Zakłady bukmacherskie

typy, analizy itp
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Zakłady bukmacherskie

Postprzez Kubo 06 lis 2009, 14:53

No wiec zakladam temat poswiecony zakladam bukmacherskim w ktory bedzie mozna podac swoje typy, analizy meczy itp :) Zaczne od mojego kuponu na weekend:

Aston Villa - Bolton 1
Wolves - Arsenal 2
Chelsea - Man U 1
Man City - Burnley 1
West Ham - Everton X
Hull - Stoke (1p.) X

Jakies sugestie ?:D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez Matvel 06 lis 2009, 14:59

Chelsea - Man U dla mnie to jest mecz tz. no bet
Ja w tym tygodniu nie mam za co grać bo wszystkie środki na mayday zdeponowałem :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez TrancEye 06 lis 2009, 15:31

Ja na szczescie uwolnilem sie od tego nalogu Szkoda kasy i nerwow To sie zwyczajnie nie oplaca
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez sector 06 lis 2009, 15:41

Ze Kuba dalej gra to nie mam pytan :D Juz nie pamietam kiedy wygral ostatnim razem. Tym bardziej teraz jest to trudniejsze, ze takie cyrki sie dzieja w PL.

Swoaj droga. Jesli ktos nie gra, a chcialby sie sprawdzic to jest kolejna stronka typu fantasy PL i nazywa sie "I Knot The Score" -> http://iknowthescore.premierleague.com/

Jesli chodzi o mnie to ja bym to obstawil tak:

Aston Villa V Bolton -> AV jest lepsza i napewno wbija boltonowi jakiegos gola.
Blackburn V Portsmouth -> Ciezko przewidziec. Oba zespoly slabe i z konca tabeli. Jednak obstawiam Blackburn
Tottenham V Sunderland -> mysle, ze moze byc 2-1. Tottenham jak wroce Lennon napewno sie podniesie. Moze tez Bent przelamie sie znowu i zacznie strzelac.
Wolves V Arsenal -> 1-3 dl Arsenalu
Hull City V Stoke City -> Stoke wygra. Mimo tego, ze nie jest to super druzyna to maja swoje dobre mecze tak jak z Tottenhamem. Mysle, ze bez problemu ruchna Hull.
West Ham V Everton -> Mimo, ze graja w Londynie obstawiam 1-2 dla Evertonu. Saha cos strzeli.
Wigan V Fulham -> Nie mam zielonego pojecia :D Jesli bym mial strzelac to Fulham
Chelsea V Man Utd -> Wygrana Chelsea. Man Utd nie gra za dobrze bez placzka. Do tego graja w Londynie. W sumie cieszylbym sie z wyniku 0-0. Jednak wydaje mi sie, ze 2-1 CHelsea.
Liverpool V Birmingham -> Liverpool moze sie podniesie i powinien dojechac Bimingham 2-1

To mowilem ja ekspert :-D

TrancEye napisał(a):Ja na szczescie uwolnilem sie od tego nalogu Szkoda kasy i nerwow To sie zwyczajnie nie oplaca


Wg. mnie jesli nie zarobisz sam pieniedzy to nikt Ci ich nie da za darmo. Czyli, nie wierze i szkoda mi kasy na takie zaklady. Gdyby to bylo takie proste to by wszyscy w to grali :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez yaper 06 lis 2009, 15:42

O! Brawo za temacik. Uzależniony od STS i pokrewnych i ja dorzucę parę swoich spostrzeżeń. Ostatnio mam mniej czasu na śledzenie wszystkich lig, toteż ograniczę się do moich koników, czyli Premiership, Ekstraklasy, Champions League.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez sector 06 lis 2009, 18:41

Uzywajac wyzej wymienionej strony, moje typy wynikow na ten weekend prezentuja sie nastepujaco.

Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez Matvel 06 lis 2009, 18:41

U mnie natomiast:
Obrazek
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez Kubo 07 lis 2009, 9:48

Obrazek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez SRGnt 27 gru 2009, 12:43

Muszę się chyba pochwalić wczorajszymi typami Premier League. Ot taki mały prezent świąteczny sobie sprawiłem :)

Birmingham City 0:0 Chelsea Londyn (mój typ x)
Fulham Londyn 0:0 Tottenham Hotspur (x)
West Ham United 2:0 (1:0) Portsmouth FC (1)

Postawiłem dyszkę na kurs kombinacyjny, wyciągnąłem 263 :p
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez sector 27 gru 2009, 18:52

Niezle! Pogratulowac. Dobry musial byc kurs na remis Chelsea z Birmingham.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Zakłady bukmacherskie

Postprzez SRGnt 27 gru 2009, 23:11

No fakt, kurs mocny, zresztą dwójka też nie głupia.Przyznam się, że trochę na wariata poszedłem (widać po kursach), a gram sporadycznie, a takiej wygranej (rzędu kilkuset złotych) jeszcze nie obstawiałem. Tym bardziej happy jestem :) <beer>
1306088 Birmingham City - Chelsea FC (Typ) X 3,75
1306097 Fulham FC - Tottenham Hotspur (Typ) X 3,35
1306106 West Ham United - Portsmouth FC (Typ) 1 2,10
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości