Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez sector 11 lis 2009, 22:10

Sluchajcie, widze, ze sprawa nie wyglada za rozowo. Ogolnie co do spotkania oraz do imprezy. Powiem tak.
Na wstepie przepraszam za zamieszanie jakie wywolalem swoija 101% obecnoscia. Nie moge powiedziec, ze brutalne sito rzeczywistosci mnie dopadlo, jednak wyszly pewnie nie planowane sprawy niezalezne ode mnie, zwiazane z moja rodzina i niestety musze jechac jutro lub w piatek do siebie do domu. Odrazu podkreslam, ze nie jest to wizyta cioci :P. To jest bite ponad 7h w pociagu. Niestety, wybaczcie, ale poprostu nie przeskocze tego.

Druga sprawa. Widze, ze jakos nie ma konkretnego planu co do spotkania przed impreza a jedynie jak Chrisu zasugerowal w srodku. W zwiazku z tym sluchajcie sluchajcie kochani :) Moze poprostu omijajac ta banie spotkajmy sie w przyszlym tygodniu w piatek/sobote (chociaz pewnie sobota odpada bo Rdza wita Chrisa) na jakims piwie pod wieczor czy popoludniem poznym. Moze nawet Yaper sie da namowic. Pogadamy, wypijemy piwo itp. Co wy na to?

Lista obecnosci na chwile obecna:

sector
KaSS
rado
drevni
yaper
newB
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez drevni 12 lis 2009, 10:47

Spoko loko ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez yaper 13 lis 2009, 16:18

sector napisał(a):(...)spotkajmy sie w przyszlym tygodniu w piatek/sobote (chociaz pewnie sobota odpada bo Rdza wita Chrisa) na jakims piwie pod wieczor czy popoludniem poznym. Moze nawet Yaper sie da namowic. Pogadamy, wypijemy piwo itp. Co wy na to?


Jestem za, aczkolwiek trzeba to jakoś konkretnie zaplanować:

a) jeśli ta degustacja połączona z rozmowami na tematy wszelakie się przeciągnie to optuję, aby trwała ona do rana
b) jeśli będzie to wyglądało jak w pkt. a to gdzie byłaby owa miejscówka do zaszycia się?

Wszystko idzie ustalić i przemyśleć: piątek/sobota byłaby niezła. Piszcie swoje propozycje i dojdziemy w ten sposób do kompromisu :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez sector 15 lis 2009, 22:02

Wlasnie wrocilem. Dla mnie obojetnie. Do rana u mnie to nie bardzo. Jednak piatek mam praktycznie caly wolny do 21/22 wiec mozemy gdzies isc. Nie mam pojecia gdzie, wiec ja sie dostosuje. Chyba najlepiej dla wszystkich zeby bylo dobrze, tani o duzo :- )
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez sector 17 lis 2009, 13:41

Sluchajcie, czuje, ze ktos to musi ogarnac bo nic z tego nie bedzie. Proponuje spotkanie pod Empikiem na rynku w piatek. Nie mam pojecia o ktorej, wiec proponuje ok 16-17. Tam jak sie zbierzemy wszyscy to cos wymyslimy gdzie isc itp. Wazne zeby piwo nie bylo po 10zl :) Co wy na to?

Yaper?
Drevni? Pogadaj z newB czy da rade jakos wpasc tez!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez drevni 17 lis 2009, 14:53

No i niestety ten weekend mi odpada :(
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez sector 17 lis 2009, 15:54

Czuje, ze my sie chyba nigdy nie spotkamy. A za tydzien?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez newb 17 lis 2009, 16:27

łikend 27/28 listopada byłby ok :)
Avatar użytkownika
newb
 

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez sector 17 lis 2009, 18:04

28 - mi nie bardzo pasuje bo mam wtedy inny plany, ale 27 jak najbardziej. Proponuje wiec w Piatek 27.11 o 17 pod Empikiem na rynku. Kto sie pisze?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez KaSS 17 lis 2009, 18:10

sector
KaSS
Rado

Lista,lista. Postanowiliśmy, że odwiedzimy was no i Kraków 8-)
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: 14.11 - Viva La France @ Cień Klub, Kraków

Postprzez drevni 17 lis 2009, 21:20

sector napisał(a):28 - mi nie bardzo pasuje bo mam wtedy inny plany, ale 27 jak najbardziej. Proponuje wiec w Piatek 27.11 o 17 pod Empikiem na rynku. Kto sie pisze?

Ja :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez yaper 20 lis 2009, 15:48

Jestem za, ale pod warunkiem, że bawimy się do rana - kompromisów nie uznaję :P
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez Vibez 22 lis 2009, 14:58

Może czwartek? 8-)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez drevni 22 lis 2009, 16:14

Ja czwartek już mam zajęty :) Mogę od piątku, ale do rana raczej nie dam rady, bo ukochany będzie czekać na mnie u mnie w domu no i wiecie... trza wrócić przed 24 :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez RomuS 22 lis 2009, 19:25

Ehhh K*** te Wasze terminy jakoś zawsze z dupy są, że połowie forum nie pasuje (zaliczam się do nieobecnych)...
Tak więc życzę szampańskiej zabawy(kielich za mnie obowiązkowy) , intrygujących konwersacji aha i następnym razem tak z werwą i pomyślunkiem w sprawie spotkania... Tymczasem RomuS
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez sector 22 lis 2009, 20:47

Niestety nigdy nie pasuje wszystkim. Juz raz RomuS przekladalismy wiec wiesz...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez yaper 24 lis 2009, 15:20

Widzę, że wyszedł z tego jeden wielki kocioł. Jedni chcą tak, inni inaczej. Nie wiem, co o tym myśleć. Na chwilę obecną nic nie potwierdzam, bo nie ukrywam, iż ze względów logistycznych może mi nie pasować.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez sector 24 lis 2009, 15:36

yaper napisał(a):Widzę, że wyszedł z tego jeden wielki kocioł. Jedni chcą tak, inni inaczej. Nie wiem, co o tym myśleć. Na chwilę obecną nic nie potwierdzam, bo nie ukrywam, iż ze względów logistycznych może mi nie pasować.


To znaczy? Nie mow, ze Cie nie bedzie bo padne :lol:
Musisz wpasc Yaper bo mamy sprawe do obgadania, przynajmniej na chwile, albo na dluzsza chwile.

Swoja droga ma ktos jakis pomysl gdzie isc? Mi na mysl przychodzi melina o nazwie "Polibuda" blisko Galerii. Nie pamietam po ile tam piwo jest, ale w miare tanio.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez Vibez 24 lis 2009, 17:36

Tanio jest w carpe w bok od floriańskiej w środy i jeszcze w jakiś dzień warka za 3,5 8-)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Spotkanie FME @ Kraków -> 27.11.2009 (17:00)

Postprzez drevni 25 lis 2009, 14:06

sector napisał(a):Mi na mysl przychodzi melina o nazwie "Polibuda" blisko Galerii.

Rzeczywiście cena piwa tam jest w miarę :)
Vibez napisał(a):Tanio jest w carpe w bok od floriańskiej w środy i jeszcze w jakiś dzień warka za 3,5 8-)

Chyba w poniedziałek (ale pewności nie mam)
To gdzie w końcu? :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości