ktore stracisz za transfer :) Ciekawe co wykombinujesz :D Ogolnie ciekawy jestem waszych transferow. Ja juz swoje zrobilem i nic nie zmieniam. Szczerze mowiac nie mam nikogo z zadnych wyzej wymienionych druzyn :|
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 19 lis 2009, 0:10

Jednak będę musiał się zastanowić, kto za Drogbę - myślałem też o Anelce, zobaczymy..
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 21 lis 2009, 9:08

No to ujawniam moj sklad na ta kolejke ;) W ostatniej chwili zakupilem Duffa ktory gra 2 mecze w tej kolejce i mysle ze troche pkt bedzie. Czekam na przebudzenie Andrzejka i Runiego. Mialem dylemat czy nie wziac Anelki ale postawilem na Łejna

Obrazek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 21 lis 2009, 11:54

Wenger napisał(a):Możemy spodziewać się także braku Andrieja Arszawina w wyjściowej jedenastce, który musiał przełknąć gorycz porażki w meczu ze Słowenią. - Francuscy piłkarze grali 120 minut. Arszawin wraca po długiej podróży i jest rozczarowany [Rosja nie awansowała do Mistrzostw Świata - przyp. red.]. Oprócz tego, sytuacja nie wygląda źle.


Kuba, dzialaj! Ja za 30min wkleje swoj sklad :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 21 lis 2009, 12:07

ehhh.. no to Deco chyba wezme za Andrzejka ;]
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 21 lis 2009, 12:13

Kubo napisał(a):ehhh.. no to Deco chyba wezme za Andrzejka ;]

milion transferow Kubson :- D Mysle, ze warto zainwestowac w Nasriego na Twoim miejscu. Ale jak zdobedzie duzo pkt to zamykam morde na kludke i wiecej nic nie mowie : -D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 21 lis 2009, 12:16

Mysle ze pod nieobecnossc Franka i Lamparda (:D) Deco bedzie kreowac gre Czelsi i moze pokusic sie o jaks asyste badz gola ;) maja łatwego przeciwnika wiec... zaryzykuje jego
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 21 lis 2009, 12:30

Rob swoje, ryzyko jest Twoje :lol: 13min i zamyka sie furtka zmian! \o/

Niedlugo zaczyna sie mecz Liverpoolu z Man City. Jak powiedzial Benitez od tej pory ma nadzieje, na odmiane sytuacji Liverpoolu. Gerrard, Agger i ktos jeszcze wracaja na mecz. Mam nadizjee, ze Liverpool naruch Man City i drogie pajace dostana po dupie!

Ciekawy jestem tez bardzo jak zagra Arsenal. Wenger dzis mowil o duzej rotacji w skladzie. Gallas ma pauzowac. Mozliwe tez ze sagna nie zagra. CIekawy jestem co wymysli, zlwaszcza, ze Wallcot, Denilson, Vela i Wilshire wracaja do gry. Mysle, ze nie zobaczmymy tez Songa, ktory jesli by zalapal kartke w tym meczu to nie zagralby z Chelsea, a tego bysmy nie chcieli. Super by bylo zobaczyc Wallcota na prawej mance Nasriego na lewej i Wilshire w srodku pola. Moze Rosicky zagra na prawej/lewej mance ataku. Zapowiada sie swietne widowisko z mlodymi kanonierami w TV! Nie mniej jednak najpierw 13.45 Liverpool - Man City -> 16:00 Suderland - Arsenal -> 18:00 Man Utd - Everton :D
Oj bedzie sie dzisiaj dzialo :D

EDIT: ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj moj przeglad tygodnia ktory mialem wkleic ostatnio, ale sie powstrzymalem. Zachowalem to jednak dla siebie i wklejam dzisiaj. Mam nadzieje, ze sie nie powtarzam nigdzie.

Dobra. Zeby nie bylo, ze taki ekspert zly jak go maluja, pochwale sie wam moim mocno experymentalnym skladem na ta kolejke. Ludwiku Dornie i Sabo, nie idzcie ta droga!

Nie zamierzam nic zmieniac narazie. Chociaz sam nie jestem pewny. Z moich przemyslen na ten tydzien sprawa wyglada tak.

Stoke nie powinno stracic punktow z Portsmouth. Zwlaszcza, ze sa dosyc wysoko w tabeli, natomiast Portsmouth jest na samym koncu. Dodatkowo Shawcross na obronie, jednak o ile sie nie myle to Faye ab pauzuje za kartke?

Arsenal ciezko powiedziec. Licze, ze wywalcza zwyciestwo i nie puszcza bramki. Kto wie czy Sanderos/Silvestr nie zagraja na srodku a Vermalen na lewej obronie za Gibbsa. Ogolnie ciezko powiedziec. Grunt zeby wygrali. Fabregas jak zwykle na kapitanie i Eduardo, ktory miejmy nadzieje godnie zastapi Robina.

Aston Villa takze gra z niskiej jakosci zespolem. Nie wydaje mi sie ze straca bramke, chociaz nigdy nie wiadomo. Nie mniej jednak wydaje mi sie ze Agbonlahor wywiezie z tego spotkania jakies punkty. Zwlaszcza, jak przegladniecie jego historie to w kazdym meczy w ktorym gral prezentowal sie naprawde niezle. Jenak idac tokiem rozumowania Kuby mozna wywnioskowac, ze juz narobil sie punktow i teraz bedze mial kile :) Zobaczymy.


Licze, ze Terry jednak zagra w meczu. Sam mowil, ze bedzie chcial zagrac i czuje sie prawde 100% zdwory. Oby tak bylo, bo nie wydaje mi sie, zeby ktos im wbil brame.

Niestety bylem zmuszony na zmiane A.Hole na Evre. Jak go nienawidze to nie mialem wyjscia. Obecnie Man Utd ma tez latwy mecz wiec nie powinni przegrac. Dodatkowo obroncy boczni maja dodatkowe szanse na asyste czy nawet gola. Zobaczymy jak to wypali.

Na srodku zmienilem Lennona na Gerrarda. Obym tego nie zalowal. Chociaz w dobie kontuzji Liverpoolu mysle, ze wystep Gerrarda jest prawie pewny, zwlaszcza, ze graja z Man City, z ktorym latwo miec nie beda. Kto ma tam jednak grac jak Benayoun i Riera sa kontuzjowani. Tak samo jak polowa zespolu z Torresem na czele. Mam nadzieje, ze Gerrard ich poprowadzi do zwciestwa zgarniajac komplet punktow.

Na ataku jak pisalem Agbonlahor, Eduardo i Bent. Bent ostatnio cos kiepsko przedzie, jednak mam nadzieje ze sie w koncu przebudzi. Moze nie koniecznie w meczu z Arsenalem, jednak nie ma za duzo opcji do jego zmiany. Zostawilem go tez, bo przeraza mnie troche ilosc transferow w tym tygodniu ktore zrobilem (4) i tak naprawde nie chcialem juz robic 5. Takze Bent narazie zostaje. Agbonlahor ze wzgledu na ilosc jego punktow i dosyc regularna gre na poziomie. Praktycznie w kazdym meczu niezle punktuje. Myslalem nad Saha, jednak odpuszcze go narazie, zwlaszcza, ze ostatnio nie grywal pelnych 90minut. Eduardo chyba nie potrzebuje komentarza. Teraz jest to strzelec numer 1 w Arsenalu. O ile Wenger nic nie wykombinuje, to mam nadizeje, ze Eduardo zabije Sunderland.

Obrazek

Specjalnie dla Ciebie Kuba, moj przeglad kolejki numer 13 :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 22 lis 2009, 22:27

No to Matvel zostales ruchaczem kolejki! Zgarniesz ponad 100pkt. Moje gratulacje! Obecnie osiagnales chyba najwyzszy wynik z nas wszystkich do tej pory!

btw. to jest tym zbyszkiem? :-)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 22 lis 2009, 22:39

Kurde a pierwotnie Defoe był kapitanem :D

W I know the score, też ładnie mam +60 bez tych dwóch meczy, z czego jeden jest tym bezpiecznym.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 22 lis 2009, 22:46

Matvel szacunek!! :D Miales niezlego nosa w tej kolejce

Ja pozostawie bez komentarza wystep moich zawodnikow...
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 22 lis 2009, 22:48

No nie spodziewalem sie ze Tottenham tak pojedzie to raz. Dwa, nikt nie przewidywal chyba przegranej Aston Villi i Arsenalu.

Najwiekszym pechowcem kolejki zostaje Kuba i Rooney! :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 26 lis 2009, 0:15

Tak to się u mnie skończyło:
Obrazek
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 26 lis 2009, 1:29

No Matvel 117pkt, pobiles rekord. Niezle! Gratulacje! :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 28 lis 2009, 12:29

No to zaczynamy kolejna kolejke :) moj sklad

Obrazek

Gameweek 14

FC Matvel v Average
TechKids v Fly Emirates
Club Elite v Gunners
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości