Fantasy Premier/Champions League

http://fantasy.premierleague.com/
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic


Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 11 wrz 2010, 18:21

Citu poruchalo Blackburn na maxa! :D

Sprawdza sie co mowilem. City jest bardzo nierowne a Nucastle to nadal tylko Nucastle.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 11 wrz 2010, 22:59

Ale Carroll swoje nastrzelał, jak by to nie brzmiało :).

A City, cóż, a small club with a small mentality.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 12 wrz 2010, 12:44

Chelsea i Arsenal oszczedzali w tej kolejce niektorych swoich pilkarzy majac na wzgledzie spotkania LM na tygodniu :) Z tego powodu Maruda i Alex siedzieli mi na lawce i weszli dopiero na 7 min przed koncem ;/ Sagna w gole nie zagral

Caroll jeszcze strzeli swoje, wiec nigdzie go nie ruszam :)

Obserwuje Johnsona z City i widze ze zagral kolejny dobry mecz (2pkt bonusu dostał)

Kolejka z dupy jesli chodzi o punkty ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 12 wrz 2010, 22:22

Wszystkich grajkow zapraszam rowniez do wziecia udzialu w tegorocznej edycji Ligii Misiow

Link: http://en.uclfantasy.uefa.com/

Kod: 38515-8211

We wtorek ruszamy!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 15 wrz 2010, 9:37

Jako ze ostatnio mialem malo czasu nie zdazylem z LM :P Pokaz swoj sklad Przemek :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 15 wrz 2010, 16:43

TrancEye napisał(a):I tak priorytet to FPL :D

Wiadomo :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 18 wrz 2010, 11:14

Moj sklad na ta kolejke :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 18 wrz 2010, 11:18

Widze male przetasowanie :- ))

Szkoda, ze najlepsze mecze w niedziele, ale przynajmniej bedzie co jutro robic :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 30 paź 2010, 22:47

Nani znów mnie uratował przed wynikiem poniżej średniej. Brak bonusu dla Van der Vaarta to jednak już kiepski żart. Rozumiem, że Vidić strzelił na 1:0, ale w obronie z Ferdinandem nie grali bez błędów. Poza tym bywa, że nawet strzelec zwycięskiej bramki odchodzi bez dodatkowych punktów za grę.

Nie macie czasem wrażenia, że ta gra byłaby ciekawsza bez ograniczenia transferów?
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez TrancEye 31 paź 2010, 9:10

Moim zdaniem w tym sezonie ta gra stracila duzo swojej magii A wszystko przez ceny zawodnikow Robienie transferow stalo sie malo oplacalne Czuje, ze to moze byc moj ostatni sezon No chyba, ze cos zmienia na plus
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 15 lis 2010, 18:06

Liga angielska dawno tak nie zaskakiwała jak w tym sezonie. Podobnie z Fantasy. Ze składu z 1. kolejki został u mnie tylko Andy Carroll i znalezienie gracza za 5 mln, który po dwóch miesiącach dorobił się nie tylko drugiego miejsca wśród zawodników Fantasy, ale i powołania do reprezentacji, jest najbardziej satysfakcjonujące.

Jak na pierwszy sezon w Fantasy, nie jest źle, ale zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby zrezygnować z drogich piłkarzy z drużyn wielkiej czwórki i ograniczyć się do tych, którzy odgrywają kluczową rolę w pozostałych klubach. Taki Charlie Adam co rusz ma +3 bonusu.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 15 lis 2010, 19:16

phantom napisał(a):Taki Charlie Adam co rusz ma +3 bonusu.

Tez ostatnio go zauwazylem juz pare kolejek temu :) Obecnie najwiekszym nieudacznikiem jest Rooney. Ten to typowe zaskoczenie sezonu. Druga sprawa to niesamowity fart United. Mecz z Aston Villa to poprostu parodia. Nic nie grali caly mecz a zremisowali pod koniec. Jak zwykle uratowal ich maczeta.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez PaulCane 16 lis 2010, 20:07

no to i ja coś napiszę :D tak se patrzyłem już parę razy, że są jakieś nowe posty w tym temacie i zaintrygowany tym faktem dogłębniej obadałem ten temat i... założyłem se tam konto :D do ligi FME już dołączyłem , a do ligi FME H2H mam jakiś error i nie mogę dołączyć, ale jak mi się uda dołączyć do H2H to spodziewajcie się.. sporych zdobyczy punktowych na mnie :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 16 lis 2010, 20:41

H2H jest moim zdaniem niedopracowane. Przegrałem kilka meczów tylko dlatego, że gra nie odświeżyła poprawnie wyników i uwzględniane były jakieś punkty cząstkowe.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 16 lis 2010, 21:44

phantom napisał(a):H2H jest moim zdaniem niedopracowane. Przegrałem kilka meczów tylko dlatego, że gra nie odświeżyła poprawnie wyników i uwzględniane były jakieś punkty cząstkowe.

Jak to? Ja zawsze jak sprawdzam to widze, ze wszystko dobrze liczy o.O
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 16 lis 2010, 21:46

Czasami to pokazywane są wyniki po poszczególnych dniach, ale końcowy jest zawsze prawidłowy. Ja przynajmniej nie widziałem, żeby coś źle było.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 16 lis 2010, 23:52

Zobaczcie np. tę ligę: http://fantasy.premierleague.com/M/table.mc?id=319725
W 7. kolejce grałem z El Comendante: Armchair Ravers 30 : 35 El Comandante. Wg końcowych wyników powinno być 38:35. Naliczone jako porażka.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 17 lis 2010, 0:08

Miałeś zapewne dwa transfery ponad limit i Ci odjęto 8. Szczerze wątpię, żeby takie błędy wchodziły w grę.

Mam potwierdzenie mojej tezy: zobacz swoje drużyny z 6 i 7 kolejki, 3 transfery zrobiłeś.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości