Fantasy Premier/Champions League

http://fantasy.premierleague.com/
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 07 lis 2009, 13:26

Marcin masz zaszczyt walczyc z takim wytrawnym znawca jak ja ;) :D no to szykuje sie starcie gigantow ;] czuje juz dreszczyk emocji.

Btw. Gadu bije sie z cieniem xD
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 07 lis 2009, 15:20

Kubo napisał(a):Btw. Gadu bije sie z cieniem xD

Poprostu jest za cienki w uszach :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 10 lis 2009, 11:02

Podsumowujac podsumowanie w tej kolejce (jak na zlosc) uzyskalem najmniejsza ilsoc pkt ;/ :D Masakra same bledy taktyczno-decyzyjne. Marcin ladnie poruchal nas pkt'ami ;] Odkuje sie juz w najblizszej kolejce ^^ :D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 10 lis 2009, 13:11

U mnie tez slabo wyszla ta kolejka Drogba i Faye zawiedli Liczylem na wystep Cole'a Myslalem, ze sie wylize z tej kontuzji Mam nadzieje, ze A.Cole do nastepnej kolejki, czyli 21 listopada, wyzdrowieje Bo nie chce znowu tracic punktow na transfery

Man of the Gameweek 12: John Terry :D

Brawa dla Marcina za 66 pkt i objecie prowadzenia Odegramy sie :twisted:
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 10 lis 2009, 21:39

No i kto jest prawdziwym ruchaczem kolejki? :- D Balem sie, ze Kubo mnie dojedzie w naszej lidze H2H, ale okazalo sie teraz kto jest najlepszy! :D A na powaznie, to i tak mialem malego pecha. Tak sie zlozylo, ze przeprowadzilem 1 transfer w tym tygodniu o byl to O'hara. Niestety byl on u mnie do zmiany na osttnim miejscu a nie na 1, przez co, zamiast Lennona wszedl Gudjonsen chyba a nie wlasnie on. Tutaj wlasnie Gudjonsen mial 1pkt a O'hara jak na zlosc 6pkt :( Nie mniej jednak nie ma co nazekac.

Jestem ciekaw co teraz sie bedzie dzialo. 2 tygodnie przerwy moga namieszac. Boje sie najbardziej o Faba i czlowieka szklanke z 06/07 Robina Van Persila. Z tego co juz zauwazylem to AHole jest znowu kontuzjowany i jest na czerwono, kontuzja nogi. Wrocil koles po kontuzji na 2 mecze i znowu lezy :| Teraz nie wiem czy go zostawic czy moze pojsc tropem Kuby i wziasc Evre :) Jak nie lubie tego czarnucha to gotow mu jestem zaufac.

Macie jakies przemyslenia? :) W nastepnej kolejce Arsenal gra z Sunderlandem, wiec moze byc ciezko.

Przypomnialo mi sie, ze najwiekszym smiechem kolejki byl wlasnie Bent z Sunderlandu, ktory nie trafil karnego. Poprostu zart. Na dodatek Faye ab ktory skonczyl na -2, Kuba cos o tym wie :|

Btw. nie wiem czy ogladaliscie wczoraj Birmingham City z Liverpoolem, ale sedzia Birmingham maxymalnie oszukal. Podyktowal karnego, ktorego nie bylo. Dodatkowo Riera padl na na muraw i wychodzi na to, ze kolejna kontuzja. Liverpool jest w tym sezonie strasznie kiepski. Z ta lista kontuzjowanych beda mieli szczescie, jesli utrzymaja sie w tym sezonie w srodku tabeli. Benitez ma juz napewno cieplo. Dwa, to, ze gole jakie padly to poprostu rewelacja. Pierwszy gol z 'nozyc' a gol Chochu czy jak on sie tam zwie to prawie z polowy boiska. Reina skisil na maxa!

Dla tych co nie widzieli, to tutaj jest skrot spotkania -> http://videos.sapo.pt/iNGp2jPIQFalTUdwneGO

A i jeszcze jedno. Matvel troche zmasciles z Torresem i to jeszcez na kapitanie. Gadu z Drogba tez. Zwlaszcza, ze w tym meczu nie gral praktycznie nic.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 10 lis 2009, 21:55

Jestem i ja, maniacy FPL. Widzę, że sromotnie przegrałem nawet ze średnią punktową - kto powtórzy mój wyczyn? :D Teraz kolej na Sectora :) W ogóle dlaczego mi uznało wynik 20, a nie 44 pkt., które zdobyłem w tej kolejce?

Generalnie to nie mam czasu na zagłębianie się w te wszystkie statystyki, kontuzje, formy itp. itd. Gram, bo gram. :P Wiele w tej grze zależy od szczęścia po prostu, nigdy przecież nie przewidzisz, kto ustrzeli hat-tricka czy popisze się czterema asystami (vide Fabregas vs. Blackburn - kto go miał wtedy jako kapitana, to zarobił bodajże 56 czy 64 pkt:) ). Taki to już urok. Z dzikiej karty już skorzystałem, ostatnio jeszcze dokonałem czterech transferów, zobaczymy, jak to wszystko się dalej potoczy. Teraz przerwa na reprezentacje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 10 lis 2009, 22:16

Nie przewidzisz Gadu oczywiscie, ze nie, ale patrzac na statystyki i mecze. Mozesz ew. ze statystyk, oraz miejsca w tabli okreslic kto ma najwieksze szanse na strzelenie gola czy na wygrana.

btw. co wy macie z tymi kontuzjami. Przeciez na to akurat najmniej czasu schodzi. Wszystko jest w zakladce my team. Jesli jest kontuzja mocna to czerwone [i] a jesli taka sobie to zolte [i].
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 15 lis 2009, 17:32

Sprzedawajcie tam Van Persie'go bo piszą na onecie że źle z nim. W ogóle macie jakieś źródło skąd czytacie o kontuzjach, karach za kartki itp?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 16 lis 2009, 12:43

No wiec tak... Persil kontuzja kostki. Drogba ma zlamane zebro i podobno nie zagra 3 tyg tak jak Lampard ktory ma problemy z miesniem ;/ Niezle mi sie sklad posypal ;]

Van Persie, który jest obecnie w życiowej formie, uważa, że problem nie jest aż tak poważny, jak początkowo sądzono.

- Prognozy mówią, że wypadnę z gry na okres od czterech do sześciu tygodni - powiedział holenderskiej telewizji NOS.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 16 lis 2009, 13:22

Ja bym sie wstrzymal jednak z ocena sytuacji Persila, az pojawi sie jakis oficjalny komentarz od Wengera. Teraz troche bede musial namieszac w skladzie i moze sie skonczyc na 3-4 transferach.

Zastanawiam sie nad paroma opcjami, jednak narazie nic nie zdradze bo nie jestem pewny :) Nie wiem tylko czy zamiast persila nie lepiej postawic na jakiegos srodkowego.

nie wiem jeszcze co z tego wyniknie bo ciezko powiedziec co i jak wyniknie do konca tygodnia z urazami. Szkoda Robina, jednak jest Eduardo. Oby tylko poprawil skutecznosc. Drogba jeszcze nie jest pewny. Nie ma zadnego oficjalnego info. Szczerze mowiac jesli faktycznie nie zagra z nami to jest to juz chyba 3ci raz kiedy na mecz z Arsenalem Drogba jest kontuzjowany :) Wynika z tego wszystkiego ze Bentowi dam szanse i chyba go jednak jeszcze zostawie bo za duzo pkt bym stracil.
Prawde mowiac nie wiem ja kto wszystko rozwiazac bo ceny zawodnikow poszly w gore i zeby wziasc ten sam sklad gdy kontuzje sie skoncza musialbym sporo namieszac w skladzie :(

Kuba robiles jakies trensfery juz zaraz po zakocnzeniu kolejki? Przyznaj sie! :- D

No i stalo sie. Na oficjalnej stronie arsenalu podano informacje, ze Robin v.Persie bedzie pauzowal przez 6 tygodni :/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 16 lis 2009, 14:04

No wiec tak.. Zmienilem juz Franka i Lamparda (xD) i Persila :) i mam 2 nowych obroncow :) Kadre pokaze w sobote po 12.30 :D Drogby chyba nie zmienie bo pozniej 0.4 w plecy bedzie a to sporo
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 16 lis 2009, 14:16

0.4 to jest za Robina Kuba a 0.3 za Drogbe. Oczywiscie licz sie tym, ze przez to, ze beda pauzowac przez pare kolejek ich cena tez pojdzie w dol, wiec nie ma az takiej tragedi :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 16 lis 2009, 14:42

Mnie Marcin troche inaczej uczyli... 11.5 - 11.1 = 0.4 :) :D oboje maja po 0.4 z tym ze Persil 2 miechy ma z glowy a Drogba niedlugo wroci ;) Moze ktos zechce ujawnic sklad ?
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 16 lis 2009, 14:45

Kubo napisał(a):Mnie Marcin troche inaczej uczyli... 11.5 - 11.1 = 0.4 :) :D oboje maja po 0.4 z tym ze Persil 2 miechy ma z glowy a Drogba niedlugo wroci ;) Moze ktos zechce ujawnic sklad ?


Fakt, moj blad. Popatrzylem na to za ile kupilem czarnucha :>
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 17 lis 2009, 20:56

Ile juz Kuba narobiles transferow? Ja na chwile obecna 2. Nie wiem jeszcze jednak co zrobic z Drogba i Lennonem. A.Cole jest znowu kontuzjowany, wiec nie ma szans, ze zagra. Terry mial tez kontuzje, jednak z tego co mowil w wywiadzie na Sky Sports ma nadzieje, ze bedzie jak zloto na sobote, wiec go zostawilem.
Ciekawy jestem jak bedzie wygladala gra Liverpoolu z Man City. Najlepiej, zeby wreszcie wygrali. Przez chwile nawet zastanawialem sie czy nie zapodac do druzyny Gerrarda, jednak nie jestem jeszcze przekonany do tego. Z jednej strony to Gerrard, czyli podpora druzyny z Anfield, z drugiej jednak strony Liverpool gra tak slabo, ze nie wiadomo co z tego bedzie. Torres nie zagra w tym meczu, takze wszsystko moze sie zdazyc. (Matvel rob zmiane :) ).

Macie jakies typy na napastnikow w tym tygodniu? :) Kubson zostawiles w koncu Benta czy dales mu spokoj po poprzedniej kolejce? :- )

Z ostatnimi poprawkami czekam do soboty rana, zeby nie wpasc w maliny. Kolejna kontuzja na chwile obecna to Gibbs :(
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Gadu 17 lis 2009, 22:03

Ja zrobiłem cztery zmiany teraz: RvP, Benayoun z powodu kontuzji out, za nich Agbonlahor (chyba trochę na wyrost) i Huddlestone, cała jedenastka teraz wygląda tak:
Given - Vermaelen, Dunne, Toure, Insua - Fabregas, Huddlestone, Lucas - Agbonlahor, Drogba (C), Bent
Ławka: Reid, Boateng, Shawcross

Drogba niepewny z tego co widzę, opaska kapitańska powędruje więc pewnie do Fabregasa.. :>
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 17 lis 2009, 22:38

Drogba niepewnie. Z tego co pisal Kuba to 3 tygodniowy urlop co w sumie cieszy Arsenal :) Agbonlahor - o nim tez myslalem wlasnie. Mial przeblyski swego czasu. Huddlestone ogolnie to sredniawka jest. Ostatnio udalo mu sie zapunktowac, ciekawe jak bedzie tym razem. Ciekawy tez jestem tego jak Toure Ci zapunktuje, zwlaszcza, ze graja z Liverpoolem. Dzis jednak jak czytalem ile Liverpool ma kontuzjowanych zawodnikow to masakra. Marne czanse na ich zwyciestwo.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 17 lis 2009, 23:27

Drogba na pewno nie zagra z Wolves i z Arsenalem ale na nastepne spotkanie powinien juz byc gotowy :) A moze by tak Anelke na atak ? :D Zrobilem 5 transferow ale ujawnie je dopiero w sobote. Troche tajemniczosci z mojej strony ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 18 lis 2009, 1:10

Anelka to niezly wybor Wlasnie mysle go powolac ;) A ogolnie to u mnie tez niezla stypa ze skladem :( Bedzie bol glowy czuje przed sobota z tymi transferami
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 18 lis 2009, 13:10

Ja juz zrobilem wszystkie transfery. Mam nadzieje, ze nie bede tego zalowal, ze zbyt wczesnie je zrobilem. Zrobilem 4 transfery w tym tygodniu i mocno namieszalem. Drogba, Persil, Lennon, A. Hole out. Na ich miejsce mam nowych ludzi. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu. Szczerze, nie moge sie doczekac, zeby to przetestowac. Jedynie czego nie zmienilem to formacji z 5-2-3.

Kuba podziekowales w koncu Drogbie? Szczerze mowiac jesli ma zlamane zebro to mysle ze nie zagra wcale w najblizszych 4 spotkaniach. Moze sie myle, zobaczymy.

TrancEye napisał(a):Anelka to niezly wybor


Wcale nie. Nie strzela za duzo to raz. Dwa nie ma za duzo puntkow. Sa duzo lepsze alternatywy, oczywiscie patrzac na poprzednie spotkania, niz anelka. Juz chyba nawet lepszy jest Rooney :P Szkoda, ze Torres znowu kontuzjowany bo by bylo wszstko jasne :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości