Fantasy Premier/Champions League

http://fantasy.premierleague.com/
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 17 lis 2010, 8:08

Matvel napisał(a):Miałeś zapewne dwa transfery ponad limit i Ci odjęto 8. Szczerze wątpię, żeby takie błędy wchodziły w grę.

Mam potwierdzenie mojej tezy: zobacz swoje drużyny z 6 i 7 kolejki, 3 transfery zrobiłeś.

DOkladnie o tym samym pomyslalem. Zrobiles transfery :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 17 lis 2010, 17:48

Acha, myślałem, że to już wcześniej jest odejmowane.

No to w nagrodę taka ciekawostka: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/9198564.stm
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 27 lis 2010, 17:34

Zamieniłem Berbatova na Elmandera w tej kolejce... Może się już nabijać :P
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 27 lis 2010, 17:49

Kiedys mialem podobnie dzieki podpowiedzi Kuby :) hehe.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 27 lut 2011, 9:31

Ciekawe, czy był w Fantasy kiedyś wyższy wynik niż 25 pkt? Tyle samo mógł mieć na pewno Defoe, kiedy też strzelił 5 bramek w jednym meczu jakoś rok temu.

W tej grze w ogóle trzeba uważać na sugerowanie się popularnością danego zawodnika. Ludzie często wybierają tych z top, ignorując choćby to, jakie spotkania ma przed sobą klub, w którym gra. Bolton akurat nie ma teraz najciekawiej, ale EPL jest w tym roku - jak na razie - wyjątkowo kapryśna. BTW, Adam znów dostał +3 bonusu :D.

Sam muszę być ostrożniejszy z transferami, bo jednak te 4 pkt. stracone przy podwójnej zmianie dużo znaczą.

Acha, Matvel, Elmander nic nie strzelił, bo Bolton grał u siebie :).
_________________

Panowie, zapomnieliście, że w tym tygodniu nie grają Arsenal, Birmingham i Spurs? :)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 27 lut 2011, 9:54

phantom napisał(a):BTW, Adam znów dostał +3 bonusu .

Ale chyba nie w tej kolejce kolego sympatyczny :) Przeciez, obecnie pauzuje za kartki :) Fakt faktem, ze Adam to duze zaskocznie (przynajmniej dla mnie) w tym sezonie.

Wyglada tez na to, ze w tym H2H przegram z Toba :/ Nie wesolo.

Co do tych 25pkt, to sam nie wiem. Berbatov mial 25pkt ale strzelil 5 bramek z Birmingham :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 27 lut 2011, 11:07

phantom napisał(a):Acha, Matvel, Elmander nic nie strzelił, bo Bolton grał u siebie :).


Elmandera to już dawno nie mam :D

Ja niestety zlamiłem w tym sezonie dość poważnie drugi wildcard, bo jakoś tak wyszło że wymieniłem sporą część składu gdzie wszyscy zawodzą do tego Malouda przestał grać i leżę.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 27 lut 2011, 13:01

Ha, tylko ta część wpisu pod linią jest "świeża". Reszta jest jakoś z listopada, a usunąłem post, bo inaczej sama edycja nie podbiłaby tematu do góry :).

Berba strzelił 5 bramek z Blackburn, ale w tej kolejce wolałem wziąć Rooneya, bo ani Ferguson nie daje szans Berbatovowi w ważnych meczach (tym bardziej wyjazdowych), ani sam Bułgar nie strzela przeciwko drużynom z pierwszej piątki. Niedawno policzyli, że w EPL chyba tylko kilka bramek wbił tym ekipom. A wynik, jak się okazało, był wyższy, tylko że za dwie kolejki (podwójny Gameweek Man United i 29 pkt. Berbatova).

Adam faktycznie może być zaskoczeniem, chociaż o jego zabójczych stałych fragmentach i długich piłkach wiadomo było już wcześniej. Inna sprawa, że te bonusy czasem dostaje trochę na wyrost.

Matvel napisał(a):Ja niestety zlamiłem w tym sezonie dość poważnie drugi wildcard, bo jakoś tak wyszło że wymieniłem sporą część składu gdzie wszyscy zawodzą do tego Malouda przestał grać i leżę.

Chyba masz za drogich obrońców. Chelsea lubi ostatnio stracić bramkę, podobnie jak Tottenham (choć od powrotu Dawsona jest lepiej), Clichy ma tylko jedną asystę i żadnego gola (więc już lepszy byłby Sagna czy tańszy Djourou), a w City pewne występy w obronie ma chyba wyłącznie Kompany. Z Bartonem jako kapitanem "trochę" zaryzykowałeś w tej kolejce :).

Ja z kolei nie trafiłem z Rafaelem. Jedyny plus w tym taki, że sprzedanie Vidicia dało więcej środków na atak lub dodatkowe opcje w obronie. Teraz też przewidywałem, że będzie grał O'Shea, ale nie chciałem zmieniać Rafaela na Smallinga tylko na dwa mecze (do powrotu Ferdinanda).

BTW FC Kanonierzy to zespół newba? Koledzy na miejscach 7., 8. i 9. chyba już nie grają ;).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 27 lut 2011, 14:08

phantom napisał(a):BTW FC Kanonierzy to zespół newba?

Raczej nie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 09 kwi 2011, 22:17

Gadu :).

Tylu punktów na ławce jeszcze chyba nie miałem.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 17 maja 2011, 23:04

No to wygralem lige H2H naszego forum :) Bylo ciezko az do konca!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Kubo 18 maja 2011, 11:03

Miałes 2 druzyny to musiałes wygrac :D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 18 maja 2011, 12:01

Druga nie grala od 1 kolejki juz :p
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 19 maja 2011, 16:58

I sama zrobiła 5 transferów w ostatniej kolejce? :D Nie wiedziałem, że grasz też jako The Invincibles :).

Nie narzekam. Jak na pierwszy sezon w FPL nie jest źle, choć z niektórymi transferami można sobie pluć w brodę. Miałem wziąć N'Zogbię zamiast Maloudy i byłaby walka o 1. miejsce do ostatniej kolejki, a tak to mogę już zostać maksymalnie z drugim.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 19 maja 2011, 20:35

Dobra mowiac nie grala mam na mysli to, ze bardziej skupialem sie na tej 1 a Gunners to taka popierdolka, na ktorej robilem duzo transferow i ogolnie nie przejmowalem sie nia.

Co do transferow to panie daj pan spokoj, warto bylo dac na poczatku najwiecej hajsu za Drogba, Guźca, Maloude, Naniego itp zeby natrzepac duzo punktow.

Ciekawe jak podskocza ceny za rok :) Az sie boje hehe...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez Matvel 20 maja 2011, 10:19

Ja w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu w tym straszna lipa.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 20 maja 2011, 17:30

sector napisał(a):Ciekawe jak podskocza ceny za rok

Podskoczyć raczej nie podskoczą, co najwyżej trochę się zmienią w obecnym zakresie. Nie sądzę, żeby jakiś piłkarz miał price tag £13m jak w tym roku Lampard. W końcu liga była zdecydowanie bardziej "płaska", a z nią wyniki piłkarzy w FPL. Wtedy najlepsze oscylowały wokół 300 pkt., teraz - 200. Na dodatek drugi w klasyfikacji jest Charlie Adam, który był do wzięcia za piątkę :). Z 20 bonusów pewnie ma na wyrost.

Ogólnie powinni zrobić klasę defensywnego pomocnika, który dostawałby więcej za bramkę / asystę niż pomocnik albo jakieś +3/4 za czyste konto. Teraz tak naprawdę wszyscy grają w pomocy skrzydłowymi albo ofensywnymi pomocnikami, z małymi wyjątkami. Na pewno byłoby ciekawiej. Tak samo z dwoma darmowymi transferami zamiast jednego.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 20 maja 2011, 23:55

Czyli poprostu powinni wprowadzic opcje ustawienia graczy wraz z odpowiednia punktacja co do ustawienia.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez phantom 19 lip 2011, 20:27

No to już byłoby bardziej skomplikowane. Na początek wystarczyłoby wydzielić defensywnych pomocników. Gdyby taki zamiast 3 punktów za pełen występ i czyste konto zdobywał 6, to pewnie składy byłyby bardziej urozmaicone.

___________________

W zeszłym roku o tej porze już były zapisy na nowy sezon, a teraz cisza.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Fantasy Premier/Champions League

Postprzez sector 20 lip 2011, 18:21

No wlasnie dzisiaj sprawdzalem i wczoraj co sie dzieje ale faktycznie narazie cisza :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości