Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez bAchoR 14 sty 2010, 8:07

W niedługim czasie (pół roku, roku) chce sobie zrobić tatuaż na zewnętrznej stronie przedramienia. Uplifting Trance, Trance Only, Twoja Stara Only etc. wchodzą w grę.

Znacie może jakieś ciekawe wzory na taki napis :)

W sumie to żadne okaleczanie ciała. Zawsze się zastanawiałem...a co jak będe już stary ? Teraz myśle, że człowiek i tak jest wtedy w chuj obrzydliwy, zatem jeden tatuaż nie zrobi różnicy :D

Dajta jakieś ciekawe propozycje.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez paauli_83 14 sty 2010, 9:07

Proszę:
http://www.tattoolettering.net/ - mały wybór czcionek jednak może coś znajdziesz + że generuje dany napis
http://www.fontparade.com/index.php?pag ... =24&site=2 - duuuży wybór + generacja danego tekstu.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez Hongo 14 sty 2010, 11:33

Kumpel sobie wydziargał 'trance' nad kostką, jakimś gotykiem. Jak wygląda? ZWYCZAJNIE.

Jak się dziergać to konkretnie, tym bardziej, że przedramię to widoczne miejsce i napewno nie pozostanie pominięte.

Sam pewno nie pozostawiłbym napisu w samotności tylko wcieliłbym go w jakiś rysunek. Wszystko zależy od ciebie, nie wiem jak podchodzisz do muzyki i do trance. Czy jest dla ciebie jakiś epicki, czy sposobem na życie i zabawe. Napis w pojedynkę, jak dla mnie jest nudny i prosty, nie przyciąga, ani nie intryguje [chyba że sam w sobie jest tajemnicą, np. data].

Ja napis wkomponowałbym w jakiegoś tribala, albo co. Można wszystko. Najlepsze są własne projekty, albo znajomi dobrzy w rysunku by ci pomogli. W salonie też są ludzie którzy, nie ma chuja - znają się na rzeczy.

Obrazek

Taki przykład, dyskretny napis można wstawić wszędzie. Interpretacja dowolna, a symboli jest pełno. Sporo ciekawego można znaleźć na okładkach albumów, ep'ek itd.

Powodzenia ;)
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez Qsi 14 sty 2010, 12:25

Armina na klacie sobie zrób :)

albo na jednym pośladku "Armin V", a na drugim "n Buuren": i wyjdzie Armin Von Buuren x]

a tak na poważnie to dobór motywu na dziare poważna i trudna sprawa, tym bardziej w klimatach muzycznych
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez sector 14 sty 2010, 14:10

Hah kurwa Rafal wielkie umysly chyba mysla podobnie bo tez sie czaje ostatnio na tatuaz ale nie muzyczny :D Kiedys widzialem cos dobrego, zaraz poszukam, ale raczej nie dla Ciebie :P

cos w tym stylu to bylo tylko, ze lepsze :P
Obrazek

Kiedys tez myslalem cos nad napisem, ale w koncu sobie odpuscilem bo ciezko wykombinowac cos co sie nie znudzi po paru miesiacach czy po roku. W koncu chyba zrobie sobie cos wiekszego a z czasem cos na cala reke w stylu Tyasa :P

na chwile obecna chodzi mi po glowie takie cos:

Obrazek

a tak to wyglada na rece Obrazek

tyle, ze ja bym chcial bardziej takiego stojacego na 2 lapach, ale to jeszcze sie zobaczy :)

Obrazek :lol:

te sa fajne, ale bardziej dla kobiet, niz dla prawie 90kg guzca :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kiedys siedzialem ponad 2 tygodnie nad tatuazami i przegladalem chyba wiekszosc stron w necie, jednak ciezko wyszukac cos co Ci sie naprawde podoba (imo).
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez phantom 14 sty 2010, 14:13

bAchoR, nie rób tego tatuażu, bo przypakujesz jeszcze trochę na siłowni i się rozejdzie :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez paauli_83 14 sty 2010, 14:35

Widziałam juz te motywy z nutkami za uchem, swego czasu myślałam o czyms podobnym - rozważałam miedzy gwiazdkami a nutkami, potem strasznie spodobał mi się ten szkic:

Obrazek

więc któż to wie może może nastepnym razem jak bede miała okazje być w studiu tatuuuu nie zrezygnuje siedząc na fotelu :D

A tu taka o to ciekawostka :mrgreen:

Obrazek

Staruszka spędziła pod igłą już 500 godzin! W tym roku Isobel przeszła jednak samą siebie. Ogoliła głowę i zrobiła tatuaż niemal w całości pokrywający jej czaszkę. Swoim malunkiem wywołała szok na zjeździe tatuażystów w Berlinie. Miejmy nadzieję, że swoje szaleństwo w porę opanuje i nie zrobi tatuażu na całej twarzy.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez Monisia 14 sty 2010, 15:05

Sector :P ja mam wyznaczony już termin na nuty za uchem :P i tak jak piszesz facetowi o to raczej nie pasuje zbyt delikatne ;)

Mi z kolei strasznie podobają się tatuaże 3D są ale chyba bym nie wytrzymała jednak z bólu bo trochę tego siedzenia nad tym jest
Obrazek
Obrazek
Obrazek coś wspaniałego :)


Rafał zrób sobie taki Ty tak lubisz rączki rozkładać...
Obrazek
a tak poważnie to fajne jest
Obrazek
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez sector 14 sty 2010, 15:24

ten ostatni wyglada jak z chrupek :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez antiloop 14 sty 2010, 15:28

bardzo dobra strona z czcionkami...
http://www.dafont.com/

jeżeli ktoś z Warszawki chciałby zrobić sobie tattoo, to polecam studio Gulestus
http://gulestus.pl/

zerknijcie do galerii... zajebiste tatuże!
sonorous: protonic (leama & moor remix) :blowkiss:
Avatar użytkownika
antiloop
 
Wiek: 42
Skąd: warsaw

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez Margo 14 sty 2010, 17:41

ogólnie tatuaże najlepiej robić na zimę, nie na lato bo nie można się opalać itp.
No i zrób go teraz kiedy chcesz, bo zachcianka minie szybko. Ogólnie rzecz biorąc nie jestem zbytnio za tatuażami, w widocznych miejscach, może być np. trudność z dostaniem pracy, wiem coś o tym koleżanka mi opowiadała , bo ma dziarę dużą na łydce. No a dwa po pewnym czasie się znudzą niestety.
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez antiloop 14 sty 2010, 19:12

Margo napisał(a):No i zrób go teraz kiedy chcesz, bo zachcianka minie szybko.


z tym się nie zgodzę... tatuaż jest na całe życie i decyzja o jego zrobieniu powinna być bardzo dobrze przemyślana... jeżeli będziesz tatuaż traktować jako zachciankę, to możesz za jakiś czas stwierdzić, że źle że go zrobiłaś albo że wybralaś zły wzór... i co wtedy? a tak spokojnie sobie wszystko przemyślisz... jeżeli, załóżmy po pół roku, dalej będziesz go chciała, tzn. że możesz działać w tym kierunku... to samo tyczy się motywu
sonorous: protonic (leama & moor remix) :blowkiss:
Avatar użytkownika
antiloop
 
Wiek: 42
Skąd: warsaw

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez bAchoR 15 sty 2010, 6:37

nuty za uchem etc. to, dla mnie, nieporozumienie. :) Jak szpecić to wszystko oprócz głowy. 8-)

Nie lubie tribali, kodów kreskowych itd.

Najlepsze są napisy. :) Może jakaś łacina : Per Aspera Ad Astara :) Per Trance Ad Astra :D Przez Trance Do Gwiazd :lol:


może być np. trudność z dostaniem pracy


Nie będe lekarzem, prawnikiem, przedstawicielem służb mundurowych, więc nie ma halo. 2 to nie chce mieć takiego szefa. 3 ... nie będe u nikogo zapierdalał za 2,3 tys. zł i żeby mi jeszcze dziary żałował. 4... ja się nie nastawiam na to, że będe u kogoś robił całe życie. Pomysłów na biznes jest tyle, że się rzygać chce. ;) Tylko ludzie wolą ciągnąc wóz, jak być ciągniętym. A ta Unia tak rozwala siano na boki i pomaga przedsiębiorcom, że aż grzech nie skorzystać. Sam myśle mocno nad czymś. I mam już parę pomysłów np. szkoła jazdy. Konkurencja jest dosyć mocna, ale na moim (defacto dużym) osiedlu nie ma żadnej szkoły. Mam stare mieszkanie, z którego możnaby zrobić sale wykładową (i już koszty wynajmu lokalu odejmujemy :) ) Tylko musiałym teraz zrobić kurs instruktora prawa jazdy B i ewnetualnie C --> 2500 - 3000 zł. Muszę zrobić badanie środowiskowe rynku ; jak to wygląda z zarobkami na takiej szkole jazdy. Jak nie będzie z tego 10 000 zł to pomysł do kosza.

Budka z kurczakami :D
Porwania dla okupu, hadnel organami.
Naprawdę mnóstwo tego jest :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez Kasper 16 sty 2010, 16:36

bAchoR napisał(a):Pomysłów na biznes jest tyle, że się rzygać chce.


aż dziw bierze, że nie jesteś jeszcze milionerem...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez bAchoR 20 sty 2010, 6:22

Kasper napisał(a):
bAchoR napisał(a):Pomysłów na biznes jest tyle, że się rzygać chce.


aż dziw bierze, że nie jesteś jeszcze milionerem...


Aż dziw bierze, że jesteś fanem Armina :D
Od pomysłu do realizacji długa droga. Pomysł to tylko 40-50 % sukcesu (a może nawet mniej ?). Ale Ty o tym zapewne nie wiesz i piszesz takie niepotrzebne komentarze.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez Alexandra 20 sty 2010, 8:43

bachor polecam Ci ksiązke Paula Ardena "Cokolwiek myslisz, pomysl odwrotnie" !! przeczytasz i zmienisz zdanie, naprawde!
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez Mimaj 25 cze 2010, 12:17

bAchoR napisał(a):Najlepsze są napisy.

A tatuażyści mówią, że ich zdaniem najnudniejsze ;]
Ja mam takie cuś:
Obrazek
Tak na początek. Rozwinę jeszcze o typowego ghettoblastera, deck, mikrofon z lat '70 i pięciolinię. Wszystko będzie się zazębiać.
Telefon TelAviv
Avatar użytkownika
Mimaj
 
Wiek: 37
Skąd: Poznań

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez djin 25 cze 2010, 15:30

Obrazek 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez drevni 25 cze 2010, 19:54

Ja rozumiem Marku, że to Twoja noga ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Trance'owy/ muzyczny tatuaż

Postprzez djin 26 cze 2010, 3:30

drevni napisał(a):Ja rozumiem Marku, że to Twoja noga ;)

niestety nie ;)
do krótkich spodenek nie noszę skarpetek za kostkę ;] trochę wsiursko to wygląda
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron